Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu izmisumā- man vajag padomu..

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Ceru, ka kāda man varēs kaut ko ieteikt

Lieta tāda, ka pirms pusotra gada iepazinos ar puisi... Satikāmies Rīgā- tusiņā, viņš ir latvietis, bet dzīvo UK jau kādus 15 gadus, un tad nu samīlējos līdz ausīm...

Pusgadu pēc iepazīšanās, pabeidzu vidusskolu un aizbraucu pie viņa uz Angliju dzīvot, super pirmo pusgadu viss super... Braucām uz LV pa laikam, sapazinās ar manu ģimeni..Es sapazinos ar viņa ģimeni..
Tagad jau ir pagājis vairāk kā gads un vēl joprojām esmu te.. Bet tā gribās kaut ko mainīt savā dzīvē.... Mēs tik bieži strīdamies, es raudu bieži, man gribās palikt šeit, jo tik ļoti viņu mīlu, bet no otras puses gribās mājās braukt, ehhhh pat nezinu ko darīt, man ir labi atalgots darbs šeit, bet zinu ka negribu šeit palikt, gribu turpināt mācības LV jo gribu iegūt augstāko izglītību :( Esmu šeit tikai dēļ viņa... Un tas ir tik skumji dažreiz... Ļoti viņu mīlu.... Mēs esam pavadījuši principā katru dienu kopā, no tā brīža, kad es atbraucu uz Angliju, varbūt tādēļ tik ļoti esmu pieradusi..Man šeit nav arī draugu, tikai viena draudzene ar kuru arī reti tiekos...

Varat sniegt kādu padomu... lūdzu...
17.04.2013 03:46 |
 
Reitings 431
Reģ: 14.10.2010
Tu pati atradi atbildi,manuprāt.Ja Jūsu attiecības vairs nav tik labas kā bija un Tev ir tas viss jāpārdzīvo, tad varbut pieņem lemumu un brauc mājās- turpini mācības, sakārto savu dzīvi un ja būs lemts, tad turpināsi pie vina aizbraukt vai viņš pie Tevis. Ja būs mīlestība, tad viss notiks, bet varbūt tā ir tikai liela pieķeršanas. Un UK nav tālu un biļetes nav dārgas.Protams, zinu,ka attaluma attiecības nav vieglas- pati tagad dažbrīd jūku prātā un gribu pie sava mīļā, bet pēc dažiem mēnešiem es atgriezišos un tad kā būs, tā būs. Es esmu par pārmaiņām, jo pirms laika pati sev izvēlējos lieliskas pārmainas un ne mirkli nenožēloju.
Protams, viss atkarīgs, cik ļoti to visu vēlies :) Lai veicas!
17.04.2013 05:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mikiii-kaa tev patiik Amerikaa?:)Redzu tu ienaac tikai vakaros-laikam diena loti aiznemta?Turies!
17.04.2013 05:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Eliina-ja jums ir daudz striidu,tas nav labs raadiitaajs attieciibaas!
17.04.2013 05:53 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 18.12.2012
Varbūt iesākumā mēģini kaut ko mainīt uz vietas? Piemēram, atrodi kādu blakus nodarbi, lai nav nepārtraukti jābūt kopā, lai neapnīkat viens otram, nebūtu vairs tik daudz strīdu...
Vai arī, ja ir iespēja, aizbrauc uz LV uz kādu laiku, pāris nedēļām. Tad redzēsi, cik viegli/grūti ir tā dzīvot. Varbūt tev šādi patīk labāk, tas viss tiešām tikai pieradums. Varbūt sapratīsi, ka varat attiecības arī no attāluma uzturēt - paspēsiet sailgoties, nestrīdēsieties.
17.04.2013 06:45 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
UK laikam jau nav skolu,kur mācīties? Var taču arī tur mācīties, strādāt, atpūsties, iepazīties ar cilvēkiem, hobijiem.

Attiecības ir laba lieta, līdz sāk traucēt sev.

Bieži vien cilvēki rada problēmas tur,kur to nav.
17.04.2013 06:54 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
esmu apsvērusi iespēju doties uz mājām un padzīvot kādu laiku un saprast, bet tajā pašā brīdī kad gribu to darīt tad es nevaru, jo zinu, ka gribēšu atpakaļ un cik tas būs smagi, un zinu, kad atpakaļceļš nebūs, jo šo darbu otreiz vairs nedabūšu, un zinu, ka gribēšu atpakaļ, jo ļoti mīlu viņu

jāmēģina varbūt tiešām nepavadīt to laiku kopā, bet vairāk atsevišķi, vai arī jāatrod kāda nodarbe...
Uk ir protams skolas kur mācīties, to arī šogad gribu darīt, bet apsveru iespēju, ka negribu sākt un nepabeigt, jo man negribas šeit dzīvot, tikai dēļ savas otrās pusītes esmu šeit,

viss liekas tik bēdīgi :((((
17.04.2013 20:01 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Diezgan loģisks jautājums - vai esi ar viņu runājusi un pastāstījusi kā jūties? Kāda reakcija, ko viņš par to saka?
17.04.2013 20:05 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
protams esmu pastāstījusi, ir tā, ka viņš saka nē viss būs kārtībā, mēs ļoti mīlam viens otru, kad viņš bez manis nevar, beet tad kad ir strīdi, tad viņš saka ka man jābrauc uz Latviju, ka nevar izturēt vairs manu raksturu, bet es esmu tik ļoti dēļ viņa mainījusies uz labo pusi, arī cenšos mainīties, un esmu mainījusi savu raksturu, bet tik un tā viņš dažreiz ir tik nervozs..un strīdamies....

bet kad viss labi tad jau viss ir ļoti jauki, pats labākais vīrietis pasaulē, bet kad saka tos vārdus strīdā, ka man jābrauc uz LV un bojāju viņa dzīvi, tad ļoti sāp :(
17.04.2013 20:15 |
 
Reitings 794
Reģ: 13.09.2012
Elīna,kur tiesi uk tu dzīvo!?
17.04.2013 20:20 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man bija tieeshi tada situacija kaa Tev - iemilejos cilvekaa kam bisa dziive UK! Delj binja visu pametu un atbraucu seit - pirmos 6 men dzivojaam karaa, beigas caur tiem striidiem iepazinaam viens otru un nu laimigi dzivojam kopa! Man paveicaas, ka es nebiju vienigaa, kura mekleja vainu, vins vispar sevi izmainija, uzvedibu, prioritaates. Mes ljoti pie taa stradajam, lai butu tur kur esam tagad. Es ari raudaju katru dienu, jo pie katra strida nebija mammas, kura pamiljo, omites, kura noslauka asaras! Lai cik reizes biju nopirkusi bileti, ta pat nekur nebraucu, jo sis cilveeks, kursh man ir blakus, cinijaas par to, lai esam kopa, nevis suutija majas! Turies! Izruna ar vinju visu, kas Tevi neapmierina, ja attiecibu attistisana ir tikai no Tavas puses, vai ir veerts?
17.04.2013 20:25 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Bet konkrēti arī paprasi par to ko viņš saka, kad jūs strīdaties un par to, ko viņš saka, kad esat normālās attiecībās. Pasaki ka esi nesaprašanā un izmisumā. Un ka lēmums ir jāpieņem jums abiem. Līdz ar to lai piedalās situācijas analīzē un risinājuma meklēšanā.
17.04.2013 20:26 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
BesS- Southampton, kādēļ tāds jautājums?

Puisis saka, ka kamēr es nemainīšu savu raksturu, mums nekas labs nebūs...
bet es nesaprotu es jau esmu tik ļoti mainījusies, bet viņš saka ka es visu laiku strīdos utt...
es cenšos būt jauka, bet tikko kā viņš man kko uzbrauc vai kā, pats domā, ka tas nekas nav, bet protams man sāp sirds, un tad arī es eju un runāju kāpēc tā kāpēc tā, bet viņš saka lai lieku viņu mierā un nestrīdos....
bet es nevaru vienkārši tā aiziet gulēt, man sāp ļoti....
17.04.2013 20:43 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
un arī vēl viens iemesls, kādēļ negribās braukt mājās ir tas, ka jādzīvo būs pie vecākiem, kamēr nostabilizēšos, šeit tomēr ir tā patstāvīgā sajūta, bet Latvijā man arī būtu labs darbs...
17.04.2013 20:45 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
UK laikam jau nav skolu,kur mācīties?

To pāsu nodomāju. Kas tev liedz macīties UK?
Ja nu kas, tev ir tikai 18 vai 19 gadi. Visa dzīve priekšā. Domā uz priekšu! Mēs tavā vietā lēmumu nepieņemsim.
17.04.2013 20:57 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Aija- es baidos, ka attiecības neizdosies, un ja es sākšu šeit mācīties, tad mēs izšķirsimies, un kur tad es palikšu, iesākt un pamest, tomēr augstskola šeit ir četri gadi, es nevaru zināt, kas notiks četru gadu laikā!!!
17.04.2013 21:09 |
 
10 gadi
Reitings 1996
Reģ: 31.01.2012
Pirmkārt, teikšu tev tā - neņem visu tik ļoti pie sirds. Es esmu pamanījusi, ka bieži vien apvainojos par to, ko pati reizēm pasaku savam vīrietim. Ar mums, meitenēm, protams, jābūt uzmanīgākam, bet nav vērts katru reizi raudāt un stresot.
Otrkārt - pēdējā laikā man ir tāds uzskats, ka neviens nav tiesīgs mēģināt kādu mainīt vai pieprasīt, lai kāds pats to dara. Esot kopā ar kādu cilvēku, ir jāpieņem tieši tas cilvēks ar tieši tiem plusiem un mīnusiem (protams, ir savi izņēmumi, ko nevajadzētu pieņemt, bet tas tā). Kāpēc būt kopā ar šo konkrēto cilvēku, ja īstenībā sev līdzās ir vajadzīgs pavisam savādāks?? Daudz kas mainīsies brīdī, kad jūs pieņemsiet viens otru tādus, kādi esat, kad spēsiet sadzīvot un kādreiz pievērt acis uz kaut ko vai tieši otrādāk - izdarīt kaut ko sev neraksturīgu, bet tomēr kaut ko tādu, kas ļoti iepriecinātu otru.
Izrunājies par visu, visu. Galvenokārt par to, ko viņš tev saka, kad strīdaties. Pasaki, ka tas nav pareizi, ka tev ir jāmainās, pats jau arī nav ideāls.
Es par to, lai tu cīnītos par mīlestību, lai jūs abi cīnītos. Veiksmi.
17.04.2013 21:37 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
cupkake2- paldies par labiem vārdiem, es centīšos būt mierīgāka, un neapvainoties tik ļoti, centīšos nestresot, kā arī neraudāt, jā gribu ļoti cīnīties par mums, tikko vēl teicu viņam, ka mums jāmēģina sadzīvot un jācīnās vienam par otru :)
17.04.2013 22:12 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Paskaties no otras puses - lv vareesi atgriezties vienmeer. Neveelos nevienu nejaushi aizvainot, bet nu lv diplomi aarpus latvijas ir nekam nederiigi ar retiem iznjeemumiem, kad pats cilveeks ir ljoti talantiigs. Uk ieguuts diploms tev naakotnee var nodereet daudz vairaak, pat ja atgriezies lv kaadu dienu, tev bonusaa buus perfekta anglju valoda universitaates liimenii un aarzemju izgliitiiba, nerunaajot par to, ka buus vieglaak dabuut darbu citaas pasaules valstiis. Ejot universitaatee, ieguusi draugus, draudzenes un mazaak gribeesies striideeties ar savu viirieti, jo praats buus nodarbinaats ar svariigaakaam lietaam. 4 gadi aizlidos veeja spaarniem, tici man.
17.04.2013 22:18 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
iesaku braukt mājās, ja vēlies attīstīties un mācīties. nostādi sevi pirmajā vietā, īpaši, ka jūsu attiecības nav tās labākās, cik var noprast. vēlāk sev visu mūžu pārmetīsi, ka nerealizēji sevi vīrieša dēļ
17.04.2013 23:02 |
 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
krista- jā man visi tuvie arī saka, ka Anglijas diploms tomēr būs ļoti liels pluss, un tā arī domāju, jā varbūt, un jā iespēja atgriezties man būs vienmēr, tā tas ir!
es cīnīšos par mūsu attiecībām jo ļoti mīlam viens otru, un ja aizbraukšu, tad varbūt arī būs tā, ka tieši to nožēlošu visu mūžu!
18.04.2013 08:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits