Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Blackberry

 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Sveikas! Apsveicu ar ļoti lēno, bet tomēr - pavasara tuvošanos :)

Jautājumi būs tiem, kam ir Blackberry telefoni - vai jums apmierina savi telefoni? Kādas aplikācijas lietojat? Nebija problēmu pieslēgt savu karti, lai aplikācijas varētu nopirkt?

Manā īpašumā nokļuvis BlackBerry Curve 9320 un jāsaka, ka, lai gan telefons liekas skaists, mazs, viegls, ērts, tomēr neviens vēl nav tā čakarējies, kā šis. Ir brīži, kad diezgan lēni iet, karti neņem pretī (esmu pārliecināta, ka ievadu pareizo informāciju) un tagad pēdējais foršums - atmiņas karti, kas iepriekš strādāja, pēkšņi atgrūž. Tā kā man nav iespējas nopirkt aplikācijas, liekas, ka ar bezmaksas aplikācijām Blackberry īpaši nelepojas - vienīgais, kas man tur ir, gaismiņa un pāris spēles. :D Gribās uzzināt, vai man vienīgajai tāda pieredze. :)
13.04.2013 12:10 |
 
Reitings 25
Reģ: 29.01.2009
Sveika.
Es jau 2 gadus lietoju BB Bold 9780. Man patīk, kaut gan ir dažādas problēmas. Pirmais, kas visvairāk tracina, tas ir baterijas ilgums, dažreiz pat nakti neizvelk. Ir brīži, kad telefons uzkarās, nevar neko izdarīt un vienīgais, kas palīdz ir baterijas izņemšana, kas noved pie tā, ka BB restartēšanās ir drausmīgi lēns process. Aplikācijas man strādā, protams, ne visas, jo tagad BB ir jaunā operētājsistēma un daudzas aplikācijas ir tieši domātas tai, nevis vecajiem telefoniem.
Pēdējā laikā arī čakarējas Twitter, pazūd it kā i-nets, tad nākas izslēgt (izņemt ķeksi) zonu un pēc pāris sekundēm ieslēgt.
Bet kopumā man ļoti patīk, patīk vizuālais, patīk aplikācijas, īpaši BB Protect, kur var veikt backapus, man vienreiz mazais brālītis izdzēsa visus kontaktus un sms, bet ar BB Protect visu atguvu. Ļoti gaidu jaunos telefonus, Z10 un Q10, noteikti iegādāšos, kaut ganman draugs ir pret :D ,jo dažreiz pārāk bieži čīkstu, ka atkal telefons ir izlādējies. BB lieto arī kādi 5 draugi, sūdzības par restartēšanos un baterijas ilgumu, tapēc daži ir pārgājuši uz Samsung Galaxy Note. Bet es laikam BB nenodošu. :D
13.04.2013 12:30 |
 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Man ir BlackBerry Curve 8520 un esmu tiešām apmierināta. Ar spēļu aplikācijām īpaši neaizraujos, twitter man arī iet. Par baterijas ilgumu piekrītu, ka, uzlādējot pilnu, var izvilkt maksimums 24 h un tikai tad, ja izslēdz wi-fi. Ar kartēm, par laimi, problēmu nav bijis. Telefons ir arī lidojis zemē un sasķīdis gabalos nav :)
13.04.2013 12:35 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Man baterijas ilgums arī bija krimināls sākotnēji - tiešām, izeju no mājas ar pilnu bateriju, 5 stundas vēlāk atgriežos ar izlādētu telefonu. Baigi intensīvi arī nelietoju - sms un mūzika nedaudz. Bet tad apskatījos iestatījumus, un izrādījās, ka visu laiku ir ieslēgts GPS, pamainīju telefona spilgtumu uz mazāku u.tml. lietas, tagad baterija tiešām tur ilgāk (bet nu arī - uz nakti parasti uzlieku lādēties, lai gan varbūt kādas 2 dienas izturētu arī nelādējot). Varbūt tev arī ir kas tamlīdzīgs?
13.04.2013 12:37 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Man bija BB Curve 9300, biju ļoti apmierināta, patika ļoti. Es pat biju tik ļoti apmierināta,ka aizbraucot uz Latviju,man viņu nozaga! :D
13.04.2013 12:38 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
man atkal jautājums,mans blackberry nokrita un ekrāns tik švīkās,aiznesu pie meistara un šis atbildēja ka blackberry labo tikai Kanādā un remonts izmaksās 100ls!!!! tas tā varētu būt?:o
13.04.2013 12:41 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Man spēļu aplikācijas maz interesē, bet vairāk, piemēram, sieviešu cikla aplikācijas (kuras man visas, kuras bija par brīvu, pēc pāris dienām prasīja maksāt, citādi informāciju nekādu nevarēja iestatīt - bet samaksāt arī nesanāk), Androidā arī bija visas tās laimīgās stundas Rīgas bāros, takša izsaukšana u.tml., te galīgi pašvaki ar tādām un citām interesantām iespējām, vismaz, cik es skatījos. Vēl es te ielādēju Evernote, bet nesaprotamu iemeslu dēļ man tas gāja tikai uz tā interneta, par ko es maksāju, nevis WiFi. Vienvārdsakot, tiešām nesaprotu - problēma manās vēlmēs vai iekš mana Blackberry. :D
13.04.2013 12:41 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Bet prieks, ka citām pieredze ir labāka. :) Vizuāli man tiešām patīk šie telefoni. :)
13.04.2013 12:42 |
 
Reitings 576
Reģ: 06.06.2012
Man bija BB 8520 curve. Sākumā patika ļoooti un nekas nečakarējās. Tad sāka visulaiku kārties, restartēt savādāk nevarēju kā tikai izņemot bateriju un tad atkal vismaz 5min bij jāgaida, kad ielādēsies, lai ieslēgtos. Ļoti ātri lādējās ārā, bateriju protams var nopirkt,bet nu jā.
Starpcitu, ja kādai interesē pārdodu melnu gumijas apvalciņu blackberry 8520, atnāca viņš man tad, kad vairs nelietoju viņu :)
13.04.2013 13:23 |
 
Reitings 340
Reģ: 19.01.2013
Man ir tieši 9320. Nekas nečakarējas, kaut gan metu zemē daudz, lielisks telefons. Un aplikācijas ir gana daudz ;)
13.04.2013 13:49 |
 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Maryse, nezinu, vai tā taisnība, bet http://www.mobilemonsters.lv/ visu ko var dabūt pieņemamās cenās. Man vāciņš viss saskrāpējies, bet vēl neesmu aizgājusi un parunājusi, cik maksā un tā.
13.04.2013 13:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits