Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nodereetu padoms par attieciibaam

 
Reitings 98
Reģ: 06.04.2013
Gribeetu dzirdēt juusu viedokli no malas par savaam attieciibaam. Apzinos, ka neesmu ideela un man piemiit trūkumi, bet par visu peec kaartas.
10. gada vasaraa iezpazinos ar par sevi 7 gadus vecaakus puisi (tagad vinjam ir 29 gadi, bet man driiz paliks 22). Tai laikaa veel nestudeeju, dzīvoju pie senchiem, baudiiju bezruupiigo dziivi. Saakaam satikties, iet uz randinjiem. Aatri samiileejos (man pirms tam nebija bijis neviens taa nopietni), atzinos vinjam savaas juustaas, uz ko vinjsh atbildeeja, kanegribot melot, nejuutot to pashu, tachu es esot vinjam miiljsh cilveeks un ka mums varot kas sanaakt kopaa, tikai ar laiku. Saaku studeet, un vinjsh man daudz paliidzeeja ar maaciibaam, maajasdarbiem. Iepaziistinaaju vinju ar saviem vecaaiem, diemzheel vecaakiem vinjsh nepatika. Nez, kaapeec taa. Vecaaki taa arii nespeeju paskaidrot savu nepatiku.
Ar laiku arvien biezhaak paliku pie vinja, liidz beidzot faktiski saakaam dziivot kopaa taa pakaapeniski. Ar to saakaas muusu pirmaas domstarpiibas, jo vinjsh uzskatiija, ka man jaamaksaa puse no komunaalajiem maksaajumiem. Atradu darbinju, ko apvienot ar studijaam, meenesii pelniiju 200 lati, kas arii aizgaaja par komunaalajiem un paartiku, ko pirmaakm kopiigi. Pie taa jau esmu pieradusi un nesuudzos.
Naakamaa probleema ir transports. Vinjam jau 11 gadus ir tiesiibas, bet pa sho laiku ne reizi nav bijusi mashiina. Vinjsh saka, ka vinjam taa neesot vajadziiga, varot visur nokluut ar sabiedrosko vai kaajaam (vasaraa vinjsh paarvietojas ar veljljuku) un masjiinu izpluudes gaazas kauteejot dabai. Mani, piem, tas kaitina, ka nav mashiinas, taapeec domaaju pirkt saveejo, tikai shobriid nevaru atljauties, jo visa aldzinja aiziet pusee par iiri un paartiku. Besos, kas ziemaa un aukstumaa jaastaav un jaagaida sabiedriskais.
Vinjsh daudz straadaa, vakarios reti ir maajaas. Ar praatu saprotu, ka vinjsh mani nekraapj, tachu vinjam biezhi zvana projektu vadiitaaja, vinji runaa ilstoshi, smejas. :( Tas mani grauzh. Vinjsh saka, ka taa esot vnk koleegje, un es ticu, ka taa arii ir, bet vnlg nespeju tik paaris avai greizsirdiibai.
Peedeejaa laikaa juutu, ka atsveshinaamies. Mazaar runaajam, nekur neejam kopaa. Man to ir saapiigi apzinaaties, jo par spiiti visam tomeer liekas, ka miilu vinju. Nevareetu izdomaaties sevi, dziivojot vienu bez vinja. :(
Vinjsh ir taads citaadaaks nekaa citi puishi, nopietns, netusee, nedzer, nesmeekjee, vegjitaarietis.
Vinjam ir smags raksturs, ir gruuti par kaut ko runaat. Meedz nosleegties sevii un dienaam ilgi kluseet. Izstastiiju visu sho vinjam, bet vinsh tikai kluseeja. Teica, ja es gribot, varot padziivot viena vinjsh neuzbaaziishoties ar sevi.
Kaa juus domaajat, meitenes, kaa man dariit?

Bishkjiit esmu iedzeerusi viinu, taapeec rakstu varbuut ne tik saprotami. :)
06.04.2013 18:57 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Domāju, ka tā ir viņa izvēle - viņš nevēlas auto, un Tev nevajadzētu viņu mēģināt piespiest iet pret viņa principiem.
Par to dzīvokļa īri un ēdienu - parasti, kad divi cilvēki dzīvo jau kopā, tad tik ļoti neskaita, kura ir kura nauda, - abi pelna un tad no kopīgā budžeta maksā. Jūs tā skaitat - ka puse no īres par viņa, puse - par Tavu naudu? Un tad ēdienu arī katrs sev atsevišķi pērkat? (Es šo īsti nesapratu, kā tad īsti ir).
Un cik aptuveni viņš pelna? Ja viņam alga arī nav no lielajām, tad ir tikai normāli, ka arī Tu maksā. Bet, ja viņš pelna 5X vairāk, nekā Tu, tad gan mazliet jocīgi.
06.04.2013 19:18 |
 
Reitings 98
Reģ: 06.04.2013
Nu jaa, pusi maksaaju es un pusi maksaa vinjsh.
Eedamo kaa kuru reizi peerkam. Parasti biezhaam peerku es, un tad vinjsh man aptuveni pusi no summas meenesha beigaas atdod. Galju vinjsh neeed, bet man garsho, taapeec ne visi varam ees kopiigi.
Nez, cik vinjsh pelna, vinjsh arii nav skaidri atbildeejis, bet man liekas, ka kaa minimums kaadus 9 simtus meenesii, varbuut vairaak, jo straadaa 2 darbos un veel haltuuree briivdienaas.
06.04.2013 19:24 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Kur īsti problēma? Tajā, ka tev jāmaksā 1/2 par īri (tas ir loģiski, neesi viņa sieva, kas viņam būtu jāuztur, turklāt, ja arī būtu - nedomā, ka tev vajadzētu arī kaut kā piedalīties mājsaimniecības uzturēšanā), viņam nav mašīnas (kas par stulbu iedomu, ka visiem jābūt mašīnām, ja tev tādu vajag, tad pērc) vai tas, ka, iespējams, krāpj ar projektu vadītāju (dīvaini, ka aizdomas par krāpšanu var rasties, ja puisim ir labas attiecības ar kolēģi)???
Ieteikums - mazāk dzer vīnu!
06.04.2013 19:24 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 18.12.2012
Jūs esat kopā vai tikai dzīvojat kopā?!
06.04.2013 19:24 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Jāsaprot, ka mīlestība beigusies un jāsameklē naudīgāku veci ar mazākiem tarakāniem galvā! No vienas puses zaļais, no otrās tur savu sievieti melnās miesās.
06.04.2013 19:26 |
 
Reitings 98
Reģ: 06.04.2013
Probleema tajaa, ka es nez, vai visp gribu vairs dziivot kopaa ar vinju, Aija.
Labs jautaajums, Estere, vai mees esam kopaa vai vnk dziivojam kopaa. Intiimaa dziive mums kaukaa....... neeerti staastiit publiski
06.04.2013 19:27 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Aija - parasti, ja cilvēki dzīvo kopā, tad arī uztur un atbalsta viens otru. Un nav jau tāpēc obligāti jābūt precētiem.
06.04.2013 19:29 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Hmm, sekss slikts, dzeks pelna 5x vairaak un pieprasa maksaat visu uz puseem (njemot veeraa vinja darba laikus, varu dereet, ka vinjsh nedara pusi maajas darbu maajaas, taadaa veidaa autori izmantojot), prieka no taada nekaada, jo maajaas neuzturaas, un piedevaam vinjam ir galiigi vienalga, vai autore paliks ar vinju vai nee.
Es arii ar taadu negribeetu dziivot kopaa.
06.04.2013 19:30 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Indriida - ja neērti, tad kāpēc vispār piemini?
Nu ja neesi pārliecināta, tad - visticamāk -negribi.
06.04.2013 19:32 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tajā, ka tev jāmaksā 1/2 par īri (tas ir loģiski, neesi viņa sieva, kas viņam būtu jāuztur, turklāt, ja arī būtu - nedomā, ka tev vajadzētu arī kaut kā piedalīties mājsaimniecības uzturēšanā)

Ja grib jaunaaku par sevi sievieti, tad ir jaauztur.
06.04.2013 19:32 |
 
10 gadi
Reitings 2051
Reģ: 31.01.2012
Viņš pelna apmēram 900ls mēnesī, bet tev tāpat puse par dzīvokli jāmaksā? :o Un kāpēc viņš strādā divos darbos, ja nav noslēpums? Ar viena darba algu nepietiek vai kā?
Nezinu, ko tev ieteikt.
06.04.2013 19:33 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 18.12.2012
Piedodiet par manu stulbumu, bet es joprojām nesaprotu šo attiecību statusu :D

Lai nu kā - ja tikai dzīvojat kopā (respektīvi, nepārguļat, nebučojaties un nesakāt viens otram, ka mīlat - pārspīlēts rezumē), tad ir normāli īri dalīt uz pusēm un vispār viņam darīt, ko viņš grib. Domāju, ka bez konkrēta attiecību statusa cilvēkam nav jāuzņemas tāda atbildība par otra vēlmēm, pat ja dzīvo kopā. Kāpēc viņam vajag mašīnu tikai tāpēc, ka tev gribas?

Savukārt, ja tās ir attiecības, jūs esat kopā, tad kaut kā jau var visu sarunāt. Ja gribi iekrāt, sarunā, ka vari maksāt mazāk, ja jau viņš pats to var atļauties utml.

Bet drīzāk gan šajā gadījumā ieteiktu padzīvot vienai. Atradīsi kādu, kam tevi tiešām vajag, sapratīsi, ka šis nav vienīgais pasaulē.
06.04.2013 19:34 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tu laikam sevi nemaz nemīli, ka esi kopā ar tādu atvainojos , bet nu nenopietnu cilvēku. Pēc tava rakstītā, ne viņš Tevi mīl, ne viņam Tevi vajaga, skarbi, bet nu savādāk nesanāk.
06.04.2013 19:34 |
 
10 gadi
Reitings 2051
Reģ: 31.01.2012
Bet vispār, runājot par to mašīnu, es arī iebilstu, ja manējais negribētu pirkt. Ne es gribu, lai mans vīrietis visu mūžu braukā ar sabiedrisko, ne es pati taisos to darīt. Nē, nē, nē, es gribu labāku finansiālo stāvokli. :D
06.04.2013 19:37 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
zaptesburka, ja es īrēji kopīgu dzīvokli ar kādu meiteni, viņai vajadzētu mani atbalstīt un uzturēt? Diez vai. Ņemot vērā autores stāstu, izskatās, ka viņiem ir šādas "kaimiņu" attiecības un nevienam otru nav jāuztur.

Bet vispār, ja viņš ir veģetārietis, tad skaidrs, ka nav visi 100. Normāli cilvēki ēd gaļu, reizēm arī ballītēs iedzer (tu teici, ka viņš nedzer) un vispār arī mēdz patusēt. Vispār, klausi vecākiem. Ja viņiem viņš nepatīk, tad tur tajā čalī nav kaut kas kārtībā. Saku no pieredzes, lai arī tādā vecumā kā tev, man likās, ka vecāki runā muļķības.

Ja grib jaunaaku par sevi sievieti, tad ir jaauztur.
Ja grib jaunāku sievieti tikai seksam un mājkalpotājas pienākumiem, tad nav. :D
06.04.2013 19:38 |
 
10 gadi
Reitings 1032
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka savā ziņā viens otru izmantojat.
Tev - it kā attiecības, mīlestība.

Viņam - vakariņas, drēbes tīras un it kā sieviete blakus.

Kaut gan te ir arī krāpšanas iespējas - strādā ilgi, arī brīvdienās.
A janu vakaros nestrādā, bet izklaidējas ar citu.

Dīvaini, dīvaini jums tur... Vīrietis pelna algu ui, ui, bet...
06.04.2013 19:38 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
cupcake2 - es gan saprotu, ka nevēlas mašīnu pirkt. Lieka ņemšanās + acīmredzot, tas ir pret puiša principiem.
06.04.2013 19:41 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Aija, pirmkārt, nē, man nepalika iespaids, ka meitene stāsta par parastām kaimiņattiecībām. Otrkārt, par
vispār, ja viņš ir veģetārietis, tad skaidrs, ka nav visi 100. Normāli cilvēki ēd gaļu, reizēm arī ballītēs iedzer
- skatoties, ko uzskata par normu, ja par normu uzskata "vidējo aritmētisko", tad - jā. Citādi - nē, un tikai tāpēc, ka pati ēd gaļu un lieto alkoholu, Tev nevajadzētu apvainot tos, kas šajos jautājumos izvēlas veselīgāku dzīvesveidu (un gūst baudu no citām lietām, nevis alkohola un taml.)
06.04.2013 19:45 |
 
Reitings 98
Reģ: 06.04.2013
Sekss mums ir bijis, un pashaa saakumaa diezgan daudz, bet peec tam arvien retaak un retaak. Tagad vnk ieraushaas pie manis gultaa, nobuzho, apkjer un viss.
Vinjsh mni netur par varu, teica, ka es varot iet prom vai vnk panjemt pauzi, padziivot pie vecaaiem, bet vinjam pietruukshot manis. Vnk nespeeju aiziet. ;(
Mums kopaa ir bijis forshi un labi. Vinjsh nav taads kaa citi puishi, ar ko esmu satikusies. Man patiik vinja nopietniiba, miers, savaldiiba, pieklaajiiba. Pa visu sho laiku vinjsh nav pateicis nevienu rupjiibu, vnk paliidz man nest iepirkumu masinjus, attaisa durvis, uzvelk aara jaku, daavina ziedus. Par to nevaru suudzeeties.
06.04.2013 19:47 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Izstāstīšu kādu stāstu par tādiem vīriešiem, kas skaita katru kapeiku un noverdzina meitenes. Nu tā viņš laimīgs un ērti iekārtojies uz jaunas meitenes, dzīvo kopā, solījis neko nav, jāmaksā par meiteni nav, bet meitene tik atdot savu jaunību, savu spēku, kam un par ko? Absolūti nav skaidrs...
kādā dienā tāds vīrietis skopulis, satiek savu mūzu, dēļ kuras viņam jumts nobrauc lejā, acis aizmiglojas un kā traks pakaļ iedvesmai, maksājot dārgākos restorānus, pērkot dārgas dāvanas, visu ko viņa mūza vēlas... visu. Bet tai mūzai nav viņš vajadzīgs, tik tas ko viņš ir spējīgs dot... un šis rinķis ir nebeidzams... bet zaudētāja ir jaunā meitene, kurai ir absolūti sabojāts priekštats par to, kā vīrietim ir jāmīl sieviete un kas ir attiecības un kopdzīve.
06.04.2013 19:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits