Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis spēlējās?

 
Reitings 52
Reģ: 22.03.2013
Pirms 3 mēnešiem iepazinos ar lielisku puisi, perfekti saderējām gan īpašību, gan seksa ziņā un to pat vārdiem nevar aprakstīt. Diemžēl, bija jādodas prom. Pa to laiku puisis uzaicināja facebook, rakstīja, komentēja, "ielaikoja", bet galu galā pateica, ka tā tas turpināties nevar, ka pārāk pieķeramies utt. Nu ko, pateicu es arī, ka metam mieru. Bet tad - acīmredzamais neticamais - piedod, es tā nevaru, man tevi vajag. Es, protams, priecīga :) Un lūk, pienāk mirklis, kad es uzzinu, ka atkal jādod uz viņa pusi, paziņoju viņam - un viņš ir kā akā iekritis. Tā saikne tur ir neticama, tāds sekss vispār nav iedomājams, bet ne uz vienu konkrētu jautājumu nesaņemu atbildi, tikai to vienu reizi, kad pateicu, ka nu jā, metam mieru. Tas cilvēks visādi citādi ir lielisks un, kad esam divatā ir lieliski, bet... Jēga censties?
06.04.2013 10:26 |
 
Reitings 52
Reģ: 22.03.2013
Oi, neīstā tēma... :D
06.04.2013 10:26 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
Puisis Tevi īpaši nopietni neuztver. padomā, kāds varētu būt iemesls - Tavas rakstura īpašības vai kādi tarakāni puiša galvā (piem. neaizmirsta bijusī)
07.04.2013 15:19 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Zini kur ir galvenā problēmas sakne? Šajā tekstā:
tas turpināties nevar, ka pārāk pieķeramies utt. Nu ko, pateicu es arī, ka metam mieru. Bet tad - acīmredzamais neticamais - piedod, es tā nevaru, man tevi vajag. Es, protams, priecīga.
Padomā kāpēc tu esi tāda sieviete, kurai pasvilpj, un tu jau priecīga. No sērijas, labi ka vispār kāds bikšainis ir kas ņem. Jāstrādā ar pašapziņu, palasi sievietes, kas mīl par daudz un neļauj pret sevi tā izturēties, ja vien tavs mērķis protams nav itkai izklaide ar viņu pa retam.
07.04.2013 16:58 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.04.2013
Sunset taisniba. Tu virietim sada veida paradi, ka tu neuztver sevi ka AKTIVU lemumu pienemeju par savu dzivi, bet gan ka PASIVU dzives situaciju upuri. Vinam tas varetu neskist saistosi, jo vins var rikoties, ka vien velas.
07.04.2013 17:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!