Adopcija - jā vai nē!?

 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Skatos talk-show ar Malahovu un tēma par adoptētu bērnu.

Vai jūs būtu gatavas pieņemt ģimenē bērnu no bērnu nama?
Vienalga vai kā vienīgo bērnu, ja savu nevar būt vai arī ja savi jau ir, bet ir iespējas un vēlmes sniegt rūpes tiem, kam to trūkst!


Kāda vsp attieksme pret adopciju?
05.04.2013 20:57 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Sievietes ķermenī viss ierakstās iekšā. Tas izpaužas tā, ka ar cik vīriešiem ir pārgulēts, tie visi kaut kur ierakstās iekšā ķermenī un arī zinātniski šis atstāj savu spiedumu uz bērna raksturu. Jo mazāk partneru, jo labāk tā teikt. Plus visam gēni jau nav tikai māte un tēvs, tās ir vecmāmiņās, vectētiņi, vecvecmāmiņās utt... un bieži gadās, ka tās iezīmes pārmantotās uzreiz neizpaužās, bet iznāk ārā krietnā vecumā, visādi var būt, var pašam nekas neizpausties uz āru dzīves laikā, bet pārmantoties atkal bērnam, citā paaudzē.


Tas nebija suņiem? Un ne par raksturu, bet izskatu? Iespējams, runājam par dažādām lietām, bet esmu dzirdējusi, ka šķirnes kucei, kas pārgulēja ar bezšķirnes suni, pēc tam ar šķirnes, var piedzimt jaukti kucēni.

Kā šitam murgam var ticēt?Maksts nemitīgi pati sevi attīra,gan sieviete,gan kuce sevi tur mazgā,spermotozoīds dzīvo suņiem līdz 7 dienām,par sievietēm nezinu.Tātad to laiku kamēr tas ir kustīgs,tas var kādu apaugļot,kad ir gājis bojā,tad tas ir gājis bojā,izvadās un nekādas sekas neatstāj ne uz kuces vai sievietes ķermeni,ne uz nākošajiem pēcnācējiem.
būtu jau kruti,ja es varētu vienreiz savas kuces sapārot ar pasaules mēroga čempionu un pēc tam pārot ar sētmales kranci un tā pat iegūt čempionu klases pēcnācējus.Diemžēl tā nenotiek.Šādi te var mantot tikai STS,nevis gadiem glabāt savā vagīnā kāda gēnus.Tad jau sieviete kura vienreiz pārgulējusi ar nēģeri,pēc gadiem 10 dzemdēs nevis sava baltādainā vīrieša bērnu,bet pusnēģerēnu?
06.04.2013 16:15 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Saujā Krītiņš,

Lai nerastos kāds pārpratums, atgādināšu ka tā ir tikai viena no versijām par gēnu pārmantošanu un veidi tai var būt dažādi.
Kas attiecas uz tavu pirmo rindkopu, protams arī psiholoģiski tas ir izskaidrojams, Tev ir taisnība. par to pat ļoti un plaši runā seksologs Artūrs Šulcs, kas arī ir daļējas Telegonijas teorijas piekritējs.
Par visu pārējo, es protams piekrītu. Es neesmu neko noliegusi.. esmu no tiem cilvēkiem, kas tic, ka dzīvē iespējams ir absolūti viss.
06.04.2013 16:29 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Harmony,
es sapratu, ka Tevi aizskāra suņu informācija, cik man ir zināms, tad tīrasiņu kucēni nekad nepiedzims kucei, kura kaut reizi ir ielaidusies attiecībās ar sētas kranci. Pat ja no šā gadījuma sakara nebūs kucēnu, tīras šķirnes pēcnācējus tik un tā vairs nesagaidīt. Šo parādību sauc par telegoniju – gēnu nodošana no attāluma. Kas ir arī pamats teroijai un eksperimentiem saistībā ar sievietes gēnu saņemšanu un seivošanu. Bet nu viss, es jau esmu daudz par tālu no tēmas sākuma :)

Lai jums jaukas brīvdienas :)
06.04.2013 16:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Runaajot par psihiatriju-taa pati sizofreenija,piemeeram!Paarmantota ,bet dziives laikaa var iznaakt aaraa lielaa vecumaa arii.Visiem zinaams,ka nav aarteejama,bet tikai apaarsteejama-taa vareetu teikt.Tiesa sizofreenijkis var buut loti talantiigs cilveeks arii-geeenijs utt,bet cik negatiivaa apaksaa tomeer?Kaadreiz cilvekiem siis slimiibas "seez ieksaa" un pat neparaadaas.Tad ir veel viena lieta-var slimot ar vairaakaam pat uz reiz...Runaajot par maati alkoholiki-loti reti buus loti vesels beerns.Tas nenoziimee,ka buus beernins ,uz kuru raadiis ar pirkstiem,bet buus varbuut loti juutiigs,skolaa netiks liidzi citiem utt.Par so teemu vareetu runaat un runaat!
Cilveekam ,kurs grib adopteet beernu,kur nav zinaama izcelsme,noteikti ieteiktu palasiit psihiatrijas graamatu.
Panemot pat pavisam mazu beerninu,kopjot loti labi,audzinot ,dodot visu to labaako,mees nekad nezinaasim,kaads vins veidosies,pateicoties geeniem...!
Loti patika DIO ieteiktais!To es atbalstu 100%!Taapat arii to,ka loti bagaati cilveeki adoptee vairaakus beernus,kuriem ir personiigie maajas aarsti utt.
06.04.2013 16:44 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Te dažas izsakās par bērnu namu bērniem kā par netīrām, savalkātām grīdas lupatām, kuras nekad vairs nebūs jaunas.
Atgādināšu, ka arī inteliģentiem vecākiem var piedzimts SAVS bērns, ar tādām pašām nosliecēm kā bērnu nama bērnam.
Šo bērnu dzīves sākums nav bijis pats rožainākais un labākais, iespējams, piedzīvojis tik daudz, cik dažs labs nepiedzīvo visas dzīves garumā. Bet viņam tāpat ir sirds un vēlme pēc mājām, vecākiem.
Varbūt uzreiz šos bērnus jāsūta uz mazgadīgo labošanas iestādēm, trako namiem vai cietumiem, kā saka, ka nav kazai piens, tad nav.
Es gribētu adoptēt bērnu un, ja es to vēlos, tad es pieņemu iespējamību, ka viņš var nebūt ideāls bērns.
06.04.2013 16:57 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Runājot par slimībam, psihiskām diagnozēm un uzvedības problēmām - arī pašiem savi bērni tādi var piedzimt. Nuzskatu, ka tas ir arguments tam kāpēc nevajadzētu adoptēt no bērnu nama! Es apbrīnoju cilvēkus, kas adoptē slimus bērnus un invalīdus - lūk tas ir kaut kas! Protams arī tie, kas ņem zīdaiņus ir malači, bet tomēr vairāk plusiņu tiem, kas vēlās parūpēties par bērniem, kuriem ir traģisks liktenis! Pati apdomātu paņemt bērnu, kuram vajag vairāk palīdzības, slimu bērniņu - arī viņi ir pelnījuši majas, mīlestību un tā ir daļa no terapijas!
06.04.2013 17:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mademoiselle-ja ,piemeeram tev ,piedzimtu beernins ar kaadu patologiju,tu uz to skatiitos citaadi...tas ir pavisam kas cits,kaa panemt SVESU beernu.
Man ir paziisatama gimene,kur otrs beernins piedzima slims-ar autismu.Vecaaki ir izmainiijusies paaris gadu laikaa liidz nepaziisanai.Paaris situeets,loti labi ruupeejas par savu slimo meitinu,bet taa ir tik liela "psihologiska nasta" gimenee.Tas laikam ir japiedziivo,lai vareetu runaat...
06.04.2013 17:07 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Mademoiselle-ja ,piemeeram tev ,piedzimtu beernins ar kaadu patologiju,tu uz to skatiitos citaadi...tas ir pavisam kas cits,kaa panemt SVESU beernu.

Reizēm par šādām pataloģijām uzzina tikai pēc dzemdībām, un vecākiem ir lielāks šoks, un ir reizes, kad atstāj turpat dzemdību namā,bet ņemot bērnu no bērnu nama, tu jau zini, kas viņam kait, kāda ārstēšana ir nepieciešama u.t.t. Arī par to pašu autismu. Tas nenāk kā no zila gaisa.
Tie, kas gribēs adoptēt bērniņu arī adoptēs un pieņems tādu kāds viņš, tie kas to nevēlas,atradīs 101 argumentu kāpēc nē.
06.04.2013 17:12 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Malahova raidījumā bija stātsīts par bēnriem ar Dauna sindromu, ka tur slimnīcās uzreiz piedavā vecākiem atstat bērnu. Un 85% Krievijā pamet bērnus slimos (Maskavā 50%, laikam jo vairāk naudas nekā mazajās pilsētās)! Lūk tas ir briesmīgi, tomēr uzskatu, ka ja dzemdē tad jārēķinās ar visu un jāuzņemas atbildība.

Interesanti kā ar šadu statistiku Latvijā!

Emanuelle - kā ar šadiem gadījumiem tiek galā ASV? Tur arī atstāj vai tomēr biežak uzņemas rūpes vecāki?
06.04.2013 17:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mademoiselle-vai tu esi redzeejusi beernu ar autismu-un jaa ir dazaadas pakaapes...?
Nemot no beernu nama,mees varbuut uzinam,kas ir bijusi vina vecaaki,bet kas ir bijusi vecmaamina,vecteetins utt saubos....Ja man tagad prasiitu,vai man rados nav cilveeku,kuri ir bijusi psihiski slimi , arii citas patologijas ,es saubos vai vareetu atbildeet preciizi!
Kaa teicu ,es nenosodu domu,bet lai to dariitu reaali ,ir jaabuut loti stipram,zinosam, arii situeetam cilveekam.
06.04.2013 17:19 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
EmmanuelleMademoiselle-vai tu esi redzeejusi beernu ar autismu-un jaa ir dazaadas pakaapes...?

Jā, esmu arī strādājusi ar bērniem, kuriem ir autisms.
Ja man tagad prasiitu,vai man rados nav cilveeku,kuri ir bijusi psihiski slimi , arii citas patologijas ,es saubos vai vareetu atbildeet preciizi!

Tātad arī dzemdējot savu bērnu neesi drošs, kas tur būs.
Domāju, ka tie kas adoptē bērniņu, viņu lēmums nav vienā dienā pieņemts. ;)
06.04.2013 17:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ella- zinu tikai tos gadiijumus,kur beernins ir gimenee-loti augstu veerteeju sos vecaakus,bet jaasaka godiigi-saapiigi redzeet ,kam cilveeki iet cari.Gimene, par kuru runaaju ieprieks-loti situeeti cilveeki,daudz celo,sievina briiniskiiga jauna sieviete,viirietis veiksmiigs bizness cilveeks.Viss bija tik labi vinu gimenee.
06.04.2013 17:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mademoiselle-protams ,ka mees nekad iisti nevaram zinaat,bet savs ir savs...!Paliidzeet ,straadaat ,sponsoreet ir viena lieta,bet dziivot maajaas 24/7 ir pavisam kas cits.
Atceros,ka straadaaju ar sievieti veselu gadu,dziivoju vinu maaja,kura bija psihiski slima-jau seit Amerikaa .Vinas meita man biezi teica-bet tu tacu esi profesionaale,kaa tu nevari iztureet 24/7?Es teicu loti mieriigi-taapeec ,ka peec 24 st.mainas es vienmeer atgriezos savaa gimenee,kuraa bija loti pozitiiva gaisotne!:)
06.04.2013 17:34 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ella, un mocīties visu dzīvi ar daunu. Labāk nodod aprūpes iestādē, piķo mēnesī summu un dzīvo gan ģimene normāli, gan slimais bērns ir aprūpēts.

P.S. Malahovam patīk tādi mazohistisku varoņu stāsti, tas ir reitings.
06.04.2013 17:42 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
becky
Nu,no sievietes,kam drīz 30,bet bērnu nav,turklāt nešķiet,ka tie tiktu dikti plānoti,neko citu,kā tādu viedokli par Dauna bērniņiem,gaidīt nevar. Tev nav ne emocionālā,ne pieredzes seguma,lai izteiktu šādu viedokli. Ir grūti ar Daunīšiem,bet to mīlestību,ko viņi dod atpakaļ nekad nesagaidīsi no veseliem bērniem,un vispār-ne no viena,tāpēc jau viņus sauc par saules bērniem.
06.04.2013 17:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dan-dan-cik atceros,tas vairaak saistiits ar viiru( gados vecaaks).
06.04.2013 17:58 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nē, nu protams, ir vieglāk slimos bērnus saukt par kaut kādiem īpašiem, lai nebūtu tik sāpīgi, ka tie ir slimi. Otrkārt, es vienreiz palasīju tai pašā cālī par šiem bērniem un kā iet tā teikt "saules" bērnu klasesbiedriem, ja tie tiek laisti parastajās skolās. Vājprāts!
06.04.2013 17:59 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Ir grūti ar Daunīšiem,bet to mīlestību,ko viņi dod atpakaļ nekad nesagaidīsi no veseliem bērniem,


Nu jau, nu jau..
06.04.2013 18:00 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Queen
Es turos un turēšos pie pārliecības un sava viedokļa,ka tā tas ir. Paskatoties viņu acīs,paskatoties,kā viņi mīl savus tuvos-..neviens tā nemīl,tik nesavtīgi un tīri,kā Daunīši.
06.04.2013 18:02 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Becky, es principā atbalstu abortus. Gadījumā, ja man patektu, ka gaidu slimu bērnu, nedzemdētu - to zinu. BET ja surprise iedzimtu slims bērniņs nekad neiedomātos pamest, nogrūst kaut kur, bet rūpētos un sniegtu mīlestību un rūpes. Tā ir atbildība un uzskatu, ka katram ir to jāuzņemas. Nekad neatbalstīšu un vienmēr nosodīšu cilvēkus, kas pamet savus bērnus. Ja sieveite var atstāt savu bērnu, ko nēsājusi zem sirds bērnu namā, slimnīcā vai baby boxā, tad viņa nav normāla. Ja nevar uzņemties tabildību tad risinājums ir aborts.
06.04.2013 18:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits