Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdziet meitenes!

 
Reitings 3
Reģ: 24.10.2009
Sveikas,
Augstskolā man jāveido blogs, bet gala atzīmi izliks atkarībā no unikālo skatījumu skaita, tādēļ lūdzu, lai uzklikšķiniet uz šīs saites:

http://latvija-esilepns.blogspot.com/

Rakstu par Latvijas preci, radošajiem cilvēkiem un uzņēmumiem. Tai skaitā ir arī raksts par latvijā gatavotām rotām.

Tas aiņems tikai pāris sekundes, bet jūs ļoti izpalīdzēsiet.
Varbūt kādreiz es varēšu līdzīgā veidā atlīdzināt arī jums.


P.S. gaidu jūsu vērtējumu/ieteikumus/komentārus :)
04.04.2013 20:55 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Jauks :)
04.04.2013 20:57 |
 
Reitings 3
Reģ: 24.10.2009
Prieks dzirdēt!
04.04.2013 21:00 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Tādas diskusijas pēdējā laikā bijušas vairākas, tāpēc tīri intereses pēc - kāds pamatojums tam ir, ka atzīmi nosaka skatījumi? Man personīgi liekas nedaudz murgaina ideja, bet varbūt nesaprotu to vienkārši. Šādā veidā jums māca kaut ko reklamēt vai kā? Tas nav uzbrauciens, tikai gribu saprast. ;) Un apskatīju.
04.04.2013 21:08 |
 
Reitings 3
Reģ: 24.10.2009
Šāda atzīmju izlikšanas sistēma ir pasniedzēja ideja.
Mums gan arī tas nešķiet objektīvākais kritērijs, jo tie skatījumi jau reāli neparāda to,cik interesants vai saturīgs blogs šķiet lasītājiem, bet ietekmēt jau to nevar. It kā doma, lai mēs mācītos uzrunāt plašu auditoriju, popularizējot savu blogu, bet problēma tāda, ka tas laiks kopš bloga izveides un atzīmju izlikšanas ir ļoti īss.
Tādēļ nekas cits neatliek kā censties visādos veidos skatījumus sakrāt.

Būtībā studiju kurss, kurā mums to uzdeva ir par jaunajām informācijas un mediju tehnoloģijām, kura laikā mums arī jāapgūst bloga veidošanas pamati.

Paldies par skatījumu!
04.04.2013 21:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!