Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

au pair 3

 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
čau, meitenes !

Gribu padalīties ar savu stāstu ...

Tātad, tās kuras mani atcerās vai nē, esmu tā meitene kas strādā kā au pair Grieķijā !
Šis mēnesis bija baigi trakais, saspringts, visu laiku gandrīz strādāju, pat arī tad , kad man bija brīvdiena mājās nevarēju uzturēties, jo otra auklīte dzīvojās pa manu dzīvokli ar bērniem. Mēneša beigās sāku just, kad man dod bērniņus pieskatīt ar vien vairāk un vairāk. Šo svētdien ar bērnu mammu sanāca neliela apsriešanās, par darbu. Biju jau gatava iet prom no tā, bet izgājām uz kompromisu - es vairs pie viņiem nedzīvoju, bet palieku strādāt. šis variants mani daudz maz apmierināja, jo līdz kamēr atradīšu jaunu darbu man vajag tomēr to naudiņu . Svētdienas vakarā pārvācos pie draudzenes. Tik jauku cilvēku sen nēesmu satikusi, kaut gan mēs esam pazīstama tikai no šī gada, viņa ielaida mani savā mājā, par to neko neprasot. Un jūtos atkal kā cilvēks, varu doties uz darbu, neis dzīvot darbā ! sajūtas ir fantastiskas, un domāju mani 3 mēneši grieķijā, kas palikuši būs jaukākais laiks visā prombūtnē, no Latvijas ! :)
02.04.2013 12:00 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
where is the piont - laikam jau neieteiktu nevienai au pair live in uz ilgu laiku, jo tomēr, tā nevar normāli dzīvot..
02.04.2013 12:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)