Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

man sāp sirsiņa

 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
sveikas! Es nez, man sāp sirsniņa par to ka tomēr esmu izšķīrusies ar pēdējos draugu, kas bija, laikam jau principa pēc sāp jo es zināju ka nu nebūs plus bija krāpis, melojis utt un tagad zinu ka viņam uzradusies cita...zinot ka viņš ir babņiks(ko pats atzina) varbūt mazāk pārdzīvotu faktu, ka mainītu dāmas kā zeķes, bet tagad itkā esot cita un sāp sirds reāli iedomājoties par to, ka varbūt arī viņu ''mīlēs'' kā mīlēja mani, ka pat visiem radiem bija teicis ka grib precēties...un es tajā laikā zināju kāds ir viņš un zināju ka lai arī cik labi būtu tas nav mans īstais, nav tas ko man vajag kā arī jau domāju pati par šķiršanos-sirds teica priekšā, bet viņš izdarīja visu manā vietā. Agrāk jau rakstīju ka tad kad man parādījās savas intereses plus neaizbraucu ar viņu kopā uz ārzemēm visu nepametot, izšķīrāmies. Kā arī tagad ir vīrieši ar kuriem sanāktu lieliskas attiecības bet nejūtos kkā sirsniņā brīva tomēr..tomēr baigi sāp tas viss, laikam, kā jau minēju, principa pēc , bet es nezinu ko darīt, pat nezinu ko es gribētu dzirdēt no jums, vienkārši gribas izkratīt sirdi un varbūt ja kādai ir bijis līdzīgi, varēs dod kādu labu padomu, jo ir iekšā tāds gribulis( :D ) pierādīt ko ir zaudējis utt...vnk bija pirmais cilvēks kam pa īstam uzticējos, un pat manis dēļ raudājis bija, kas likās kā brīnums, bet saka, ja džeks raud deļ meitenes, tad citu tā nekad nemīlēs bet tagad tā cita ir un bāc..man prāts iet nezinu kur..kkas aizdegās iekšā, domāju ir šeit dāmas, kas mani sapratīs, man laikam vajag tiešām to sirdi izkratīt un dzirdēt kaut ko no tām kas tam gāja cauri :)
Paldies, Lai jums visām skaista šī diena! :)
31.03.2013 07:16 |
 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Mans bijušais draugs arī raudāja manis dēļ (5gadi bijām kopā), bet tas bija pirms kādiem 3 gadiem. Pirms gada viņš mani pameta un pēc pusgada jau apprecējās ar citu, cik zinu, jau ir pieteicies bērniņš. Tāka, tavam apgalvojumam - ja raud, tad nemīlēs nevienu citu tik ļoti - galīgi neticu.
Nav ko skriet pakaļ babņikam. Dzīve pati viņu noliks īstajā vietā. Lai jau izklaidējas.
Un tu arī!
31.03.2013 08:52 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Raudāšana tiešām nav nekāds rādītājs.
Ko lai saka - turies, baudi dzīvi un vienkārši piedod tam cilvēkam pāridarījumu. Varbūt pagaidām necenties dibināt jaunas attiecības, kamēr vēl sirds tā sāp.
31.03.2013 09:39 |
 
Reitings 86
Reģ: 22.02.2013
Es arī esmu raudājis meitenes dēļ, un pagaidām patiešām nevienu citu pēc viņas neesmu iemīlējis jau gadus 4us? :D rokas sasitas pa mūriem, bet viņiem to nesaprast, viņiem nav sirds!

Skumji lasīt citu sāpju stāstus, bet ko lai saka Tev- nezinu, būs citi, forši jauki cilvēki, kuri nebūs babņiki :p to arī varētu novēlēt, un arī, protams, priecīgas lieldienas ;)
31.03.2013 09:43 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
Man jau liekas, ka tā sāpe Tev iekšā ir tikai kaut kāds iekšējs privātīpašnieciskums. Pati raxtīji, ka jau nojauti - nav viņš īstais. Un ko Tu gribēji? Pati būt tā, kas pamet? Izsāpi to sāpi, sakārto domas, un priecājies! Priecājies par to, ka viņš to visu pārtrauca ātrāk un Tu neieķēpājies vēl pamatīgāk. Izsāpi to sāpi un dzīvo tālāk, lai veicas!
31.03.2013 20:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Raudaashana nav raadiitaajs. Dazi cilveeki piedzimst ar aciim slapjaa vietaa un veel dazi savukaart dzeerumaa bimbaa kaa mazi beerni.
31.03.2013 20:24 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
nu jā, tas gan, es tā sapratu, ka gan tas privātīpašnieciskums, bet laikam jau vairāk tas, ka ne es to izdarīju, kā saka vieglāk būt pametējam, nevis pamestajam, lai arī pati to tak gribēju.
31.03.2013 22:45 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
mans bijušais trešajā dienā atrada jau citu :D meiteni, kura savas iedomības pēc vēl līdz šim nebija bijusi nevienās nopietnās attiecībās :D neviens nevēlējās būt kopā ar tādu...
31.03.2013 22:51 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Katrām attiecībām ir jāizsāp, tam protams ir nepieciešams laiks,
bet nesaprotu, Tu grībētu viņu atpakaļ?
31.03.2013 22:56 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
negribu...nu pareizāk gribu, bet principa pēc, bet ja b;us iespēja tad arī negribēšu..viņš bja mani bildinājis, un tajā momentā es sapratu ka dabūju tak ko gribēju, bet iekšā sirds teica ka tas nav cilvēks kuru tu gribi...nu laikam kautkāds egoisms un atriebības kāre izlīda laukā :D
01.04.2013 23:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits