Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis - balva?

 
Reitings 18
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes!
Man te radās pārdomas pirms svētkiem par vīriešu neizprotamo domāšanu. Labi, neesmu jau es vakar dzimusi un no pirmā pretimnācēja nesagaidu zelta kalnus. Bet šis konkrētais cilvēks mani mazliet izsita no sliedēm. Stāsts īsumā - sanāca pirms nedēļas iepazīties ar vienu vīrieti, satikāmies, viss it kā OK, kontakts tiek uzturēts un tā. Tagad es savā neuzkrītošajā manierē prasu, kad tad varētu tagad vēlreiz tikties. Un ko man atbild - pag, mīļā sirds, pirms tevis man te vēl pāris randiņi ar citām sievietēm, tad arī izdomāšu kurai tikšu. Es gar zemi. Vai tad tiešām viņi visi sevi uzskata par Dieva dāvanu, kas ir jāgaida atplestām rokām?
30.03.2013 21:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Taa viiriesha uzvaards gadienaa nav Kiops? :D
30.03.2013 21:22 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.01.2009
Nope :D Bet es pieļauju domu, ka ar tādu ideju, ka viņš ir Dieva dāvana, dzīvo teju visi brīvie vīrieši. Vismaz Latvijā
30.03.2013 21:24 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Es laikam līdzīgā manierē atbildētu pie viņa nākošā aicinājuma tikties. Un iespējams pat, ka netiktos vairs vispār. Neesmu par šādiem jociņiem un 'mētāšanu'. Ja viņam kas būtu, tad nekladzinātu rinķī, cenšas uzsist sev cenu.
Interesanti būtu palasīt Kreisā viedokli :)
30.03.2013 21:30 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.01.2009
Jautājums jau vēl paliek, vai šis uzaicinājums vispār būs. Viennozīmīgi zinu, ka es pagaidām būšu klusa un neuzkrītoša. Lieki cilvēkam netraucēšu. Pat tagad tā domāju, nav jau tik būtiski ir viņam tie randiņi vai nav. Cenas uzsišana tik tiešām nekā nedos. Vismaz ne manā gadījumā, jo es tik tiešām varu sākt darīt to pašu. Vai tad viņš savā vīriešu loģikā domā, ka man te iedegsies actiņas un es sākšu taisīt mini kariņu par viņu?
30.03.2013 21:49 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
domā, ka man te iedegsies actiņas un es sākšu taisīt mini kariņu par viņu?

Šķiet, ka viņš tā tiešām domā. Manuprāt, muļķīgi.
30.03.2013 21:51 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja vinam tu interesetu kaut tik daudz ka melns aiz naga, tad sadu atbildi nekad nebutu dzirdejusi...
30.03.2013 21:54 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Pirmkārt, es noteikti nekad vīrietim neprasītu, kad tad būs mūsu nākamā tikšanās reize. Bet nu tā esmu es.
Tavā gadījumā es izrīkotos, kā zemāk iekopētajā tekstā (teksts ir krievu valodā).


Он сказал -Мне нравятся многие женщины, Я не могу быть только с одной.
Она улыбнулась в ответ.
Он сказал — Я сам по себе, Я свободен и никому ничего не должен.
Она закурила и опустила глаза.
Он сказал — Мне нравятся женщины, которые понимают меня, и ценят мою свободу.
Она ухмыльнулась и выдохнула струйку дыма.
Он сказал — Давай проведем хорошо время, ты мне нравишься.
Она затушила сигарету и посмотрела ему в глаза.
Он понял, что она не возражает.
Он спросил — У тебя, наверное, было много мужчин?
Она обняла его и сильнее прижалась к нему.
Он спросил — Тебе хорошо со мной?
Она закрыла глаза и поцеловала его.
Уходя утром, он сказал — Все было здорово, только давай это останется между нами.
Она протянула руку и смахнула невидимую пылинку с его плеча.
Он сказал — Я как-нибудь тебе позвоню.
Она кивнула и захлопнула дверь.
Он позвонил вечером того же дня.
Её не было дома.
Он дозвонился ей на сотовый только поздней ночью.
Она позволила приехать только через неделю.
Он спросил — Ну, как ты развлекалась без меня?
Она улыбнулась и предложила ему кофе.
Он звонил ей почти каждый день.
Она иногда просто не поднимала трубку.
Он приезжал к ней, когда она разрешала.
Она не объясняла, почему приглашения были такими редкими.
Он понял, что хочет быть только с ней.
Он нервничал, когда она не отвечала на звонки.
Он выходил из себя, когда узнавал, что её видели с другим.
Он хотел, чтобы об их связи знали все.
Она была против.
Он хотел, чтобы она была только его.
Он приехал к ней с огромным букетом алых роз.
Она приняла цветы, но попросила больше не приезжать без приглашения.
Он хотел попросить её стать его женой.
Она сказала — Я сама по себе.
Он закурил, у него дрожали руки.
Она сказала — Я свободна.
Ему вдруг стало холодно.
Она сказала — Я никому ничего не должна.
Ему показалось, что сердце остановилось.
Она сказала — И Я не собираюсь что-либо менять
30.03.2013 21:57 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.01.2009
Tad, kā izrādās, tomēr ne visi ir baigākie stratēģi.. Ja viņam tie randiņi tiešām ir, ne es tās sievietes pazīstu, ne es zinātu kā karot šajā gadījumā, nav jau viņš mana mūža mīlestība, kuru pazīstu pēdējos 15 gadus. Nedēļa! Tikai un vienīgi nedēļa. Pat lāgā nezinu, kur strādā. Jāsaka debīlisms pārākajā pakāpē
30.03.2013 21:57 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Atbildi, ka pajautāsi ciema galvenajai maukai, kas viņā (tai čalī) ir tik īpašs.
30.03.2013 22:26 |
 
Reitings 86
Reģ: 22.02.2013
Malacis! ;)

Cilvēks nemelo, neliekuļo, kaut man tādas bumbas būtu dažreiz :D

Kkad viena meitene bija ierakstījusi, ka iet uz randiņiem ar otrapuse.lv puišiem, un pēc tam viņa izvēlēsies labāko ... pārejo komentāri bija go, go girl .... malace... utt, a kad otrādi , tad mute vaļā? :D

Vēlreiz malacis!
30.03.2013 22:40 |
 
Reitings 86
Reģ: 22.02.2013
kur maz ko zaudēt, tur riskēt var bez raizēm! ;)
30.03.2013 22:43 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.01.2009
UrHero, ne Tu zini, ko tur zaudēt, ne to zin arī tas cilvēks ;) Es saprotu, ka pēc nedēļas solīt mūžīgu uzticību ir absurda ideja, bet nu nesaki tik tieši acīs. Un iedomājies, ja es izrādīšos tā labākā no viņām visām? Vai es tādu ņemtu? Tikai pēc atriebības
30.03.2013 22:48 |
 
Reitings 86
Reģ: 22.02.2013
es nesaprotu, ko tur brīnīties, visiem ir bijuši randiņi, pēc kuriem gribās nākošos , bet kkā nesanāk vai nu vienam nav laika, vai otram... varbūt viņš maigi gribēja Tevi atšūt uzdoties par totālāko kretīnu? Izvērtē sevi un atrodi atbilstošu vīrieti ;)

Ja arī viņš ir kretīns, tad vismaz zini, ka nekad nemelos acīs skatīdamies... ja arī ies meitenēs, tad varēsi mierīgi pati iet puišos un vienu vakaru par viņu aizmirst :D
30.03.2013 22:54 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.01.2009
Un to es arī saku :D Ir vai nav viņš kretīns te vairs nav pat tik ļoti būtiski. Fakts kā tāds, ka viņš to ir pateicis. Katrai rīcībai ir arī sekas. Kas šajā gadījumā būtu manis nozušana, vai hello, boys :D Par ko tad arī pavisam atklāti tiek stāstīts neizlēmīgajam
30.03.2013 23:00 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
smieklīgi :D
30.03.2013 23:03 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
Nelasīju citus komentārus, bet personīgi es sēdēju un sasmējos.

Izklausās pēc kaut kāda darba devēja :D Es te tagad vēl apskatīšu citas kanditātes šai vakancītei "mana draudzene/ topošā sieva" un tad Jums atzvanīšu. :D
- un tālāk jau varētu uzaicināt Jūs visas uz viņa apartementiem, lai sancenstos kura labāk gatavos, gludinās...

uj, smieklīgi.

A ko Tev darīt? Skaisti pasūtīt bekot ! Lai tad tiekās ar citām zeltmatītēm, ja tādas ir, bet, ja tik sev cenu uzsit.. aij katrā ziņā humora izjūta viņam ir, bet takta izjūta gan !

Priecīgus svētkus meitenes! : )
30.03.2013 23:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits