Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā vispār ir iespējams iepazīties ar vīrieti attiecību veidošanai?

 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Nē, nē, nebūs jautājums par to, kur iepazīties vai tml.
Vienkārši palasīju attiecību diskusijas un atkal uznāca šausmīgs gruzons.
Man šis jautājums, kas ir tēmas virsrakstā, šķiet kā neiespējamā misija. Tiešām vairs neticu, ka ir iespējams iepazīties ar kādu vīrieti, lai pēc tam arī izveidotos kādas attiecības.
Tūlīt būs jau 6 gadi kopš man nav bijušas nekādas attiecības. Protams, šajā laikā esmu iepazinusies ar daudz jauniem cilvēkiem gan darbā, gan skolā, gan izklaidējoties, pasākumos utt. Tas ir, nav tā, ka sēžu mājās un neeju nekur ārā, tāpēc arī nesatieku cilvēkus. Lai gan - pat tad taču eksistē nets, cik nav dzirdēts par veiksmīgām iepazīšanām netā.
Jā, es neesmu pati skaistākā, pati gudrākā, pati jaukākā, bet vai tad tikai tāpēc es nebūtu nevienu pelnījusi? Man raudāt gribas, kad redzu, ka daudzām tādām pašām vidusmēra meitenēm kā man ir tik jauki puiši un attiecības.
Parasti cenšos par to nedomāt un iestāstu sev, ka man tas arī nav vajadzīgs. Bet tagad, palasot tās diskusijas, atkal nāk virsū melnie. Meitenes citām iesaka nebaidīties pamest puišus, ja attiecībās nav kaut kas tā, jo pasaulē ir daudz citu labāku puišu. Bet kur tad viņi ir? Jau 6 gadus neviens nav uzradies.
Vaina ir manī? Tiešām esmu tik šausmīga?
Ai, riebjas. Besis. Raudu.
29.03.2013 23:23 |
 
Reitings 118
Reģ: 16.03.2013
Jā nicco,
ir arī šis te meiteņu/sieviešu tips, kuras ir nēēēnormāli norūpējušās un noreizējušās pilnīgi par visu un visur. Situācijas dažādas, bet ir gadījies sastapt tādu meiču, kurai bija šausmīgi daudz problēmiņu un visu laiku tikai tas vien nāca ārā. Tāda sajūta, itkā viņa gribēja, lai es viņu glorificēju dēļ tā. Nekāda dižā "čupošanās" nesanāca, jo tā vietā lai izbaudītu mirkļus, nācās klausīties tajā, cik viss sūdīgi. (atvainojos) :D
30.03.2013 16:56 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Varbūt tik tiešām pamēģini ar kādu lauku puisi,kā kreisais te minēja.

Viņi ir tik tik forši. :D Nav tik samaitāti utt
30.03.2013 16:58 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Kreisais Ir gana daudz tādu vīriešu,kuriem viss ir slikti :D
30.03.2013 16:59 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
ne autorei veltīts komentārs, bet man pazīstamas sajūtas, varbūt kādai noderēs.
tā ir problēma mūsos, ne mūsu ārienē, ne citos. paskaties uz sevi no malas. atklātu, kailu un neaizsargātu. nekritizē sevi. mīli sevi. nebaidies. katrā mūsos ir kaut kas skaists, ideāls, un tam nav robežu. kas par to, ka neesi tāda, kas spēj viegli iepazīties, runāt par savām jūtām, atvērties? tā esi tu. ja tu spēj mīlēt sevi, kāpēc lai kāds cits nespētu? man ir bijušas sajūtas, ka man nav vietas šajā lielajā pasaulē, un, kāpēc, lai būtu cita mazajā sirdī? es neesmu nekāda skaistule. esmu parasta meitene, bērnišķīga un neveikla. kopā ar tikko iepazītiem cilvēkiem vairāk klusēju, nekā runāju. man apkārtējie mēdza teikt - pieaudz. tagad saprotu, ka tas bija sliktākais lēmums manā mūžā - pieaugt, jo tādā veidā pazaudēju daļu sevis, lai gan nekad neesmu šaubījusies, ka tas bērnišķīgums, smiekli un neveiklie joki ir tas, kas ir ļāvis man izveidot ilgstošas attiecības ar cilvēku, kuru tiešām mīlu un kurš mani nekritizē, jo es esmu patiesa. ja tu esi tu pati un nebaidies no tā, tad viss būs. :)
30.03.2013 17:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
zili rudzi-loti patika tavs komentaars!
30.03.2013 17:46 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Arī gribēju pateikt,ka šī ir viena vērtīgā diskusija. No daudziem ieteikumiem ir ko mācīties un arī es noteikti mācīšos . Un zili_rudzi noteikti šajā diskusijā ir viens no vertigakajiem komentāriem,kas beigās pat apgāž visas. garās diskusijas par to,ka sevī obligāti kautkas jāmaina lai arī dzīvē kautkas mainītos . Bet nav jāmainās pilnībā,ir tikai tiešām jaatsija tas kas nav vajadzīgs un jāuzlabo sevi. :)
30.03.2013 17:57 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Bender Girl

Cik esmu redzejusi saja dzive, tad ar viriesiem ir svaki tam sievietem, kuras ir virs videja limena. Vai nu skaistakas par vidusmeru vai grudrakas vai vispusigakas vai nopietnak izturas pret attiecibu veidosanu ar virieti vai ka citadi stav pari vidusmera sieviesu dzimumam, lidz ar to ir daudz mazak viriesu kas uzdrikstas tuvoties tadai sievietei, nevis ir ar ieverojamiem trukumiem, kas viriesus atbaida.
30.03.2013 18:11 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Piekriitu par to uzdriiksteeshanos no sievieshu puses. Pati piederu pie taam, kas briiviibu ilgi nebauda, bet no attieciibaam iekljuust naakamajaas. Gandriiz visus savus viirieshus esmu savaakusi pati. Pirmaa piegaajusi klaat un saakusi runaaties, devusi maajienu par satikshanos veelreiz,pirmaa zvaniijusi,ja redzeeju, ka puisis ir pavisam kautriigs. Vienmeer esmu izvairiijusies no tiem, kuri metaas uzreiz pashi virsuu iepaziities, sola zvaigznes no debesiim un ir paaraak paardroshi, laikam arii tas ir iemesls, kaapeec nav gadiijushies kretiini, bet gan labi un kaartiigi viirieshi. Mani draugi saka, ka tieshi taa ir mana pashpaarliecinaatiiba, kura neljauj viirietim man atteikt un kura izraisa vinjos interesi! Peec tam pashi atzina, ka bija ljoti man pateiciigi par to, ka pati speeru pirmo soli un vinjus iedroshinaaju.
30.03.2013 19:50 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Pēc maniem novērojumiem manu draugu/paziņu lokā visilgstošākās attiecības ir tiem klusākajiem/kautrīgākajiem nevis tiem skaļajiem, kas uz ielas var iet klāt un pateikt jebkurai jebko, tiem tās draudzenes mainās katru mēnesi. Tad nu ja gribat nopietnākas attiecības jāskatās uz tiem klusajiem, taču jāņem vērā, ka jums būs jāizrāda nepārprotama uzmanība, lai džekam būtu pilnīga pārliecība par jūsu nodomiem, citādi viņi parasti pirmie nerīkojas.
30.03.2013 19:53 |
 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Ja es Bender Girl tevi saprotu, jo man pashai ir tada situacija..Nu jau shogad 25 gadi bet ar puishiem vnk neveicaas. Visi ar ko esmu tikusies manii saskata tikai tadu meiteni kas ir domata neopietnam atieciibaam. Es neizskatos pec padauzas vai kkadas tamlidziigas..Esmu vienkarsha meitene, uzskatu kad izskatiiga, bet diemzel neveicaas.

Pa galvu visadas domas lidzinaas kad gribas tak gimeni bernus..ka nekaa 25 gadi jau.

Vnk ir daziem cilvekiem liktenis tads nodziivot visu muuzu vieniem...

dzivoju mazpilsetaa un Ned Dievs es pec kadiem gadiem noderžos.
31.03.2013 10:34 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Vai vai cik daudz sarakstīts ..
Skatoties uz lielo bildi kopumā - bieži ir situācijas, kad sievietes savos 19-25 gados ir krietni vairāk attīstījušās savā domāšanā un attieksmē pret dzīvi nekā vīrieši (ar izņēmumiem, protams), kas nozīmē iespējas:
1) Būt vienai un pilnveidoties, kamēr +- sava vecuma čaļi "nāk pie prāta" un arī nonāk vienā attīstības līmenī, kas, principā nav slikti, jo bieži vīrieši kopdzīvei izvēlas sev līdzvērtīgu sievieti.
2) Izvēlēties vecākus vīriešus .. zinu, ka daudzām tas iet pie sirds, bet daudzām vecāki vīrieši liekas nepieņemami, un arī vecums nereti nenozīmē, ka čalis ir pieaudzis .. bet iespējas palielinās
3) Griezt loterijas ratu un var būt paveiksies uzskriet kādam izņēmumam, kas arī savos gados ir krietni virs vidējā un vienā līmenī ar sievieti vai pat virs.

Manuprāt, šis ir galvenais iemesls, kāpēc +- šī vecuma sievietes še gaužās.

Otrs iemesls ir tas, ka kopumā (uz lielo bildi skatoties), tiešām superīgu sieviešu ir krietni vairāk nekā līdzvērtīgu vīriešu. Un kurai gan jaunības maksimālismā gribas būt kopā ar .. zemāku par sevi vīrieti? Tad, kad ilgi gadi jau pavadīti vienatnē, pašvērtējums, kas ļoti manāms diskusijā, krītas, tad arī jaunības maksimālisma barjeras tiek nolaistas zemāk un lielākai vīriešu daļai ir iespējas. Alternatīva - ārzemnieki, kas aizved mūsu skaistās zeltenes ..

Tas tā .. pārdomas par tēmu ..

Zili rudzi Tas, ko uzrakstīji, ir tieši tas, ar ko es parasti pavelku savas sievietes - ar individuālismu un "nestandarta situācijām". Vienkārši esmu es pats un nekautrējos reizēm būt absolūti bērnišķīgs, brīžiem ļoti mīlošs, reizēm kā suņanagla pēcpusē, kad nepieciešams, savaldīgs, nopietns un pat skarbs, bet taisnīgs .. Tā kā super, ka nonāc pie secinājuma, ka jābūt tādam/tādai, kāds tiešām esi un tas tiešām palīdz attiecībās, jo piešķir dažādīgumu un garlaicīgi nav nekad :) Vienīgi profesionālajā jomā jāmāk novilkt robežas.
31.03.2013 11:47 |
 
Reitings 82
Reģ: 20.02.2009
Man tieši tāda pati problēma.

Neesmu standarta meitene, esmu gara un ar nopietnu sejas izteiksmi, cenšos bieži smaidīt, neuzskatu sevi par neglītu.
Saprotu, kas esmu izveidojusi sev ļoti pārliecinātas būtnes tēlu, bet pēdējā laikā cenšos to mīkstināt. Attiecību veidošanas ziņā esmu kautrīga, nenopietnas attiecības neinteresē. Jūtu, ka uzstādu barjeru, kau gan tā nav bijusi pret visiem puišiem.

Jūtu, ka saviem 20 gadiem, esmu pārāk nopietna.
01.04.2013 01:38 |
 
Reitings 16
Reģ: 01.04.2013
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Piedod, bet šķiet, ka tomēr ir vaina tevī vai vismaz sabiedrība, kādā tu apgrozies. grūti sniegt šādu atbildi cilvēkam, kuru es nepazīstu, jo nezinu, kas tev ir par vainu. principā, cilvēki arī ar briesmīgi raksturu vai izskatu dabon sev otrās pusītes. piedod, negribēju sāpināt, bet nu varbūt vnk tev ir pārāk augstas prasības? nezinu gan, kādas tev viņas ir, varbūt tomēr par pieticīgu, lai uz tādiem pamatiem veidotu normālas un noturīgas attiecības. tiešām, nezinot neko vairāk, ir vairāk nekā grūti spriest.
03.04.2013 16:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits