Kā vispār ir iespējams iepazīties ar vīrieti attiecību veidošanai?

 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Nē, nē, nebūs jautājums par to, kur iepazīties vai tml.
Vienkārši palasīju attiecību diskusijas un atkal uznāca šausmīgs gruzons.
Man šis jautājums, kas ir tēmas virsrakstā, šķiet kā neiespējamā misija. Tiešām vairs neticu, ka ir iespējams iepazīties ar kādu vīrieti, lai pēc tam arī izveidotos kādas attiecības.
Tūlīt būs jau 6 gadi kopš man nav bijušas nekādas attiecības. Protams, šajā laikā esmu iepazinusies ar daudz jauniem cilvēkiem gan darbā, gan skolā, gan izklaidējoties, pasākumos utt. Tas ir, nav tā, ka sēžu mājās un neeju nekur ārā, tāpēc arī nesatieku cilvēkus. Lai gan - pat tad taču eksistē nets, cik nav dzirdēts par veiksmīgām iepazīšanām netā.
Jā, es neesmu pati skaistākā, pati gudrākā, pati jaukākā, bet vai tad tikai tāpēc es nebūtu nevienu pelnījusi? Man raudāt gribas, kad redzu, ka daudzām tādām pašām vidusmēra meitenēm kā man ir tik jauki puiši un attiecības.
Parasti cenšos par to nedomāt un iestāstu sev, ka man tas arī nav vajadzīgs. Bet tagad, palasot tās diskusijas, atkal nāk virsū melnie. Meitenes citām iesaka nebaidīties pamest puišus, ja attiecībās nav kaut kas tā, jo pasaulē ir daudz citu labāku puišu. Bet kur tad viņi ir? Jau 6 gadus neviens nav uzradies.
Vaina ir manī? Tiešām esmu tik šausmīga?
Ai, riebjas. Besis. Raudu.
29.03.2013 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 418
Reģ: 07.08.2010
Diskusija, kurā pēkšņi uzpeld vesels bars vīriešu kārtas pārstāvju, kuri pat, kā izskatās, diskusijām sekojuši līdzi jau pirms tam! Wut a fuk?
:D
30.03.2013 12:50 |
 
Reitings 118
Reģ: 16.03.2013
ir atšķirība starp vīriešu uzmanību, un tādu vīriešu uzmanību, kuru uzmanība meiteni interesē.

Kā naglai uz galvas! :D
TAČU, tā kā sievietes pašas īsti nezin ko grib, it īpaši ap 20, tad sanāk apdedzināties daudz un sāpīgi.
30.03.2013 12:56 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kad es iepazinos ar savu nākamo sievu mums pirmajā tikšanās reizē bijs sekss.
Mums bija (22/21). Un turpmāk mums bija sekss gandrīz katrā tikšanās reizē. Jutu ka paliksim kopā jau mēnesi pēc iepazīšanās. Tobrīd viņai jau bija puisis un dažas nedēļas pat pēc mūsu iepazīšanās viņai bija attiecības ar viņu. Pēc 2,5 gadiem mēs apprecējāmies. Nevajag uzstādīt robežas ko drīkst iepazīstoties un ko nedrīkst. Lai viss iet kā iet.
30.03.2013 12:58 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
Arī resnas meitenes var iepazīties kaut caur sarakstēm , un kamer atrod to isto...Kas pasai patiks ,kas neptiks,un kurs tādu gribēs.....Parādit savu raksturu, nav bezdibenis .... Es ari esmu apaliga ,un man bija problemas ar isto atrasanu...... BIju visam atmetusi ar roku ,jo visiem intreseja skaistules un ko lidz satikamies ta sakas probelemas.....
Manam viram ri bija salauzta sirds ,,,,sarkastijamies apmeram 1.5 gadu .....nolemam satikties,,bildi savu jau ieprieks nosutiju ,lai nebutu vilsanas vinjam ......vinjs mani uzaicinaja uz savam majam ,iepazistinaja ar savu gimeni ar laika gaitu un viss nokartojas,,,,Sekoju lidz savam izskatam,stilu cenšos-kaut cik labi visu sapirkt sev ,lai ir kombineti....,,,,,
30.03.2013 13:07 |
 
Reitings 55
Reģ: 10.02.2013
Marta, ir atšķirība starp vīriešu uzmanību, un tādu vīriešu uzmanību, kuru uzmanība meiteni interesē.


Šim gan jāpiekrīt. Bijām ar draudzenēm izklaidēties pagājušajā nedēļā un tiešām nobrīnījos par vīriešiem, kas nāk klāt. Nav runa par izskatu, jo nemēdzu tikai vīru pēc cepures skatīt, bet tas, kas nāca ārā no viņiem. Vienam, kurš bija krietni vecāks par mani (man 21, laikam te bija jautājums par vecumu) un cerēju, ka būs sakarīgāks nekā pārējie ar kuriem runāju tajā vakarā, gandrīz beigās dzērienu gribēju sejā ieliet, nu tādas jēlības sāka runāt.

Ar mīļumu gan man nebūtu problēmas. Neesmu gan baigā romantiķe, tas gan, šausmīgi kaitina banāla romantika, bet esmu mīļa, vispār principā patīk būt jaukai pret cilvēkiem.
30.03.2013 13:19 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Es atkal, ja būtu zinājusi, ka būšu kopā ar vienu puisi kuru pirms tam pazinu, labāk nebūtu ņēmusies ar iepriekšējiem, kur man bija jāskrien nesaprotu. Tāka ieteikums labāk pagaidi kādu laiku, nevis pēc tam dauzi galvu pret sienu. :)
30.03.2013 13:34 |
 
Reitings 118
Reģ: 16.03.2013
woodsen,
kā Tu šitā varēji pateikt? :D
Uz romantiku balstās visa pasaule! Romantikai nav jābūt pārspīlētai kā filmās, bet pat nelielas lietiņas, detaļas ir patīkamas un bez tām gan attiecības, gan visa dzīve būtu vienmuļa un tukša. :)
30.03.2013 13:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Teikšu vienu, klubos, bāros un tusiņos in general reti sanāks iepazīties tā, ka veidosies kas nopietns. Nu tāds vismaz ir mans novērojums.
Varbūt vajag nomainīt vidi, vietas kuras apmeklē?
30.03.2013 13:42 |
 
Reitings 431
Reģ: 14.10.2010
Man 23 un nav bijušas nopietnas, ilgstošas attiecības, tik vien kā daži mēneši utt, bet es tapat nedomāju,ka gals klāt un nevienu nekad nesatikšu. Zinu, ka satikšu un sev pašu labāko.Ja domāsi,ka neviens nekad nebūs vairs Tev, tad tā arī notiks. Ir jādomā par to,ka viss būs, kad būs laiks, jo domām tiešām ir liels spēks. Jo sliktāk domāsi, jo sliktāk būs. Turies un gan princis pats uzradīsies ;) Arī es esmu parasta meitene, bet tas neliegs man satikt savu īsto es domāju... :D :) Katrai jau reiz ir savs īstais, kurš uzrodas tad,kad to vismazāk gaidam :)
30.03.2013 13:49 |
 
Reitings 55
Reģ: 10.02.2013
Uz romantiku balstās visa pasaule! Romantikai nav jābūt pārspīlētai kā filmās, bet pat nelielas lietiņas, detaļas ir patīkamas un bez tām gan attiecības, gan visa dzīve būtu vienmuļa un tukša.

Es jau nenoliedzu romantiku pilnībā, nav tik traki ar mani. :D Bet kā jau pats teici, pārspīlēta man nepatīk. Turklāt, man liekas, ka nemaz nav viegli puisim būt tā forši romantiskam tā, ka tas nav kaut kā neveikli.

Teikšu vienu, klubos, bāros un tusiņos in general reti sanāks iepazīties tā, ka veidosies kas nopietns. Nu tāds vismaz ir mans novērojums.
Varbūt vajag nomainīt vidi, vietas kuras apmeklē


Godīgi sakot, klubus ļoti reti apmeklēju, šī bija kāda 3. reize pēddējā gada laikā, man liekas. Pēdējā pusgada laikā tiešām daudz esmu gājusi uz teāatri, izstādēm un koncertiem, bet tur ar iepazīšanos veiksmi neesmu novērojusi. Jā, uz sporta klubu neeju, jo pati skrienu un atrodu sev labus workout video par brīvu. Nu nez, padirnēt bibliotēkā? :D
30.03.2013 14:01 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, tas notiek fluidu limeni. Mes piesaistam tos, ar kuriem esam uz viena vilna.
Kadu sieviete sevi redzi, tadus viriesus vina ari redzes sev blakus.
Un es nerunaju par tuksu augstpratibu un iedomibu, kad attieksme pret citiem ir nievajosa.
Otrkart, sievietei ir sevi jasakarto iekseji. Jaiemacas but laimigai un apmierinatai, esot vienatne ar sevi. Kamer tas nebus panakts, vienmer bus problemas ar viriesiem, jo ieksejs izmisums nevienu nepiesaista.
30.03.2013 14:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nesmejies, man divreiz ir gadījies iepazīties bibliotēkā, un ar vienu no abiem ilgi biju kopā.
30.03.2013 14:04 |
 
Reitings 112
Reģ: 10.09.2011
Pat nespēju izlasīt visu diskusiju līdz galam.

Tā vien šķiet, ka sievietes tikai cenšas atklāt noslēpumu kā pievilināt, atrast, noturēt vīrieti.

Labāk esat pašpārliecinātas, tiekat galā pašas ar sevi, esat laimīgas un tad jau arī tie vīrieši Jums pievērsīsies.

Lasot šo diskusiju, radās iespaids, ka sieviete ar nelaimīgām, izmisušām acīm gaida, kad pie viņas ieradīsies tas vienīgais, izredzētais.
Beidziet meklēt problēmas sevī, katra mēs esam unikāla; no sākuma iemīlieties pašas sevī, tad arī pārējie varēs. :)
30.03.2013 14:05 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Ko es varu pateikt no savas saprašanas - šitās lietas notiek tad, kad nemaz negaida, lai tās notiktu. Var gadīties tā, kad tajā brīdī, kad tu to uztver tikai par spēli, ar domu, ka tur jau nekas tāds nebūs, var izveidoties arī kkas nopietns beigās.Galvenais ir tvert visu viegli un nedomāt pēc pirmā randiņa, kā izklausīsies mans vārds ar viņa uzvārdu. Man besī, bet šādi es vienmēr daru. :D
Man personīgi ir ļoti daudz iespējas "veidot attiecības", kā piemērs, pēc ballēšanās Vecrīgā 4dien, bārā paliku viena un sāku runāties ar vienu puisi, beigās nonākot pie tā, ka viņam tik ļoti iepatikās ar mani runāt, ka pavadīja līdz autobusam un vēl tur kopā ar mani nogaidīja 40 min. Un nekas starp mums nenotika, bet no manis viņš nevēlējās atvadīties. Bet te atkal jautājums par to, ko vēlos es...es zinu, ko es vēlos, un tieši tāpēc nemetos iekšā tajā, kur jūtu, ka nav tā, ko meklēju...Labāk būs vērts nogaidīt, nekā atdoties vairākiem vai arī tikai attiecību pēc kko veidot, nesaskatu tajā jēgu.
30.03.2013 14:06 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Man klubos nesanāca iepazīties , kādas 4x apt esmu bijusi. Pārsvarā netā iepazīstos. BEt palasot te dažus komentārus cosmo, sapratu, ka visām vienādi "veicas" ar iepazīšanos. Takā nav nekādas atšķirības kur iepazīstas.
30.03.2013 14:13 |
 
Reitings 118
Reģ: 16.03.2013
Es savā laikā ļoti labi pavadīju laiku iepazīstoties internetā. :)
Tīri vai azartiski devos uz "aklajiem" randiņiem. Forši, man patika.
30.03.2013 14:21 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Es tik vienu aklo randiņu pamēģinaju, pēc tam neriskēju. :D toties no aklā randiņa dabūju puķi, a pec tam nedabūju.
30.03.2013 14:48 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Arī es izasīju visu garo diskusiju, un jāatzīst, ka šī ir viena no visvērtīgākajām diskusijām, jo no daudziem komentāriem var gūt kādu vērtīgu atziņu. :-)

Beidziet meklēt problēmas sevī, katra mēs esam unikāla; no sākuma iemīlieties pašas sevī, tad arī pārējie varēs.


Labāk esat pašpārliecinātas, tiekat galā pašas ar sevi, esat laimīgas un tad jau arī tie vīrieši Jums pievērsīsies.

Jāatzīst, kad esam sakārtojušas savu iekšējo pasauli, arī apkārtējā pasaule ir sakārtojusies, reizēm tas notiek pat nemanot. Haoss, panika un neapmierinātība ar sevi ir kā sēdēšana uz pulvera mucas, jo tas viss nāk atpakaļ no apkārtējās vides, sabiedrības.



Jā, viegli runāt, ja neskar šī problēma, bet arī es esmu viena. Kāpēc? Uz šo jautājumu atbilde ir meklēta krustu šķērsu, bet jāatzīst, ka visskaidrāk un objektīvāk šo atbildi sniedz vīrieši. Skaidri un gaiši, un precīzi ar āmuru naglai pa galvu.
Vērtējums man jau ir izteikts - klusa, daudz domā, pārāk nopietna savos 21, un kategoriska,ar nostādītu pozīciju - vai nu būs, vai nebūs. Skaidrībai ir jābūt. Rezultāts? Manā ceļā gadās tikai tādi, kuri meklē mīļāko paralēli savām attiecībām, lai arī neesmu ne vieglas uzvedības, ne arī provocējoša. Nopietni, sakarīgi puiši mani vienkārši neredz. Visu sevi atdodu darbam un studijām, lai attīstītu sevi, savu karjeru. Negribu staigāt pa pasauli ar izmisušā kucena skatienu, cenšoties katrā pretīmnācējā saskatīt kaut ko.
Attiecību Guru, kas jums par to sakāms?
30.03.2013 16:35 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es ar savu tagadējo iepazinos diezgan amizantā veidā, viss bija vienkārši apstākļu sakritība, tātad tam tā bija lemts būt. Vēl kas, meitenes izbaudiet jaunību, būs jums attiecības agrāk vai vēlāk. Es esmu no tām kuras jau kopš 6 gadu vecuma kā vienas attiecības beidzu, tā nepagāja mēnesis, divi un jau esmu citās. Ar pēdējo, tagadējo esam kopā jau 7 gadus. Un ir brīži kad šķiet, ka pāragri ielecu pieaugušo pasaulē.
30.03.2013 16:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
hahaha kops 16!!!! gadu vecuma nevis 6, tik perversa neesmu :D
30.03.2013 16:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits