Kā vispār ir iespējams iepazīties ar vīrieti attiecību veidošanai?

 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Nē, nē, nebūs jautājums par to, kur iepazīties vai tml.
Vienkārši palasīju attiecību diskusijas un atkal uznāca šausmīgs gruzons.
Man šis jautājums, kas ir tēmas virsrakstā, šķiet kā neiespējamā misija. Tiešām vairs neticu, ka ir iespējams iepazīties ar kādu vīrieti, lai pēc tam arī izveidotos kādas attiecības.
Tūlīt būs jau 6 gadi kopš man nav bijušas nekādas attiecības. Protams, šajā laikā esmu iepazinusies ar daudz jauniem cilvēkiem gan darbā, gan skolā, gan izklaidējoties, pasākumos utt. Tas ir, nav tā, ka sēžu mājās un neeju nekur ārā, tāpēc arī nesatieku cilvēkus. Lai gan - pat tad taču eksistē nets, cik nav dzirdēts par veiksmīgām iepazīšanām netā.
Jā, es neesmu pati skaistākā, pati gudrākā, pati jaukākā, bet vai tad tikai tāpēc es nebūtu nevienu pelnījusi? Man raudāt gribas, kad redzu, ka daudzām tādām pašām vidusmēra meitenēm kā man ir tik jauki puiši un attiecības.
Parasti cenšos par to nedomāt un iestāstu sev, ka man tas arī nav vajadzīgs. Bet tagad, palasot tās diskusijas, atkal nāk virsū melnie. Meitenes citām iesaka nebaidīties pamest puišus, ja attiecībās nav kaut kas tā, jo pasaulē ir daudz citu labāku puišu. Bet kur tad viņi ir? Jau 6 gadus neviens nav uzradies.
Vaina ir manī? Tiešām esmu tik šausmīga?
Ai, riebjas. Besis. Raudu.
29.03.2013 23:23 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Tur būs mana problēma - nesmuku negribu, smukie negrib mani. :D
Ok, protams, ka gaumes arī atšķiras.
30.03.2013 00:08 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Džinnija, mēs varam visas ar Tevi iepazīties un mēģināt būt 100% godīgas :D
30.03.2013 00:10 |
 
Reitings 118
Reģ: 16.03.2013
Nē, nu.. zin' kā ir? Nav jābūt koķetai, lai paķertu tā īstā un vienīgā domu pavedienus. Tāds baigais koķetīgums man personīgi sienās kopā ar netīšu piedauzīgumu. Un tas jau atkal nava labi. Koķetēt paspēsiet pirmajā randiņā, jā, bet priekš kam šaut pulveri pa tukšo?
Grūti izskaidrot, bet meitenes, kura grib no vīrieša ko vairāk (nedomāsim izvirtīgi, es pagaidām cenšos palīdzēt nabaga meitenei), kļūst draudzīgākas, izpalīdzīgākas, runas veids un pat balss tembrs izmainās. Pietiek ar vienu neveiklo:"Aij, tu mani samulsināji" frāzi, lai viss būtu pateikts. Protams, arī kā pateikts, bet ja čalim lācis uz acēm un ausēm nesēd, tad gan jau sapratīs.
Eu, bet tiešām grūti izskaidrot. :D
30.03.2013 00:10 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Džinnija - man ir tieši tāpat.
30.03.2013 00:10 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Bender Girl - bet tas jau ir tas, kas pa lielam tos vīriešus pie sievietēm pievelk, kāpēc viņiem mēs tik dārgas - tas neviltotais un neslēptais, vienmēr degošais sirds kamīns. Nebaidīties būt vājai (bet tici man, es saprotu, cik tas ir grūti).
30.03.2013 00:11 |
 
Reitings 118
Reģ: 16.03.2013
nevēlos nonākt muļķes lomā, ja nu gadījumā viņam vispār nav nekāda interese par mani


Meit'!
Dzīvojam tikai vienu reizi! Labāk 100 reižu par muļķi palieku un atlikušo dzīvi nodzīvoju laimīgs, nekā visu mūžu dzīvoju kā viedais, vientuļnieks. Uola, kāds sakāmais pateicās. :D
30.03.2013 00:12 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Grūti izskaidrot, bet meitenes, kura grib no vīrieša ko vairāk (nedomāsim izvirtīgi, es pagaidām cenšos palīdzēt nabaga meitenei), kļūst draudzīgākas, izpalīdzīgākas, runas veids un pat balss tembrs izmainās. Pietiek ar vienu neveiklo:"Aij, tu mani samulsināji" frāzi, lai viss būtu pateikts. Protams, arī kā pateikts, bet ja čalim lācis uz acēm un ausēm nesēd, tad gan jau sapratīs.


Piedod, es īsti nesapratu - tas ir labi, vai nav. Jo es pēc sevis jūtu, ka tieši tā arī reizēm daru, bet varbūt tāpēc liekos pārāk uzbāzīga vai griboša.
30.03.2013 00:13 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Kreisais, tak jākoķetē tā, ka vīrietis pat to nepamana, bet sanāk iedarboties uz zemapziņu. Uzkrītoša koķetērija nav prasmīga un noved tikai pie izklaides. Prasmīga koķetērija ievirza vīrieti vēlamajā virzienā.
30.03.2013 00:14 |
 
Reitings 55
Reģ: 10.02.2013
a kur lai uzzina,kur ir mana problēma? Ja man visi saka,ka nesaprot kāpēc man puiša un,ka man nu galīgi nevajadzētu but problēmām viņu atrast,tad ko man domāt,ka man sprauž batonus ausīs ?


Ak, story of my life! :D

Bet es arī īsti no Kreisā nesapratu kāda, viņaprāt, ir tā pareizā taktika. :D
30.03.2013 00:16 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Džinnij - to tikai tu zini. Jāsāk nevis analizēt katru neizdevušos radiņu vai neērto situāciju, bet gan svei paš un savā galvā, sirdī notiekošo. Es saku, palasīt kaut psiholoģijas pamatus. Pat, ja netici tiemm, dos vismaz kaut kādu skatu punktu, kuram piekrist, vai skatīties pilnīgi pretējā virzienā. Es sevi esmu līdz riebumam izanalizējusi un šķiet, ka esmu arī pie secinājuma nonākusi, bet nākošais ir grūtākais posms - kā, lai no tām problēmām un to cēloņiem vaļā tiek. Ja kādam ir ideja - please. Sharing is caring. :D
30.03.2013 00:17 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
viens piemērs iz dzīves, vienai diezgan simpātiskai meičai bija puisis un līdz manām ausīm nonāca info, ka viņa esot uzmākusies vienam citam puisim un kā rezultāta, tas puisis viņu atšuva un ātri apprecējās ar citu.
Tad jau sanāk , ka tur nav nekādas mīlestības hm. Bet diezgan ātrs laiks pagāja.
Un tā kuru viņš apprecēja, arī ir smuka.
30.03.2013 00:19 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Ak dies, piedodiet par manu nogulēto labo roku. Tik daudz purtu trūkst. Cerams, ka ir izlasāms :D
30.03.2013 00:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Paprasi viedokli kaadam viirietim, kuru paziisti un pasaki, ka neapvainosies par par vissaapiigaako patiesiibu. Un internetaa VAR iepaziities. Zinu cilveekus, kuri taa ir iepazinushies un laimiigi dziivo kopaa, audzina beernus. Biezji vien tie dzeki ir dziivee nedaudz kautriigaaki un caur datora monitoru ir vielgaak atklaaties, bet tas nenoziimee ka vinji nav patiikami cilveeki un nebuus labi viiri un teevi.
30.03.2013 00:23 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
nevēlos nonākt muļķes lomā, ja nu gadījumā viņam vispār nav nekāda interese par mani


Meit'!
Dzīvojam tikai vienu reizi! Labāk 100 reižu par muļķi palieku un atlikušo dzīvi nodzīvoju laimīgs, nekā visu mūžu dzīvoju kā viedais, vientuļnieks. Uola, kāds sakāmais pateicās.



Nu, bet, manuprāt, nevar taču arī uzreiz katram iepatikušamies puisim parādīt to, ka viņš man patīk. Tad taču tiešām likšos bezcerīgi nogribējusies. Ja nu ir jūtama arī kāda interese no viņa, esmu izrādījusi arī interesi pretī, bet nekur tālāk tas tāpat nav nonācis.
30.03.2013 00:25 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Parfait- Davai. :D

Saujā kritiņš- Ar psiholoģiju esmu diezgan tuva,bet tik un tā neesmu izrakusi to vainu un nevar būt,ka visi cilvēki,kuri saka,ka nesaprot kāpēc man nav puiša,melotu,jo to saka gan tuvi draugi,radi,gan tikko iepazīti cilvēki un pati apzinos,ka pilnīgi zemē metama neesmu,kaut esmu pret sevi ļoti paškritiska. Nu vienīgi tas čomiskais jā,tā varētu but viena vaina,bet kādreiz tas īpaši problēmas nesagādāja.
30.03.2013 00:26 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Tad jau labāk kādam nepazīstamam pieiet klāt un paprasīt, viņa taču kautrīga. :D a satikto uz ielas vairs neredzēs.
30.03.2013 00:26 |
 
Reitings 118
Reģ: 16.03.2013
Ir tā plānā, šaurā (ne strīpiņa :D) robeža, starp to fronti, kur vīrietis mēģina savaldzināt sievieti un to, kur sieviete vīrieti. Ja vīrieti sāks, kā (ne mūsu tautā) saka, "koļīt" sieviete, tad tur tāds pļurkts vien var sanākt.
Un vēl viens pļurkts ar visu koķetēšanu un uz rokām staigāšanu var sanākt, ja čalim tā meiča neinteresēs. Tas ir tas gadījums, kuru teicu, ka ļoti daudz reižu var sanākt aizšaut garām, bet, ja tiešām nesanāk, jau pēc daudziem mēģinājumiem, ne ar vienu iepazīties nopietnākām attiecībām, tad tajā pavedināšanas/koķetēšanas/simpatizēšanas izrādīšanā kaut kas nav kārtībā.
Aij, tik gari rakstīju, ka pazaudēju domu. :(
30.03.2013 00:27 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nuuu, es biju ļoti kautrīga tajā laikā, kad ar savu puisi iepazināmies, laikam jau tādēļ tas notika internetā. :D Sākumā muļķojāmies, tad brīdi bija pauze, atsākām kontaktus un arī kā čomi - pasmējāmies, viņš par meitenēm sūdzējās, es - par puišiem. Tā gāja laiks un sarunas kļuva ilgākas, saturīgākas un atklātākas, nu, gluži kā ar labāko draudzeni. Un pēkšņi - klikšķis. Man. No viņa puses mājieni bija jau sen, tikai nebija drošs par manu viedokli.

Īsumā - lai tiktu laukā no čomu fāzes, kādam ir jāsper pirmais solis. Tā jau var mūžīgi viens uz otru gaidīt, kad dos kādu mājienu par simpātijām. Ok - es gan šādā veidā labu čomu zaudēju, bet nu - mēģināts nav zaudēts, vismaz tikām skaidrībā par visu un nedzīvošu visu mūžu ar domu - kā būtu, ja būtu.

Un jā - vīriešiem ir jādod mājieni nepārprotami vai jāprasa tiešā tekstā. Protams, meli nav izslēgti, bet no reakcijas jau vien var secināt daudz.
30.03.2013 00:28 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Kreisais mēs sapratām tavu domu :D
30.03.2013 00:28 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Džinnija, randiņu būs jātaisa tad :D nu vai vismaz virtuāli jādraudzējas :D

prasīju draugam, kāpēc viņam šķiet, ka manai draudzenei nav drauga, viņš arī teica, ka pārāk klusa :D
30.03.2013 00:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits