Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā vispār ir iespējams iepazīties ar vīrieti attiecību veidošanai?

 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Nē, nē, nebūs jautājums par to, kur iepazīties vai tml.
Vienkārši palasīju attiecību diskusijas un atkal uznāca šausmīgs gruzons.
Man šis jautājums, kas ir tēmas virsrakstā, šķiet kā neiespējamā misija. Tiešām vairs neticu, ka ir iespējams iepazīties ar kādu vīrieti, lai pēc tam arī izveidotos kādas attiecības.
Tūlīt būs jau 6 gadi kopš man nav bijušas nekādas attiecības. Protams, šajā laikā esmu iepazinusies ar daudz jauniem cilvēkiem gan darbā, gan skolā, gan izklaidējoties, pasākumos utt. Tas ir, nav tā, ka sēžu mājās un neeju nekur ārā, tāpēc arī nesatieku cilvēkus. Lai gan - pat tad taču eksistē nets, cik nav dzirdēts par veiksmīgām iepazīšanām netā.
Jā, es neesmu pati skaistākā, pati gudrākā, pati jaukākā, bet vai tad tikai tāpēc es nebūtu nevienu pelnījusi? Man raudāt gribas, kad redzu, ka daudzām tādām pašām vidusmēra meitenēm kā man ir tik jauki puiši un attiecības.
Parasti cenšos par to nedomāt un iestāstu sev, ka man tas arī nav vajadzīgs. Bet tagad, palasot tās diskusijas, atkal nāk virsū melnie. Meitenes citām iesaka nebaidīties pamest puišus, ja attiecībās nav kaut kas tā, jo pasaulē ir daudz citu labāku puišu. Bet kur tad viņi ir? Jau 6 gadus neviens nav uzradies.
Vaina ir manī? Tiešām esmu tik šausmīga?
Ai, riebjas. Besis. Raudu.
29.03.2013 23:23 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Cik veca esi?
29.03.2013 23:26 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
26.
29.03.2013 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Nu nezinu gan, kam dzīvē būtu jānotiek, lai 6 gadus nebūtu attiecības.
Man ir pazīstami cilvēki, kas psiholoģiski paši neļaujas attiecībām. Viņiem it kā gribas, bet tajā pašā laikā - atgrūž citus. Bail pieķerties un tamlīdzīgi.
Varbūt esi tas tips, ko vīrieši uzskata tikai par draugu? Vai arī pārāk ieciklējies uz attiecību meklēšanu? Parasti jau viss atnāk, kad to vismazāk gaida. Varbūt esi pārāk izvēlīga? Nepamani tos, kas apkārt? Kļūsti drosmīgāka. Pamaini kaut ko savā dzīvē, atveries cilvēkiem.
29.03.2013 23:29 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Tev 6 gadus nav bijušas pat kaut kādas nenopietnas attiecības, kas, piemēram, izjūk pēc mēneša? Vai 6 gadus nav bijušas konkrēti ilglaicīgas, nopietnas attiecības? Ja arī pirmais nav bijis, tad patiesībā man tas liekas savādi. Nedomāju, ka vaina ir apkārtējos, es sāktu vainu meklēt sevī - izskatā, raksturā, prasībās pret puišiem un attieksmē pret dzīvi. Cita lieta ir, ja, piemēram, cilvēks pats nevēlas 6 gadus attiecības, jo ir koncentrējies uz izglītību, karjeru utt., bet ja tiešām grib un nesēž 24/7 mājās..
29.03.2013 23:32 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Man ir pazīstami cilvēki, kas psiholoģiski paši neļaujas attiecībām. Viņiem it kā gribas, bet tajā pašā laikā - atgrūž citus. Bail pieķerties un tamlīdzīgi.

Sasodītais apburtais loks. Bet vistrakāk, ka, jo ilgāk esi viens, jo vairāk to pieņem kā savu komforta zonu un jo grūtāk tev no tās būs izkāpt. Noslēgsies vēl vairāk.

Man autoreiz jautājums - vai brīvās attiecības, īslaicīgus romāniņus atbalsti?
29.03.2013 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Man gan tas nešķiet tik pārsteidzoši, mums apkārt ir tik dažādi cilvēki, bet viņi neuzdrīkstas par daudz ko skaļi runāt, baidoties no apkārtējo nosodījuma. Es ieteiktu vizīti pie psihologa vai kādu citu palīdzību, jo diez vai pašai izrauties no šīs cilpas, pat ne tik daudz attiecību, kā sevis dēļ. Varbūt reizēm pat nespējam iedomāties, ka problēmas ir dziļāk un ietekmē mūsu dzīvi daudz nopietnāk.
29.03.2013 23:37 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Labprāt gaidīšu vēl kādu jaunu diskusiju no Bender Girl :D
29.03.2013 23:38 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Pievakare
Atkarībā tad, ko sauc par attiecībām. Ir bijuši puiši, ar ko esmu pāris reizes tikusies, sarunas, pasākumi kopā, pabučošanās. Bet es to vēl neuzskatu par attiecībām.
Protams, ka vaina noteikti ir manī. Es vēlos saprast, kas ir pie vainas. Domāju, ka esmu parasta vidusmēra meitene. Bet varbūt ar to esmu pārāk augstās domās par sevi un patiesībā esmu visbriesmīgākā šausmone.
29.03.2013 23:40 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Man autoreiz jautājums - vai brīvās attiecības, īslaicīgus romāniņus atbalsti?


Vairāk jā, nekā nē.
29.03.2013 23:41 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Esi tiešā tekstā paprasījusi kādai draudzenei, tuvai paziņai? Parasti no malas var redzēt, kas par vainu.
29.03.2013 23:43 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Bender Girl - tu vari būt visskaistākā, veiksmīgākā, gudrākā dāma pasaulē, bet būt viena. Tā vaina, par ko iet runa, droši vien slēpjas kaut kur dziļi tevī, zemapziņā, pagātnē, kas atspoguļojas tagadnē. Nopietni, tik ļoti ceru, ka vairāk cilvēku censtos iepazīt kaut pašus pamatus psiholoģijas teorijām. Ticu, ka tad cilvēki kļūtu saprotošāki un arī paši sevi vairāk izprastu.
29.03.2013 23:43 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Es nespētu visiem publiskot attiecības, ja man bieži mainītos puiši, pat uz 2 gadiem. Tad jau labāk ir bez puiša, tjipa ķeksīša pēc nevajag nevienu, kā te viena rakstīja.
29.03.2013 23:44 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Ok, tad kādam jābūt izskatam, raksturam, prasībām pret puišiem, attieksmei pret dzīvi utt., lai kāds vēlētos veidot ar mani attiecības?
Vai tad visi neesam tik dažādi? Tomēr citiem tas kaut kā izdodas.
29.03.2013 23:45 |
 
Reitings 118
Reģ: 16.03.2013
Bender-meiten!
Klausies! (virtuāli) :D
Beidz raudāt! Ir man pazīstamas kādas trīs meitenes, kuras ir ļoti komunikablas un ir ļoti patīkami cilvēki un ļoti labi draugi, taču, kā runa nonāk līdz tai nodaļai, kuras virsraksts ir mīlestība, tā- čušš! Viss vienkārši, (runāšu 3. personā, piedod) kad šīm meitenēm iepatīkas kāds, tas notiek kādā pasākumā, kur apkārt ir citi cilvēki un tā kopējā atmosfēra ir- čomiņi. Tā nu visus, kurus iepazīst, automātiski kļūst par čomiņiem. Pilnīgi NEKĀDAS iespējas uz attiecībām, jo, kurš gan gribēs "bro-code" džusi sev blakus.
Tā nu daži ieteikumi (pat ne padomi) esi sievišķīga un nekautrējies izrādīt to, ka kāds vīriestis Tev ir iepaticies. Nu, ne jau arī tā, ka acis nenovērs, bet, liela meitene esi, gan jau sapratīsi, ko es domāju. Piesardzīgi, bet izrādi simpātijas, ja ne ar pirmo reizi, varbūt pat ne ar 6.-7. reizi sanāks, bet, kas zi' varbūt ar 8. reizi sanāk satikties abpusējām simpātijām. Mūsdienu meitenēm vispār ir grūti ar jūtu izrādīšanu, bet tas ir vienīgais jūsu ierocis, lai vīrieša skatienu pagrieztu uz savu pusi. Par skatieniem runājot- vienkārša saskatīšanās sabiedriskajā transportā vien jau var novest līdz telefona numuriņam, kopīgām vakariņām un... NŪ, MEITENES, jūs sapratāt. :)
29.03.2013 23:45 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Ja Tu domā,ka esi šausmone,tad tu tada noteikti neesi. Šausmīgi cilvēki nezina,ka viņi ir šausmīgi . Tā nu tas ir. Domāju,ka ne tik daudz vainas tevi,bet vienkārši tajā ka neesi satikusi to īsto un ja jau tik ilgi gaidi,tad atnāks kautkas labs. Vismaz jācer. Tā mani un es pati sevi parasti medzu mierināt . :D
29.03.2013 23:47 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Esi tiešā tekstā paprasījusi kādai draudzenei, tuvai paziņai? Parasti no malas var redzēt, kas par vainu.


Jā. Lai gan parasti ir, ka jautā man un brīnās, kāpēc man neviena nav. Pat labs draugs puisis reiz teica, ka nesaprot, kāpēc man neviena nav. Katrā ziņā vismaz acīs man neviens nav nekādu pārāk lielu vainu pateicis.
29.03.2013 23:48 |
 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
man attiecības, nopietnas, nav bijušas jau 2,5 gadus, kopš izšķīros no nopietnajām attiecībām.
ik pa laikam, nenopietni gadījuma sakari, klubos kādi - bet kopumā - nekas nopietns un regulārs.
arī mani uztrauc šsi virsraksts
29.03.2013 23:49 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Mūsdienu meitenēm vispār ir grūti ar jūtu izrādīšanu, bet tas ir vienīgais jūsu ierocis, lai vīrieša skatienu pagrieztu uz savu pusi.

Kas par muļķībām? Man vienmēr ir pievērsts skatiens, tieši neizrādot jūtas, esot vēsai, BET koķetai. Bet ar vēso pieeju.
29.03.2013 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Es kopš bērnības arī biju kopā ar puišiem lielākoties tikai. Arī biju "čoms" un joprojām daudziem tāda esmu, īpaši klasesbiedriem, bet tas neliedza viņiem tāpat dažam izteikt komplimentus, izrādīt uzmanību utt. Laikam jau katrā gadījumā mazliet citādāk ir. Bet varu teikt, ka manai vienai superīgai pazīstamai draudzenei ir līdzīgi kā Tev... domāju, ka viņas problēma ir samērā lielā noslēgtība svešos cilvēkos atrodoties. Mulst, nejūtas pārliecināta vai kā? Jo izskats noteikti viņai nav problēma, bet puiši baidās (?) nākt klāt.
29.03.2013 23:50 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Kreisais, man gribās tev iedot virtuālu apskāvienu tikai tāpēc vien, ka neesi jāņveidigs un reāli šeit nabaga dzīvē apmaldījušajām (tāds vārds vispār pastāv?) meitenēm kaut kā centies palīdzēt!
29.03.2013 23:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)