Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīstināšana ar vecākiem

 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Mans puisis mani jau sen iepazīstinājis ar ģimeni, ar visiem saviem draugiem un pat viņu ģimenēm, bet es pat nevaru saņemties un pateikt savai ģimenei, ka man ir puisis. Ikdienā mēs var teikt dzīvojam kopā, bet mājas mums ir dažādos Latvijas nostūros, un tagad viņš visu laiku prasa, kad pa brīvdienām varēs braukt pie manis, kad es viņu iepazīstināšu ar savu ģimeni. Nav tā, ka man būtu kauns rādīt viņu ģimenei, esmu tiešām lepna, ka man viņš ir, bet man ir bail teikt, ka vispār esmu ar kādu kopā, jo visas iepriekšējās attiecības veiksmīgi noslēpu. Šoreiz arī tas ir nopietnāk, nevis tikai izklaidei. Bet es dzīvoju pie vecvecākiem, tāpēc nezinu, kur viņam vispār būtu, kur palikt, ja viņš atbreuktu pie manis, jo tajās mājās man pašai nav tāda sava istaba. Vecvecāki arī ir diezgan konservatīvi un nezinu, kā viņi šo faktu uzņemtu, viņi vienmēr uztraucas par mani, un ka nepadomā, ka puisis tagad nav laba doma, ka tas tikai traucēs mācībām un tā, ja vēl viņiem viņš nepatiks. Man liekas, viņam arī nebūtu tā īsti, ko pie manis darīt, jo man arī draugi daudz nav, tikai dažas draudzenes, bet ar viņām viņam nebūs interesanti. Neesmu arī baigi runīgā.
29.03.2013 21:19 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ja saki, ka vecvecāki ir konservatīvi, tad pirms braukšanas un iepazīstināšanas klātienē parunā ar viņiem, pastāsti, ka tev jau kādu laiciņu ir nopietnākas attiecības, paslavē draugu utt. - radi labu iespaidu par viņu un tad apjautājies par ciemošanos :)
29.03.2013 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 3188
Reģ: 18.12.2012
Tu viņam pašam esi stāstījusi šo visu? Kādi vecvecāki, ka nav vietas...?
Pastāsti, gan jau sapratīs un laika gaitā arī radīsies iespēja iepazīties. Varat kaut uz vienu dienu turp kopā aizbraukt, piemēram.
29.03.2013 21:25 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Esmu teikusi, puisis, protams, neko neuzspiež, bet man pašai ir neērti, negribas, ka viņš padomā, ka negirbu viņu iepazīstināt ar viņa ģimeni. Pagaišreiz viņa māsa un mamma arī prasīja, kad tad viņš pie manis brauksot. Neērta sajūta, kad nezini, kā pateikt, ka nevar tik viegli...
29.03.2013 21:27 |
 
10 gadi
Reitings 3188
Reģ: 18.12.2012
Esmu bijusi tava puiša vietā - kad likās, ka mans draugs negrib iepazīstināt ar saviem vecākiem. No iepriekšējās diskusijas atceros, ka neesat nemaz tik ilgi kopā. Šādā situācijā der paturēt prātā - lēnāk brauksi, tālāk tiksi!
Arī mana drauga vecāki ir konservatīvi, ilgu laiku uzskatīju, ka tieku slēpta, apvainojos, bet tagad apzinos, ka nebija par ko - viņam tiešām nenācās viegli mani ar viņiem iepazīstināt. Tas notika tikai pēc gada! Lai arī manus vecākus viņš jau bija iepazinis pašā attiecību sākumā un ar viņiem nodibinājis lieliskas attiecības.
Domāju, ja puisis ir saprotošs, tad sapratīs arī šo situāciju. Paskaidro viņam visus apstākļus, bet nesēdi arī kā sēne, aizmirstot šo jautājumu. Izdomā kādu risinājumu. Ja ne tagad, tad vismaz nedaudz vēlāk. Arī vecvecākus paspēsi brīdināt u.t.t.
29.03.2013 21:34 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka pagaidām nav vērts iepazīstināt.
29.03.2013 21:42 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Liels paldies Tev, Estere! Mūsu ģimenes ir pilnīgi pretstati, bet ceru, ka laika gaitā viss nokārtosies. Puisis un viņa ģimene man izdabā kā princesei, tāpēc gribas, lai ģimene redz, ka arī man viņš ir tikpat svarīgs un ka uztveru viņu nopietni, lai varētu iepazīstināt arī ar savu ģimeni.
29.03.2013 21:43 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Tuvojas siltais laiks. Sarīkojiet kādu pikniku vai talku pie vecvecākiem. Tā būs iespēja puisim sevi parādīt no labās puses un iepazīties tādā neformālā gaisotnē.
29.03.2013 21:50 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
Mana labākā draudzene savu puisi ar vecākiem iepazīstināja pēc 2 gadu draudzības un 1.5 gadu kopdzīves.
Es pati arī negribēju vest puisi atrādīt vecākiem, jo negribēju, lai viņi zina, ka ar kādu draudzējos. Tajā laikā pat nedomāju par ilgstošām attiecībām, bet pēc 4 mēnešu kopābūšanas, pēc ballītes biju spiesta puisi ievest savā mājā. Situācija grandioza- plkst.2 naktī pēc ballītes, puisis galīgi pillā, pati arī, neviens nevar/negrib viņu aizvest uz viņa mājām...Biju dusmīga kā pūķis. BET mani vecāki tik un tā bija ļoti priecīgi- tētis pat nelaida viņu gulēt, gribēja papļāpāt, vēl aliņu piedāvāja. :D Man kauns pa visu ģīmi...:D

Kad būsi gatava, tad ved pie saviem vecākiem. Galvenais izstāsti viņam, kāpēc tev ir tik grūti saņemties to izdarīt, lai neapvainojas.
29.03.2013 22:03 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Paldies, meitenes! Viņš jau zina, kāpēc. Es pat nevaru prognozēt kāda būs viņu reakcija, jo nekad vēl ne ar vienu neesmu iepazīstinājusi. Mammas ģimenē nevajadzētu būt nekādām problēmām, jo tur visa ģimene ir atvērta un bez aizspriedumiem, bet satraucos par savu tēti un viņa vecākiem.
29.03.2013 22:13 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Man līdzīga situācija, tikai no manas ģimenes puses- viņi vispār neinteresējas par manu puisi. Es ik pa laikam kaut ko stāstu, neseko nekādi jautājumi vai uzaicinājumi iepazīties. Pieņemu, ka viņi paši nejūtas ērti, jo šis ir mans pirmais puisis. :)
29.03.2013 22:14 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
no pieredzes,jo vēlāk iepazīstināsi ar vecākiem, jo labāk, jo nevar jau zināt kādi tarakāni šiem galvā
29.03.2013 22:15 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Es ar v€l pagaidm negribu nevienam rādīt kāds viņš ir,pat bildi raustos parādīt, ja paprasa kāds viņš izskatās, vai nevar parādīt bildi. :D
29.03.2013 22:37 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
zZzz, bet tavējie vismaz zina, ka Tev viņš ir? Bildi es varētu parādīt, bet sākumā jāsaņemaz vispār par viņu pateikt, bet es laikam vēl nogaidīšu.
29.03.2013 22:51 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Manējie zina, bet ne gluži visi, nevaru tā visiem uzreiz saņemties pateikt :D
29.03.2013 22:53 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Jā un ar viņu tiekos tik maz, ka dažs labs domā , ka jau pašķīros
29.03.2013 22:59 |
 
Reitings 118
Reģ: 16.03.2013
Taka tāda jocīga! Ved savu čali atrādīt uz mājām, priecāsies gan ōme, gan ōpis. Sabaros puisi ar visādiem lauku labumiem un būs viss čikiniekā. Paši taču arī jauni bijuši, sapratīs- jāsaprot. Sākumā, var jau būt, ka papukstēs, bet vecais kalums nevienu no mājas ārā nedzen. Sāc jau laicīgi pieradināt senčus, citādi 25 gados aizvedīsi brūtgānu uz mājām un iztrieks jūs abus laukā, tad gan nesmukums pa visu ciemu izskries. ;)
29.03.2013 22:59 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
atceroties pirmás attiecíbas, smiekli nák :D baidíjos vest pirmo puisi májás- bet aptuveni péc 9 mén draudzíbas tiku slimnícá, péc kuras bija stingrs gultas rezhíms méneshiem májás, logiski, ka puisis uztraucás un vienkárshi atbrauca, vecáki bija pársteigti, bet viniem vinjsh ljoti iepatikás... pat kad es ar vinju izskjíros - pusgadu vecákiem neteicu :D saprata, jo braucu viena. un arí tápéc par otro puisi uzzinája, kad draudzéjámies jau gandríz 2 gadus, bet vinjsh ar mani vecáku májás bija tikai páris reizes uz 5 minútém, jutu, ka nav.....

ar tresho - atbraucám abi no árzemém, aizbraucám pie maniem vecákiem, péc pusstundas pateicu, ka péc 3 méneshiem kázas :)
30.03.2013 13:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits