Vai pielikt punktu? Ko jūs darītu?

 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
Sveiks, Sīrup! :D
Bet , ja nopietni, es jau tik sen gribēju uzrakstīt, bet ir tik daudz kā sakrājies, ka vienā tekstā sakarīgi to grūti aprakstīt.Jau uzreiz atvainojos, ka tik gari.
Esam kopā jau 4 gadus.Pie strīdiem es tieku gan morāli , gan fiziski pazemota.Viņš vienmēr ir uzskaitījis ,cik es esmu slikta,ka neko neprotu, kāds man ir celulīts, cik esmu resna. Kad kautko pagatavoju viņš nekad nepaslavē, tik pasaka , ka varēja būt labāk .Varbūt tā visa ir patiesība, bet vai to nevar paturēt pie sevis?!
To visu es pieciešu tādēļ, ka viņš ir savā ziņā labs ģimenes cilvēks. Es zinu, ka viņš mani nekrāps, viņš nedzer un nestaigā pa meitenēm. Ir strādīgs un mīl bērnus. Un radi savā starpā jau ir pazīstami. Viss ir tik cieši. Bet es vairs nevaru.Neizturami ir tas, ka pēc strīdiem, kad es saku ka pietiek mani fiziski ietekmēt -viņš to kategoriski noliedz un saka, ka viņš mani neietekmē fiziski, vai arī uzsver ,ka es pati esmu vainīga.
Kad eju uz darbu, parasti cenšos +/- sataisīties, jo jāstrādā ar cilvēkiem,un darbā nereti, kāds pasaka -tu forši izskaties! .
Bet mans mīļotais man ir kategoriski aizliedzis - iztaisnot matus, lietot laineri,dažreiz tušu esmu par daudz uzsmērējusi.. un vispār , jo briesmīgāka izeju sabiedrībā, jo labāk.Tā, kā mēs dzīvojam kopā, un nedod Dievs, man būs iztaisnoti mati, viņš mani pavilks ar varu zem dušas un visi mani taisnie mati ,vairs nebūs taisni. Tas ir normāli? Vai arī es kļūdos?
Jā, atzīšos, man ir svarīgi, lai mati man būtu savesti kārtībā, jo pēc dabas man viņi ir riebīgi viļņaini.
Tagad es pastāstīšu situāciju, kas mani izsita no sliedēm un es vēl joprojām nevaru attapties.
Biju kursa pasākumā, par kuru viņu es arī brīdināju. Braucot mājās telefons bija dziļi somā un bija ieslēgts klusums. Atbraucot mājās, mana piere tika skaisti atsista pret sienu, es tiku sagrābta un viņš mani nosauca "skaistos" vārdos un pieprasīja, lai es pasaku - kur es esmu vazājusies, kāpēc necēlu telefonu utt. Es biju šokā un izsista no sliedēm. Viņš man pat neļāva pateikt "Čau!"
Jā, meklēju tam attaisnojumu un saprotu, ka viņš man neuzticās. Jo pirms apmēram pusgada, es viņam samelojos , par to, ka es iziešu pastaigāt ar draudzenēm, bet tai pat laikā aizbraucu ar kolēģiem pastaigāt pa Vecrīgu.. Atbraucot mājās, izkāpjot no mašīnas atvadījos, apskaujoties, ar kolēģi [kas tiešām bija tikai apskāviens. Bet te nez no kurienes izlec mans puisis un sāk ārdīties. Mājās es dabūju, gan fiziski, gan morāli. Saprotu, ka biju pelnījusi.
Bet šoreiz? Šoreiz viņš zināja, kur es esmu, viņš bija rakstījis manai draudzenei, kura arī to visu apstiprināja, bet vienalga - atbraucot mājās es dabūnu pa galvu.
Tas velkās viss jau gadiem. Pat neskaitot šo gadījumu. Un tagad jau nedēļu cenšos izdomāt , ko darīt tālāk.
Bet varbūt esmu pati pie visa vainīga un man ir jāmainās?
Ja es pielikšu punktu , vai es atradīšu labāku?
Pašlaik esmu izmisumā un nelaimīga.
28.03.2013 09:56 |
 
Reitings 431
Reģ: 14.10.2010
Es tavā vietā sen jau butu aizskrejusi, ko kājas nes.Neļautu sevi pazemot. Un pilnīgi nospļauties par labo ģimenes cilvēku. Tu neesi iedomājusies, ka kādu dienu viņš Tevi aiz greizsirdības nogalinās?! OMG. dod dievs, ka man nebūtu tādas rozā brilles, ka tā jācieš un vēl pateikt- labs ģimenes cilvēks, nedzer un jā... tiesām labs ģimenes cilveks, kurs dauza savu draudzeni?OMG..es uzvilkos no tava teksta, jo reali kā sieviete var ļaut sevi ta pazemot, plus beigas wel pateikt,ka wins ir labs....NEKO LABU NEREDZU!!!! DRAUSMAS. SKRIEN PROM!
28.03.2013 14:29 |
 
Reitings 906
Reģ: 18.02.2012
Ārprāc, izlasīju un pat mazliet nošokējos. Tu to visu pacieti četrus gadus? ČETRUS? Es jau pēc pirmās, sliktākajā gadijumā pēc trešās fiziskās ietekmēšanas būtu izlidinājusi viņa mantas pa logu un aizgājusi uz menteni uzrakstīt iesniegumu. Tak atver acis, kā tu ļauj sevi tā pazemot? Ehh. Turies un novēlu tev pēc iespējas ātrāk pamest to nelieti.
28.03.2013 14:33 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Es Tavā vietā grieztos nevalstiskajā organizācijā "MARTA", kas tieši par šiem jautājumiem strādā. Palīdzētu tikt galā un sniegtu atbalstu.

Tikai ņem vērā,ka tas ir diezgan pretīgs kosmopolītu kantoris, kas reizē arī atblasta abortus, bērnu grāmatiņas "Diena, kad Kārlis bija Karlīna" u.tml. ;)
28.03.2013 14:44 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
28.03.2013 14:44 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Margareta izstāstīšu tev savu pieredzi, kas bija diezgan līdzīga. Lai tu saprastu, ka var atrast jaunas daudz labākas attiecības, tad pateikšu arī savu vecumu. Man bija 32 gadi, kad izšķīros, un bija tikpat, kad iepazinos, bet tas cits stāsts. Ar ex bijām kopā apmēram 5 gadus, sākums kādi pirmie 2 gadi jau bija skaisti. Tad sākās krīze. Viņš pazaudēja darbu un tad sāka dzert. Un tad dzērumā sākās visādas muļķības, ka esmu pa resnu, ka mani nemīl, un arī sekoja pirmā pļauka. Vispār bez iemesla. Nu par laimi tik daudz es sapratu, ka vainīga neesmu pie kā. Viņš jau protams to nožēloja, teica, ka to izdarījis dzērumā. Teica, ka nedzeršot, bet protams, ka tas nemainījās. Un tad vienā dzēruma reizē atkal aizgāja ciet un atkal iesita vienu reizi pļauku. Tad jau sāku domāt, ka šādi turpināties vairs nevar, un ka tas nav normāli. Protams bija jau daudz vēl visādu emocionālu pazemojumu. Vēl tagad rakstot es atceros cik pazemota es jutos, kā es uz viņu bļāvu nākamā dienā, kad bija skaidrā. Nu un tad pagājušo gadu Līgo dienā pielikām punktu mūsu attiecībām Vienu nedēļu man bija slikti, ka neko negribējās darīt. Bet tad viss strauji uzlabojās, es beidzot varēju pa īstam smaidīt un būt laimīga. Un vēl ko sapratu, ka patiesībā jau viņu jau vairs nemaz nemīlu, ka viņš to mīlestību sen jau bija nogalinājis, bet nu laikam jau pieradums. Un pēc 2.5 mēnešiem iepazinos ar citu vīrieti, ar kuru jau šogad septembrī precos. Tā kā viss ir iespējams. Man jau ar liekas, ka labāk visu mūžu būt vienai un laimīgai, nekā kopā ar vīrieti, kas tevi sit, pazemo un tu esi ar viņu nelaimīga. Un tas kā viņš izturas nav normāli.
Ja viņš neiet projām piezvani policijai un pasaki, ka pie tevis dzīvo pilnīgi svešs cilvēks. Viņi atbrauks viņu un izmetīs.
28.03.2013 14:45 |
 
Reitings 11
Reģ: 28.03.2013
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
labāk visu mūžu dzīvoju viena- nevis ar tādu pēdiņās "vīrieti". laikam man ir pārāk liels ES - lai neļautu nevienam man kāpt uz galvas. Bēdz kamēr vari - vīrietis kas ir 1 reizi pacēlis roku - nekad NEMAINĀS lai kā kāds gribētu to izmainīt. Meitenes cienīsim sevi :)
28.03.2013 15:04 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Peec tava rakstiitaa, vins nav cilveeks, bet gan kaut kaads nenormaalais! Kaa tu pati vari paciest,ka taads cilveeks tev iedragaa smagi passapzinu? Vinam Nav tiesiibu tev aizliegt kaa taisi matus, ko velc muguraa utt. Kaads vel gimenes cilveeks ??? Kas dara tev paari, nenoveertee tevi? Tu pati teici,ka Neesi laimiiga....ar to nav pietiekami,lai beigtu so murgu?...
28.03.2013 15:26 |
 
Reitings 20
Reģ: 18.03.2013
Uff..
Es ieteiktu paartraukt attieciibas, kameer viss nav aigaajis veel trakaak. Taa NAV normaala uzvediiba no viiriesa puses. Izlausaas, ka vinjam ir pamatiigas novirszes, ja atlaujas taa iztureeties pret savu sievieti.

Es ieteiktu palasiit Robinas Norvudas graamatu "Sievietes, kas miil par daudz", lai vieglaak buutu no vinja aiziet, un lai naakamaas attieciibas veidotos labaakas.

http://www.delfi.lv/sievietem/dzivesveids/gramatas/fragments-sievietes-kas-mil-par-daudz-1-dala.d?id=24788825

Seit arii ir fragments no pirmaas nodalas, bet vinju var dabuut arii centraalajaa biblioteekaa Riigaa.


Izturiibu un lai veicaas!
28.03.2013 15:38 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
+++ Beibe.Marta labi pateikts!
28.03.2013 15:51 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Un tici man, viņš lieliski apzinās cik tu esi superīga sieviete un zin, ka ja tu atļausies izskatīties skaistāk kā viņa prāt drīkst, kāds labāks exemplārs var tevi viņam nocelt.
Tieši tā iemesla dēļ viņš cenšas tevī iedzīt kompleksos lai tu pie viņa paliktu, lai tu neiedomātos aiziet jo kam gan tu būtu vajadzīga.


+ 100000
28.03.2013 15:52 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Tipisks piemērs sievietei, kuru fiziski ietekmē, bet kura neiet prom no vīrieša. Tādu ir ļoti daudz.

Divi varianti-vai nu viņa būs ar mieru ciest vardarbību vai arī aizies prom, kad notiks kaut kas pavisam smags( nedod Dievs, protams).

Autorei vispār nav nekādu ieteikumu, jo viņa jau pieļauj fizisku vardarbību, tātad savā veidā uzskata to par normu.
Es būtu prom jau pēc pirmās pļaukas(protams, ja tā, teiksmim, nav histērija), jo mani visu mūžu grauztu pat tā vienīgā pļauka, ka esmu to pieļāvusi attiecībā pret sevi.
28.03.2013 17:35 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
Tu neesi vainīga!
Es arī Tev ieteiktu ātrāk lasīties lapās no šitāda tipiņa,,, tas nav normāli!!!
28.03.2013 17:44 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Diemžēl zinu no tuvas radinieces gadījuma, ka nav tik viegli izbeigt šādas attiecības, parasti šie vīrieši ir smalki psihologi, kas sievietei pat nemanot iestāsta, ka viņa ir slikta, stulba utt., lai gan parasti ir tieši pretējais un pašiem šiem "varoņiem" ir zemi zemā pašapziņa, kuru tie ceļ, pazemojot sievieti.
Mana radiniece ir lieliska sieviete manā skatījumā, bet ar šādu vīrieti, kurš viņu vispirms morāli (ar to sākas parasti), pēc tam arī fiziski iespaidoja, kļuva par nepārliecinātu nelaimes čupiņu, kuru mēs radinieki, knapi izglābām, visi runājot, ka tas nav normāli, lai beidz tādas attiecības. Grūti gāja, jo viņa - viņa, kas pirms tam bija pašapzinīga sieviete - tam neticēja, ka būtu pelnījusi ko labāku.
Autorei iesaku stāstīt visiem par to, mammai noteikti, vienalga, labāk lai visi zina. Parasti upuriem ir kauns, ka tā notiek un viņi nestāsta, bet tieši to vajag darīt.
Manai radiniecei viss beidzās laimīgi, kopīgiem spēkiem viņu sapurinājām, pēc laika viņa satika lielisku vīrieti, ar ko tagad ir laimīga kopā, bet ja mēs to neuzzinātu, ka viņas attiecībās kas tāds notiek, kas zina, kā tas būtu beidzies...
28.03.2013 17:52 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Tur jau tā lieta, ka nepametīs viņa viņu, tas ir skaidrs:D
28.03.2013 18:05 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Un kāds mērķis šai diskusijai?
Tas pat morāli atpalikušam cilvēkam skaidrs, ka tas nav normāli
28.03.2013 19:57 |
 
Reitings 67
Reģ: 05.03.2013
šādās attiecībās parasti atnāk atkal ''labie gadi'', kad vīrietis it kā pārstāj būt tāds, bet tad atkal tas kaut kā atsākās. Periodiski kaut kā :D
28.03.2013 20:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja nespeej pati pamest, tad saac ar to, ka veersies pie psihologa pie paliidziibas, lai speetu spert to soli! Ir atbalsta centri, speciaalisti, kuri spees tev paliidzeet tikt paari tavai atkariibai no varmaakas.
28.03.2013 23:24 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
cik Tu pati sev par šito vājprātu dod???

ja tas nav izdomājums, bet realitāte, tad piedod bet Tu esi grīdas lupata viņam, nekas vairāk.... skan skarbi, bet patiesi...
30.03.2013 11:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!