Vai pielikt punktu? Ko jūs darītu?

 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
Sveiks, Sīrup! :D
Bet , ja nopietni, es jau tik sen gribēju uzrakstīt, bet ir tik daudz kā sakrājies, ka vienā tekstā sakarīgi to grūti aprakstīt.Jau uzreiz atvainojos, ka tik gari.
Esam kopā jau 4 gadus.Pie strīdiem es tieku gan morāli , gan fiziski pazemota.Viņš vienmēr ir uzskaitījis ,cik es esmu slikta,ka neko neprotu, kāds man ir celulīts, cik esmu resna. Kad kautko pagatavoju viņš nekad nepaslavē, tik pasaka , ka varēja būt labāk .Varbūt tā visa ir patiesība, bet vai to nevar paturēt pie sevis?!
To visu es pieciešu tādēļ, ka viņš ir savā ziņā labs ģimenes cilvēks. Es zinu, ka viņš mani nekrāps, viņš nedzer un nestaigā pa meitenēm. Ir strādīgs un mīl bērnus. Un radi savā starpā jau ir pazīstami. Viss ir tik cieši. Bet es vairs nevaru.Neizturami ir tas, ka pēc strīdiem, kad es saku ka pietiek mani fiziski ietekmēt -viņš to kategoriski noliedz un saka, ka viņš mani neietekmē fiziski, vai arī uzsver ,ka es pati esmu vainīga.
Kad eju uz darbu, parasti cenšos +/- sataisīties, jo jāstrādā ar cilvēkiem,un darbā nereti, kāds pasaka -tu forši izskaties! .
Bet mans mīļotais man ir kategoriski aizliedzis - iztaisnot matus, lietot laineri,dažreiz tušu esmu par daudz uzsmērējusi.. un vispār , jo briesmīgāka izeju sabiedrībā, jo labāk.Tā, kā mēs dzīvojam kopā, un nedod Dievs, man būs iztaisnoti mati, viņš mani pavilks ar varu zem dušas un visi mani taisnie mati ,vairs nebūs taisni. Tas ir normāli? Vai arī es kļūdos?
Jā, atzīšos, man ir svarīgi, lai mati man būtu savesti kārtībā, jo pēc dabas man viņi ir riebīgi viļņaini.
Tagad es pastāstīšu situāciju, kas mani izsita no sliedēm un es vēl joprojām nevaru attapties.
Biju kursa pasākumā, par kuru viņu es arī brīdināju. Braucot mājās telefons bija dziļi somā un bija ieslēgts klusums. Atbraucot mājās, mana piere tika skaisti atsista pret sienu, es tiku sagrābta un viņš mani nosauca "skaistos" vārdos un pieprasīja, lai es pasaku - kur es esmu vazājusies, kāpēc necēlu telefonu utt. Es biju šokā un izsista no sliedēm. Viņš man pat neļāva pateikt "Čau!"
Jā, meklēju tam attaisnojumu un saprotu, ka viņš man neuzticās. Jo pirms apmēram pusgada, es viņam samelojos , par to, ka es iziešu pastaigāt ar draudzenēm, bet tai pat laikā aizbraucu ar kolēģiem pastaigāt pa Vecrīgu.. Atbraucot mājās, izkāpjot no mašīnas atvadījos, apskaujoties, ar kolēģi [kas tiešām bija tikai apskāviens. Bet te nez no kurienes izlec mans puisis un sāk ārdīties. Mājās es dabūju, gan fiziski, gan morāli. Saprotu, ka biju pelnījusi.
Bet šoreiz? Šoreiz viņš zināja, kur es esmu, viņš bija rakstījis manai draudzenei, kura arī to visu apstiprināja, bet vienalga - atbraucot mājās es dabūnu pa galvu.
Tas velkās viss jau gadiem. Pat neskaitot šo gadījumu. Un tagad jau nedēļu cenšos izdomāt , ko darīt tālāk.
Bet varbūt esmu pati pie visa vainīga un man ir jāmainās?
Ja es pielikšu punktu , vai es atradīšu labāku?
Pašlaik esmu izmisumā un nelaimīga.
28.03.2013 09:56 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
TAS VISS NAV NORMāLI.

MŪC, kamēr esi dzīva


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
28.03.2013 11:10 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
izdoma pati vai tevi apmierina sadas attiecibas? un ka var milet bernus, ja sievieti neciena...?
28.03.2013 11:13 |
 
Reitings 428
Reģ: 01.12.2012
DURA TU ESI, vairāk nekādas Tavas vainas nav!

Ja apmierina tādas attiecības, tad tik ciet vien tālāk, kamēr nonāksi slimnīcā, vai, nedod Dievs, kapsētā!
28.03.2013 11:16 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.01.2009
Slims, kompleksains vīrietis.. ja to vispār var nosaukt par vīrieti.
28.03.2013 11:18 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Izrādās, ka tiešām mūsdienās ir vēl šādas sievietes.
Jā, tu esi pie visa vainīga, tikai tāpēc, ka atļauj ar sevi tā izrīkoties.
Un kā vispār var ienākt prātā vēl domāt vai jāpieliek punkts..
Jēzus Marija ... Ak Dievs.
Mani fascinē kādā veidā šāda nepārliecinātība tiek ieaudzināta jaunajās sievietēs.
Ja nemainīsi savu naivumu un stulbumu labāku neatradīsi, bet ja ķersies vērsim pie ragiem.. tad jau atradīsi mīlošu vīrieti, kurš patiešām ir ģimenes cilvēks.
28.03.2013 11:19 |
 
Reitings 49
Reģ: 25.11.2012
Cik noprotu Tu viņu krāpusi neesi tikai vienreiz samelojies ka ar draudzenēm pastaigāsies, bet patiesībā ar kolēģēm, tikpat labi kolēģes arī var būt tavas draudzenes vairāk vai mazāk. :)
Ātri tinies no viņa prom, tu viņam esi tikai izklaide. Varbūt pret viņu agrāķ kāds tā izturējās un tapēc viņš atriebj to uz Tevis. Tu ne pie kā neesi vainīga, viņš ir kretīns. Pamet viņu, tici man - tā Tev būs 10000x labāk, nekā šī elle ar viņu (jo, par dzīvi es to nenosauktu)
28.03.2013 11:21 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
meitenem te bez maz vai ir japarliecina autore, ka tas nav normali:D vai tiesam cilveks pats to nesaprot?
28.03.2013 11:21 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ir veseli divi varianti, ko var dariit shajaa situaacijaa.
1. tiek nomainiita sleedzene, savaaktas vinja mantas un aizvestas pie vinja mammas. vinja mammai tiek ieskaidrots, ka ja deelinjsh aardiisies, pirmajaa minuutee tiek izsaukta policija. (un taa arii tiek dariits, ja vinjsh uzdroshinaasies kliegt, klapeet durvis un kko taadaa garaa). policijai tiek paskaidrots, ka kaut kaads shizo censhas ielauzties tavaa iipashumaa un meegjina apdraudeet tavu dziiviibu. the end.
2. otrais variants - tiek aicinaati 2-3 viirieshu dzimtes radinieki/draugi (kaut gan vinja gadiijumaa, es domaaju, ka pietiktu tikai ar vienu viirieti, jo vinjsh ir gana gljeevs) un nosuutiiti ar vinju ''parunaaties''. sarunas laikaa tiek ieskaidrots, ka, ja vinjsh centiisies raadiities 100 m radiausaa tev vai tavai maajai, vinjsh tiks pataisiits par invaliidu uz muuzhu un ispundeets cietumaa vienlaiciigi. Protams, sleedzene un mantas, taapat kaa pirmajaa variantaa.
Jebkuru no variantiem piemeerot NEKAVEEJOTIES, noziimee - shajaa pashaa briidii. jaa, tieshi tagad.
28.03.2013 11:46 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tak autore neko nedarīs. Te lasu bieži sūdzas par saviem vīriešiem, bet kad iesaka padomus nekas neder.
28.03.2013 11:48 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Nu, ko lai saka. Neko neteikšu, man nav ko teikt...:D
IZLASI PATI TO, KO UZRAKSTĪJI, KĀ TAS NO MALAS IZKLAUSĀS UN PADOMĀ.
28.03.2013 11:53 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Vislabakais ir prettrieciens,ko vins vismazak gaida,nevis telo upuri bet liec pie vietas,tev ir zema pasapzina ,tu sevi nemili,vainiga esi pie ta ,ka lauj ar sevi ta izrikoties.ja jau lauj,ta protams,tev kapj uz galvas,tas virietis nav virietis,bet morrals kroplis,lupata ,lai iet pie psihiatra,savas neveiksmes un ieksejas problemas vins izgruz sada veida uz tevi,iemacies sevi milet,tas ir pirmais!!!
28.03.2013 11:53 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Ar ķieģeli pa zobiem,p$%@#^&
28.03.2013 11:54 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ak dieniņ!
tas ir kaut kāds terors! tinies prom, kamēr vēl esi dzīva. labāku tu noteikti atradīsi!
28.03.2013 11:56 |
 
Reitings 472
Reģ: 09.08.2012
Aizej viereiz mājās, ietriec viņam pašam kulaku starp acīm un pasaki, kas tās ir tikai puķītes - ja kaut reiz tevi aiztiks vēl + pievieno klāt, ka aiz duvīm stāv policija,ja viņš kaut pirkstu piedurs tev, tad tie viņu ar steku izfukās :D. Noraustīsies kā mīļais,ja nē,ņem koferi paar pleciem. Un tiešām sarunā,kādu paziņu - policistu,lai pastāv aiz durvīm,tavai drošībai ;). Bet ja tu gribi, lai tevi turpina klapēt,tad vari darīt neko.
28.03.2013 11:57 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
noslepumaina:D es tik nesaprotu vai tad meitenei nav kada drauga,vai teva ,kas so aizstav parayj ta riktigi aiz pautiem un izpurina
28.03.2013 11:57 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Tev ir ļoti nopietnas pašvērtējuma problēmas, ja uzskati, ka esi pelnījusi fizisku iespaidošanu. Varu teikt, ka neviens mūsu komentārs nelīdzēs, sitēju sievas pašas piekrīt šādai situācijai un neapzināti šādus vīriešus pievelk. Kamēr pati nemainīsies, arī nākamie droši būs kaut kādi slimnieki.
28.03.2013 12:01 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
+paris
28.03.2013 12:02 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
p.s. ja tev tas shkjiet sarezhgjiiti, tev tikai shkjiet. paskaties pati no malas, cik absurda situaacija - tu pati no briivas gribas turi, pat ne savaa, SAVAS MAATES maajaa VARMAAKU. vai esi paarliecinaata, ka vinjsh tavai maatei neko nedara, kameer tevis nav? spriedeleejumam par LABU GJIMENES CILVEEKU man pat nav komentaaru. vnk nav ko teikt. kas tieshi tev liek taa domaat? sishana vai pazemoshana - kursh no abiem?
un kas tieshi tev liek domaat, ka nevienu citu neatradiisi? pasaulee viirieshi ir izmirushi? nee. tu esi uz naavi slima, un tev palika tikai dazhas dienas ko dziivot? nee. neredzu nevienu citu iemeslu, kaapeec lai neatrastu kaadu citu, un nevis vienkaarshu jebkaadu, bet taadu, kursh tevi MIILEES un lutinaas, kuram patiks redzeet tevi kaa skaistu un sabiedrisku cilveeku. Aa, nee, tomeer redzu iemeslu. tu esi kopaa ar SHO radiijumu. tas ir tavs VIENIIGAIS trauceeklis.
28.03.2013 12:02 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Vot tā tik ir izturība vai vēl nez kas.... 4 gadus viņu sit, dauza kā pelavu maisu un nolīdzina līdz ar zemi, bet vēl viņa uzdod dīvainu jautājumu-varbūt MAN ir jāmainās??? Come on, ar kuru galu tu domā? kādu reizi viņš tevi vnk nositīs un tad vēl tu domāsi, ka tu varbūt kko nepareizi dari. Tak saņemies un paskaties uz savu dzīvi no malas. Tur jau pirms 4 gadiem vajadzēja laisties, ko kājas nes.

Atvainojos par skarbumu, bet uzdzina dusmu, ka cilvēks pilnīgi neieklausās sevī, ko pats grib. Atceries mūžu mūžos - vispirms tu un tad visi pārejie. Tad arī satiksi normālu cilvēku, ar kuru veidosi veselīgas attiecības, nevis šādu mūdzi.
28.03.2013 12:05 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Un tu noteikti atradīsi labaku, tiklīdz atbrīvosies no šitā un iemīlēsi sevi. Tavas šābrīža attiecības nav normālas, pat ne tuvu.
28.03.2013 12:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits