Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai pielikt punktu? Ko jūs darītu?

 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
Sveiks, Sīrup! :D
Bet , ja nopietni, es jau tik sen gribēju uzrakstīt, bet ir tik daudz kā sakrājies, ka vienā tekstā sakarīgi to grūti aprakstīt.Jau uzreiz atvainojos, ka tik gari.
Esam kopā jau 4 gadus.Pie strīdiem es tieku gan morāli , gan fiziski pazemota.Viņš vienmēr ir uzskaitījis ,cik es esmu slikta,ka neko neprotu, kāds man ir celulīts, cik esmu resna. Kad kautko pagatavoju viņš nekad nepaslavē, tik pasaka , ka varēja būt labāk .Varbūt tā visa ir patiesība, bet vai to nevar paturēt pie sevis?!
To visu es pieciešu tādēļ, ka viņš ir savā ziņā labs ģimenes cilvēks. Es zinu, ka viņš mani nekrāps, viņš nedzer un nestaigā pa meitenēm. Ir strādīgs un mīl bērnus. Un radi savā starpā jau ir pazīstami. Viss ir tik cieši. Bet es vairs nevaru.Neizturami ir tas, ka pēc strīdiem, kad es saku ka pietiek mani fiziski ietekmēt -viņš to kategoriski noliedz un saka, ka viņš mani neietekmē fiziski, vai arī uzsver ,ka es pati esmu vainīga.
Kad eju uz darbu, parasti cenšos +/- sataisīties, jo jāstrādā ar cilvēkiem,un darbā nereti, kāds pasaka -tu forši izskaties! .
Bet mans mīļotais man ir kategoriski aizliedzis - iztaisnot matus, lietot laineri,dažreiz tušu esmu par daudz uzsmērējusi.. un vispār , jo briesmīgāka izeju sabiedrībā, jo labāk.Tā, kā mēs dzīvojam kopā, un nedod Dievs, man būs iztaisnoti mati, viņš mani pavilks ar varu zem dušas un visi mani taisnie mati ,vairs nebūs taisni. Tas ir normāli? Vai arī es kļūdos?
Jā, atzīšos, man ir svarīgi, lai mati man būtu savesti kārtībā, jo pēc dabas man viņi ir riebīgi viļņaini.
Tagad es pastāstīšu situāciju, kas mani izsita no sliedēm un es vēl joprojām nevaru attapties.
Biju kursa pasākumā, par kuru viņu es arī brīdināju. Braucot mājās telefons bija dziļi somā un bija ieslēgts klusums. Atbraucot mājās, mana piere tika skaisti atsista pret sienu, es tiku sagrābta un viņš mani nosauca "skaistos" vārdos un pieprasīja, lai es pasaku - kur es esmu vazājusies, kāpēc necēlu telefonu utt. Es biju šokā un izsista no sliedēm. Viņš man pat neļāva pateikt "Čau!"
Jā, meklēju tam attaisnojumu un saprotu, ka viņš man neuzticās. Jo pirms apmēram pusgada, es viņam samelojos , par to, ka es iziešu pastaigāt ar draudzenēm, bet tai pat laikā aizbraucu ar kolēģiem pastaigāt pa Vecrīgu.. Atbraucot mājās, izkāpjot no mašīnas atvadījos, apskaujoties, ar kolēģi [kas tiešām bija tikai apskāviens. Bet te nez no kurienes izlec mans puisis un sāk ārdīties. Mājās es dabūju, gan fiziski, gan morāli. Saprotu, ka biju pelnījusi.
Bet šoreiz? Šoreiz viņš zināja, kur es esmu, viņš bija rakstījis manai draudzenei, kura arī to visu apstiprināja, bet vienalga - atbraucot mājās es dabūnu pa galvu.
Tas velkās viss jau gadiem. Pat neskaitot šo gadījumu. Un tagad jau nedēļu cenšos izdomāt , ko darīt tālāk.
Bet varbūt esmu pati pie visa vainīga un man ir jāmainās?
Ja es pielikšu punktu , vai es atradīšu labāku?
Pašlaik esmu izmisumā un nelaimīga.
28.03.2013 09:56 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
meitenīt, tinies ko tiec prom no viņa! Tu tak esi viņam tikai kā kucīte, ko pajāt vai pasist! (jā esmu rupja, jo izskatās, ka citādāk Tu vairs nesaproti)


TAS VISS NAV NORMāLI.

MŪC, kamēr esi dzīva
28.03.2013 09:59 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Man neiet kopā fiziskā ietekmēšana ar būšanu par labu ģimenes cilvēku.
Tev tiešām ir tik svarīgi, ka viņš tevi nekrāps, bet tomēr mājās aplies ar samazgām un sitīs par katru sīkumu?
Es tev iesaku iet prom cik ātri vien vari, tur nekas nav labojams. Ar laiku kļūs tikai sliktāk.
28.03.2013 09:59 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tu gribi, lai vienā jaukā dienā viņš Tevi nosit?
Jau sen vajadzēja izšķirties un papildus tam - uzrakstīt iesniegumu policijā par morālu un fizisku vardarbību.
28.03.2013 10:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kas izbrīna mani, tas ir fakts, ka tev, mīļā, ir kaut kas šajā situācijā neskaidrs.
28.03.2013 10:00 |
 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
Es zinu, un prieks, ka jūs esat manas sabiedrotās :)
Bet es domāju, varbūt es pati pie visa esmu vainīga, ka esmu izraisījusi viņā neuzticību? Varbūt tāpēc viņš tā..
Es nemeklēju attaisnojumus,gribu tik pieņemt pareizu lēmumu.
28.03.2013 10:03 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Vienīgais par ko es brīnos šajā situācijā - kāpēc tu esi tik stulba? kā tu vari domāt,ka tevī ir vaina un jau 4 gadus tupēt ar tādu nāpsli?
4 gadi - tā ir tava izvēle. Neesi piesieta ne pie radiatora, ne viņam pieķēdēta pie kājas. viņš pret tevi izturas tā,kā tu viņam atļauj pret sevi izturēties.
trin prom, cik ātri vien vari..kaut gan - ja tu būtu gājēja, būtu jau aizgājusi.
28.03.2013 10:06 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Normāls vīrietis nekādos apstākļos nesitīs sievietei! Pat, ja pieķēris viņu gultā ar citu. Nepatīk? Savāc mantas, pasaka, ka viss beidzies un aiziet. Bet nevis sit.

Vai tiešām Tu nebaidies, ka 1x tam var būt letālas sekas?
28.03.2013 10:06 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
Esam kopā jau 4 gadus.Pie strīdiem es tieku gan morāli , gan fiziski pazemota.


man pietika ar šo teikumu, lai pateiktu,ka jāšķiras.
28.03.2013 10:07 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Margareta - Pat ja viņam ir kaut kādas aizdomas (paranoja), tas nav iemesls sist sievieti .
28.03.2013 10:07 |
 
Reitings 479
Reģ: 12.10.2009
Pēc iespējas ātrāk prom no no viņa.
TAS NAV NORMĀLI!

Tu būsi nelaimīga, jo kādā dienā viņam nepatiks, ka tu ej dušā, un tevi vienkārši nositīs :(
28.03.2013 10:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tu vēl studē, tāpēc pieņemu, ka tev ir ap 25. Vai neesi par jaunu, lai baidītos, ka nekad, nekad neatradīsi labāku?

Pie tam , es personīgi labāk visu mūžu būtu viena, nekā ar vīrieti, kurš ir spējīgs man iesist.
28.03.2013 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Lai arī cik viņš bija dusmīgs, viņš nedrīkst pret Tevi tā izturēties, kur vēl sist vai par sīkumiem tā uzvesties (kā minēji par taisnajiem matiem). Un nav runa par to vai IR vai NAV Tava vaina.
28.03.2013 10:08 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
varbūt es pati pie visa esmu vainīga

..Tevi noteikti ir daudz situši bērnībā....
28.03.2013 10:08 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
es zinu meiteni, kuru neiespaido fiziski, un nav tik traki, bet regulāri noliek ar vārdiem līdz ar zemi.
un viņa arī meklē vainu sevī un cenšas laboties. nekas, 30 gados atvērsies acis, un tad sapratīs,ka ir pazaudējusi savus labākos gadus ar kādu,kurš to nenovērtē.
28.03.2013 10:09 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Tu neesi vainīga. Tas, ka tev ta varbūt liekas, ir tava "drauga" ietekmes sekas. Viņš tev skalo smadzenes, ka tu esi slikta, tāpēc pelnījusi pazemojumus. Patiesībā ir otrādi. Viņš ir slikts. Tu esi pelnījusi ko labāku. Dzīvi bez pazemojumiem, bet gan ar cieņu.
28.03.2013 10:10 |
 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
Visu sarežģi, ka viņš dzīvo manā mājā un te dzīvo arī mana mamma.
Esmu viņu metusi vairākas reizes ārā. Bet viņš neiet. Esmu lūgusi padzīvot, kādu laiku atsevišķi, jo smoku nost. Bet viņam vienalga.
Pēdējā reizē, maz netrūka un es zvanītu un lūgtu , lai viņa māte savāc viņu. Bet es to neizdarīju.. es pat nezinu kāpēc.

Prieks, ka jūsu uzskati sakrīt ar manējiem, un ka es neesmu nojūgusies uzskatot, ka tas nav normāli.
28.03.2013 10:10 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Vot, ko, ko, bet ja pret mani paceltu roku, tad uzreiz būtu iesniegums un es jau tālēs zilajās. Ja ļausi sevi sist vienreiz, tad viņš zinās, ka tu nekur neaizskriesi un tā tik turpinās klapēt uz velna paraušanu!

Man vispār uzdzina dusmas, ka tu sevi ļauj sist!!!!!!!!!!! Ar ko viņš tik labu atspēko to visu, ka viņš var tevi dauzīt?
28.03.2013 10:10 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Viņš nu noteikti nevar būt "labs ģimenes cilvēks". Iesaku tīt makšķeres, kamēr šajās attiecībās vēl nav pieteicies mazulis.
28.03.2013 10:11 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Manai vienai diezgan labai draudzenei bija tāpat (kad Tu rakstīji par tiem čirkainajiem matiem, tas ir reāli stāsts par viņu. Vēl neļāva svārkus virs celīša vilkt un augstpapēžu zābakus, tusēt ar meitenēm gan atļāva, bet tikai pabriesmīgā izskatā), tikai nebija fiziskas vardarbības, tikai morāla. Viņa nevarēja izturēt un kādu laiku padzīvoja atsevišķi (kopā ar mani).

Viņš sāka tusēt ar citu beibi. Viņa viņus pieķēra vecajā dzīvoklī, kad ieradās pēc savām mantām. Tad kādu laiku depresoja pie manis mājās un tad kādu dienu viņa mēģināja uztaisīt pašnāvību (sadzērās zāles+alkoholu+sūtīja visiem slimas sms), bet pats čalis viņu izglāba, aizveda uz Gaiļezeru.

Pēc tā gadījuma viņi atkal sāka dzīvot kopā. Pēc kāda pusgada pieteicās mazais. Būdama stāvoklī, viņi apprecējās un pārvācās pie līgavaiņa vecākiem. Tagad vispār šo pāri nevar pazīt. Tik laimīgi, tik gādīgi, tik iemīlējušies. Lai gan es jau pirms n gadiem viņu būtu pasūtījusi un iesaku Tev darīt tāpat.
28.03.2013 10:11 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Momentā sakrava mantas un bedz no turienes. Vecakiem un draugiem pastasti visu šo.
28.03.2013 10:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits