viņš un datorspēles!!

 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
sveikas, manam draugam ik pa laikam uznāk period,s kad viņš ar saviem draugiem spēlē datorspēles , un tas parasti ir līdz kādiem 5 no rīta.. lieki piebilst to, ka laikā, kad spēlē, neko citu negrib darīt, nedzīvojam kopā, reizēs , kad palieku pie viņa pa nakti, tad viņš arī mēdz spēlēt, un tad man jāiet gulēt vienai, kas man ļoti nepatīk.... un galvenais jau tas, ka neko pateikt nevaru, uz visu viņš atrod savus argumentus. kad aizcinu- ejam gulēt, viņš dusmīgi atbild- nē, nu tā arī es sapūtusies viena eju...
kā man panākt, lai viņš ievēro arī mani? laikā , kad spēlē datorspēles? varbūt vienkārši, pirmajai nezvanīt, lai sarunātu satikšanos?
26.03.2013 13:38 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Arī es dažkārt uzspēlēju. Bet ne tīkla spēles. Interese par datorspēlēm palika mazāka kad bērni spēļu ziņā palika gudrāki par mani.
26.03.2013 15:46 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
varbuut sauc - ejam miileeties?


Tas arī neko nemainīs!
Es nesen izšķīros no vīrieša, kurš aizmirsa par mani un to tikai vien darīja kā spēlēja spēles.
Un attiecību pēdējādienā pateica, ka viņam bija depresija un viņš ārstēja to spēlējot spēles. Tātad no vienas galējības otrā..
26.03.2013 16:28 |
 
Reitings 142
Reģ: 09.02.2013
Manējais tagad apsēsts ar Simpsonu spēlīti telefonā :D Bāc- vakars, esam sakārdinājušies un procesā un pēkšņi Homērs pilnā skaļumā kaut ko nomurd :D Es līdz asarām no smiekliem :D
26.03.2013 16:31 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
nez, ja viirietis dod priekshroku speeleet speeles, nevis miileeties, taa jau ir smaga stadija un taadu nevajag.
26.03.2013 16:32 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
reizēm ir tik patīkami neskatīties Discovery.



ou jāāāā!!!!! :D
Bet tiešām labāk,lai spēlēt nekā dzer :D
26.03.2013 17:01 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Tur tiešām tā ir - pieņem vai ej projām. Ja viņam tā spēlēšana ir tik svarīga, tad tu tiešām vari kaut plika dancot apkārt - viņam būs vienalga. Nav jēgas mēģināt aizliegt, jo tad viņš tikai apvainosies un tāpat izvēlēsies spēlēšanu. Ja viņš tiešām nevar atrauties, lai pavadītu brīžus ar tevi(ņemot vērā, ka kopā nedzīvojat), tad tā ir atkarība...
Man draugam arī reizi vai divas mēnesī patīk COD vai LOL ar saviem čomiem, bet es nekad neesmu palikusi novārtā spēļu dēļ. Paspēlē viņš dažas stundas un tad daram kko kopā utt.
26.03.2013 17:24 |
 
Reitings 15
Reģ: 29.01.2009
Es ar esmu ar datorspēlētāju kopā jau vairāk kā 6 gadus. Un ļoti daudz spēlē - kad atvaļinājums, visu dienu var nospēlēt, ja neko nedaram, darbadienās pēc darba atnākot ar spēlē, brīvdienās, sestdien, svētdien ar spēlē. Grūti atrast brīdi, kad nespēlē :D Grūti atrast arī spēli, ko viņš nav spēlējis, gan šūterus, gan stratēģiskās, arī diablo un world of warcraft, visu :D
Godīgi sakot, es pat necīnījos, lai viņš nespēlē, jo viņam tas ir hobijs. Es pat nevarētu iedomāties, ja viņš man gribētu aizliegt kaut ko darīt, kas man pašai patīk, būtu diez gan nelaimīga.
Kas līdzēja?
1. Pēc gada satikšanās es pati sāku ar viņu kopā spēlēt pamatīgi world of warcraft (prakstiski katru dienu un visas brīvdienas), uzreiz kopā pavadīšanas laiks dubultojās un sākām dzīvot kopā un šis ar lepojās čalu starpā, ka viņam meitene ar gamere :D
2. Kārtīgi ar viņu izrunājos, sakot, ka man nav pretenzijas, ka viņam patīk spēlēt, bet, ka es gribu vakarus, kuros mēs paskatītos kādu filmu, vai vienkārši kaut ko padarītu ārpus pc. Normāli parunājot, iztāstot kā jūtos, viņš visu saprata un turpmāk ņēma vērā visu ko saku.
3. Kad ļoti gribēju viņa uzmanību, kā jau kāda minēja, bija arī reizes, kad vienkārši izģērbos un piedāvāju seksu, no tā viņš ne reizi nav atteicies. :)
4. Tagad vairs nespēlēju datorspēles pati un brīvo laiku izmantoju, lai skatītos seriālus un krāsotu nagus, kā saka, veltu laiku sev.

Ja palika atkal slikti, atkal ar viņu normāli mierīgā vidē izrunājos. Parasti labāk gāja runāties tad, kad viņš konkrētā brīdī nebija iekarsis pie datorspēlēm. Un tagad abi esam laimīgi, es pieņemu viņu, kāds viņš ir ar visiem viņa hobijiem, nav strīdu, varu novilkt arī no datora, ja vajag kaut ko mājās palīdzēt, atbild uz maniem jautājumiem, ja kaut ko prasu.

Raudāšana un scēnas noteikti nepalīdzēja.
26.03.2013 17:32 |
 
10 gadi
Reitings 1954
Reģ: 31.01.2012
Haha, ar to COD ir kā ir. :D Salādējām demo spēlītes priekš XBOX, un viena no tām bija COD. Sāku spēlēt, īsti nesanāca ar vadību, tā lamājos. Bet beigās, kad jau demo versijai laiks beidzās, tā biju safanojusies, ka nenormāli gribu tikt pie šīs spēles. :D
26.03.2013 17:41 |
 
Reitings 360
Reģ: 17.01.2013
oi,mans ar periodiski spēlē PS.var sēdēt pa naktīm neatraujot seju no ekrāna.No sākuma kliedzu,lūdzos,apvainojos,tad viņš man paskaidroja ka PS viņam palīdz atslābināties,nedomāt par visādām problēmān darbā,sadzīvē.Un ja godīgi,es viņu saprotu...............tādēļ uz dzimšanas dienu uzdāvināju viņam sen gribētu spēli,viņš bija sajūsmā,zvanija visiem un stāstija ka es viņam uzdāvināju,tagad pašai prieks,ka redzu ka viņš nevis tupa spēlē kautkādu spēli,bet gan manis dāvinātu,un ar aizrautību....:D
26.03.2013 17:47 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
vai jūsu čaļiem otrā dienā nav jāiet uz darbu, ka naktīm var spēlēt datorspēles? :D
manējais nespēlē, bet es zinu, cik lielu atkarību tās var izraisīt. Tos pašus Angry birds esam izspēlējuši kopā, viens vienu raundu, nākamo otrs, un tā uz maiņām, lai nevienam nav garlaicīgi. Tas ir tāds azarts - bet kopš izspēlējām ir miers, vairs negribas :D tāpēc iesaku pamēģināt spēlēt kopā
26.03.2013 17:51 |
 
Reitings 67
Reģ: 17.12.2012
Datorspēles ir tāds pats izklaides veids kā TV skatīšanās un grāmatu lasīšana. Pret to iebilst un censties aizliegt būtu visai nepieklājīgi. Taču, ja tās tiek spēlētas patiesi par daudz, tad datorspēles diez vai ir tas iemesls, bet gan sekas. Varbūt cilvēkam ir depresija, vai varbūt tādā veidā bēg no problēmām, vai arī ir vienkārši bezmērķīgs cilvēks.

Pirmajā gadījumā var pamēģināt if you can't beat them, join them. Vai arī darīt kaut ko citu tajā laikā. Otrajā gadījumā vajadzētu gan noskaidrot cēloni un to iznīdēt, citādi datorspēles var tikt aizvietotas ar pudeli vai tabletēm vai ko citu.

Praktiskāks padoms: a) ja ir prasmes vai kāds to var iemācīt, noslogo tīklu tā, ka spēle vilksies un vairs nebūs izklaidējoša, bet gan kritīs uz nerviem b) vienkārši nozodz/pārgriez interneta vadu :D
26.03.2013 17:55 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
shii diskusija no malas izskataas kaa liidzatkariigo saiets.
26.03.2013 17:56 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Vēmiens nāk izdzirdot vārdu datorspēles. :D
Viens no iemesliem, kāpēc izšķīros.

Kaut kāda sērga mūsdienu ''vīriešiem''. Tā vietā labāk varētu darīt kaut ko produktīvu kopā, nodarboties ar sportu u.t.t.
26.03.2013 17:57 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
shii diskusija no malas izskataas kaa liidzatkariigo saiets.


Nopietna problēma, starp citu.
26.03.2013 18:00 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Vetra ļoti interesanti kā tu to pieņēmi. It kā arī esmu pieņēmusi to, bet dažreiz vienalga izspļauju kādu repliku uz tām spēlēm. Starp citu,manejais pārdeva acountu no world of tanks pa 300ls un uz Diablo nopelīja vēl kādus 100ls. Tā kā, ja ta padomā :D
26.03.2013 18:03 |
 
10 gadi
Reitings 1954
Reģ: 31.01.2012
Donata un Zelta Black, ak, Dievs, jā, es esmu līdzatkarīgā, jo man patīk datorspēles un pāris reizes nedēļā pa pusstundiņai tās uzspēlēju. Viss, man jāārstējas. C'moon, tas ir tas pats, kas skatīties filmas, klausīties mūziku vai darīt dajebko citu. Ja vien tas neiet laukā no rāmjiem, nekā slikta tur nesaskatu.
26.03.2013 18:05 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Donata un Zelta Black, ak, Dievs, jā, es esmu līdzatkarīgā, jo man patīk datorspēles un pāris reizes nedēļā pa pusstundiņai tās uzspēlēju. Viss, man jāārstējas. C'moon, tas ir tas pats, kas skatīties filmas, klausīties mūziku vai darīt dajebko citu. Ja vien tas neiet laukā no rāmjiem, nekā slikta tur nesaskatu.


Kurš teica, ka esi līdzatkarīga, ja paaris reizes nedēļā uzspēlē pa pusstundiņai?
Sieviete...
pati izdomāja, pati sacepās. :D
26.03.2013 18:13 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Bet ceļš uz līdzatkarību jau tas ir...
:D
26.03.2013 18:14 |
 
10 gadi
Reitings 1954
Reģ: 31.01.2012
Tāpēc, ka es un vēl dažas meitenes rakstīja, ka mēdz uzspēlēt vai uzspēlē ar savu puisi utt, pārējās pret. Tad, atvainojos, kuras ir tās līdzatkarīgās???
Bet ceļš uz līdzatkarību jau tas ir...
Pēc šī teikuma ļoti jocīgs liekas tavs iepriekšējais jautājums. Neesmu vienkārši stulba. ;)
26.03.2013 18:17 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Nevienu par līdzatkarīgu nesaucu. - pirmkārt. Teicu, ka tā ir nopietna problēma.

2. Ja sieviete apņemas sākt spēlēt datorspēles tikai tāpēc, ka draugs tās spēlē, lai kopā pavadītu laiku, tas jau šķiet mazliet smieklīgi un slimīgi. Un to varētu nosaukt kā lēnu padošanos ceļam uz līdzatkarību.
26.03.2013 18:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits