Automāts

 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Lābs vakars meitenes :)

Mans jautājums ir tāds... Vai kāda ir gājusi autoskolā un pa taisno likusi uz automātu? Ir taču daudz vieglāka braukšana?

Esmu šovasar nolēmusi dabūt tiesības un kkā jūtu, ka uz automāta vartētu izdarīt?

Tātad tas ir vieglāk? :)
25.03.2013 20:08 |
 
Reitings 479
Reģ: 12.10.2009
Anna Kareņina mēs laikam visas esam no alas , ka neko nezinām, un tu mums stāsti brīnum lietas, nu nekad tā nebūs, ka visi šoferi pāries uz automātiem, un ja gribēs pasūtīs sev arī lexus ar manuālo kārbu! Cik tu vari te klaigāt par jaunajām mašīnām, kas nāk tikai ar automātiem un nav tā, tā vienkārši nav :D
26.03.2013 11:43 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Šobrīd lieku tiesības (mācos braukt) ar manuālo ātrumkārbu, vai kā to pareizi sauc. Protams, pirmās braukšanas to vien darīju, kā mācījos pārslēgt ātrumus. Vēl šobrīd reizēm sanāk noslāpt, ielikt nepareizajā ātrumā, bet tas taču nav pasaules gals- ja māk ātri noreaģēt, tad tad tas citus cilvēkus neapdraud.

Piedodiet tās, kuras to uzskatīs par aizvainojumu, bet es uzskatīju, ka neesmu tik stulba, lai neiemācītos rīkoties ar to kloķi :D Man padodas visādas tehniskās lietas, un es ļoti labi saprotu, ka ir cilvēki, kam tās nepadodas (vai negrib tērēt desmitiem latus kā es, kamēr instruktors iemāca pārslēgt ātrumus :D), lai tie cilvēki smuki iemācās braukt ar automātu, pēc noteikumiem, super, man prieks :)
26.03.2013 11:44 |
 
Reitings 135
Reģ: 22.03.2013
Daniela, aizej apēd kotleti un nevec uz kašķi ;)
26.03.2013 11:44 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
Liliii-neka personiga..BET

Par Audi tādā gadījumā maz zini. Jau sen sporta mašīnām tiek uzstādīti automāti vai divsajūgu roboti, BEZ sajūga. Un tam pašam Audi flagmanim RS6 nāk tikai automātiskā kārba, nemaz nerunājot par Ferrari, Lamborghini, Bentley mašīnām. Jau kopš 2005. gada automāti un robotizētās kārbas spēj pārslēgties ātrāk nekā to var izdarīt cilvēks. Un vislabākais piemērs ir kaut vai pasaules vadošākās autosacīkstes Formula 1. Arī tur ir nosacītais automāts, pārslēgšanās notiek ar pogām, bet bez sajūga kā tas ir visās mūsdienīgajās mašīnās.


un soreiz to saku es,kas ikdiena strada ar sporta auto un man ir zinasanas,nevis kadam manam pazistamam. un tiesi tapec man ir tas darbs,kur ir vienalga kadas man ir tiesibas,jo esmu zinosa sajos jautajumos.
26.03.2013 11:45 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Anna Kareņina - kāda starpība kādas nāk tirgū, tas nenozīmē, ka es parasto kārbu nevaru nopirkt.

tirgū nāk automāti, jo tagad tos vienkārši biežāk pērk, bet ne jau tas nozīmē, ka es nevar pasūtīt arī parasto kārbu. ;)

nesaprotu, ko tu centies pierādīt....
26.03.2013 11:46 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es uzskatu, ka kārtot tiesības ir automātu ir nedaudz muļķīgi, jo vienmēr dzīvē var pienākt situācija, kad jāsēžas pie stūres manuālajai. Pat tad, ja tas nebūs jauns darbs, var gadīties situācija, piemēram, kad steidzami jāsēžas pie stūres manuālajai, lai kādam izpalīdzētu vai kas cits un ko tad? Nevari braukt ar mašīnu, lai gan ir tiesības! Vai tad tas nav stulbi?
Es, piemēram, jūtos stulbi, ka, braucot ar savu auto, slikti orientējos Rīgā. Lai nokļūtu kaut kādā ielā, kas atrodas tālu un grūti atrodama, man jālūdz palīdzība draugam. Tas mani kaitina, kamēr neesmu nopirkusi GPS. Līdzīgi arī ar automāta tiesībām- tiesības ir, bet konkrētas situācijas, kad braukt nevari. Vai tad labāk nav vairāk papūlēties un iemācīties braukt ar manuālo, savukārt, pēc tam braukā tikai ar automātu, ja vēlies?
26.03.2013 11:47 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
bonie-es varu uzaicinat Tevi sev lidzi uz auto izstadi,ekskursija uz darbu un piedavat izvizinaties ar jaunako rallija auto-automatu. tikai skaties,ka bikses bus slapjas.
es stradaju auto tirgu.stradaju ar lielakajiem auto dileriem uz zinu ko runaju. es regulari braucu uz macibam par jaunakajiem modeljiem un markaam.
26.03.2013 11:48 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Anna Kareņina - es pieminēju parastāko Audi A6, bet tu jau te šac runāt par RS6, pasakot, ka es nekā nezinu,,, nu nevajag te tagad visu sajaukt kopā, nu tāpat tu neko nepierādi ar to...

un man tiešām apnicis tas, ko tu te stāsti, jo tālāk, jo tiešām izskatās, ka tikai visādus faktus stāsti un, ka tikai automāti nāk...
26.03.2013 11:49 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
Lilii- to,ka Tu neesi tik kompetenta par mehaniku,jo zini kaut ko par audi. un kur nu vel par sporta auto.
26.03.2013 11:49 |
 
Reitings 479
Reģ: 12.10.2009
un soreiz to saku es,kas ikdiena strada ar sporta auto un man ir zinasanas,nevis kadam manam pazistamam. un tiesi tapec man ir tas darbs,kur ir vienalga kadas man ir tiesibas,jo esmu zinosa sajos jautajumos.



Tādā gadījumā Anna Kareņina šis raksts ir tieši priekš tevis, viszine ;)http://www.leftlanenews.com/10-cars-you-didnt-know-had-manual-transmissions.html
26.03.2013 11:50 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
lielai daļai tieši manuālo kārbu nevar dabūt, lai vari paplašinat savas zināšanas un runa ir tieši par sporta mašīnām
26.03.2013 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
atgādiniet man lūdzu, kāds tieši sakars bija autores domai likt tiesības ar automātu un rallija mašīnām, un F1???
26.03.2013 11:51 |
 
Reitings 479
Reģ: 12.10.2009
Varbūt paplašini savu zināšanu loku, nevis tikai tizli bļauj, ka esi ļoti zinoša šajos jautājumos ;)
26.03.2013 11:51 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Liliii-neka personiga..BET

Par Audi tādā gadījumā maz zini. Jau sen sporta mašīnām tiek uzstādīti automāti vai divsajūgu roboti, BEZ sajūga. Un tam pašam Audi flagmanim RS6 nāk tikai automātiskā kārba, nemaz nerunājot par Ferrari, Lamborghini, Bentley mašīnām. Jau kopš 2005. gada automāti un robotizētās kārbas spēj pārslēgties ātrāk nekā to var izdarīt cilvēks. Un vislabākais piemērs ir kaut vai pasaules vadošākās autosacīkstes Formula 1. Arī tur ir nosacītais automāts, pārslēgšanās notiek ar pogām, bet bez sajūga kā tas ir visās mūsdienīgajās mašīnās.


un soreiz to saku es,kas ikdiena strada ar sporta auto un man ir zinasanas,nevis kadam manam pazistamam. un tiesi tapec man ir tas darbs,kur ir vienalga kadas man ir tiesibas,jo esmu zinosa sajos jautajumos.



Sorry,baigi atšķiras rindkopu rakstības stils :) Bet nu viss ok.




Nu tagad viss skaidrs,kamēr nevarēšu atļauties no jebkura autosalona izripināt jaunu sporta auto,tikmēr nesapratīšu par ko te runā :)
Labi,ka tagad to zinu :)
26.03.2013 11:51 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Anna, nu Tu esi stulba vai izliecies? :D Nu moš nosauc vēl kādu salonu un iemet vēl adresi, jau esmu ceļā čekot kura mašīna dārgāka :D Jopcik mīzīt, runa par to, ka automātos cilvēki mācoties braukt ar manuālo iemācās būt uzmanīgāki un reakcijas laiks ir īsaks nekā braucot ar automātu.

Nu kāda starpība kādā mašīnā iekāpj cilvēks, kurš nav pārliecināts uz ceļa? Vecā manuālā traktorā vai dārgā automāta leksusā? Iznākums viens un tas pats!
26.03.2013 11:52 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Anna, nav nepieciešams skandināt, ka viss ir automātos, viss ir forsi, ka automāti rullēs jauno gadsimtu :D
Džipiem automāti ir jau gadus 10, bet džipi arī ir citādi konstruēti.
standarta vidējās klases auto pērkot tiek komplektēts pēc klienta vajadzībām, un te nevar teikt, ka viss ir tikai automāts. automāts ir papikldus izmaksas kā pērkot, tā ekspluatējot.
26.03.2013 11:54 |
 
Reitings 135
Reģ: 22.03.2013
konnca, tew neliekās, ka tu arī galīgi greizi ej ar savu apgalvojumu? Tātad tas kurš brauc ar manuālo, pēc tava teiktā, ir labāks braucējs kā tas, kas brauc ar automātu ?? :D aahhahaha

Tātad tas, kas katru dienu mācās dziedāt, labāk dzied, par kādu ar vienkārši talantīgu balsi, kas trenējās mazāk?
Tas kas ēd super veselīgi, ir tievāks, nekā tas, kas ēd neveselīgi?
ahhaha, varbūt viss ir atkarīgs no cilvēka? nevis no tā, vai viņš izvēlējies zilu vai zaļu? ;)
26.03.2013 11:58 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vispaar Kanaadaa 93% visu mashiinu ir automaatiskaas un zinat ko? Cilveeki brauc 100x labaak nekaa latvieshi ar savu manuaalo, jo eiropietim, it iipashi austrumeiropietim liekaas, ka noteikumus var neieveerot, pie stuures var dariit sazin ko utt. Elementaara pieklaajiiba uz celja ir atsleega tam visam (un pie pieklaajiibas skaitaas arii nevilkties kaa gliemezim un nechakereeties pagriezienos), nevis ar kaadu kaarbu brauc.
26.03.2013 11:59 |
 
Reitings 479
Reģ: 12.10.2009
Un tagad Krista lūdzu man eiropietei, kas brauc ar manuālo kārbu, izskaidro, kā mana braukšanas maniere mainās, vai es braucu ar automātu vai manuālo?
26.03.2013 12:05 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
No_rules

Nevajag salīdzināt tik absurdas lietas! Ja cilvēks mācās braukt ar manuālo, tad iemācās veikt vairākas darbības vienlaicīgi, respektīvi,
1)uzsākt normāli braukt
2)pārslēgt ātrumus
3)skatīties spoguļos
4)tai pat laikā vērot notiekošo uz ceļa (citus autovadītājus, gājējus, luksaforu)

Taču, ja mācies braukt ar automātu, tad veicamās darbības ir primitīvākas, līdz arto jau pašā saknē neiemācies labu reakciju un vienlaicīgas darbības
26.03.2013 12:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits