Automāts

 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Lābs vakars meitenes :)

Mans jautājums ir tāds... Vai kāda ir gājusi autoskolā un pa taisno likusi uz automātu? Ir taču daudz vieglāka braukšana?

Esmu šovasar nolēmusi dabūt tiesības un kkā jūtu, ka uz automāta vartētu izdarīt?

Tātad tas ir vieglāk? :)
25.03.2013 20:08 |
 
Reitings 665
Reģ: 29.01.2009
Divus gadus esmu nobraukājusi ar automātu, tagad vairs nemāku braukt ar manuālo. Dusma uz sevīm. Nesaprotu, kā tad tiesības varēju nolikt?
Ļoti bieži ir bijis tā, ka ir bijusi vajadzība stūrēt manuālo, bet vienkārši nemāku pabraukt vairs.
25.03.2013 21:01 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Nu nezinu,vai ir vērts.Kādreiz nākas taču izpalīdzēt draugiem,piemēram,pabraukt ar manuālo nākas.Ja tiešām zini,ka brauksi tikaia r automātisko,tad jā.Nav tik grūti nolikt tās tiesības,lai liktu uz automātu.
25.03.2013 21:03 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Tā parastā kārba tomēr parāda, ka cilvēks uz ko vairāk ir spējīgs, bet jāsaka, ka automāts notrulina

Piekrītu!! Tāpat tam, ka braukt ar automātu ir tas pats, kas braukt ar zālespļāvēju.
Arguments, ka visur izvadāsi ar savu automātu ir aplams. Nu nebūs visās dzīves situācijās tev blakus tavas mašīnas ar automātu, bet būs jābrauc ar manuālo. Ko darīsi? Skatīsies kā tev tuvs cilvēks aiziet aizsaulē (x3 nošpļaujos, lai kas tāds nenotiktu, bet labāku situāciju nespēju iztēloties), jo vienkārši nespēsi viņu aizvest uz tuvāko vietu, kur viņam varētu sniegt palīdzību. Turklāt ziemā, iestigstot sniega kupenā, 100%, ka netiksi no tās ārā bez citu palīdzības. Ar manuālo ir iespēja skaisti mašīnu iešūpināt un pašam izkārpīties.
25.03.2013 21:04 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Aija - nu bet tagad es vēl mazāk spētu kādam palīdzēt. Vispār bez nekā :D
25.03.2013 21:09 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Tikai bieži aizmirsu pārslēgties un vēl nometot ātrumu atkal aizmirsu.

tas nozīmē, ka tu vispār nejūti mašīnu. protams, ar automātu tikai pedālis grīdā un ne par ko nav jādomā, bet tas diemžēl neatrisina visas situācijas, kas saistītas ar ātru reakciju, reaģēšanu uz situāciju jebkurā brīdī un vienlaicīgu vairāku darbību veikšanu.
25.03.2013 21:14 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
ar automátu tieshám var braukt jebkursh....
ar manuálo pirmo reizi dzívé braucu, ar tádu vecu grabazhinju, noslápu pagriezíená, braucot kalná, :D iedarbinu, izkustos (ká izrádás ieliekot 3 átrumu, jo pirmais mashínai vispár nozuda uz neatgrieshanos), vispár bija trauma :D raustíjos no visám pretimbraucoshajám mashínám, jo te shauri lauku celji, jáapstájas, vai jápiespiezhas pie malas, lai tiktu garám, ieraugot pretim braucosho mashínu, gaismaz nevis párslédzu uz tuvajám, bet izslédzu... teicu, ka braukshana nav prieksh manis, labi ka vírs piespieda saprast, ka neko més nemákam pirmajá reizé...
vélák sédos pie automáta stúres, un sapratu, ka braukt tieshaam var katrs muljkjis, braukáju biezhi, pa pilsétám, viss ok, tik elementári, ka vienkárshák bút nevar...

protams, tiesíbas lieku ar manuálo!
25.03.2013 22:48 |
 
Reitings 277
Reģ: 03.06.2009
Man ir automāts un esmu ļoti priecīga. Pirku tieši tādu, jo draugam pirms tam bija, patika, ka viegli braukt un neslāpst, kā arī man kā jaunai braucējai nav jābaidās, ka noslīdu no tilta utt. Instruktors arī lielīja automātus. Bet piekrītu, ka jāmāk braukt vispirms ar manuālo, jo visādi dzīvē gadās... piemēram, man draugam vai tētim ir manuālā kārba un droši varu braukt arī ar viņu auto, ja nu kas.
25.03.2013 23:09 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Piekrītu!! Tāpat tam, ka braukt ar automātu ir tas pats, kas braukt ar zālespļāvēju.
Arguments, ka visur izvadāsi ar savu automātu ir aplams. Nu nebūs visās dzīves situācijās tev blakus tavas mašīnas ar automātu, bet būs jābrauc ar manuālo. Ko darīsi? Skatīsies kā tev tuvs cilvēks aiziet aizsaulē (x3 nošpļaujos, lai kas tāds nenotiktu, bet labāku situāciju nespēju iztēloties), jo vienkārši nespēsi viņu aizvest uz tuvāko vietu, kur viņam varētu sniegt palīdzību. Turklāt ziemā, iestigstot sniega kupenā, 100%, ka netiksi no tās ārā bez citu palīdzības. Ar manuālo ir iespēja skaisti mašīnu iešūpināt un pašam izkārpīties.

Varbuut tad uzreiz arii nolikt fuures vadiishanas tiesiibas? Ja nu sanaak taa, ka vieniigaa pieejamaa mashiina tuvumaa ir smagaa. :D Veel arii nekaiteetu iemaaciities vadiit vilcienu un lidmashiinu, ja nu kas.
25.03.2013 23:19 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Māku braukt ar manuālo, bet tiesības noliku ar automātisko kārbu.
Vienkārši nav ko sarežģīt dzīvi :)
Mums visas mašīnas automāti, bet ja uznāks karš būs pilnīgi vienalga ar kādu kārbu tiesības noliktas :)
25.03.2013 23:25 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Ja nepatīk ar manuālo, tad droši liec ar automātisko kārbu, neredzu jēgu, ja brauksi 5 gadus ar automātu, tāpat aizmirsīsi kā braukt ar manuālo :D
26.03.2013 00:23 |
 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
uzskatu, ka šī iespēja - likt tiesības tikai uz automātisko kārbu - iepriecina vienīgi tupas blondīnes, kurām ir nobrāzti ceļi un mašīna, kuru savā mūžā, godīgā darbā nopelnītu 10 gados.
Kā jau te pirmīt izteicās meitenes - vai nu esi braucējs, vai neesi. Ja nemāki braukt ar manuālo, tad domā ar automātu viss notiksies? Zīmes taču nemainās, noteikumi nemainās, stūre arī vieglāka nepaliek.
tāpat - neticu, ka visu mūžu brauksi tikai ar automātu. Noliekot uz automātu, ar manuālo nedrīkst braukt, un neticu, ka pat, ja kādreiz būs nepieciešamība, piemēram lietot darba auto - viņi tev speciāli nopirks automātu :D
noliec uz manuālo - iemācies braukt- izprast mašīnu - un pēc tam brauc ar savu automātu. Neesmu pret automātiem, gaumes jautājums - esmu pret uzskatiem- ka - ar manuālo neesmu braucējs - ar automātu - super braucējs.
Pašai automāts nekad nav paticis, neredzu prieku braukšanā ar automātu :D
26.03.2013 00:35 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Nu, jā... :)

Tiešām biju domājusi, ka daudz sievietes ir šo izmantojušas... padalītos pieredzē... hmm.. bet nekā :)
26.03.2013 00:40 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Un vispār to mašīnu, ko gribu visi ir automāti.

ja ss.lv atzīmē, ka manuālā, tad uzrkasta, ka sludinājumi dotajā kategorijā nav atrasti.

Un par zīmēm neiet runa, teoriju vēl tagad šķiet ka atceros. Braukšana negāja.
26.03.2013 00:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
tupas blondīnes, kurām ir nobrāzti ceļi un mašīna, kuru savā mūžā, godīgā darbā nopelnītu 10 gados

Njaa, nu ir gan liimenis un kultuura.
26.03.2013 00:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Turklaat tagad jaunajaam mashiinaam ir jaamaksaa klaat ekstra nauda, ja grib manuaalo, jo lielaakaa dalja naak ar automaatisko. Turklaat, ir izdeviigaak nolikt automaatisko , jo tur vajag mazaak stundu un tad paluugt kaadam pazinjam, braalim, teetim utt. lai iemaaca braukt ar manuaalo, ja jau domaa, ka tik ljoti dziivee noderees. Kaut gan, ja neizmantos, aatri aizmirsiis. Taapat pie katras mashiinas ir jaapieshaujaas.
26.03.2013 00:51 |
 
Reitings 75
Reģ: 18.03.2013
Uz priekšu! Ja ir tāda iespēja,tad kpc to neizmatot!?
Tomēr tiesības paliek tiesības!
Es vienmēr palikšu uzticīga savam manuālajam rumakam! :D
26.03.2013 01:16 |
 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
Ja cilvēks ko tiešām reiz iemācās, to neaizmirst.
Ja māki ar manuālo, māki arī ar tomātu braukt - tomāts lielu mākslu operēt neprasa.
Zinu cilvēkus, kas daudzus gadus (pat vairāk kā 20) nebija vispār pie stūres sēdējuši, bet piesēdās un manuālā kārba nekādas problēmas nesagādāja.
Nevienu nevēlos aizvainot, bet, ja starp stūri un sēdekli nav īstā skrūve, tad automāts nav glābiņš.
26.03.2013 02:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nebiju gaidījusi tik daudz negāciju šajā diskusijā...

CariDee, man arī ir atvase kuru gribu vadāt uz pulciņiem un baseinu, tā kā es tevi saprotu. Visi tie "a ja nu kādreiz draugiem vajag izpalīdzēt" ir muļķības. Braukt vajag TEV un tavam bērnam, ikdienā, un jums būs mašīna ar automātisko.

Mēģini sazvanīties ar kādu instruktori, kas māca braukt ar automātisko kārbu, un uz priekšu! Es arī esmu beidzot pieķērusies tiesību ieguvei un taisos vismaz sākumā braukt ar "automātu", tāpēc tā arī mācīšos. Manā autoskolā pasniedzējiem pret to ir pozitīva attieksme.

Veiksmi!
26.03.2013 07:07 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Ooo, cik daudz jauna te par sevi var uzzināt :D

CariDee, es šobrīd plānoju likt tiesības tikai ar automātisko ātrumkārbu. Ne es, ne mans vīrietis neredzam iemeslu, kāpēc man vajadzētu to darīt ar manuālo. To gadu laikā, kamēr esmu mācījusies braukt, manā pieejamības lokā nav trāpījusies neviena mašīna ar manuālo ātrumkārbu. Nedomāju, ka tagad pēkšņi kaut kas mainīsies un man regulāri vajadzēs glābt cilvēkus, kuriem pieejama tikai mašīna ar manuālo kārbu :D
Tiesa gan ar manuālo ātrumkārbu es māku braukt. Tikai neredzu vajadzību, ja dzīvē neplānoju to darīt.

P.S. Lieliska profila bilde :D
26.03.2013 07:16 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Tie komentāri par izpalīdzēšanu un darba vajadzībām ir ļoti smieklīgi. Jums visām darbam dod mašīnas? Manā darbā pat lielajiem bosiem nav darba mašīnas - visi braucam ar taxi vai ar šoferi.
Un par izpalīdzēšanu - nu ja autorei vispār nebūs tiesības, tad jau izpalīdzēs vēl mazāk. ;)

Neredzu iemeslu, kāpēc lai neliktu tiesības uz automātisko kārbu. Man pašai gan ir tiesības uz manuālo, jo es nezinu, ar kādu mašīnu man dzīvē būs jābrauc, bet, ja autore zina, ka būs automātiskā, tad kāpēc ne?
26.03.2013 07:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!