Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

draugs mani kraapj :(

 
Reitings 15
Reģ: 17.03.2013
sveikas meitenes :(
ai, ir noticis no kaa es visvairak baidijos,....
draugs mani kraapj jau kuro menesi, saka ka viss cauri bet es jutu ka taa viss nav... un nebuus...
tad nu sodien atklaju kaadas sms vins vinai raksta un sii vinam.. tad nu nolemu ka pietiek vazaat mani aiz deguna...
zinu ka saapeees nezeeliigi, jo tik stipri neemsu neevienu viirieti miileejusi, bet es uzskatu ka esmu pelnijusi normaalu viirieti...
bet problemina ir tada ka nepietiek finanses izvakties un atrast citu dzivesvietu :(
jo darbins ir, bet meitina jalaiz darzinnaa... iesakat man kautko, jo sadi dzivojot sapes galina nost :(
23.03.2013 13:52 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
sintija - labi, ka tomēr esi saņēmusies ko mainīt. Droši vien būs grūti, bet - atceries, ka tā tomēr pareiza izvēle. Un nedomā par visādām nebūšanām, bet gan par savu meitu. :) Cenšotoes sakārtot savu dzīvi un mainīt to uz labāku, Tu arī viņai rādi piemēru :)
24.03.2013 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 6209
Reģ: 01.04.2009
Būs labi, sintija ! Galvenais, tiešām rīkojies! Sāpēs jau Tev kādu laiku jebkurā gadījumā, ja paliksi, sāpēs, ja aiziesi arī sāpēs, bet tiksi tam pāri! :)
24.03.2013 12:51 |
 
Reitings 15
Reģ: 17.03.2013
Paldies liels taam meiteneem kas deva padomus :)) visu noderiigo patureju praataa un es riikosos --- !!!!! man tikai vajadzeeja padomus un atbalstu, ko e sarii saneemu :)

aizrakstiju vesttuliiti tai meitenei kas velas man plaiidzeet ar istabinu :)

un taas kas te parmet vai lieki blaustaas, protams to var dariit ja nav kur savu energiju likt...
pie vina es nepaliksu, tas nu ir skaidrs :)

riitzvaniisu uz to soc.dienestu, izkratiisu sirdi :D un redzees ko man tur teiks...

arii zinu to ka berns var neiet b/d, bet es esmu par to lai berns izglitojas un apgust saviem gadiem nepieciesamo

bus gruti aiziet.. jau tagad juutu taas saaapes ;( baac... sirds luuzt....
24.03.2013 12:48 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
piedāvāju palīdzību, bet nav nekādas atbildes
Njā... atliek tikai minēt, vai tādā gadījumā taisnība sunset teiktajam, ka autore nemaz nespēj uzņemties kādu iniciatīvu un pati mainīt savu dzīvi (tikai žēlojas, cik clikti, bet neko nemaz negrib mainīt), vai arī jau no paša sākuma šīs diskusijas mērķis bija iežēlināt cilvēkus un dabūt kādu materiālo palīdzību.
Katrā ziņā cilvēki devuši vērtīgus padomus, Azizakam pat piedāvāja palīdzēt ar dzīvesvietu. Nesaprotu, ko autore vēl gaidīja, ja šis viss viņai neder.
24.03.2013 12:35 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Neko viņa neprasīs, nenokārtos un turpinās dzīvi pie veča, kas viņu pazemo, krapjot ar citu, jo viņa nav sieviete, viņa ir lupata. 6 lapas pierunājusi ar to, kapēc jebkuru no ieteikumiem nevarēs izdarīt. Pilna pasaule un jo īpaši LV ar latvju cietējām. Zini, tādas lupatas arī ir pelnījušas, ka viņas krāpj, jo noklājas gar zemi - es neko nevaru, tāpēc aŗi vīrietim negribas pie tevis, bet pie citas. Piedod, ka tik skarbi, bet šādas tēmas ir pilns internets. Lai ko cilvēki ieteiktu darīt, viss ir slikti, nu tad jāgaida, kad kāds želsirdīgs miljonārs atbrauks, paņems, uzdāvinās naudu un dārziņu un aukli un darbu un vēl izglītos, lai tu varētu pelnīt labāk. Kā saproti, tas nekad nenotiks. Tev ir tikai 2 varianti - dzīvot kā līdz šim, vai aŗi sakt kaut ko darīt, lai savu dzīvi mainītu.
PAts trakākais, ka meita to visu redz, un viņa izaugs tāda pati, bez pašapziņas, viņai no bērnības vienīga normālā attiecību situācija būs tāda, ka sieviete majās raud, bet vīrietis iet uz drāžas ar citām.

Palīdzēt varu ar informāciju. Strādāju pedagoģijā, pārzinu likumdošanu, diemžel nav tā, ka 4,5 gados ir jāmācās. Mūsdienās Latvijas izglītības sistēma pieļauj arī dzīvošanu laukos un neiešanu vispār b/d, pat skolā var neiet, var macīties majās. Ja mulsina skarbais termins obligāta apmācība no 5 gadiem, tad palasi un painteresējies, ka vari aizbraukt uz tuvako (kaut 30km tālu) b/d vai vēlāk skolu, pieregistrēt savu bērnu un atradīt 2x gadā uz eksāmeniem. Pārējo laiku varat iet mezā lasīt sēnes, skaitīt, burtus varat macīties mājās un arī citus priekšmetus. Tā, ka nevajag iedomāties, ka dzīve bez pilsētas beidzas.
Ja vēlies palikt Rīgā (vēlme saprotama), tad ej uz pašvaldības sociālo dienestu un cīnies par savām un bērna iespējām.
24.03.2013 12:27 |
 
Reitings 84
Reģ: 11.03.2013
Es autorei piedāvāju palīdzību, bet nav nekādas atbildes. Kā jau minēju, šeit pašai autorei pašai jāgrib mainīt apstākļus un situāciju, izķepuroties ārā
24.03.2013 12:22 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
Vai nu kā jau meitenes tev ieteica, aizsūti meitu uz laukiem, pie reizes iekrāsi to naudu, kura tev vienmēr aizgāja bērnu dārzam. Pēc pieredzes zinu, ka radiniece arī dzīvo Rīgā, bet meitiņu (5 gadi) atstāja laukos pie saviem vecākiem.
Katrā ziņā tev te ir doti daudz labu ieteikumu, SĀC RĪKOTIES. :)
24.03.2013 12:17 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
Sintij, tev ir tiesības pieprasīt alimentus no īstā tēva. Tā tomēr ir viņa meita, un viņam ir kaut kādā veidā jāpiedalās bērna audzināšanā, kaut vai materiāli atbalstot. Un par to tagadējo puisi, tiešām iesaku izšķirties un atrast kaut vai kādas kopmītnes vai kādu izīrējamu dzīvokli. Man liekas Rīgā pietiek cilvēku, kas būtu gatavi kopīgi izīrēt dzīvokli. :) Un nebaidies stāstīt vecākiem par to, viņi tomēr arī var sniegt kādu vērtīgu padomu vai kaut kā tevi materiāli kaut vai nedaudz atbalstīt. Katrs lats nenāks par ļaunu. Nebaidies lūgt palīdzību, tu esi to pelnījusi. :)
24.03.2013 12:09 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ej dzivot pie vecakiem.
atrod darbu.
alimenti no berna teva?
24.03.2013 12:00 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
piekrītu, ka par to privāto bērnu dārzu par daudz daža laba te piekasījusies, jo tiešām uz to vecākus spiež izmisums garo rindu dēļ uz valsts dārziņiem. Un ne visiem ir vecāki, pat ja dzīvo laukos, kas var pieskatīt mazu bērnu. Daudzi tagad strādā līdz pensijai un vēl ilgāk pilnu slodzi, līdz ar to tādu omīšu un opīšu, kā mums bija, kas varēja sēdēt mājās un audzināt, tagad daudziem nav, bet ir tikai retajam.
Taču piekrītu, ka padomu te dots daudz un labi. Tikia jāpārvar sevi un jādara.
24.03.2013 00:08 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
ko jús vinjai brúkat virsú? zinat kádas rindas uz valsts bérnudárziem? un par to, kápéc agrák nepiedzina uzturlídzekljus, un kápéc laizh privátajá, ja minimálá alga, nepielec, ka vinjai bija attiecíbas, lídz ar to skaidrs, ka lídz shim draugs palídzéja un problému nebija. a jús tik kjércat - kur rávi naudu, lai laistu privátajá bérnudárzá?!

autorei - zvani bérna tévam, saki, ka sáksi piedzít uzturlídzekljus, varbút maksás labprátígi. ej uz sociálajiem, pamégini atrast kádu darbu tuvák vecáku májám... hmm, varbút ir draugi, radi árzemés? izskatás, ka tev vélams bútu nomainít arí apkártéjo vidi
23.03.2013 23:55 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Atceros, man masa gaja cauri ar savu mazo lidzigai situacijai... Neciksteja un nesedeja rokas klepi salikusi... gaja un darija, padomus gan prasija.. un atri vien tika atpakal uz pekam..
Nav ko baidities iret istabu, lai butu vieglak, mes abas viena istaba un vinas delinu nodzivojam ~pus gadu. Palidzeju ka vareju, jo tiesi taja bridi izskiros no sava drauga, protams, no dzivokla izvacos es.. Istaba bija milziga, trijata varejam mierigi sadzivot un vietas pietika visiem un visam..
Nedoma par tiem joberiem patreiz.. doma par sevi un savu meitinu... kadel tev jacies vinu bezatbildibas del???
23.03.2013 20:02 |
 
Reitings 84
Reģ: 11.03.2013
Kubiete Man reāli sirds lūzt par tiem patiesajiem stāstiem, kur māmiņa viena ar bērniņu paliek. Man pašai ļoti rūgta pieredze bijusi, iespējams tāpēc. Ar prieku tiešām palīdzēšu autorei, tik cik viņai pašai jāgrib, lai viņai palīdzētu.
23.03.2013 17:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Azizakam+ To gribeju teikt.:)
23.03.2013 17:39 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Azizakam, nu re kada feina meitenwe uzvietas piedavā palīdzīgu roku. Malacis esi. Un atvainojos ja parak skarbi izbruku autorei. Sadusmojos ka uztreucie spar suda tevinu, kuru tici man tev dzive vel bus daudz. Par sevi un mazo domā labak. Viss labais atnaks ja vien gribesi.Turies :)
23.03.2013 17:38 |
 
Reitings 84
Reģ: 11.03.2013
silti iesaku Tev sniegt tiesā papīrus par alimentiem. tās ir muļķības ja domā, ka paies ilgs laiks līdz kkas notiks. pašlaik tiesu sistēmās jautājumus par bērniem un alimentiem izskata paātrinātā kārtībā, jo galu galā runa ir par bērna interesēm. liec sava bērniņa intereses pirmajā vietā, tev neviens neliek atgriesties pie bērna tēva, arī palikt kopā ar esošo būs mocības, ja viņam ir cita. iesākumā pārvācies uz istabiņu, krīzes centros tev palīdzību neviens neatteiks, noteikti sniegs palīdzīgu roku. nez, ja man būtu bērniņš, kalnus gāztu, lai viņam būtu pats pats labākais. uzskatu, lai cik smagi apstākļi būtu, ir iespējams tikt visam pāri, ir tikai jāgrib un tu nedrīksti būt vāja, vai arī no tām sievietēm kas pacietīs visu. lai tev veicas.
23.03.2013 17:34 |
 
Reitings 84
Reģ: 11.03.2013
varu Tev piedāvāt pa lētām naudiņām izīrēt istabiņu. uzraksti vēstulītē, ja aktuāli, palīdzēšu.
23.03.2013 17:29 |
 
Reitings 143
Reģ: 29.01.2009
Es nesaprotu, kur problēma.
Pārcelies vismaz uz laiku atpakaļ uz laukiem...nebūs bērns jāsūta dārziņā, jo katra normāla omīte un opītis neatteiksies pieskatīt mazbērnu. Ja vien viņi abi nestrādā standarta darba dienu.

Otrs variants, kuru es pati kā bērns esmu pieredzējusi,ka mani 3 gadu vecumā vienkārši aizsūtīja vecāki dzīvoties pa laukiem. Abi Rīgā strādāja, bet bērnu dārzā negribēju iet.
Brauca mani katru otro nedēļas nogali apciemot, un nejūtos tagad nekādi baigi traumēta. Patiesībā esmu vēl daudz laimīgāka, zinot, ka uzaugu laukos pie dabas, nekā smirdīgā dārziņā.

Padzīvos bērns kādu laiciņu laukos, Tev arī būs vairāk laika varbūt pastrādāt vairāk divos darbos un piepelnīties...sameklēsi mierīgu sirdi dzīves vietu...un ar laiku viss pats nokārtosies.

Bet nu ja Tu Tev pietiek spēka dzīvot ar tādu, piedod, kretīnu...tad nu vēlu Tev izturību. Ceri,ka vienu dienu viņš Tev nepateiks, ka iet no Tevis prom pie tās otras un tā,kā jums abiem nav nekādu saistību, tad palūgs Tev tāpat izvākties.
23.03.2013 17:25 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Nu nebrūkat tacu virsū. Var redzēt,ka autorei kauns iet un prasīt. Nekaunies. Ej un dari. Domā tikai un vienīgi par savu meitiņu. Meitenes te ļoti labus padomus deva.
Vai ari padzivo vel ar savu joberi,pakraj naudinu un pazudi.
23.03.2013 17:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Finanses ir tikai un vieniigi tukshas atrunas, jo patiesiibaa ir slinkums kaut ko dariit lietas labaa. Tieshi taa slinkuma deelj papuciitim izdodaas nosmaukt 100 eurus meenesii, lai var 2 liekas reizes meenesii aiziet patuseet uz krogu.
23.03.2013 15:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!