Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mati

 
Reitings 246
Reģ: 02.08.2009
Nu jau vairākus mēnešus gribu gaišākus matus, tāpēc beidzot laikam jāsāk rīkoties. :) Šobrīd man ir krāsoti tumši brūni mati (īstā matu krāsa ir pelēka). Nezinu, ko īsti darīt, jo balināt visus tomēr negribu.
Ko man izvēlēties?

1. Vai mani krāsotie mati ņemtu pretī gaišāku toni (par vienu, diviem toņiem), bez balināšanas?
2. Kā ir ar krāsas izņemšanu. Uzreiz pēc tās procedūras ir dabiskā matu krāsa? Lasīju, ka krāsas izņemšanu matus bojā tikpat ļoti kā balināšana.
3. Dzirdēju, ka gaišāku kopskatu var dabūt balinot šķipsnas. Šobrīd it kā sliecos uz šo variantu, bet nevaru iedomāties, kādi tie mati būs pēc tam. Vienīgais, kas nāk prātā ir sievietes ar tumšiem matiem un balinātām (diezgan masīvām) svītrām un to nu es negribu. Un kas šķipsnu balināšanas gadījumā notiek ar manām pelēkajām saknēm? No sākuma nokrāso saknes un tad balina šķipsnas, vai kā?
19.03.2013 22:25 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
skipsnas?
19.03.2013 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Manai draudzenei izņēma krāsu...2x taisīja šo procedūru. Tagad viņa ir riža :D Nu ir stipri, stipri gaišāki, blondus viņa arī negribēja, bet nu pabojāti tie mati gan izskatās tagad, lai gan pirms tam super duper. Pati pašlaik cenšos ataudzēt savas pelēkās saknes, gaidu saules starus, kas sāks viņus balināt :D
19.03.2013 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Petra, man vienkārši balināja sīkās, sīkās šķipsnās. Manas pelēkblondās saknes turpināja augt. Un tā kā tā brūnā krāsa pamazām arī sāka balēt, tad nebija īstenībā nekāds lielais kontrasts starp manām saknēm+šķipsnām un brūno krāsu+šķipsnām. Nu varbūt vienīgi pēc pirmās šķipsnu balināšanas reizes, bet tas bija tikai viens mēnesis, kad izskatījos mazliet par raibu. Balināju šķipsnas 2 reizes, pēc tam ļāvu augt pašiem. Mati bija pabojāti ar to balināšanu, bet tagad jau ir atveseļojušies. Domāju, ka šķipsnu variants ir veselīgāks, nekā krāsas izņemšana
19.03.2013 22:59 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es laikam šķipsnas izvēlētos.
20.03.2013 23:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits