Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bojātu matu kopšana

 
Reitings 12
Reģ: 18.03.2013
Sveiki :)

Gribētu dzirdēt Jūsu viedokli par to - kā Jūs esat atkopušas no balināšanas bojātus matiņus (gan tautas metodēm, gan ar matu kopšanas līdzekļiem) !

Ko iesakat un ko nē .

Esmu uzsākusi matiņu atkopšanas procešu, bet ļoti arī interesē Jūsu viedoklis. :)
18.03.2013 19:32 |
 
Reitings 52
Reģ: 09.10.2012
nokrasoju brunus no blondiem, tagad jau krasa bishk izmazgajusies izskataas dabiigi blondi :) 3 ned laikaa mati palikusi veseliigaaki, gludaaki un spidiigaaki. Lietoju Nanomax sampunu un kondicionieri kas paredzets tiesi bojatiem matiem, tad vel dzintara ellinu lieku matos pirms mazgasanas un pa retam Londa matu masku krasotiem matiem :)
18.03.2013 19:37 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Iesaku atkopšanu veikt arī iekšķīgi! Piemēram, lietotjot zivju eļļu vai matu augšanas dabiskās kapsulas.

Lasīts, ka nātres novārījums ir ļoti labs, bet, kur tu tagad tādas dabūsi?!
18.03.2013 19:38 |
 
Reitings 12
Reģ: 18.03.2013
No saviem 7 gadus melnajiem matiem, gribeju dabut medus toni :( Mulke biju, sapratu ko esmu izdarijusi tikai tad, kad bija jau par velu! Nokrasoju atpakl melnus, praktiski jau matu maigumu esmu atguvusi, bet tagad problema matu krasas noturiiba, jau 3 reizes esmu krasojusi (ar labam ilgnoturigam) krasam, bet krasa turpina nakt ara! Ceru, ka ar vel vismaz 2 reizem, izdosies noturet krasu ! Vel tik jatiek gala ar matu lusanu .

Hmmm , atliek tikai gaidiit!
18.03.2013 20:27 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
sauso nātreni var pameklēt aptiekā.
18.03.2013 20:29 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man liekas matu kopšanas līdzekli bojātiem matiem ir ļoti daudz, bet tavā gadījumā, man tā bija, balināju matus (pat nezinu kāpēc, jo mati pašai no dabas ir blondi, nu ziemā pelēcīgi), sapratu, ka nav labi, ataudzēju saknes pus gadu un nogriezu līdz pleciem, frizieris nokrāsoja šķipsnas un pie tā arī palieku. Matus vajag atkopt pamazām, nevis balts-melns-balts, tur beigās nekas labs nevar sanākt, varbūt kļūdos...
18.03.2013 20:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits