Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

saskarsme

 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
meitenes, pēdējā laikā esmu pamanījusi, ka neprotu komunicēt ar cilvēkiem, agrāk tā nebija, tad nosēdēju kādu laiku bez darba mājās un tagad atkal strādāju. un jā citi man pat jautā vai es esmu iedomīga? bet nē, es neesmu es vienkārši nemāku atbildēt uz jautājumiem, samulstu. ja kāds uzsāk sarunu, tad gribu, lai tā ātrāk beidzas jo neprotu komunicēt. stulbi. es īsti nezinu ko darīt, varbūt kādas saskares grāmatas palasīt? varbūt varat kādu konkrētu ieteikt? es esmu tā kā aizvērusies, baidos par kko, pati nesaprotu par ko, jo itkā nav pamata, cilvēki paši reizēm uzsāk sarunu, bet es tik saminstinos. varbūt kādai bijis līdzīgi, nu kā atvērties tiem cilvēkiem?
16.03.2013 20:22 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
.
16.03.2013 20:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Prakse, prakse, prakse. Meegini aprunaaties iesaakumaa ar paardeveeju vieteejaa veikalaa, kaiminju, ar kuru neesi nekad runaajusi utt. Uzstaadi sev par meerkji katru dienu ar kaadu, ko nepaziisti , paarmiit dazus vaardus. Lai veicaas!
16.03.2013 20:36 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
torrentos var ļoti daudz ķermeņa valodas grāmatas atrast, tāpat arī small talk un no sērijas 'kā iepatikties'.
16.03.2013 20:40 |
 
Reitings 49
Reģ: 25.11.2012
Nu vari pamēģināt palasīt kādu grāmatu. Varbūt palīdzēs tikt skaidrībā ar Tavām šī brīža emocijām, kapēc Tev ir grūti komunicēt. Varbūt esi kādam bijusi pieķērusies un tad tas ir pagaisis un tagad bail uzticēties no jauna atkal.. Var palīdzēt arī labs psihalogs :) LAi izdodas!
16.03.2013 20:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits