Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

darbs arzemees vai kka taa

 
10 gadi
Reitings 222
Reģ: 11.03.2013
Sveiki!

Stradaju par minimalo algu..un ir apnikusi shitaa nabadziiba. Ljoti veetos palidzees savai omei kura mani ir visu muuzu uzaudzinaajusi, bet saprotu kad to nespeeju ar tik minimaliem ienaakumie. Visu laiku domaju par arzemeem. veletos aizbraukt pastradaat kkur citur, nopelnit kadu kapeiku vairaak lai varu atvest uz Latviju. Bet vienai bail braukt. Ir braalis kursh ari gribeetu braukt un pastradat kkkur arzemees, bet es vinjam neuzticos, Neuzticos pati savam braalim jo vinsh ir taads kas medz lietot pa duadz alkohoolu un var mani uzmest, nebutu jau pirmaa reize.

Var teikt esmu viena pati, nav mammas nav teeva. Nu labi tevs ir bet lieto pa daudz gardiigos dzerienus..un vnk visu muuzu reti ar vinju esmu tikusies.

Briinos kad es esmu tada izdevusies, alkohols riebjaas.

Domaju varbut ir kada meitene kura ari velas braukt projam un baidas viena. Es labprat pievienotos. Vai ari kopiigi izlemtu kur braukt ko stradat cik ilgi. Kaut vai caur kadu darba iekartoshanas firmu.
11.03.2013 21:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits