Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad sirds strādā muļķības..

 
Reitings 75
Reģ: 28.08.2011
Sveikas. Esmu iemīlējusies līdz ausīm savā kursabiedrā! Bet diemžēl, puisim jau ir cita, bet neskatoties uz to, viņš bezkaunīgi pievērš uzmanību arī man, kas dara mani traku un rezultātā vakaros sēžu un pinkšķu kā mazs skuķis..jo saprotu, ka tam visam nav nākotnes. Laikam jau esmu tikai labs draugs un nekas vairāk. Puisis ļoti apzinīgs, kārtīgs, nav no apkārt skraidītājiem. Jau bērnībā mūsu ceļi krustojās. Atceros, kad biju maza, šis pats puisis nāca pie mums ciemos, bija līdz ausīm saķēries manī, bet es-nē,fui,pē! Kāda ironija, ka tagad tieši es esmu tā, kas ir kā traka pēc viņa. Nu kā lai izmet to nelaimīgo no galvas? :(
09.03.2013 21:10 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
izmet no galvas tā, ka iedomājies sevi tās meitenes vietā.
ja puisim flirts ar Tevi būtu nopietns, šķobītos arī viņu attiecības.
09.03.2013 21:16 |
 
Reitings 97
Reģ: 27.10.2012
Varbūt tiešām tikai labs draugs esi viņam? Būs pagrūti izmest no galvas, ja katru dienu priekšā rēgosies. :)
09.03.2013 21:21 |
 
Reitings 75
Reģ: 28.08.2011
Nu un ko tad darīt? Mainīt augstskolu? Domāju, ka nē.
09.03.2013 21:22 |
 
Reitings 75
Reģ: 28.08.2011
Un vispār..kur lai atrod vīrieti, kurš nav aizņemts? Visi foršie ir aizņemti..
09.03.2013 21:39 |
 
Reitings 7
Reģ: 11.03.2013
Man ir tāpat, esmu samīlējusies savā labākajā draugā, kam ir draudzene. Lai gan ar prātu to apzinos, taču sirds saka ko citu, jo labākais draugs vienmēr mani uzklauda, dot padomus, palīdz un rūpējas par mani. Un pats kaitinošākais, kad esam kopā, viņš nekad nepiemin savu draudzeni, tikai tad kad pajautāju, kā viņai iet, saņemu īsu un kodolīgu atbildi.. Rožainā, kad tu runājies ar savu kursa biedru, viņš piemin savu draudzeni (bijām ar draudzeni tur / iesim ar draudzeni tur utt.)?
11.03.2013 01:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu padomā par to, vai gadījumā nav tā, ka tu mīli to vīrieša kādreizējo tēlu?
padomā arī par to, vai tu vēlies turpināt mīlēt vīrieti, kurš par tevi smejās? un, kā tu vi\ņu vari nosaukt par labu draugu, ja viņš tā rīkojas? varbūt tu viņam esi laba draudzene, bet ne viņš tev. labi draugi tā nerīkojas un speciāli nesāpina viens otru.
bet varbūt tev tikai šķiet, ka viņš bezkaunīgi pievērš uzmanību tev. bet te vēl ir divi varianti:
1) varbūt viņš tā dara, jo vēlas tev atriebties par tiem gadiem, kad viņu neredzēji;
2) varbūt viņš tev vnk pievērš uzmanību, lai tu nejustos vientuļa, jo zina, ka tev nav drauga. un tā kā viņš tev ir "labs draugs", velta arī tev uzmanību.
varbūt pastāsti vairāk par šiem uzmanības apliecinājumiem.
centies iet izklaidēties ar citiem puišiem. vienalga, varbūt tev viņi nav ideālie, bet tā tu nedaudz izklaidēsies un varbūt caur viņiem satiksi citus cilvēkus. bet, ja tu sēdēsi mājās un tikai raudāsi, tavas izredzes dabūt foršu puisi samazināsies.
11.03.2013 09:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
veronika- tātad, viņš tevi ciena. acīmredzot, viņš ir pamanījis vai tu pati esi atzinusies mīlestībā, līdz ar ko viņš tevi cenšās nesāpināt ar stāstiem par savu ideālo vai ne tik ideālo mīlas dzīvi. Kā ārī ja viņam ir kādas problēmas, viņš nevēlas tev lieki dot cerības, jo mēs jau savā galvā daudz ko izfantazējam
11.03.2013 09:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits