Kas noticis ar pusaugu meitenēm?

 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2013
Nesen apmeklēju savu absolvēto vidusskolu, lai satiktu klases audzinātāju un novēroju interesantu lietu,respektīvi, meitenes, kuras atceros kā smaidīgas, draudzīgas un vienkāršas savā būtībā, tagad uzlikušas tādu kā klišejisku masku: deguns gaisā,gaita kā pa mēli, protams, viss sasaucas arī ar ārējo izskatu. 18 gadīga meitene izskatās uz 23. Rihannas stiliņš, uzzīmētas uzacis,pieaudzēti matiņi,zilas kontaktlēcas, papēži kā divi lineāli-nu gluži kā uz Grammy balvu pasniegšanu! Es nesaprotu, kam tas viss? Kādēļ tu nevari būt tu pati? Vai arī tas ir kā tāds instinkts,kas ieslēdzas, ja pie apvāršņa parādas kāda konkurētspējīga dāmīte?Sacensība sieviešu starpā? Un tik seklas meitenes ilgi nebiju redzējusi, nesaprotu kā domāšana 12. klasē var aprobežoties ar ''ej tu nost, ku' sexīgs čalīts', varētu nocopēt' ,''Malibu ir pārāk salds priekš manām garšas kārpiņām'', ''Vidusskolas 12. klase man par grūtu, laikam varētu pāriet uz vakareni''. Kas notiek meiteņu smadzeņu podos? Kā šīs meitenes vispār iztēlojas savu nākotni,izslēdzot iepirkšanos un alkohola lietošanu nedēļas nogalēs? Es ne par visām, bet liela daļa tiešām mani ir nosēdinājušas uz pakaļas(atvainojos).. Vai varbūt tā ir vecāku audzināšanas vaina? Dīvaina sabiedrība..
08.03.2013 15:48 |
 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
Manos laikos arī tā nebija.. hahaha, bet katram savs stils ir bijis. Es neuzskatu, ka viņas ir sliktākas par mani vai tā kā bija agrāk. 5. klasē krājām un mainījāmies ar uzlīmēm, tagad meitenes krāj pieredzi ar puišiem un apmainās ar numuriem.. Nu un ko tur padarīsi? Tajā pašā ask.fm cik tur no manas pilsētas nav meiteņu 16 gadīgu, uzkrāsotu seju, pīļu lūpiņas, drēbes kā no kataloga, vārdu krājums arī afigennais. Tur tās intrigantes sarodās, raksta skarbu taisnību par tām meitenēm, un šīs uz policiju skrien iesniegumus rakstīt... Katram gadsimtam savi frukti.
08.03.2013 16:34 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Es uzskatu, ka vidusskolā ir mazliet jāpatrako, ja tas patīk. Kad tad, ja ne vēlāk? Tas ir laiks, kad vari tik ļoti neiespringt uz mācībām (jo patiesībā nemaz tik daudz nav jāmācās),


pilnígi piekrítu!
ípashi, ja vidusskolas mácíbas cilvékam nesagádá nekádas problémas un jámácás praktiski nav. var patusét :)
08.03.2013 16:34 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
kāpēc ir grūti pieņemt, ka varbūt tieši tāda, kādu tu aprakstīji, viņa arī ir savā būtībā :]
08.03.2013 16:37 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
+ es gribētu redzēt, kas vidusskolā notiek ar cilvēku, kurš runā par gudrām lietām. Diemžēl tādās vietās nepieaugušu un pastulbu cilvēku īpatsvars nospiež un atstumj tādus.
08.03.2013 16:38 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Labāk lai izrakojas tagad kamēr vēl ļoti jaunas. Tāds paskats būtu biedējošāks kad mājās bērnu bariņš un vīrs. Tad varētu domāt, ka sievietei širmis aizbraucis, bet tagad, kādēļ gan ne?!
08.03.2013 16:40 |
 
Reitings 38
Reģ: 08.03.2013
Ziemciete Vienkārši čīkst jo viņai skauž ka visas 12 klasnieces tik jaunas un tvirtas, tāpēc viņa nāk šeit kompensēt savus iekšējo zemo pašapziņu, viņas nomelnojot, lai pati justos par sevi labāka, jo redz viņas krunkas uz sejas kompensē viņas ''prāts''

Man pofig cik gudra ir meitene galvenais, ka normālu stieni biksēs uzsit tā pogas plīst pušu, tas pats galvenais. :D
08.03.2013 16:40 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Man jau liekas pārāk pārspīlēti...
Varu teikt, ka manos laikos bija apmēram tā pat... Un?
Man šķiet, ka traki ir ja meitene pamatskolā staigā apģērbusies un sakrāsujusies kā 20 gadīga, bet vidusskolā visi jau ir pietiekoši lieli, un arī ķermenis meitenēm jau ir attīstijies kā sievietēm. Uzskatu, ka ja ir ko rādīt vajag rādīt.
Par prāta līmeni ar domāju ka nekas daudz nav mainijies, cilvēki ir atvērtāki un vairāk runā par lietām par kurām kādreiz bija jāklusē/ jākaunās runāt! Līdz ar to varbūt Tev ir radies tāds priekšstats.
08.03.2013 16:45 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Padomāju un izsecināju cik garlaicīga būtu bijusi mana vidusskolas dzīve ja vienīgais par ko runātu ir dzīves/nākotnes mērķi. Man to nebija tik nenormāli daudz un domas nemainījās katru dienu lai ik pa brīdim tos pārspriestu. Vienreiz pateica, miers.
Arī mēs ar draudzenēm, kad klasē ienāca smukais Madars, siekalojāmies :] Apspriedām disenēs notikušo. Ja kādai bija puisis, to arī apspriedām. Visas esam izaugušas normālas, gudras un sakarīgas meičas.
08.03.2013 16:48 |
 
Reitings 38
Reģ: 08.03.2013
Beibe.Marta Nu ja Ziemciete to nesaprast, tā ir pirmā novecošanās pazīme kad nesaprot vairs jauniešus :D




P.s Zem tādiem svārciņiem stringi jāvelk nevis vīriešu bumbierenes !
08.03.2013 16:52 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
UN? Tiesi kādā veidā tas skar Tevi personīgi? :) Man tieši liekas, ka tur tā ir maza skaudībiņa, ka atnāc uz savu veco skolu un tur nav visas palikušas kā puspelēkas/pelēkas peles , kā Tu iedomājies kā bija, kad Tu tur biji, bet visas ir tādas kādas aprakstīji. :)
Un tas ir Tavs subjektīvs viedoklis, ka viņas ir seklas, no pāris teikumiem to nevar izsecināt. ;) Tas tā.
Un man šitas nereāli besī, es pati pašlaik strādaju skaistumkopšanas ''lodziņā'' un man ar nāk dažreiz tādas papelēkas peles , pļāpā ar mani, stāsta , ka mācās pa māsam medicīnu un tā un sausmigi gudras no sevis tēlo , un kad es pa to pašu tēmu saprotu visu tik pat labi kā viņas acis lielas, kā Tu zini? :O un īstenībā, es jau gadu atpakaļ esmu pabeigusi pat augstāku profesiju tajā pašā medicīnā, kā viņa :D Un tad ir - a kāpēc Tu te stradā un ja, nekad nepateiktu!! Un manliekas, ppc, drīzāk sekli ir spriest, ka gudrs, inteliģents, erudīts cilvēks ir tikai tāds, kurš nestaigā papēžos, neliek lēcas un nepieaudzē nagus. Man ļoti patīk sevi kopt, man ir gan gaiši zilas lēcas, gan ļoti augsti lineālpapēži :D gan krāsojos, gan ģērbjos, bet man dažreiz tajā ''smadzeņu katlā'' ir vairāk kā dažai labai pa sevi nenormāli pārliecinātai meitenei, kas uzskata, ka labāk ir tikai lasit gramatas ;)
08.03.2013 16:53 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Izaugs un pāries. Vismaz alkohola lietošana nedēļas nogalēs
08.03.2013 16:54 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
tik tiešām? tikai pusaugu? :)
08.03.2013 16:58 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
Nu nevar pēc izskata spriest tas ir tik sekli,amorāli un infantīlistiski. Kā bērni,kuri izvēlas visu pēc izskata.
Gudri cilvēki var ģērbties skaisti un visādi citādi sevi apliecināt,ja tā grib darīt. Visi nevar būt stilīgie sekot līdzi MTV,bet ja cilvēks jūtas ērti apģērbā, ko valkā, kāda pārējiem daļa? Vienīgai,kas mums visiem atliekr nespriest pēc izskata,lai gan dažreiz ir vjadzīgs tik maz,lai izskatītos awesome.
08.03.2013 16:58 |
 
Reitings 38
Reģ: 08.03.2013
dažreiz tādas papelēkas peles , pļāpā ar mani, stāsta , ka mācās pa māsam medicīnu un tā un sausmigi gudras no sevis tēlo ,



Ziemciete ir no tās sugas, man pilnīgi pofig ko jaunieši dara ģērbjās, nav mana sasodīta darīšana nedz arī kāda cita.
08.03.2013 17:05 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Es vidusskolā biju pārstilīga, mācījos starp viduvēji un labi (nekad-teicami), nekas mani neinteresēja, nebija mērķu, biju tāda pa gaisu- tik tusiņi un puikas prātā. Bet nu ir pagājuši 10 gadi, kabatā jurista diploms, strādāju nopietnu darbu nopietnā iestādē, dzīvoju mierīgu ģimenes dzīvi. Vienvārdsakot- iztrakojos, paeksperimentēju un atradu sevi.
Un gan jau arī liela daļa no šīm "tukšpaurēm špiļkās" iztrakosies un viss būs ok:)
08.03.2013 17:07 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Vidusskolas 12. klase man par grūtu, laikam varētu pāriet uz vakareni


Šis teikums vispār pa rubli :D Vakarene ir tāda pati videne, mācības nav ne vieglākas, ne grūtākas kā citās normālās skolās... Tik pat labi ir arī briesmīgas vidusskolas, kurās neko neiemāca...

Bet visos laikos bijis tāds meiteņu tips. Cerams, ka paaugsies un pāries :)
08.03.2013 17:10 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nepieļauj, ka viņas arī ir viņas pašas ( dotajā dzīves perjodā, mēs visi mainamies ) ? Man jau šķiet, ka viss ir štokos, tā tam arī jābūt. Pēc būtības skola jau ir tā vieta kur pucēties un spīdēt jauniešiem.
Žēl tieši otrādi, tās pelēkās pārgudrās peles .... ! :)
08.03.2013 17:11 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tiešām izskatās pēc tīras skaudības. :D Viss jau pateikts iepriekšējās lapās, vienīgais, ko varu piekomentēt - veiksmi nelaist meitu pie draudzenēm, vēl lielāku veiksmi rakstīt skolai iesniegumus un piedraudēt ar juristiem, lai neviens nestāsta par seksu VISMAZ līdz 10.klasei, un noteikti nelaid savu meitu Rīgas skolā. Dzīvo kādā nomaļā latvijas vietā, lai nav klubu, izklaides vietu un tikai 1 veikals uz pilsētu! Gan apkarosi tukšpauraino tīnismu savā meitā! :D Liekas, ka augi konservatīvā ģimenē vai arī biji atstumtā klases meitene.
08.03.2013 17:17 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Izlasīju diskusiju, radās visādas domas prātā, bet galvenokārt par to, kā viss aprakstītais ietekmē autori. Es būtu priecājusies, ka mazāka konkurence veidojot karjeru un cenšoties sasniegt savus mērķus. :) Vispār ja neesi pamanījusi, lielākā daļa sabiedrības nav nekādi intelektuāļi ar augstiem mērķiem dzīvē. Parasti galvenais prieciņš dzīvē ir TV realitātes šovi, kaut kāds viduvējs darbs un klubiņš nedēļas nogalē. Tā nu viņi pabeidz vidusskolu, daudzi tādi, ja kas, nokļūst augstskolās un dzīvo savu dzīvi, tev netraucējot.
Mērķtiecību protams, ieaudzina vecāki un vide kā tāda, tāpēc vismaz par to vari neuztraukties, ja jau tā baidies par savu, cik noprotu, vēl nedzimušo meitu. Savukārt, ja gribēs no ķēdes norauties un darīt muļķības, nu tas jau ir cits stāsts, ceru, ka tas nebija domāts šajā diskusijā, jo jā, 18 gados daudzi vēl ir bērni un pēc vairākiem gadiem atskatoties paši sev jautās "tas tiešām biju es?".
08.03.2013 17:21 |
 
Reitings 428
Reģ: 01.12.2012
Da labi...
Es skolā visu laiku biju viena no labākajām klasē, katru nedēļu 3x gāju uz tusiņiem, lietoju alko, ballējos, tie slavinātie "mērķi un motivācija" pie manis atnāca īsi pirms eksāmenu laika, kad sapratu, ko vēlos studēt. Tagad - ir diploms, drīz būs otrs, ir ģimene, bērns, darbs arī ir. Un? Labi, ka man bija tāds jautrs skolas laiks, ar ballītēm un trakošanu, tie bija forši laiki, atceros ar smaidu gan špiļkas, gan tīkliņzeķes, gan špakteli uz sejas... :) A vot tās pelēkās peles kā zubrīja skolā, tā vēl tagad zubrī augstskolā, un zubrīs visu mūžu, ja nekas nemainīsies.

Ar šo salīdzinājumu iz savas dzīves gribu tikai piebilst, ka tās visas karjeras un mērķi nekur nepazudīs, gan meitenes vēl pagūs i pamācīties, i strādāt, ka tas viss piegriezīsies, ka maz neliksies. Ir jābauda mirklis, un jaunība jāizdzīvo, lai paliek jaukas atmiņas! :)
08.03.2013 17:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits