Kas noticis ar pusaugu meitenēm?

 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2013
Nesen apmeklēju savu absolvēto vidusskolu, lai satiktu klases audzinātāju un novēroju interesantu lietu,respektīvi, meitenes, kuras atceros kā smaidīgas, draudzīgas un vienkāršas savā būtībā, tagad uzlikušas tādu kā klišejisku masku: deguns gaisā,gaita kā pa mēli, protams, viss sasaucas arī ar ārējo izskatu. 18 gadīga meitene izskatās uz 23. Rihannas stiliņš, uzzīmētas uzacis,pieaudzēti matiņi,zilas kontaktlēcas, papēži kā divi lineāli-nu gluži kā uz Grammy balvu pasniegšanu! Es nesaprotu, kam tas viss? Kādēļ tu nevari būt tu pati? Vai arī tas ir kā tāds instinkts,kas ieslēdzas, ja pie apvāršņa parādas kāda konkurētspējīga dāmīte?Sacensība sieviešu starpā? Un tik seklas meitenes ilgi nebiju redzējusi, nesaprotu kā domāšana 12. klasē var aprobežoties ar ''ej tu nost, ku' sexīgs čalīts', varētu nocopēt' ,''Malibu ir pārāk salds priekš manām garšas kārpiņām'', ''Vidusskolas 12. klase man par grūtu, laikam varētu pāriet uz vakareni''. Kas notiek meiteņu smadzeņu podos? Kā šīs meitenes vispār iztēlojas savu nākotni,izslēdzot iepirkšanos un alkohola lietošanu nedēļas nogalēs? Es ne par visām, bet liela daļa tiešām mani ir nosēdinājušas uz pakaļas(atvainojos).. Vai varbūt tā ir vecāku audzināšanas vaina? Dīvaina sabiedrība..
08.03.2013 15:48 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Nobrīnījos par autores rakstīto,kā punktu uz ''i'' izlasīju vēl šo un vispār pārņēma sajūta, ka mācos citā dimensijā ar elfiem un rūķiem.

MĀCOS 12. KLASĒ un varu teikt,ka ja nebūsi tāda meitene , tu nebūsi nekas. bet tas attiecas tikai uz izskatu. tagad ir pavisam citi elki, cits stils un uzskati. viss ir brīvāks, uzkrītošāks, drosmīgāks un pat vulgārāks. arī konkurence savā starpā - pēc tava izskata ir jāsaprot, kāda esi, respektīvi - ku*e, kurai ir raksturiņš. es neteiktu, ka tā ir tēlošana, īstenībā tas pat atbilst būtībai.
01.04.2013 19:47 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Lets face it. Izskats loti liela mera nosaka to ko par mums doma citi. Ta zelosanas, ka cilveki doma savadak neka ir patiesiba, ari kaitina. Ja tu apgerbies ka cakmarijas ielas profesionale un to apzinies, tad ko zelojies ka par tevi ta ari doma? Paskatieties YouTube Snog.Mary.Avod. tur tiesi tadus cilvekus notira no kosmetikas un pargerbj piezematakas drebes un aptauja cilvekus uz ielas. Tikai drebes parvelk bet kadu iespaidu tas atstaj! Pasiem nevajag but sekliem un aprobezotiem un saprast kapec cilveki doma to ko doma.
01.04.2013 19:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man loti patiik interesants geerbsanaas stils visu vecumu cilveekiem!Vispaar taads uzskats,ka noteikti tas 40+gadus vecais kritizees ,ir loti aprobezoti.Man patiik riiciibas briiviiba visos vecumos,bet tomeer jaasaka,mani izskats iespaido tikdaudz,ka juutu cilveeku,juutu vairaak vai esam uz viena vilna -taa varbuut vareetu teikt.
Mani pilniigi netraucee tas,ka vienam buus 30 sominas un 60 paari kurpes utt,bet ja nav nekaa kopeeja par ko diskuteet,tad noteikti iespaidos...
01.04.2013 20:06 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
02.04.2013 16:18 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Mūsdienu mazās ir saskatījušās pa daudz teļļuku un sēž internetā.Ja vecāki dzītu uz pulciņiem un nedotu tik daudz naudas būtu labāk. Audzināšana un sabiedrība nu ir panākusi,ka mūsu jaunā paaudze ir debīla,es atvainojos.
Paldies Dievam mana sīkā māsa ir nodarbināta ar skolu un pulciņiem,es ceru,ka viņa nekļūs par mazo cacu un nepārgulēs jau 15 gadu vecumā.Augstskolas nozīmi viņa vel nesaprot,bet nu,cerams,ka kad sapratīs. :)
02.04.2013 16:28 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Lai velk, ko grib, galvenais, lai galva strādā. Un ja galva strādā, tad jau parasti arī tas, ko uzvelk ir ok.

Es laikam vairāk šausminos par ''ielu bērniem''. Nu tādi 13-16 gadīgi puikas un meitenes, kas iet pa ielu ar milzīgu dūmu mākoni apkārt, pudeli padusē, spļaudās, lamājas, brēc viens uz otru, palaiž rokas, izmētā atkritumus, lien gruvešos un lauž citu īpašumus. Tādi, kuriem visticamāk nav savs viedoklis vai kaut kādas spriešanas spējas.
02.04.2013 16:29 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Vai nav tā, ka pieaugot mēs vairs neatceramies kādas pašas bijām padsmit gados? Katrai paaudzei šķiet var teikt - kad mēs augām, tā nebija. Bet piekrītu, ka tagad viss ir drusku trakāk. Vai arī mēs kaut ko vairs jau nesaprotam?...
02.04.2013 16:29 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Tagad liekas, tas ir kaads greeks aicinaat mammu,teeti uz savu dzimsanas dienu,kur buus draugi.

Man atkal pirmā roka svēkos ir ģimenei (ar vec- radiem) un vēl labākie draugi. Visi ļoti labi kopā saprotas un tusē. :)
02.04.2013 16:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Priori-tiesaam miili!:)
02.04.2013 16:42 |
 
Reitings 155
Reģ: 06.03.2012
Nevar no dažām sastaptām meitenēm izdarīt secinājumus par visu paaudzi, respektīvi, "visas tagad pucējas un ir tukšas" vai "visas tagad domā "zaļi"". Tā nav. Es pabeidzu vidusskolu pirms dažiem gadiem un manā klasē bija visu iepriekš minēto tipu meitenes: tās, kuras pucējas un kurām skola par grūtu, jo viss par ko viņas domāja bija solārijs, manikīrs un puiši; tās kuras pucējas un izcili mācās; tādas kuras domā par vidi utt.; kā arī tādas kuras domā par ģimeniskām vērtībām un nopietni plāno nākotni. Man jau liekas, ka tik bezcerīgas tās pašreizējās vidusskolnieces nav, bez tam līdzsvaram jābūt - kādam jādomā par vidi, bet kādam jāatbalsta skaistumkopšanas industriju.
02.04.2013 16:44 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Ak kungs. Es vidusskolas un pat pamatskolas gados biju "sliktā" meitene, dzēru, agri sāku smēķēt, draugi pārsvarā bija puiši, nebija tusiņa bez manas klātbūtnes: D Tagad, to atceroties, nenožēloju, lai gan absolūti visi mani jaunības paziņas ir šokā, salīdzinot mani šobrīd ar manu pusaudzes vecumu. Tagad man ir veiksmīga karjera un vairāki sasniegumi, kam pat mani vecāki neticēja, atcerēties mani pusaudzes vecumā.
Ziniet, es 15-18 "izskraidījos" un tagad, kad man ir 22, man to vairs nevajag. Manuprāt, daudz stulbāk par tusējošu pusaudzi izskatās sievietes pēc 30, kuras joprojām ir redzamas katrā 'Just" vai Coyote ballīšu galerijā:D
02.04.2013 16:46 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Tagad liekas, tas ir kaads greeks aicinaat mammu,teeti uz savu dzimsanas dienu,kur buus draugi.


Man gan liekas, ka ir pilniigi otraadi. Kaut vai paskatoties draugos un fb braalja klasesbiedru un dazhu jaunaako draugu bildes. Lielaakajaa daljaa to sapuceejushos meitenju dzimshanas dienaas ir vecaaki, un vispaar daudz bilzhu ar vecaakiem, un citiem radiem. Kad es gaaju vidusskolaa (10., 11. klasee), tad tieshaam bija taa, ka vecaakus neviens negribeeja aicinaat. Nu 12. jau mazliet pieaugaam un saprataam, ka tomeer ir forshi
02.04.2013 16:53 |
 
Reitings 575
Reģ: 08.03.2013
Nē , tiešām ar katru dienu ,meitenes sāk pieaugt straujāk, nezinu vai tieši prāta ziņa... Pēc kā es spriežu? Šodien stāvu Maximā , iepērkos , paiet garām 2 , nu apmēram 12-13 gadīgās un dzirdu sarunas frāzi :" Kāpēc, lai es viņu krāptu "un otra vēl kaut ko atbalsta ... Paskatos uz šīm, atvainojos par izteicienu , bet ne pakaļas, ne krūšu.
02.04.2013 17:02 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Ļoti ceru, ka vecumdienās nekad nekļūšu par moralizējošu tantiņu, kas ar kaulainu aci skatās uz jauniešu izdarībām... Nezinu, kā (un cik traki) tieši šobrīd ir vidusskolās, taču laikā, kad es mācījos ģimnāzijā, neba nu visi bija tādi paraugbērni - bija skolēni, kas iešvilpa i pa kādam aliņam, i slepus uzvilka dūmu... Turklāt mācījos nebūt ne tajā sliktākajā Latvijas skolā. Vienīgais varētu piekrist, ka pārmērīga dzeršana gan varētu būt problēma - visi šie saldie, cukurotie alkoholiskie dzērieni to veicina.

Nepiekrītu izteikumam, ka jaunieši nevēlas uz savām dzimšanas dienām aicināt savus vecākus - šķiet, ir tā, kā demoiselle te jau rakstīja - tas ir kaut kāds vecumposms, kad jauniešiem gribas demonstrēt savu neatkarīgumu "lai tikai apkārtējie draugi un paziņas nepadomā, ka esmu mammas brunčos", bet parasti pēc dažiem gadiem ātri vien tas mainās.
Starp citu, mana māsas meita, kas mācās pirmajā klasē, parasti protestē, lai mamma viņai līdzi no rīta nenāktu līdzi uz garderobi, jo negrib, lai klasesbiedri padomātu, ka viņa kaut ko pati nevar uzvilkt mugurā:D
02.04.2013 17:11 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Ziniet, es 15-18 "izskraidījos" un tagad, kad man ir 22, man to vairs nevajag. Manuprāt, daudz stulbāk par tusējošu pusaudzi izskatās sievietes pēc 30, kuras joprojām ir redzamas katrā 'Just" vai Coyote ballīšu galerijā

+
:)
02.04.2013 17:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits