Kas noticis ar pusaugu meitenēm?

 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2013
Nesen apmeklēju savu absolvēto vidusskolu, lai satiktu klases audzinātāju un novēroju interesantu lietu,respektīvi, meitenes, kuras atceros kā smaidīgas, draudzīgas un vienkāršas savā būtībā, tagad uzlikušas tādu kā klišejisku masku: deguns gaisā,gaita kā pa mēli, protams, viss sasaucas arī ar ārējo izskatu. 18 gadīga meitene izskatās uz 23. Rihannas stiliņš, uzzīmētas uzacis,pieaudzēti matiņi,zilas kontaktlēcas, papēži kā divi lineāli-nu gluži kā uz Grammy balvu pasniegšanu! Es nesaprotu, kam tas viss? Kādēļ tu nevari būt tu pati? Vai arī tas ir kā tāds instinkts,kas ieslēdzas, ja pie apvāršņa parādas kāda konkurētspējīga dāmīte?Sacensība sieviešu starpā? Un tik seklas meitenes ilgi nebiju redzējusi, nesaprotu kā domāšana 12. klasē var aprobežoties ar ''ej tu nost, ku' sexīgs čalīts', varētu nocopēt' ,''Malibu ir pārāk salds priekš manām garšas kārpiņām'', ''Vidusskolas 12. klase man par grūtu, laikam varētu pāriet uz vakareni''. Kas notiek meiteņu smadzeņu podos? Kā šīs meitenes vispār iztēlojas savu nākotni,izslēdzot iepirkšanos un alkohola lietošanu nedēļas nogalēs? Es ne par visām, bet liela daļa tiešām mani ir nosēdinājušas uz pakaļas(atvainojos).. Vai varbūt tā ir vecāku audzināšanas vaina? Dīvaina sabiedrība..
08.03.2013 15:48 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
es vairak esmu tam visam plusā pamanījusi nekaunību, nu apmēram tā redz kā esmu samālējusies, pamēģini tikai kko pateikt. ne visas , protams, bet nu mana vidē daudz.
09.03.2013 00:55 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
09.03.2013 00:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Lai jau beerni papriecaajaas. 18 gados cilveeks veel nav pieaudzis un nav ko paarmest, ka nav atradis iisto motivaaciju un meerkjus, bet ietekmeejaas no masu medijiem un tusee. Naaks laiks, naaks arii apskaidriiba. 18 gadiiga meitene, kas cacojaas un iet uz balliteem, ir normaala paraadiiba. Labaak tajaa vecumaa, nekaa 40 gadiiga ex zubre dejo uz baara letes peec skirshanaas, kad beidzot izdomaaja baudiit dziivi.
09.03.2013 02:03 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Tā nu tas ir. Jā.
09.03.2013 08:30 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Sajutos veca
kā jau visām Rīgas skolām, arī mūsējai bija(un šķiet vēl arvien arī ir šī brīža skolēniem) twitter Gossip Girl konts ar svaigākajām baumām
. Nezināju, ka tādas lietas notiek reāli, nevis tikai seriālā :D
09.03.2013 08:37 |
 
Reitings 415
Reģ: 01.12.2012
Pirms 10 gadiem bija tieši tāpat, pat trakāk. Gan jau ka arī pirms 20.
09.03.2013 08:46 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nākamā paaudze vienmēr gribēs atšķirties no iepriekšējās. Ar apģērbu, izturēšanos, rīcību.
Maksimalitātes laiks parasti ilgst no padsmit līdz 25 gadiem. Cilvēka organisms un psihe tā ir veidoti lai pašā jaunībā var vairāk riskēt un darīt ko tādu ko vēlāk prāts neļauj.
Ar laiku viss būs savās vietās.
09.03.2013 11:37 |
 
Reitings 80
Reģ: 03.03.2013
MĀCOS 12. KLASĒ un varu teikt,ka ja nebūsi tāda meitene , tu nebūsi nekas. bet tas attiecas tikai uz izskatu. tagad ir pavisam citi elki, cits stils un uzskati. viss ir brīvāks, uzkrītošāks, drosmīgāks un pat vulgārāks. arī konkurence savā starpā - pēc tava izskata ir jāsaprot, kāda esi, respektīvi - ku*e, kurai ir raksturiņš. es neteiktu, ka tā ir tēlošana, īstenībā tas pat atbilst būtībai. nav mainījies tikai ārējais izskats, arī pati personība tam līdzi. tā nu tagad tas notiek, ir pavisam citi laiki.
bet tas galīgi neattiecas uz to, kas ir galvā. tās tizlās mazās meitenītes, kas uzkrāso ģīmi un iet apkārt skaļi apspriežot cik vakar izdzēra un kur ar ko darija ir jau cits stāsts. viņas vienkārši steidzas tēlot lielās, krutās meitenes , nesaprotos ka panāk tieši pretējo.
09.03.2013 12:04 |
 
Reitings 131
Reģ: 14.10.2012
viss ko varu pateikt - a kad tad ja ne jaunībā?
01.04.2013 17:41 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Kas noticis? Sabiedriiba shaadaa virzienaa pusaugu meitenes ir attiistiijusi! Pati sabiedriiba ir vainiiga, pashas juus. Nesen te bija diskusija par shovu "Precamies?", kur vairaakas meitenes apgalvoja, ka 20 gados buut bez attieciibaam ir kaut kas nenormaals. Ja shaads uzskats pastaav, tad pusaugu meitenes censhas buut pieaugushas jau mazaakaa vecumaa - censhas iepatikties puishiem ar shaadaam metodeem, kuras uzskata par pareizu. Jo galu galaa, ja vinjas savu beerniibu izdziivotu bez attieciibaam, tad vinjas neskaitiitos normaalas un lielaakaa dalja vinjas apsmietu. Vienvaardsakot, mans uzskats, ka nejau muusdienu jaunatne ir vainiiga pie taa, kaada vinja ir, bet visi mees.
________________________________________________
Malacis, Pievakare! Bet gribu piebilst vēl ko. Padomājiet, vai tikai tās nav sekas arī tām masu psihozēm, kuras nivelē katras meitenes individualitāti un "grūž" līdzināties kaut kādiem nez' kā izdomātiem šabloniem? Piemēram, tievēšana! Un tikai nesakiet, ka šo ar savu rīcību, runām un raizēm neatbalstāt arī jūs pašas!
01.04.2013 17:50 |
 
Reitings 341
Reģ: 06.05.2009
Nelasīju visu diskusiju, bet liekas smieklīgs autores sašutums (es atvainojos, ja Tev ir 40+) :D
Vienmēr esmu iekšēji lūgusi augstākus spēkus, kaut tik es nebūtu tāda vecā, jaunatnes nesaprotošā un nosodošā, tante, kas pukst par jebko. Iespējams, tas tāpēc, ka pati ne tuvu nebiju paraugskolniece (ne atzīmju ziņā). Autore savus mazbērnus, visticamāk, vispār nogalinās :D
01.04.2013 17:59 |
 
Reitings 415
Reģ: 01.12.2012
Man ir 28, bet es jau tagad gribu dauzīt jauniešus.
01.04.2013 18:00 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.10.2011
Tās jau nav tikai 12.kl. meitenes, kas pucējās, lai pievērstu uzmanību. tas viss sākas jau krietni, krietni ātrāk, ap gadiem 14 vai 15. Tajā vecumā jau svarīgākais ir ārējais izskats, tas tiek ņemts vērā arī pretējā dzimumā, un šādi viņas mēģina sev pievērst uzmanību. Tajā vecumā jau vēl nesaprot, ka mīl ne jau dēļ izskata. Piekritīšu - ir kas no tā izaug, ir kas paliek tajā vecumā un ar tiem pieaudzētajiem matiem, kosmētikas fabriku uz sejas un papēžiem, kas lauž kājas ārā, staigā vēl savos 40+ :D
01.04.2013 18:06 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Vidusskolu pabeidzu jau ļoooti sen. Bet pēdējā laikā ir nācies iepazīties ar dažām vidusskolniecēm. Un esmu šokā. Bet labā nozīmē :) Meitenes 17-18 gados ir tik nosvērtas, harmoniskas un viedas, es teiktu. Domā par visām eko un bio lietām, gatavo ģimenēm ēst, nodarbojas ar jogu, ievēro veselīgu dzīvesveidu, jau laikus domājot par topošo bērniņu veselību, domā par to, kā būt patiesi sievišķīgām saviem puišiem, ir interesanti sarunbiedri.
Ja tā padomā, es savos 18 gados... ne ar ģimenei ēst ko taisīju, ne eko kosmētiku pirku. Tas viss nāca tikai vēlāk. Tā kā varu teikt, ka mūsdienu jaunās sievietes ir daudz advancētākas :)
01.04.2013 18:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nupat runaaju ar savu mammu un mees atcereejaamies laikus,kad uz manu un viira jubileju tikai aicinaatas arii vecmaaminas!!!Atceros,ka man tas loti patika ,kad mans jaunai viirins,kurs bija par mani jaunaaks-taads pavisam "zals veel",gaaja ciemos pie savas vecmaaminas,"nocekot" vinas veseliibu!Es atceros to tik skaidri,kaa aicinaajaam radinus ciemos,lai viniem buutu vismaz paaris reizes gadaa iespeeja satikties!
Tagad liekas, tas ir kaads greeks aicinaat mammu,teeti uz savu dzimsanas dienu,kur buus draugi.Es nemaz nepieminu taadu retumu,kad vareetu aiziet kopaa uz teaatri,koncertu kopaa!
Tas ir kaut kas,kas vairs nestraadaa muusu dienaas!Manis peec ,tas izskats var buut pilniigi nenormaals-zili mati,zali ,nav matu utt,bet lai nepazuud taa "dveesele"!
01.04.2013 18:38 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Loti iespejams, ka varu sevi pieskaitit pie tam meitenem par ko ir autores tema, tikai desmit gadus atpakal. Es noteikti nebiju kriminalakais gadijums, turejos zinamas saprata robezas, jo dazas rakstura ipasibas nelava man iet talak.
Pirmkart. Visam meitenem patik puceties, tikai dazas to dara vairak, citas mazak, citam apstakli nelauj tik loti izversties ka gribetos vai tiesi otradi, bet pa lielam mes visas esam tadas. Tas kuras iet pari meram ir 5% dumjas un 95% pasparliecinatibas trukums. Jaunam sievietem trauce ar sevi but apmierinatam 1)vecaki, kuru audzinasanas metodes grauj bernu ticibu saviem spekiem; 2) masu mediju 3) sabiedriba mus ieskaitot, kas vienmer gatava nokritizet melnu jebkuru cilveku. Jaunam cilvekam ada ir planaka un aukstiem vejiem pretim stavot vairak salst.
Tie bija iemesli kapec es reizem vilku tadas drebes un krasojos, kad varbut to negribejas darit- ta iekseja balss, kas saka ka uz zemiem papeziem un skropstu tusu tu neesi gana laba, lai izietu no majas.
Otrkart. Velme ieklauties tuvak esosaja sabiedriba. Tinu gados biju daudz nopietnaka neka parejie jauniesi man vecuma un ja man gribejas ar kadu draudzeties, tad reizem nacas nolaist zemak savus standartus un piemeram piedalities tusina kur visi lieto alkoholu, kas man ipasi nepatika, nekad nevareju saprast kapec obligati jalieto alkohols, reizem ari pasai mazliet iedzerot citadi visi par daudz satraucas kapec es nedzeru. Tapat attiecibas ar pusiem nebiju tik viegli pieejama. Pirms ar kadu saku laizities vai lauju pirkstu ieslidinat sava vareve, man gribejas labak ar vinu iepazities. Reizem piecietu kadu negribetu parlieku draudzigu apskavienu no pusu puses. Nebiju salka romantike, bet man gribejas lai attiecibas ar pretejo dzimu tiktu veidotas ieturot zinamu klasi, izsmalcinatibu un tas viss nebutu tik leti un prasti.
01.04.2013 19:12 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Protams,ka konkurence!Paskat,cik apkārt skaistu meiteņu!Ar kaut ko taču jāizceļās!
01.04.2013 19:18 |
 
Reitings 179
Reģ: 30.11.2012
Nezinu,kā var saukt meitenes par seklām tikai tāpēc,ka skolā mēdz paklačoties,un patīk būt skaistām?Šis man ļoti nepatīk!Man ir blondi,gari pieaudzēti mati,nadziņi,man patīk likt make up,daru to profesionāli,tas ir mans hobijs.Man ir apm. 30 augstpapēžu apavu un daudz,daudz somiņas ,reizēm kāds pasmej,ka izskatos kā bārbija!Un piepildīšu to,ka tas par mani neko neliecina,bet dara priecīgu.Es neesmu iedomīga,strādāju sarkanajā krustā par brīvprātīgo,braucu ar moci,lasu grāmatas,interesē Ēģiptoloģija,vēsture,arheoloģija vispārīgi,mācības,un valodas,apmeklēju operas,teātrus!Tas tā īsumā!Un kas par to,ka man mugurā rozā kleitiņa,un papēžu kurpes,man tā patīk.Domāju,ka sekla esi Tu,ja jau spried pēc tā kā cilvēks izskatās.:)
01.04.2013 19:36 |
 
Reitings 179
Reģ: 30.11.2012
Atvainojos par kļūdām,es tā aši rakstiju
01.04.2013 19:38 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Viss ir normāli...

Katra nākamā paaudze grib atšķirties no iepriekšējās. Grib pašokēt vecākus, grib nospēlēt kaut ko traku, grib būt vieglprātīgi un brīvdomājoši.
01.04.2013 19:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits