Kas noticis ar pusaugu meitenēm?

 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2013
Nesen apmeklēju savu absolvēto vidusskolu, lai satiktu klases audzinātāju un novēroju interesantu lietu,respektīvi, meitenes, kuras atceros kā smaidīgas, draudzīgas un vienkāršas savā būtībā, tagad uzlikušas tādu kā klišejisku masku: deguns gaisā,gaita kā pa mēli, protams, viss sasaucas arī ar ārējo izskatu. 18 gadīga meitene izskatās uz 23. Rihannas stiliņš, uzzīmētas uzacis,pieaudzēti matiņi,zilas kontaktlēcas, papēži kā divi lineāli-nu gluži kā uz Grammy balvu pasniegšanu! Es nesaprotu, kam tas viss? Kādēļ tu nevari būt tu pati? Vai arī tas ir kā tāds instinkts,kas ieslēdzas, ja pie apvāršņa parādas kāda konkurētspējīga dāmīte?Sacensība sieviešu starpā? Un tik seklas meitenes ilgi nebiju redzējusi, nesaprotu kā domāšana 12. klasē var aprobežoties ar ''ej tu nost, ku' sexīgs čalīts', varētu nocopēt' ,''Malibu ir pārāk salds priekš manām garšas kārpiņām'', ''Vidusskolas 12. klase man par grūtu, laikam varētu pāriet uz vakareni''. Kas notiek meiteņu smadzeņu podos? Kā šīs meitenes vispār iztēlojas savu nākotni,izslēdzot iepirkšanos un alkohola lietošanu nedēļas nogalēs? Es ne par visām, bet liela daļa tiešām mani ir nosēdinājušas uz pakaļas(atvainojos).. Vai varbūt tā ir vecāku audzināšanas vaina? Dīvaina sabiedrība..
08.03.2013 15:48 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Marta - tie bija Las kečup :D
08.03.2013 16:09 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2013
Ok, es saprotu, arī es 9. klasē lēcu ārā pa pirmā stāva balkonu, naktī, kad vajadzēja tikt un kruto zēnu ballīti,bet 12. klasē, mana domāšana bija savādāka, un piedod,atvaino,ja tev 18 gados nav mērķu un motivācijas, tad tas jau par ko liecina!
08.03.2013 16:10 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
tagad atcerējos,ka manā bērnībā bija modē tās skarainās maikas.:D es pat griezu maiciņas,lai viņām tās skaras būtu. tad tas bija stilīgi un man vecmamma teica:"Redzētu,ka tu staigā tādiem plēstiem krekliem, es tev nopirktu smuku blūzīti!" un šausminājās...
08.03.2013 16:11 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Visos laikos tādas ir bijušas un būs. Atceros kā 8. klasē, mājturības stundā viena ļoti detalizēti apsprieda kāds viņas čalim galā pīrsings. Un bija baigi forša.

Man liekas, ka tur nav ko daudz lieki satraukties, meitenēm taisnība, ka cilvēks vai nu izaug no tās fāzes vai arī nē. Galvenais, ka pašām viss ir kārtībā.
08.03.2013 16:12 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2013
Es nerunāju par izskatu vien! Ja esi gudra,inteliģenta meitene-lūdzu! Bet pirmklasīgs stiliņš pilnīgai tukšpaurei kaut kā nelīmē kopā. Visam jābūt līdzsvarā.
08.03.2013 16:12 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Laikam neesmu tik veca, kā vairums te( joks :D), bet nu es tur neko TĀDU nesaskatu, bērni attīstās arvien ātrāk, ir pieejamas lietas par kurām mēs varējām tikai sapņot.

Un par to stilu - nu kamoon, domāju, ka te ne viena vien savos 16 staigāja špiļkās ar pliku nabu un tīkliņzeķubiksēs. Vienkāŗsi tagad modē ir tie papēži, noteikta stila drēbes. Meitenes izaugs.
08.03.2013 16:13 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
piedod,atvaino,ja tev 18 gados nav mērķu un motivācijas, tad tas jau par ko liecina!


Un to tu izspriedi dzirdot meiteņu sarunu 5 minūšu garumā?
Vispār jau cilvēki bez mērķa un motivācijas ir bijuši visos laikos, bet pēc dažu teikumu dzirdēšanas gan nav pareizi cilvēkam ko tādu piedēvēt?
Un interesanti- vai tu nedzirdēji nevienu puišu sarunu?
08.03.2013 16:14 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
haha, eerzeli, es arii par to teikumu sasmeejos :D

Ko es varu pateikt. Manam braalim klasee (12.) ir taadas baigaas chikses, tieshi taa kaa tu apraksti izskataa, tuseejas, bildes no klubiem, deguns gaisaa, BET es vinjas paziistu, iisteniibaa jau iedomiigas vinjas nav, nav arii nodzeerushaas, arii nav taa, ka dziivee vinjaam buutu 0 meerkju :D Protams, ka ir arii stulbenes, kas taa izskataas, bet ne jau visas. Un vispaar tagad vidusskolniechu stils ir daudz labaaks nekaa, kad es gaaju 9. klasee, vismaz taas 'biezaas uzacis un paareejais dabiigi uzkraasots' stilinsh man patiik, nevis kaa pirms 5 un vairaak gadiem bija 'jo vairaka jo labaak'. Gjeerbjaas arii tagad smukaak. Rihannas stils ir forshaaks nekaa iisi dzhinsa svaarki ar zelta jostu, vai zemas jostasvietas dzinsenes weeeeh.

Un, piemeeram, muusu klasee meitene, kam bija vislabaakaas atziimes visus 12 gadus, uz essential saaka iet 14 gadu vecumaa. Nu neko, nekas slikts no taas meitenes nav sanaacis - ljoti meerkjtieciiga, diploms kabataa, turpina maaciities un tajaa pashaa laikaa joprojaam tuseejas un izskataas lieliski.

Beidziet veerteet peec izskata.
08.03.2013 16:14 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Manā skolā tagadējās 12. klasnieces ir normālas meitenes un arī mana gada beidzēji ģērbās ļoti labi, lielākajai daļai bija nenosakāms vecums starp 18-20 pēc izskata.

Esmu Gossip Girl paaudze, vidusskola arī bija kā tāds seriāls. :D Īrējām klubus un dzīvokļus centrā ballītēm, braucām uz ārzemēm ceļojumā, lielākā daļa katru nedēļas nogali pavadīja Coyote Fly, Pussy'jā, Radio Bārā un Justā, kā jau visām Rīgas skolām, arī mūsējai bija(un šķiet vēl arvien arī ir šī brīža skolēniem) twitter Gossip Girl konts ar svaigākajām baumām, ja tā padomā, face.lv jau bija pamatskolā.

Skolu gan pabeidzām ļoti labi un tad tā drāma, kas visu vidusskolu tika cītīgi uzturēta, šķiet ļoti sena un smieklīga, visi studē, ballējas un pucējas arī, bet tādas riktīgas ārišķības vidusskolai pat piestāv. :) :D
08.03.2013 16:15 |
 
Reitings 218
Reģ: 28.02.2013
18 gados nav mērķu un motivācijas, tad tas jau par ko liecina!

Esmu vienmēr bijis skaļais bērns, pusaudzis, arī skrēju līdzi modei, bet atzīmes visur bija teicamas, pabeidzu augstskolu, satiku lielisku vīrieti, dabūju darbu, kurš man patīk..- bet sev tādus mērķus neizvirzīju, es vispaar nedomāju par nākotni, dzīvoju šodienai un daru ko gribu, nekad nevar zināt, kas notiks rīt! Jūtos laimīga un harmonijā ar sevi, savu dzīvesveidu :)
08.03.2013 16:17 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Autore, un tas konkrēti Tev ko maina, ka viņas, tikai un vienīgi tavuprāt ir bez mēŗkiem, ar tukšiem pauriem, bet toties augstpapēdenēs? Tev no tā gabals krīt nost?
08.03.2013 16:20 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2013
Gabals kristu nost, ja mana meita tāda izaugtu, tieši tāpēc, lai to nepieļautu,cenšos izprast kur tā sakne rodas.
08.03.2013 16:22 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Gudrām un intelektuālām sarunām ir sava vieta. Ar zināšanām ir jāspīd stundu laikā nevis starpbrīžos čalojot ar draudzenēm. Sarunas par puišiem,kosmētiku uzreiz nenorāda par meitenes prāta spējām. Jā, ir meitenes,kuras tālāk par krupju pāri neredz, bet ir tikpat uz modi utmal. lietām tendētas meitenes,kuras ir gana gudras un izglītotas,nemaz nerunājot par mērķiem.
Protams,nenoliegšu,ka mūsdienās jau cilvēki kam pāri 20 var teikt "manos laikos tā nebija",turklāt,satiekot vecos skolotājus,nākas dzirdēt,ka katra paaudze paliek arvien trakāka. Jāpiekrīt ir,ka cilvēki ar vēlmi mācīties un iegūt zināšanas,uz kopējā klases sastāva samazinās. Bet jebkurā gadijumā,visus nekad nevar likt vienā maisā.
08.03.2013 16:23 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Sākumā man likās, ka diskusija ir par pārāk ātro pieaugšanu, bet nevis par to, ka meitenes špiļkās ir tukšpaures.
Jā, mūsdienu jaunieši jau 16 gados ir tādi, kādas mēs bijām 20 un vairāk. Bet tas absolūti nenozīmē, ka viņiem galvā nekā nav. Vienkārši, cits skats uz to, kā ir jāizskatās vai jāuzvedas.
08.03.2013 16:24 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2013
Sākumā man likās, ka diskusija ir par pārāk ātro pieaugšanu, bet nevis par to, ka meitenes špiļkās ir tukšpaures.
Tu gadījumā neesi no tām, kam lietu piepušķošana ir kā saldais ēdiens? :)
08.03.2013 16:27 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Nuuu... nezinu. Atskatoties man šķiet arī pašām bija stulbi bizdingi, ka tgd liktos - toč bez prāta.
12. klasē meitenēm vēl nav jābūt super-motivētām karjeristēm un dzīvesgudrām dāmām. Viņas tikko ir kļuvušas pilngadīgas pat kaut tikai likuma priekšā! Un pat 20 gadu sākumā es nebūtu sevi par īpaši gudru saukusi. Svarīgākais - vai no savām kļūdām mācās, vai atrod arī citus - saturīgākus sarunu tematus ar draudzenēm un pārstāj katru dienu ģērbties kā uz modes skati. Bet tas - ar laiku.
08.03.2013 16:27 |
 
Reitings 38
Reģ: 08.03.2013
Ziemciete Ir oficiāli palikusi veca nestilīga kraņa kas nesaprot jauniešus.
08.03.2013 16:29 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu ne vienmér izskats un 5 min sarunas noklausíshanás liecina, ka tu zini kas darás cilvékam galvá! es arí 12 klasé staigáju pa tusiem, nákamajá diená ar klasesbiedreni apspriedám dzekus, nagu lakas utt kamér citi pie táfeles risinája matemátikas eksámenu uzdevumus, mús pat vienreiz no klases izdzina :D arí nésáju milzu papézhus, krásojos, jo tad likás tas viss jautri... tad jau no malas skatoties uz mani ar draudzeni tu bútu padomájusi kádas més loses :D

eksámenus noliku uz A un B límenjiem, matemátika, kjímija, u.c. augstskolu pabeidzu ar 10 un 9 :D
08.03.2013 16:31 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2013
GejuKaralis Paldies par apskaidrību,sen jau nojautu!
08.03.2013 16:31 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Piekrītu, ka pēc vienas sarunas nevar spriest par cilvēku inteliģenci. Arī es vidusskolā biju hi hi ha ha, bet tas nenozīmē, ka biju nenopietna. Ne jau starpbrīdī pārspriedīšu katru reizi ar kādu klasesbiedru par mūsu mērķiem :D Es to atstāju piemērotiem mirkļiem, vai ārpus skolas ar draudzenēm pārspriedu nopietnas lietas.
Es uzskatu, ka vidusskolā ir mazliet jāpatrako, ja tas patīk. Kad tad, ja ne vēlāk? Tas ir laiks, kad vari tik ļoti neiespringt uz mācībām (jo patiesībā nemaz tik daudz nav jāmācās), izbaudīt savu tulīt pienākušos vai jau atnākušo pilngadību un pabeidzot vidusskolu, tu jau esi patrakojies un uz augstskolu vari iet jau mazliet nobriedušāks un ne ballīšu prātā, bet sākt domāt par izglītību/darbu. Bet protams, visam jābūt normas robežās.
Par uzacīm, matiem un augstpapēdenēm, tā vienkārši ir aktuāla modes lieta, tādas ir arī 25 gados ;)
08.03.2013 16:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits