Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēstule

 
10 gadi
Reitings 13
Reģ: 29.01.2009
Vai esat kādreiz kādam puisim rakstījušas vēstuli? Papīra formātā, nevis draugiem.lv vai facebook.com, vai arī kādā citā sociālā portālā? Un kādam, ar kuru nemaz neesat bijušas attiecībās?
Ir tā, ka es ļoti vēlētos kādam pateikt, kā es jūtos, vienkārši pateikt, kā ir, un arī tā kā atvadīties, taču labi apzinos, ka varu izskatīties ļoti muļķīgi, tā rīkojoties.
Īsti nezinu, ko vēlos panākt. Atvieglināt savu sirdi, sagādājot pati sev tik nepieciešamo noslēgumu? Uzkraut otram savu emociju gammu un vēl vairāk barot viņa ego? No vienas puses, saprotu, ka man nav nekāda pamata ko gaidīt - es dodos prom (ne uz visiem laikiem, taču tomēr pietiekami ilgu laika periodu), taču, no otras puses, labi apzinos, ka justos vīlusies, nesaņēmusi pilnīgi nekādu pretreakciju. Varbūt rakstīt tādu vēstuli patiesībā ir mana egoisma pilns akts?
Vienkārši pēdējā laikā esmu sākusi aizdomāties, cik ļoti cilvēki paši sev sarežģī dzīvi. Tā taču ir tik īsa, un es nekad nesekoju savai sirdij un sāku domāt, ka varbūt tieši tā ir mana problēma.
Taču ļoti, ļoti baidos šādu soli spert. Vislielākās bailes - ka nenovērtēs, nesapratīs, pasmiesies...
Es varbūt ne tik ļoti gaidu jūsu padomus, kā man rīkoties - rakstīt, nerakstīt, dot, nedot (jo nianšu pat vienam mazam stāstam ir tik daudz), bet gan jūsu pieredzi/stāstus ar vēstuļu rakstīšanu.
Ir taču tik daudz taisnību. Kā lai atrod savējo?
07.03.2013 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 3280
Reģ: 29.01.2009
Pati neesmu rakstījusi.
Bet draudzene izšķīrās par tādu soli (ok. ne'papīra formātā, bet elektroniski, bet tāpat pietiekoši nopietna vēstule bija).
Ne ar ko labu tas nebeidzās. Protams, viss atkarīgs no tās otras personas, bet..toreiz ar šķita, ka tomēr pieklājīgs, labi audzināts cilvēks, bet..
07.03.2013 21:46 |
 
Reitings 11
Reģ: 28.02.2013
Vīrieši ir pavisam citādāki. Viņus retāk ietekmē šādi žesti.
07.03.2013 21:50 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Jā ,es rakstu!
Mans mīļotais šobrīd atrodas tālu no manis, un viņš to aizsāka pirmais.
Es atvēru paskastīti un ieraudziju konverti.

No tā laika, iepriecinam viens otru ik pa brīdim tādā veidā, vel iesmaržinu papīru un uzlieku sarkanu buču :))
07.03.2013 21:51 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Piemetināšu, ka es no viņa to nebiju gaidijusi, taču tas bija vairāk kā patīkami.
07.03.2013 21:52 |
 
Reitings 132
Reģ: 21.02.2013
Esmu rakstījusi, papīra formātā, iemetu pastkastītē.
Tas nebeidzās slikti - pat labi, jo es gribēju pateikt ko vēlējos, izilkt jūtas.
Domāju, ka viņš to novērtēja, neko sliktu neteica.
Bet es neatceros īsti ko viņš teica, tas jau bija pirms gadiem 3.

ja vēlies, raksti - uzskatu, ka labāk nožēlot izdarīto nekā neizdarīto :)
07.03.2013 21:52 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Esmu rakstījusi, bijušajam puisim arī tādu kā ''atvadu'' vēstuli. Respektīvi pateicu visu kas bija sakrājies pa kopā būšanas laiku un rakstīju tāpēc, ka viņš tā arī nevēlējās izrunāt visu kas un kāpēc. Tāpēc lai atvieglotu savu sirdi, paņēmu un uzrakstīju visu! Sekoju sirdsbalsij un domāju, ka tā bija pareizi lai arī nesaņēmu pilnīgi nekādu atbildes reakciju, tikai pēc kāda mēneša kad sanāca pastrīdēties nedaudz, viņš pateica, ka varēju to visu viņam acīs pateikt. Pēc tam gan uzzināju no drošiem avotiem, ka vēstule viņam tomēr kaut ko nozīmēja un viņš glabājot to vēl šobrīd. Tā kā es domāju cilvēki ir dažādi un katram reakcija var būt dažāda, pat arī ne tāda kā cilvēks to izrāda. Dari ko sirds Tev liek, ja ir nepārvarama vēlme uzrakstīt, raksti. Tev nav ko zaudēt.
07.03.2013 21:53 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2013
Esmu sarakstījusies ar vēstulēm papīra formātā.. ar interneta vidē iepazītu puisi. Ļoti pozitīva pieredze. Ar pildspalvu rokā rakstīta vēstule ir daudz intīmāka, personiskāka, Tu vari to paņemt rokās. Izlikām savas emocijas, jūtas un visu pārējo, par ko gribējās uzrakstīt. Mēdzām iesmaržināt vēstuli.. tas radīja papildus personiskumu. Gadījās, ka ielikām kādus niekus vēstulē. Pēc ilgāka posma rakstīšanās, nolēmām tikties. Bijām kopā, bija jauki. Visa vēstuļu kaudzīte saglabāta kabatiņā. Atbalstu šādu komunicēšanās veidu. Ja būtu iespējams, gribētu piedzīvot vēl kādu reizi to visu.
07.03.2013 21:55 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Esmu rakstījusi, bet tā arī nenosūtīju. Izrādījās, ka vienkārši vajadzēja tās izjūtas izlikt uz papīra. Nākamajā dienā izlasīju un sapratu, ka lieta ir izdarīta un sūtīt patiesībā nav jēgas, vienkārši tas bija veids kā paskatīties uz savām emocijām no malas :)
07.03.2013 22:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
uzraksti vēstuli, bet neatdod viņam. tev vieglāk paliks arī no tā. nevajag ļaut barot viņam savu ego un pasmieties, iespējams, par tevi.
08.03.2013 08:55 |
 
Reitings 1
Reģ: 12.03.2014
Bet ko darīt ja, tev ar to puisi nekas nav bijis, bet būtu sanācis, ja pati piekristu? Ko viņam varētu uzrakstīt?
Tagad pati nožēloju ka nepiekritu.
06.04.2014 18:08 |
 
10 gadi
Reitings 2293
Reģ: 11.03.2010
uzraksti vēstuli, bet neatdod viņam. tev vieglāk paliks arī no tā. nevajag ļaut barot viņam savu ego un pasmieties, iespējams, par tevi.

Pilnībā piekrītu. Es kādreiz uzrakstiju,savam ex, tikai pazemoju sevi un viņš to nenovērtēja nemaz.
06.04.2014 18:10 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Savulaik, kad ilgāku laiku netiku pāri bijušajām attiecībām (kuras arī pati biju pārtraukusi, jo biju nelaimīga), uzrakstīju atvadu vēstuli, kurā izteicu visu, kas bija sakrājies. Šī vēstule man ļāva skaidri noformulēt savas domas un jūtas, kurās joprojām biju apmulsusi. Izrakstīju visu no sirds, lēnām pārlasīju vēstuli un bez liekām šaubām sadedzināju. Man tas ļoti palīdzēja - gan pati rakstīšana, gan vēstules sadedzināšana - tadā veidā es it kā arī simboliski atvadījos no tā, kas mani turēja savā varā. Negaidīju, ka tā būs, bet man tiešām pēc tam kļuva daudz, daudz labāk un tās attiecības vairs nekad nav mani nomocījušas.

Nezinu, kāda ir Tava situācija, bet varbūt sākumā pamēģini uzrakstīt šo vēstuli, bet nenosūtīt adresātam. Vienkārši jāsaprot, kam tas ir nepieciešams - Tev vai tam cilvēkam. Atbildi gan jau pati jūti ar sirdi.
06.04.2014 18:24 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Esmu rakstījusi savam draugam, jo pašlaik atrodamies atšķirīgās valstīs. Tas bija patīkami viņam, jo es vēl iesmaržināju, sabučoju, foto pievienoju utt. :)
06.04.2014 18:43 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Pirms kādiem 4 gadiem uzrakstīju papīra formāta vēstuli kādam labam draugam, ko arī atdevu. Pirms gada viņš atzinās, ka to vēstuli vēl ir saglabājis. Šobrīd liekas, ka mana rīcība bija stulba, bet tikai tāpēc, ka mūsu draudzība ir pagaisusi.
06.04.2014 19:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!