Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

+/- kopdzīvei

 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Meitenes, pastāstiet, kādi jūsuprāt ir +/- dzīvošanai kopā ar puisi?
Kā un kad pašas uzsākāt kopdzīvi ar puisi? Kādas sajūtas?

Jāsaka, es esmu gļēvule. =(
Nu jau kādu pusgadu tiekos ar puisi. Viņam 20, un saka, ka nekad nav varējis iedomāties, ka kādu var tik ļoi mīlēt. Ik pa laikam viņš palika pie manis pa nakti, pēdējā laikā arvien biežāk. Papildus, sācis atstāt savas mantas pie manis. Sākumā devu visu atpakaļ, bet visu laiku atrunājās, ka tā pat vajadzēs...
Pašlaik dzīvokli dalu ar istabasbiedreni, bet puisis arvien biežāk aizsāk sarunas par kopdzīves uzsākšanu. No šīs sarunas izvairos kā no uguns...
Par spīti tam, ka man ir 23, man ir bail uzsākt kopdzīvi. Līdzīga situācija notika, kad man bija 19 gadi, puisis ar kuru draudzējos 2 gadus, nevis 6 mēnešus, arī uzsāka šādas sarunas. Rezultātā burtiski aizmuku no viņa. Zināju, ka nav īstais, es nevarētu teikt, ka man nav jūtu pret šo puisi, bet vai tā ir bezgalīga mīlestība arī neesmu droša..
Meitenes, iesakiet, ko man darīt!? =) Tagad viņš grib mani aizvest pie saviem vecākiem, arī no tā izvairos ar ārkārtīgi neveiksmīgām atrunām.
07.03.2013 15:56 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Esmu ļoti intraverta persona, vajag laiku sev vienatnē, kad varu paslinkot, bet viņš visu laiku grib būt līdzās, zināt ko daru utt.
07.03.2013 15:59 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
Visu dzīvi vairīsies? :)

saņemies, sapurini sevi. tāpat kādreiz tas kopdzīves laiks pienāks, kāpēc gaidīt, ja var to visu realizēt tagad? kas tevi baida?
07.03.2013 16:01 |
 
Reitings 218
Reģ: 28.02.2013
Dievinu kopdziivi un - vispaar nesaskatu, kopsh saaakam dziivot kopaa attieciibas ir tikai kaapushas uz augshu :))
nu vieniigi taads knifis- gribaas reizeem pasportot , jo to daru majaas, bet kad esam abi taa vien gribaas ar otru pusiiti uzsleegt filmas, labi paaest :D :) bet tas siikums, kas man netraucee :)
07.03.2013 16:01 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Pavisam godīgi- es esmu kļuvusi par laimīgāko sievieti pasaulē kopš pirms gada uzsākām kopdzīvi:) Kad darbā ir slikti un augstskolā ir pārāk daudz studiju darbu, kā arī citas problēmas-es vienmēr sevi mierinu ar domu, ka mājās ir viņš:) Man ļoti patīk dzīvot kopā ar vīrieti, kuru uzskatu par savu īsto un vienīgo:) Plusi? Ļoti daudz. Kopīgas mājas, pavadīts laiks, iespēja vienam otru iepazīt daudz vairāk, nekā pirms tam u.c. Protams, strīdi ir "izteiksmīgāki", jo mājas ir kopīgas un sailgošanās sajūta nav tik izteikta, tomēr es vienkārši nevaru iedomāties, ka mēs dzīvotu atsevišķi.
Es iesaku nesteigties. Uzsāc kopdzīvi tikai tad, ja jūties tam gatava un no sirds to vēlies:)
07.03.2013 16:02 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tikai plusi!
07.03.2013 16:03 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Attiecības ir pilnīgi citādākas....man - labākas.
07.03.2013 16:04 |
 
Reitings 44
Reģ: 25.02.2013
Ja Tev 23 gadi, manuprāt, vari vēl padomāt vai gribi ar pusi dzīvot vai ne. Tikai iesaku godīgi viņam pateikt, ka baidies, jo nezini kā tas ir! Tad jau nonāksiet pie kopsaudzēja!

Ar 1. pusi nožēloju, ka uzsāku tik ātri dzīvot kopā!

Tagad manai kopdzīvei tika+++
07.03.2013 16:11 |
 
Reitings 44
Reģ: 25.02.2013
kopsaucēja! :D
07.03.2013 16:12 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man ar;i attiecības ir labākas. mums abiem noriebās tās braukāšanas brīvdienās un tās skumjās šķiršanās un darbdienām, kas mūs abus gandrīz aizveda līdz asarām.
nu padomā- tas ir tik jauki, kad tev kāds blakus guļ, kad vari piekļauties vai arī tev piekļaujās. kad dienas beiģas vari izstāstīt visas savas veiksmes un neveiksmes, bet zināt, ka, ja ir gājis slikti, mājās būs labi un visas pārējās rūpes paliks otrajā plānā :)
es te laikam sarakstīju kā pasakā :D bet nu man 9 mēnešu kopā dzīvošanas laikā nekas nav mainījies. zinu, ka tas ir salīdzinoši maz. gribētos zināt, kā būtu piemēram, pēc 5 gadiem un 9 gadiem. par strīdiem- varu uz vienas rokas pirkstiem izskaitīt, cik reizes esam strīdējušies. par sīkumiem mēs nekašķējamies, bet dažreiz pašiem nedomājot sanāk otru aizskart. nu vienreiz izdarīta kļūda vairāk mums neatkārtojas. mācamies no tā.
ja tu baidies tādēļ, ka tavas attiecības var neizdoties, tu taču vienmēr vari aiziet. ja arī viņa vecākiem tu nepatiksi, tad sliktakajā gadījumā, sliktas attieksmes gadījumā, tu arī vari aiziet.
pastāsti vairāk, no kā tieši tu baidies
07.03.2013 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es nevaru tā nodalīt plusus un mīnusus, jo man viss tā saplūdis kopā :D Turklāt, daudzas lietas, kuras es it kā varētu saukt par plusiem, citās situācijās ir mīnusi.
Esmu no tiem cilvēkiem, kuriem vajag savu telpu, savu vienatni. Šobrīd drauga darba režīms dod man šo iespēju būt vienatnē pietiekami bieži. Ja man šīs iespējas nebūtu, es laikam vnk nojūgtos, jo nespēju tā, ka viņš visu laiku ir dzīvoklī un man nav ne sekundes klusuma un vienatnes.
Attiecības, protams mainījās. Nevaru teikt, ka palika labākas vai sliktākas. Vienkārši...savādākas.
Iesaku uzsākt kopdzīvi tad, kad jūties tam gatava, jo citādi būs grūti.
07.03.2013 16:13 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es nevaru iedomāties kādi ir plusi, izņemot regulāru seksu :D
07.03.2013 16:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu labāk uzsākt kopdzīvi tagad, jo 30 gados tu būsu pieradusi dzīvot viena un būs vsp grūti ar kādu sadzīvot un varbūt arī ko mainīt savā ikdienā. man arī no sākuma bij bail, bet tā patīkami bail, jo nezināmais jau vienmēr biedē, bet es zemapziņā zināju, ka viss būs labi.
vienīgais, ja tu izlem tomēr ar viņu dzīvot kopā, izlemjiet jautājumus par ēst gatavošanu, par trauku mazgāšanu, telpu tīrīšanu, veļas mazgāšanu.
mums tas bija samērā vienkārsi, jo man neko no tā nav iebildumu darīt. turklāt dzīvojot divatā nav nemaz tik daudz tā darāmā, jo ja abi visu dienu darbā, tīri fiziski kaut vai grīdas nevar pielāčot. viņš savukārt man uzreiz pateica, ka, lai nebaidos, ka viņš man visu palīdzēs un ka man nebūs viss jādara vienai. un tā arī bija.
bet jums tas ir jāizrunā un jāizdomā bez apvainojumiem, jo sa'vādk jūs varēsiet gaidīt viens uz otru, bet neviens neko nedara un beigās abi apvainojas.
07.03.2013 16:18 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Sāksim ar to, ka dzīvošana kopā nenozīmē uzreiz kādu juridiska līguma slēgšanu - jebkurā brīdī, pie neatrisināmām grūtībām varēsiet savus ceļus arī šķirt. Tāpēc nav, no kā baidīties! :) Plusi patiešām atsver tos pāris mīnusus. Ja baidies pazaudēt savus "alone time", varat visu pirms kopā ievākšanās pārrunāt, ka Tev tādus obligāti vajadzēs. Tāpat arī viņš ar laiku Tevi "nedaudz atēdīsies" un tajos brīžos atradīs sev interesējošas lietas, ko darīt paralēli ;)
07.03.2013 16:20 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ja Tu negribi, tad Tev nav jāpiespiežas tikai tāpēc, kad Tavs puisis grib.
Nezinu cik Tavs puisis ir "uzmācīgs", bet man arī ir bijušas attiecības ar šādiem " uzmācīgajiem/smacētājiem ". Jo mani vairāk spieda, jo vairāk bēgu un rezultātā viss pajuka.

Viss atkarīgs cik svarīgas Tev šīs attiecības.
07.03.2013 16:20 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Nu laikam jau katram cilvēkam ir savādāk. Citam kopā būšana nav nekas. Citam baigais solis. Bet man personīgi ļoti patika kopdzīve. Ar bijušo draugu sakām dzīvot kopā pēc viena mēneša draudzēšanās. Nu labi,tur sakrita apstākļi,tā,bet nu nenožēloju. Noteikti tas nav tas no kā vajadzētu baidīties. Protams,būs savādāk un nepierasti no sākuma,bet ar visu aprod un būs forši. Es noteikti atbalstu kopā dzīvošanu.
07.03.2013 16:23 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
katram savs - mēs uzsākām kopdzīvi tā uz reiz - varētu teikt vienā dienā.. nu jau mēs daudzus gadus dzīvojam kopā - man patīk... un ieguvumu ir ļoti daudz.. vienīgais mīnuss - jāmazgā divreiz vairāk trauku.. bet šo mīnusu atrisinās trauku mašīna šī gada laikā :D
07.03.2013 16:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tad nu gan problēma - trauki :D cik daudz viņu sarodas dzīvojot divatā, ja nu vienīgais, kad kko vairāk uztaisa. ja viņus mazgā varbūt vienreiz nedēļā, tad tā varētu būt problēma.
07.03.2013 16:30 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Mums arī problēma ar traukiem bija. Tagad ir trauku pazgājamā mašīna.
Kad dzīvoju viena, man bija jāmazgā viena kafijas krūze reizi mēnesī :) Tagad trauku kalns.
07.03.2013 17:00 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.01.2009
CubaLibre tagad viņs dzīvo pie vecākiem? Būtu vismaz kur viņam doties ja kopdzīve neizdodas.

Istas biedre neiebildis ka jauns iemītnieks varētu ievākties?
07.03.2013 17:14 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
lielaka varbutiba stridiem, jo atrodieties biezi kopa(cilvekiem tak nebus visas jomas vienads viedoklis)!
07.03.2013 19:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits