Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šmuce

 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Sveikas..pat nezinu ar ko lai sāk :(
Vakar sanāca ar puisi pāršaut pār strīpu..Viss sākas ar 5to martu manai māsai bij dz/d braucām apsveikt.Nu atbraucām sēžam pie manis mana ģimene apkārt un nu sola tur paēst un tā..bet ne tas..vienmēr kad viņš ir pie manis viņs sēž spaida telefonu neko neapjautājas, vakar arī tikai pa rokàm telefons!Apvainojos par to ļoti jo tā ir kā necieņa pret manējiem..aizbraucām pie viņa(dzīvoju lidz sim ar vinju pie vinja gimenes) nerunāju ar viņu biju dusmīga, pateicu lai sez pie sava telefona talak..jo ja jau pat pie manis neko citu nevar,ir dienas pats lūdzās-davai braucam pie tevis.Un ja esam vinjs atkal pie telefona!
Nerunājām visu vakaru pat pa nakti gulējam katrs sava gultas pusē!No rita t.i- 6marta man ari vel bij aizvainojums es jau vinam teicu ka man nepatik ka vins to telefonu nem pa rokam kad esam pie manis jo ta ir neciena- mana mamma apsezas aprunaties a vinjs tik pa telefonu spelites..lab tas taa-Kautka saligam.mieru aizgajam paest, un tad vinjam peksni vajadzeja braukt aizvest traktora detalas uz remontu, es gribeju iet ara ar vinu bet tad pateicu ka neiesu jo tad kad gribeju vinam bij visadas citas darisanas!
Kad vins atbrauca no remonta atkal izcelas kaščis par to ka vins redz grib bucoties es vinu atgrudu jo tiesam nebij garastavokla.Vins talak jau ar speku mocija mani lida bucoties es vel vairak sapukojos :(
Viss aizgaj tik talu ka saliku somu pateicu braucu majas gribu pabut viena.negribeju visu vel vairak sarezgit, galu gala vins vakara piedzeras sarunaja man nesmukas lietas-piem ej nomirsti, man vienalga kas un ka ar tevi, ka kipa es esot ma**a, un histeriķe! Es tik ļoti nožēloju ka aizbraucu majas, vins vakar pat neatlava braukt pie vina izrunaties!Tgd vins dzerstas apkart kautkur..un kad es vinam parmetu sodien ka man nepatik ka vinjs dzer ar draugu kuram ir prpblemas ar policiju..vins pateica kada tev daļa ar ko kopa es dzeru..lieki piebilst vins mani ir/bija bildinajis..

Sanaca gari..nezinu ko darit..help..parmetumi man deres .zinu rikpjos tizli..stasts ir vel garaks vnk rakstu no telefona.Paldies
07.03.2013 15:13 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Atsauc saderināšanos pati, ja pēc kāda laika negribi čīkstēt par vīru neveiksminieku un alkoholiķi.
07.03.2013 15:19 |
 
Reitings 32
Reģ: 20.02.2013
Cik Tev ir gadu?
Pēc rakstības stila un jūsu abu izgājieniem neizskatās, ka jūs būtu sasnieguši pilngadību.

Ko Tev ieteikt?
1.) izaugt!
2.) nogaidīt mazliet, lai viņš nomierinās un mēģināt aprunāties pēc tam
3.) cerēt, ka izdosies atrast puisi, kurš Tevi ciena.
07.03.2013 15:22 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Šeit derēs vecā patiesība, ka savā starpā ir jāizrunā problēmas. Nerunāšanas, psihošanas, dzeršana utt. tikai pastiprina problēmu.
07.03.2013 15:28 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Abi esam jau pilngadigi pietam vinam jau gana daudz gadu!23!
Es vinam sodien teicu ka gribu izrunaties!Jo pirms nedeljas varbut mes atkal bijam uz skirsanas robezas jo visa vaina ir taja ja sanak kadas problemas vins dzer!Esu jau likusi izveleties es vai alkahols!Vnm sola nedzert maibities but savadakm, bet pedeja laika nepaiet pat nedela kad vins atkal jau dzer!
07.03.2013 15:36 |
 
Reitings 32
Reģ: 20.02.2013
Vecāki jau no bērnības man ir mācījuši, lai turos pa gabalu no alkoholiķiem, pie tā arī pieturos. Saprotams, ka šajā vecumā (20+) pārāk bieža iedzeršana var nešķist nekas traks, jo 'jaunība taču ir jāizbauda', tomēr gan manis pašas ģimenē, gan tuvu cilvēku ģimenē alkohols ir nesis pamatīgu postu. Precīzāk, mammas tēvs izdarīja pašnāvību savas sievas un mazās meitiņas (manas mammas) klātbūtnē alkohola reibumā. Un šis ir viens no nedaudzajiem stāstiem, kas liek aizdomāties par to, vai tiešām ir jēga saistīt savu dzīvi ar alkoholiķi..
07.03.2013 15:42 |
 
Reitings 130
Reģ: 23.08.2010
cieni sevi un savu dzīvi!
07.03.2013 15:43 |
 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
23 gadi puisim , manuprāt, vēl nav daudz, bieži uzvedās bērnišķīgi.
Šajā vecumā pārsvarā prātā tikai ballītes.
07.03.2013 15:46 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Pff..baigais vīrietis - sastrīdās ar meiteni un uzreiz jāpiedzeras. Stulbi!
07.03.2013 15:47 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Aloe , ja ir stulbi!
Es neskaitamas reizes esmu teikusi lai sak domat normali uztvert attiecibas pa istam, lai klust pieaugusaks..bet acim redzot bez rezultatiem!
Man ieprieksejais puisis ar bij kritis uz dzersanu tikai tur jau bij smags gadijums tp attiecibas neturpinajam ! Ah nezinu ko lai dara-ka lai ieskaidro lai doma ar galvu
07.03.2013 15:53 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Saku no pieredzes... ja cilvēks izeju meklē alkoholā, ar laiku tas pats alkohols "ienāk" visās dzīves situācijās - priekos un bēdās, as they say..
Tev to vajag? Domāju, ka nē. Bildinājums vēl nav pierādījums gatavībai laulībām vai super-duper mīlestībai. Ja pat dzērumā var teikt tādus vārdus, manuprāt, vīrietis nav Tevis cienīgs. Jo vienmēr dzīvē esmu ticējusi teicienam "Taisnību saka dzērāji un bērni". Dzērāji tajā ziņā, ka --- sakāpināti, pārspīlēti, bet tomēr pasaka visas savas slēptās emocijas un domas.... :(
Man tāds depresīvs viedoklis, vienkārši bija ilgstoša attiecību pieredze ar alkoholiķi. Tici man - NEMAINĪSIES!
Lai vai cik viņam nebūtu gadu, jābūt kaut vismaz aizdīgļiem, ka viņš izveidosies par vīrieti - spēs komunicēt un cienīt Tavu ģimeni, spēs risināt strīdus un problēmas adekvāti, nevis truli piedzeroties...
07.03.2013 15:57 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Puisim vēl jāpaaugas.Tādi izteicieni pret meiteni un izgājieni raksturīgi ļoti nenobriedušiem jauniem vīriešiem.
Meitene, piedod, lūdzu, es laikam pirmo reizi dzīvē komentēšu par šo jautājumu un kļūšu par kašķīgo "cosmo" lietotāju, bet Tavs rakstības stils ir ļoti vājš. Iesaku atsvaidzināt valodas zināšanas, tādējādi, arī domas no puiša novērsīsies:)
07.03.2013 15:57 |
 
Reitings 99
Reģ: 02.03.2010
Mans viedoklis - pārtrauc šīs attiecības, tagad Tev tas liekas grūti, bet kad satiksi puisi, kurš Tevi spēs novērtēt un cienīt, tad arī sapratīsi, ka izdarīji pareizo izvēli.
07.03.2013 15:59 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nav jau tik traki jāuzmet lūpa, bet pirms jūs dodaties pie tavas mammas, vienojieties un izrunājāties. kaut gan tā stulbi, jo tā tiešām ir necieņa pret tavu ģimeni. tā viņš parāda, ka viņam tur ir garlaicīgi.
nezinu, varbūt uz vēl lielāku kašķi pamudinātu, bet tu nevari to tel noslēpt vai atstāt mājās tā, lai viņa viņam vnk nav?
un ko viņš uz to atbild par to tel spaidīšanu vai arī tu nemaz nelaid viņu pie vārda? :D pārējais viss man šķiet murgs. pati esi vainīga. ja es ietu pie drauga mīļoties, bet viņš man atgrūstu, es arī apvainotos vai pat padomātu, ka viņam varbūt es vairāk neinteresēju.
vēl viena lieta- viņš ir uz alkoholisma robežas. neieteiktu tev ar tādu veidot dzīvi.
jā , es arī agrāk domāju, ka - kas nu tur tāds liels, ka cilvēki grib atpūsties un izklaidēties?! bet ikdienā tas traucē, it sevišķi, ja cilvēki dzīvo kopā. tas liekas forši līdz brīdim, ka tu saproti, ka top cilvēku dzērušu redzi daudz biežāk nekā skaidrā. pie tam vēl tā apvainošana. kāpēc tu no viņa tad neaizgāji?vismaz uz laiku, lai tiešām apdomā savu rīcību. jūs katrs esat savādāks. un tu arī nedrīksti tā darīt- vot man ir slikts garīgais un tāpēc nelien man klāt. ja godīgi es šādu attieksmi vsp neesmu pieredzējusi, līdz ar to droši vien būtu šokā par ko tādu.
07.03.2013 16:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tu vinjam jau pateici - vai nu es, vai dzershana. Vinja izveele ir vairaak nekaa skaidra. Ko tu veel gaidi?
07.03.2013 16:02 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
Es peec taadiem vaardiem kaa - ej nomirsti utt, toch vinju pasuutiitu rattaa. Lai arii kaadas dusmas vai paalis taadaa briidii, cilveeks kas kko taadu var pateikt savai otrai pusiitei ir pilniigs idiots un nav pelniijis pilniigi neko. Ieteiktu apdomaaties kaada naakotne tev vareetu buut liidzaas taadam cilveekam..
07.03.2013 16:04 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Es esu ja iedomiga,censos domat par to kas un ka jadara lai vinjam butu labi!
Bet kapec man censties ja no vina nejutu nekadu pretimnaksanu!
Visu laiku ka kkas notiek ta dzirdu-Milu tevi,mainisos!
Es censos lai attiecibas butu labas un stabilas!Bet kpc vinjs nevar..nezinu..varbut vel nau gatavs normalam nopietnam attiecibam!
07.03.2013 16:05 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
abi uzvedaties ļoti bērnišķīgi, manuprāt, un radāt problēmas tur, kur to nav! kā arī pārāk asi reaģējat uz dažādiem sīkumiem
07.03.2013 16:06 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Ja es tgd redzu kada ir vina izvele..par to vairak nau ko spriest..
Iesakat ko darit man pie vina ir savas mantas! Man braukt vinam.tgd pkal vai nogaidit?!
07.03.2013 16:07 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Man braukt vinam.tgd pkal vai nogaidit?!


Brauc uzreiz, kamēr nepārdomā, sirds neiežēlojas vai šis nemēģina pierunāt.
07.03.2013 16:13 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Vaitad nau ta ka cilveki isto patieso sajutu izjut tikai tad kad tiek kautkas zaudets?! Pieradums?
07.03.2013 16:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits