Rasisms

 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Šovakar visu laiku par šito domāju,izlasīju dažus komentārus no afro-amerikāņu (Tiesa gan,riktīgajā urban saitā kur baltos īpaši necieš) puses par baltajiem (Eiropiešiem tieši)
Piemēram:
(patulkošu,jo dažas varbūt nesaprot.

White bitches have no ass - Baltajām neesot pēcpuse,vopšem mums plakani dibeni :D
Becky's (baltās meitenes) take our black men because white men don't want them,they're desperate - Viņas atņem mums melnos vīriešus jo baltie viņas nemaz negrib,viņas ir ''izmisušas''.
White women are trying to black so bad with all the fake tan - Baltās ļoti cenšas līdzināties melnajām ar mākslīgo iedegumu,utt.
Crackers (baltie,tikai rupjā veidā) in Europe hates us American blacks but they haven't even seen us,europens hate on us more than any American cracker - Baltie Europieši mūs melnos Amerikāņus nevar ciest,viņi pat mūs dzīvē redzējuši nav,viņiem mēs riebjamies vēl vairāk nekā baltajiem Amerikāņiem. (Runa iet par melno verdzību)


Šie tikai daži piemēri,protams viņu slengā,es tikai saprotamāk centos uzrakstīt! :D Ko Jūs domājat par šādiem apgalvojumiem? Es protams tam nepiekrītu,bet ja godīgi baltie Amerikāņi ir sabojājuši visu iespaidu par citiem baltajiem. Visas tās bēbīšbalstiņas,platīn blondie mati,zilās acis,utt ir ''baltā'' priekš viņiem,bet piemēram šeit LV - reti Tu tādu te redzēsi.
Kā arī,protams melnajiem vīriešiem patīk apaļumi,bet tā nav ka mums nav dibenu! :D Manuprāt,it īpaši Latvietēm,ja tā paskatās - ir ļoti sievišķīgas formas.

Diskusija vairāk izvērtās par to,ka melnās meitenes ir dusmīgas,ka mums baltajām patīkot viņu vīrieši. (NE VISĀM,bet stereotipi,stereotipi!!!) Tur melnie nod**** savus melnos un tie atkal uzbruka baltajiem,long story short,traka rasistu diskusija. Bet tad es tā padomāju,arī mūsu valstī ir pietiekami daudz rasisma. Šinī pašā Cosmo ne bieži vien var redzēt vārdu ''niggeri'' vai ''niggas'' ko melnādainie noteikti ņemtu pie sirds,tas ir liels apvainojums. Es nevienu neaizstāvu,bet vispār,manuprāt rasisms ir vienkārši pati stulbākā īpašība (?) kas vien var būt,es personīgi neredzu iemeslu tam,lai būtu kāds jānosoda ādas krāsas dēļ,jo visiem mums asinis ir vienādā krāsā un visi esam vienlīdzīgi cilvēki,vai ne? ;)
Šoreiz vairāk tieši par baltajiem un melnajiem,2 rases kas ''karo'' visvairāk :D Interesanti,ka aziāti un latino's (kā latviski būtu pareizāk?) ir tādi klusāki.

Piedodiet,ka tik gari,bet man uzsita nedaudz dusmas šie apgalvojumi par baltajiem. Gribētu dzirdēt Jūsu domas. Šoreiz gribētu dzirdēt arī Emanuelles viedokli,gadījumā ja viņa lasa...Zinu,ka viņa dzīvo CA kur ir totāls rasu sajaukums kā arī rasisma netrūkst.
Izvērtos baigi gari,bet gribētu dzirdēt citu cilvēku domas! :)
06.03.2013 00:03 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Cik zinu un esmu runaajusi, tad melnaadainie pasi tur tadu distanci pret baltajiem. Ne jau visi protams.. tadi kas pa taisno nak no Afrikas ut. tie pavisam ir savaadaaki cilveeki, ar iznemumiem protams! Tadi kas piemeram dzimusi Amerikaa, tiem ir liidziigi uzskati kaa baltajiem, vnk tada sabiedribaa uzaugusi.
Iespeejams skaudiiba.. kad dziivoju UK muzdien dzirdeeju replikas no melnajam meitenem par baltajam. Dazas bija liidziigas minetas shajaa izveidotaja diskutija! Piemers, baltaas meitenes ir vieglas uzvediibas, ar maziem dibeniem( starp citu,jaa vinas domaa, ka vinu pakalas ir labaakas), ka mes esot baaalas un veel nezin kaaadas. Plusaa veel... stasta pilnas ausis, lai mes tik nepinamies ar melnajiem viiriesiem, jo vini mus tikai izmanto utml.
06.03.2013 08:25 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Meitenes, pagātni ir ļoti grūti aizmirst. Tāpat kā laviešiem cepī krievi. Tāpat kā mums ir grūti aizmirst kādu, kurš salauza sirdi, un vēl ilgi, varbūt pat visu mūžu, tas mums traucēs.
Varu tikai teikt, ka man ir ļoti daudz draugu no nepālas - nedaudz dīvaini (īpaši vīrieši) :D, jo kultūras atšķirību var just, bet ļoti, ļoti jauki cilvēki. Un melnādainie, kas nāk tieši no āfrikas valstīm, ir tiešām super (cik līdz šim nācies saskarties).
06.03.2013 09:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits