paštonējošais vs solārijs

 
Reitings 80
Reģ: 03.03.2013
kuru jūs labāk izvēlaties?kapēc?

un paštonējošais ir tikpat kaitīgs kā solārijs?
03.03.2013 20:35 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Uz salaariju neesmu bijusi jau vairaakus gadus. Sad tad sasmeereejos ar pestoneejoso, bet reti. Ziemaa vispaar nee, sad tas pavasarii, kad jau var valkaat smukaas dreebiites, bet aada veel nav iesauljota.
03.03.2013 21:39 |
 
Reitings 198
Reģ: 14.03.2011
Es izvēlētos solāriju(mazāks čakars),taču kamēr es nenoņemšu pāris dzimumzīmes,es varu aizmirst gan par solāriju,gan sauli.. :(
Grasos ķerties pie paštonējošajiem, bet bail no pleķiem,tāpēc pirms gaidāmā pasākuma apsveru izsmidzināmo iedegumu!
Ja izvēlies solāriju,pārbaudi dzimumzīmes!
03.03.2013 22:52 |
 
Neizvēlos nevienu. Paštonējošie mani vienkārši atbaida, jo šķiet, ka skāde lielāka nekā labums - pleķi, netīras drēbes, ātri nomazgājas... Liekas ļoti mākslīgi. Solārijs šķiet vilinošāks, tomēr man veselība ir svarīgāka un negribu, lai āda noveco ātrāk nekā vajadzētu, par audzējiem nemaz nerunājot. Labāk pieciešu to bālumu un sagaidu vasariņu, kad varu sauļoties cik gribu, pie tam vēl bezmaksas :)
03.03.2013 23:18 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
paštonējošais arī sausina ādu, aizsprosto poras un ķīmijas dēļ nodara kaitējumu aknām. Kādreiz lietoju paštonējošo, bet esmu atgriezusies pie solārija. Ja katru dienu ķermeni lolo ar barojošu un mitrinošu krēmu, tad par to novecināšanu tik traki neuztraucos. Tāpat novecosim:) Vienu gan ievēroju - nekad nesauļoju seju - izslēdzu sejas lampas un vēl uzklāju dvielīti. Eju 1 - 2 x mēnesī un ir ļoti feini, man āda labi pieķer. Nozīme ir arī tam, ja iepriekš kārtīgi noskrubējas+labs solārija krēms ar nelielu paštonējošu efektu.
03.03.2013 23:26 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
lana_3853
Es nekad neesmu sapratusi, kā var nesauļot seju (protams ļoti kaitīgi ādai un grumbas parādīsies u.t..t) Bet manuprāt stulbi izskatās ka seja gaiša un ķermenis nosauļots :D
Protams var uzlikt kosmētiku, lai neatšķiras,bet nedomāju, ka tas ir veselīgāk ādai un arī peldoties vai citās tamlīdzīgās situācijās tak nezieķēsi tonālo vislaik :D

Man parasti tieši seju visvairāk gribas nosauļot,lai nav jāklāj tie draņķa tonālie un pūderi uz sejas. :)
03.03.2013 23:41 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Anabella ja apmeklē solāriju ir jālieto stipri mitrinoši krēmi, jo āda ir jāmitrina, tas pats ir ar sauļošanos saulē.
Piemēram man ir sausa āda, īpaši rokām un kājām, sauļojos vai nē bet ir. Līdz šim vairāk lietoju parastos krēmus mitrinošos, kurus var nopirkt Drogās vai Rimi, tagad iegādājos krēmu kurš paredzēts lietot pēc sauļošanās , kā arī ikdienā. Rezultāts ir lielisks, krēms labi klājas, ātri iesūcas ādā turklāt man vairs nav uz kājām sausi pleķi, praktiski 3 dienas lietoju, tad divas neesmu lietojusi, bet vienalga āda izskatās lieliski, ir maiga, nav sausa.
Ļoti daudzi aizmirst, ka pēc sauļošanās ikdienā būtu jālieto īpaši mitrinoši krēmi un tad jau arī mēs redzam, ka ir sausa āda, iedegums neizskatās labi un visticamāk iesauļoties ir grūti.
Attiecībā pret paštonējošajiem jāskatās, lai āda ir vienmērīgi mitrināta, ja būs kāda vieta, kas sausāka tur noteikti veidosies kāds pleķis pēc pastonējošā vai krēma ar stipriem bronzeriem.
03.03.2013 23:43 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Patīk paštonējošie krēmi. Tik vēl esmu eksperimentu periodā, kad vēl meklēju vislābāko krēmu priekš sevis :)
03.03.2013 23:50 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Pirms 5-6 gadiem testēju paštonējošos, rezultātā biju oranža un pleķaina, atmetu ar roku. Solāriju neapmeklēju, bez aizsargkrēma bail sauļoties.
03.03.2013 23:54 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Pēc pieredzes, lētie paštonējošie krēmi ir mēsli, nav vērts tērēt naudu. Tātad atliek pirkt no selektīvās kosmētikas, kas visticamākais maksā ap 20 Ls. Man krēmoties vispār nepatīk, daru ar piespiešanos, un solāriju fane arī neesmu, bet ja jāizvēlas, tad labāk solāriju, mazāka ķēpa.
04.03.2013 00:01 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Kā ir ar DOVE paštonējošo krēmu? Tas arī ir tikpat kaitīgs kā vnk paštonējošais( zinu, ka izklausās stulbi, jo pēc nosaukuma tas pats, bet mans ir ST.Moriz un, uzklājot to, liekas, ka DOVE nav nemaz tik liela ķīmija :D )


04.03.2013 00:26 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2013
Neķēpājos ar paštonējošajiem. Tā vietā labāk aizeju 3x uz solāriju.
04.03.2013 00:31 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Cik esmu redzējusi meitenes kuras apmeklē solāriju,viņām ir ļoti slikta novecojusi āda,ja ilgāku laiku jau iet. Solāriju neapmeklēju,lietoju paštonējošo spreju un nekādu pleķu man nav,lietoju tikai ķermenim.Noskrubējos vannā,un pēc tam nopūšos.
04.03.2013 09:26 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
šad tad paniekojos ar paštonējošo, bet vēl joprojām nemāku, laikam :D
04.03.2013 09:35 |
 
Reitings 120
Reģ: 29.01.2009
jaa....jo vairaak cilveeku,jo vairaak viedoklju :)
izteikshu arii saveejo....kas vispaar muusdienaas nav kaitiigs?salaatlapas,ko peerkam rimiitii,kuras vestas velns vinju zin no kurienes cauri visai pasaulei?iet kaajaam,kur pastaav iespeeja,ka var nobraukt mashiina? :D utt.....
pastoneejoshie - leeti,daargi - kaada atskiriiba!sasmeereejies un skaisti?uzvelc baltu velju un baltu kreklinju...atmazgaajas dreebes viegli?jeb paliek dzeltens?!
solaarijs - kaitiigs?miiljaas meitenes - lietojiet labus kreemus,nevis Drogu Alohu,un nebuus probleemu ar sausaam un novecojushaam aadaam.nepaarspiileejiet 5x nedeeljaa pa 20 min ejot grilleeties solaarijaa - pietiek ar vienu reiziiti nedeeljaa,lai saglabaatu iedegumu. taapeec jau solaariju studijaas ir tie administraatori,kuriem juus varat jautaat par kreemiem un kaitiigumiem.un neaizmirstiet,ka ikdienaa aada ir jaalutina ar taukainiem kreeminjiem ;)

izveele ir juusu rocinjaas - kaa juus sevi lutinat ;)
04.03.2013 10:07 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Izvēlos solāriju pa retai reizei,bet esmu mēģinājusi krēmus ļoti dažādus,dārgus,lētākus...Vienu īsto tomēr neesmu atradusi,jo dekoltē zonu kā nevaru,tā nevaru iesauļot.Ārste arī teica,ka nekādas slimības nav,ka visam vajadzētu būtu ok.Tomēr dekoltē nevaru iesauļot,tāpēc apsveru domu par paštonējošo.
Un piekrītu Lbeška kas mūsdienās vispār ir nekaitīgs?Pat paštonējošiem palasot sastāvu mati gaisā saceļās :D
Priekšroku dotu tomēr solārijam-ātrāk un ērtāk,vismaz man.
Apmeklēju 2x mēnesī,dažreiz pietiek pat ar vienu reizi mēnesī.
04.03.2013 10:17 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es neeju uz solāriju, agrāk savu dzīvi bez tā nevarēju iedomāties ziemā, likās bāla- fui. Bet nu sāku lietot paštonējošo un solārijs nav vajadzīgs, Drogu produkciju nav jēgas pirkt, tiktiešām pēc paštonējošā kļūsti dzeltens. Es personīgi lieku tikai uz sejas un dekoltē, un man paštonējošais nenokrāsu tik brūnu, ka rokas nu tā atšķirtos ka acīs ņirbj, viegls tonis, veselīgāka āda. Solāriju neeju, un esmu saņēmusi par to uzslavas no kosmetologiem, jo tā ir ādas bende, šodien nē, bet pēc gadiem jā.
04.03.2013 10:19 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Lbeška Tu laikam joko. Tie administratori solāriju salonos pārsvarā vispār neko nejēdz, vienkārši atsēž savu laiku. Mitrināt ādu ir svarīgi visiem,ne tikai tiem kas iet uz solāriju.Un starpcitu 1reiz nedēļā solārijs skaitās bieži.Bet nu to jau Tu pati redzēsi pēc dažiem gadiem gan uz savas sejas ādas gan ķermeņa ādas.
04.03.2013 10:19 |
 
Reitings 162
Reģ: 05.05.2012
Laikam jau jāpriecājas, ka esmu tāda mazliet dabiski brūnīga - iztieku bez solārija un bez pleķiem. Solārijā esmu bijusi- nesaista, nu nekā tāda woww. Paštonējošo esmu lietojusi- tas tiešam nav man. Apnīk tā uzklāšana un domāšana- būs pleķi vai tomēr nē.
04.03.2013 10:25 |
 
Reitings 120
Reģ: 29.01.2009
Chanele - es tev pilniigi piekriitu,ka ir studijas,kur cilveeki straadaa tikai taapeec,ka ir jaastraadaa un darba deveejam vienalga,vai vinja darbinieki rubij kko vai nerubij par preci ko tirgo,galvenais ka naak naudinja :D
es pati straadaaju solaariju studijaa un regulaari apmekleeju apmaaciibas,gan par solaarijiem,gan par kreemiem un pati eju 1x meenesii sauljoties.njemot veeraa to,ka tuuliit paarkaapshu 30 gadu slieksni un aada nebirst :D,tad domaaju,ka nemaz tik nenormaali neesmu sabendeejusi sevi ;)
04.03.2013 10:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ka jau meitenes saka:
solarijs ir kaitigs, bet ir rezultats, pastonejosais nav, bet vismaz no drogam neesmu atradusi nevienu tadu, kurs neveidotu plekus. vienigais dove ir nedaudz ciesams.
04.03.2013 10:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits