Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kārtējā vēlos izīrēt diskusija :)

 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
Maksātspējīgs, kulturāls pāris meklē iespēju izīrēt 1 istabu vai 1 istabas dzīvokli Rīgā, centrā vai tuvu centra rajonam. Prasības no mūsu puses ir mēbelēts/daļēji mēbelēts. Ledusskapis, veļasmašīna. Bez malkas apkures un bez boilera! Interesē ilgtermiņa īre-vismaz uz gadu! Īres maksa līdz 150,- +komunālie. Īrēt vēlāmies sākt ar marta mēnesi, ap 10.datumu, bet meklējam jau tagad, ja ir ko piedāvat lūdzu sūtiet e-pastu ar savu piedāvājumu :)

Rakstiet šeit vai e-pasts- [email protected]
03.03.2013 08:56 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Es Tev noteikti neizīrētu istabu, jo Jums ir interesants dzīvošanas ritms. Kamēr es gulētu Tu aiz sienas vingrotu, skatītos Simpsonus un gaidītu vīriņu mājās. No offence, bet es domāju, ka Jums vajag savu dzīvoklīti, jo varētu būt nesaskaņas ar pārējiem dzīvokļa iemītniekiem istabas īrēšanas gadījumā :)
ss.lv zip.lv un izdevīgi ir arī samaksāt kaut kādam māklerim 30ls un gaidīt viņa piedāvājumus, jo mans brālis aizvakardien skatījās māklera piedāvātu dzīvokli un vakar jau ievācās :) turklāt viņiem pirmiem ir piekļuve dzīvokļiem, atļauja atrādīt saviem klientiem un tad tikai dzīvoklis nonāk ss.lv un tamlīdzīgos portālos(protams, ja viņš netika paņemts)
:)
03.03.2013 09:28 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
šobrīd īrejam istabiņu un mans dzīves ritms nevienu netraucē, manā istabā jau neviens nedzird kad es esmu augšā un kad guļu, neesmu jau skaļa :D
03.03.2013 10:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits