Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apvainoties?

 
Reitings 62
Reģ: 07.03.2012
Sveikas šajā saulainajā dienā :)

Lieta tāda, ka jau ilgu laiku mokos ar nopietnām veselības problēmām. Nesen uzzināju, ka no stresiem un pārdzīvojumiem esmu kapitāli sabeigusi savu gremošanas sistēmu. Ir tā, ka naktī nenormāli sāk sāpēt vēders, bet pa dienu nedaudz atslābst (esmu jau sākusi ārstēties, bet ārstēšanās process ir ilgs - to apzinos). Tā tas var turpināties vairākas dienas un naktis :(
Bet ne tādēļ rakstu ...

Ar draugu dzīvojam kopā jau vairāk kā pusgadu. Neesmu viņam aizliegusi iet kopā ar draugiem izklaidēties, lai gan bija viena reize, kad lūdzu, lai nebrauc uz vienas paziņas dzimšanas dienu citā pilsētā, jo jutos ļoti slikti un bija bail palikt vienai pa nakti (saistībā ar iepriekš minētajām veselības problēmām).

Vakar viņš aizbrauca uz dzimtajām mājām, bet solīja, ka šovakar būs atpakaļ, ja jutīšos slikti (iepriekšējā naktī atkal bija sākušās šīs sāpes :().
Tā kā šorīt pamostoties nejutos labāk, lūdzu, lai atbrauc, uz ko atbildēja: "Šodien obligāti? Rīt ap 10 ar mikroautobusu izbraukšu! Būšu agrāk!".

Jutos vīlusies. Domāju, ka varu paļauties uz viņu. Ģimenes man nav, kam palūgt, un draudzenēm nevēlos lūgt.

Nezinu. Varbūt pārāk saasināti to uztveru. Vienkārši ir drošības sajūta, kad ir blakus kāds, ja paliek sliktāk.

Kā jūs reaģētu?
02.03.2013 12:37 |
 
Reitings 62
Reģ: 07.03.2012
Sany, jēziņ, beidz taču cepties :D

Sen ar puisi nokārtojām pārpratumu un punkts :D
viss ir čiki briki :D
05.03.2013 07:04 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu bet kāda velna pēc tad viņam bija jāsēž pie tevis mājās? (jo tu teici, ka tev ir slikti un viņš tev to apsolīja). nu bet viņš taču tev piezvanīja un pateica, kad būs un tā. un par ko tad tu cel brēku? es sapratu, ja tve būtu tāds stāvoklis - prinesi, podaj. tad jā, tad otram ir jāpalīdz, bet šajā situācijā neredzu jēgu par ko apvainoties. tas ir no rījas - pati izdomāja, pati apvainojās. galu galā, kā jau minēju, puisis tev pats piezvanija un painformēja. vai viņam tomēr vajadzēja lūgties palikt, lai tu tikai neapvainotos?
04.03.2013 15:50 |
 
Reitings 62
Reģ: 07.03.2012
Sany, nefantazē to, kas nav :D
Ne es guļu caurām dienām un visu laiku vaimanāju, ne es kādu vainoju :D

Neesi ārsts, lai man ko norādītu.

skarlet_, tev taisnība vien ir :)

Laikam biju PĀRĀK paļāvusies uz otru cilvēku.
Nedaudz par emocionālu esmu kļuvusi :D
04.03.2013 13:59 |
 
10 gadi
Reitings 826
Reģ: 02.10.2010
man vīrietis arī ir diezgan neiejūtīgs gadījumos, kad man ir kādas problēmas ar veselību. otra ādā jau neiekāpsi, lai saprastu, cik tiešām ir draņķīgi, kādas ir tās sāpes. un tad liekas, ka varbūt nemaz nav tik traki. bet es gan nekad neesmu par to apvainojusies. tas ļauj kļūt patstāvīgākai un emocionāli stiprākai.
04.03.2013 10:43 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
un pēc tam tu vainosi puisi, ka tev pastiprinājās sāpes viņa vainas dēļ, jo tu sāki satraukties un nervozēt? un tad viņam vajadzēs justies vainīgam un vispār neatkāpties no tavas gultas?ko tad tu dari darbdienās, kad viņš ir darbā?domāju, ka, ja ir tik traki, ka ir neizturamas sāpes, tad ir jāguļ slimnīcā, nevis mājās.
04.03.2013 09:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu mēs jau nezinām, cik slima tu esi. un pa nakti tu gulēji - tātad tik traki jau nav. viņam jau arī droši vien ir apnicis, ka tu visu laiku guli. viņš tikai sēž pie datora. varbūt mājās tu puksētu par to, ka viņš nevar neko izdarīt un ka spēlē tikai spēlītes. un viņš jau netusē un nedzer ar draugiem. cik bieži tagad tavas slimības laikā viņš ir bijis prom no tevis?
un, cik saprotu, tu sadusmojies tikai principa pēc- jo vin''s neatbruaca kā solījis. pati rakstīja, ka ja nebūtu solījis, tad tu nedusmotos. un kur tad te paliek tavas lielās sāpes? tas ir tikai tavs princip sun nekas vairāk.
04.03.2013 09:31 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Es nesaskatu šeit problēmu ar puisi vai attiecībām, kur nu vēl kko apvainošanās vērtu.
Cilvēkam ir jāļauj būt brīvam un darīt ko vēlas, normas robežās.
Problēma ir tāda, ka tev jārisina savas veselības problēmas, ja tas ir no stresa, tatad jāveseļo nervu sistēma. Es tiešām nezinu, bet topiks ne pa tēmu, pēc manām domām....vēl kāda apvainošanās..pfff.
03.03.2013 03:15 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Ak die palasot pirmajās lapas komentārus, nāk dusmas, tā vien leikas, ka lielākā daļa meiteņu šeit ir biški stulbas. atvainojos protams,bet dusma.
Autore taču saka, ka tā ir pirmā reize, kad viņa to lūdz. Tad būtu tikai normāli, ka puisis būtu darījis kā solijis.
Un ir normāli vēlēties, lai tev grūtākā brīdī klāt ir pats tuvākais cilvēks un uzmundrina. Tāpēc jau attiecības ir domātas, lai viens otru atbalstītu. Un, ja puisis solīja,tad es arī būtu mazliet aizvainota,tieši tāpēc, ka viņš solīja bet nedara. Esmu ļoti principiāla. Un uzskatu, ka jāpilda savs teiktais nevis jāmētājas ar vārdiem.
Bet dusmoties un pārmest gan nevajag, jo puiši bieži vien vienkārši nesaprot, ka mums tas reizēm tiešām ir svarīgi. Tāpēc vienkārši paskaidro,ka juties mazliet aizvainota un tieši kāpēc. :) Nevajag noklusēt un atstāt mazo bēdu sevī. Viņš noteikti sapratīs.
02.03.2013 20:09 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Es, piemēram, nevaru iedomāties, ka varētu aizbraukt prom no mājām, vai aiziet ar draudzenēm, ja mans puisis gulētu mājās slims, vai lūgtu, lai palieku ar viņu. Tādu pašu attieksmi gribētos sagaidīt arī no viņa puses, bet diemžēl tā nav. Tāpēc es saprotu Tevi, taču apvainoties par to nav vērts, jo tas neko nemaina. Reiz, kad savam draugam mēģināju izskaidrot kā es jūtos, viņš mani nesaprata, uztvēra to kā pārmetumus, kā jau lielākā daļa te arī pārmet, ka nav otram jāsēž blakus utt. Bet gribētos, lai cilvēks pats gribētu atbalstīt savu otru pusīti un izvirzīt kā prioritāti.
02.03.2013 18:18 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man gimenee un patreizejas attiecibaas mes vienmer viens otram paturam rocinju... Un tas nav nekas slikts... Nu neapvainojies varbuut izskaidro, ka ljoti veeleejies lai vinjs ir Tev blakus:)
02.03.2013 18:04 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Nē,tev tiešām nav pamata un nevajag apvainoties uz puisi.
Jā,saprotams,ka gribas,lai puisis ir blakus un atbalsta,bet nevajag to tik asi uztvert,ka šoreiz tā nav!
Tik ceru,ka vismaz viņš tajā laikā,kad nav blakus,tad uzraksta/pazvana tev un apvaicājas,kā jūties :)
Iespējams,ka viņš vienkārši šoreiz gribēja no tā visa izrauties uz kādu brītiņu.
02.03.2013 16:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
... un tieši tas, ka viņš SOLĪJA atbraukt, bet to netaisās darīt, tieši apbēdina, nevis tas, ka "ak, vai, ko nu darīšu viena pati?! man bail ..."


+

Es piemēram justos sāpināta / dusmīga. Tieši par to, ka APSOLĪJA, bet neizdarīja.

Runājot par rociņas turēšanu, ja man uzbrūk milzu vēdersāpes, es saēdos ibuprofēnu un guļu gultā. Rociņas turēšana nebūtu nepieciešama, bet, teiksim, siltas tējas krūze ik pa laikam un / vai kompānija skatoties filmu klēpjdatorā gan būtu kaut kas tāds, ko es, iespējams, no vīrieša gribētu sagaidīt. Ja es justos tik slikti, ka gribētu tikai gulēt - nu bāc, vai tad datorspēles nevar spēlēt pie manis mājās???

Tas ir jautājums par puiša prioritātēm, un man gribētos, lai viņš PATS GRIB mani šādā situācijā atbalstīt.
02.03.2013 16:36 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Laikam ļoti no cilvēka atkarīgs, jo man, piemēram, tieši patīk slimot vienai. Nu nepatīk man tās žēlošanas, jo mans vīrietis tāpat nav mediķis un mani neizārstēs. Ja žēlo, tad es sajūtos bezpalīdzīga un sāku raudāt, bet, ja pati cenšos tikt galā, tad spēki kaut kā ir vairāk.

Citām atkal vajag, lai pažēlo, vēderu pamasē utt. Mēs esam tik dažādas! :)
02.03.2013 16:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
k0i0k0a tad sanaak, ka patiesiibaa cepiens ir par citu? Ka juuti, ka vinjsh nepilda soliijumus un tev tas nepatiik. Mans ieteikums - izrunaajies ar vinju par to. Bet nepinot iekshaa slimiibas, bailes utt. Vienkaarshi parunaat par pliku soliijumu pildiishanu. Ka tev ir ljoti svariigi, lai cilveeki tur doto soliijumu, jo tu uz tiem soliijumiem paljaujies. Ja nevar, tad lai nesola un velti neliek tev lolot ceriibas.
02.03.2013 16:34 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu nezinu, ne vienmēr vajag visur REĀLI palīdzēt, ir taču arī kaut kāda emocionāla piesaiste, kad gribās, lai otrs vienkārši ir klāt, nu katram ir citādi, es apzinos, ka esmu tāda emocionāla un man patiktu šāds apliecinājums - ka jā, esmu tev klāt. Un par to - iemācies pati uzņemties atbildību un ko vēl, bet kāpēc sieviete citreiz nevar sajusties vāja, nu kāpēc vienmēr viss jāvar pašai?
02.03.2013 16:30 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Varbuut vinjsh tavu slimiibu neuztver nopietni? Asinjoshana no deguna, temperatuura, lauzti kauli - tur jaa, uzreiz skaidrs, ka slikti. Bet gastriiti, chuulas lielaakoties visiem asocieejaas ar hroniskajaam slimiibaam, ja veel piedevaam esi vinjam pateikusi, ka aarsteeshanaas buus ilga un gara, turklaat maajas apstaakljos nevis slimniicaa, dzeks saprata, ka taa nav mirstamaa kaite un taapeec arii uzreiz neskrien pie teviim. Man arii buutu pirmaa doma galvaa - ja padoshos tagad, tad man naaksies seedeet pie vinjas gultas naakamo pusgadu, ja jau slimiibas aarsteeshana buus tik ilga. Un jaa, es arii neseedeetu kaadam blakus tikai taapeec vien, ka cilveekam ir kungja saapes, ja vien tas nebuutu 5 gadiigs beerns.
02.03.2013 16:28 |
 
Reitings 62
Reģ: 07.03.2012
netaisos ne ar vienu te strīdēties :)
to darīt būtu vienkārši muļķīgi.

man nav vajadzības, lai vīrietis man visu laiku sēž blakus un to arī neprasu darīt.
es visu laiku nečīkstu, cik man slikti un vai, vai, mirstu nost :D

šī ir otrā reize, kad viņam kaut ko tādu lūdzu ... un tieši tas, ka viņš SOLĪJA atbraukt, bet to netaisās darīt, tieši apbēdina, nevis tas, ka "ak, vai, ko nu darīšu viena pati?! man bail ..."

par viņa ģimeni runājot ... nav tā, ka viņš pie viņiem labprāt dodas, jo ir sliktas attiecības - tēvs dzer, bet māte tik naudu spiež ārā, cik nu viņš pats man stāstījis ... tādēļ arī nesapratu, kādēļ viņš tik ļoti vēlas tur palikt šodien.
02.03.2013 16:23 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.06.2011
Es, piemēram, 4dien neaizdevos uz darbu (kur tieši tā diena bija ļoti svarīga), jo visu rītu vēmu un ģību nost. Draugs aizbrauca uz darbu un pēcāk paņēmu pusdienas atvaļinājumu, jo viņš gribēja rūpēties par mani (un ne jau tāpēc, ka man ir slikti utt, bet TIEŠI tāpēc, ka es ģību nost un mazums es noģībstu un atsitu galvu pret kādu stūri).

Vīriešiem (protams, ne visiem) tā domāšana ir tāda, ka ja tu pati ko tiešām fizisku nevari izdarīt vai esi fiziski vārga (nevari nostāvēt, vārot tēju), TAD viņi paliks. Ja sāp vēders - tas nav īsti iemesls, kur viņš var palīdzēt. Tikpat labi, katru mēnesi viņam 2 dienas jāsēž tev blakus.

Es necenšos brukt virsū - tad noteikti, es vnk domāju, ka šādi tu varētu labāk saprast. Un neapvainojies un nedusmojies uz viņu - drīzāk, kad viņš atbrauc, palūdz, lai uztaisa tev, piemēram, pusdienas, jo slikti jūties. Lai vai kā - veseļojies :)
02.03.2013 16:04 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es arī sliecos tomēr piekrist Salomes viedoklim, nav jau tā, ka nevar bez tā vīrieša, bet tas ir vairāk principa jautājums, rūpju izrādīšana.
02.03.2013 15:56 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Es apvainotos un kā vēl,
tāpēc cilvēki ir viens otram blakus, kopā
lai atbalstītu priekos un bēdās un es uzskatu vīrietim
ir man jāsēž blakus ja man ir slikti, jāžēlo mani un es
varu čīkstēt cik man tīk tāpat kā to daru es, kad tas viņam
ir nepieciešams. Tikai laimīgiem brīžiem var paņemt žigalo.
Es uzskatītu, ka es viņam nerūpu, ja viņam būtu svarīgāk ar draugiem
pasēdēt, pazvejot vai vēl sazin kas.
02.03.2013 15:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!