ļoti mazas krūtis.. bez krūštura?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Jautājums it īpaši meitenēm ar ļoti mazām krūtīm(70A, AA...)..

Piemēram es - visu mūžu esmu uzskatījusi sevi par savā ziņā nepilnīgu. Uzvelku tos krūšturus, izvairoties no lieliem polsteriem, un tik un tā īpaši tas neko nemaina. Tāpat var redzēt, ka nav pat B izmērs. Tāpēc šovasar domāju saņemties un pieņemt sevi tādu, kāda esmu un vilkt kleitas bez krūštura.

Esmu pietiekami veca, lai zinātu, ka lielākas krūtis man nespīd. Un operācijas nekādas arī nevēlos. Esmu diezgan tieva un nevarētu teikt, ka izskatos briesmīgi bez krūštura, bet krūšu dēļ resna palikt arī nevēlos.

Jautājums ir- ko jūs domājat par sievietēm, kas krūšu rajonā nav apdāvinātas un nevelk krūšturi? Vai jūs tā darītu? Vai jums ir kauns par mazo krūšu izmēru (ja tāds ir)?
01.03.2013 23:44 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Atvainojos, J. Barišņikovs, nepareizi uzrakstīju.
04.03.2013 19:42 |
 
Reitings 202
Reģ: 31.01.2013
Pa retam te var lasīt - ko emanuele vispār te dara (laikam tas domāts vecuma starpības dēļ)
Manuprāt, šeit viņa ir labi iekārtojusies,jo kurā forumā vēl viņu apbrīnos mazu meitenīšu bars - kā viņai paveicies un visas ieplestām mutītēm klausīsies kā ir tajā LABAJĀ zemē - ĀRZEMĒS. Šķiet, ka viņai jau ir izveidojies tāds kā fanu pulciņš.
Jo vietās, kur var komunicēt ar sava vecuma un statusa sievietēm, viņa nevar izcelties, viņas ir pieredzējušas, materiāli labi nodrošinātas, daudz lasījušas, viņas nejūsmos par emanueli.
Cosmo forumā būt ir izdevīgāk.
04.03.2013 19:43 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Un - manuprāt, te tiešām iet daudz par smagu:
Jasmīne - ko es izpuskjoju? Izskatiities labaak kaa daudzas 26 gadiigaas 50 gadu vecumaa tur daudz nevajag. Paskaties apkaart - riepas karaajaas, rokas ljum, kruutis sljauganas, celuliits pat tievaam meiteneem, miesa pilna ar vecuma aknu pigmentiem no paarmeeriigas solaarija lietoshanas kaa vecaam tanteem, krunkas sejaa utt.

Es saprotu, ka Krista nedzīvo Latvijā (jā? īpaši nesekoju citu cilvēku privātajai dzīvei), bet nu.. es paskatoties sev apkārt neredzu šādas jaunas meitenes! Ļoti lielais vairums ir slaidas un skaistas, protams, ir arī izņēmumi, taču lai tā vispārinātu..
Kopumā domāju, ka katram vecumam ir savas īpatnības un lietas, ko var atļauties un ko nē.
04.03.2013 19:49 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Pievakare - laikam jau tiešām neiebrauc, jo es nemeklēju krūšturus, kas "nav baigi polsterēti" (kā Tu raksti), bet gan tādus, kas būtu pavisam bez parolona vai tā materiāla, kas bļodiņai uztaisa cietu formu, īsi sakot, tos, ko sauc par soft cup bra.
Arī es šodien, ietekmējoties no visādajiem ieteikumiem, aizgāju uz pāris veikaliem (baigo klejošanu es netaisīju, jo ārā ir auksts un nav arī akūtas vajadzības pēc jauna krūštura, taču dažos ieskatījos), jā, Lindexā ir (bet to arī pati biju iepriekš atzinusi, ka tur var dabūt - tikai tad jāsamierinās, ka visu laiku vienāda apakšveļa, jo tāpat izvēle maza). Citur gan nebija.
04.03.2013 19:53 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Aha, skaidrs. Tad nu ar smaidu sejā un priecīgā tonī varu paziņot, ka laikam Lindexā bija pievedums, jo šodien tur tādi
pavisam bez parolona vai tā materiāla, kas bļodiņai uztaisa cietu formu,
bija ne tikai baltā, melnā vai ādas krāsā (patiesībā tādus nemaz nepētīju), bet arī krāsaini.
04.03.2013 19:55 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Par tiem 26 un 50 gadiem - nu abās vecuma grupās būs gan skaistas, veselīgas sievietes, kas sevi kopj un par sevi rūpējas, gan arī.. pretējais variants.
Ja paņem 26gadīgu bezpajumtnieci no ielas, kas jau no pusaudzes gadiem dzerstās un lieto narkotikas, tad par viņu arī 70gadīgas ōmes izskatīsies labāk.
Ja paņem 50 gadus vecu kinoaktrisi, kas arī nodarbojas ar sportu, piekopj veselīgu dzīvesveidu un kam ir kaudzēm treneru, dietologu, stila konsultantu un vēl nez, kādu padomdevēju - tad vidusmēra sievietei būs grūti viņai " turēt līdzi".
Viss atkarīgs no tā, ar ko salīdzina.
04.03.2013 19:58 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
zaptesburka,iesaku pašķirstīt drēbju katalogus (otto utt) kādeiz,kad bija aktuāli, pirku tādus.Vēl joprojām mājās stāv melni, pelēki, zili.Pēdējo reizi,kad biju rīgā nopirku ļoti skaistu šāda tipa baltu krūšturi ar nelielu rakstiņu (l)
04.03.2013 20:00 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Man vienmēr ir bijis žēl tos cilvēkus, kas internetā citiem uzbrūk. Cik grūti tādam cilvēkam ir panākt citu uzmanību, iespējams pat draugi vispār nepastāv, uzbrukums kādam paliek vienīgais. Jo nav jau noslēpums, ka apvainojumi, uzbrukumi internetā ir vāja cilvēka pazīme, gluži kā dzīvē tā būtu roku pacelšana un kliegšana.
04.03.2013 20:01 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Pievakare - kurā Lindexā biji? Es, kā reiz, biju Galerijas Centrs Lindexā, un tur bija tikai vienkrāsaini pelēks vai leopardraksta pelēks. Es tos pieskaitu pie tiem pašiem melnbaltajiem. Šitādi http://www.lindex.com/lv/6902555/?styleId=46648462
Esi tik laipna un parādi no viņu mājas lapas, kādi "soft bra" modeļi tur bija uz 70A izmēru košās krāsās?
04.03.2013 20:02 |
 
Reitings 202
Reģ: 31.01.2013
uzbrukumi internetā ir vāja cilvēka pazīme

Ja kādai viedoklis atšķiras no vairākuma, tad tas ir uzreiz uzbrukums ?
Manuprāt, paust savu atšķirīgos uzskatus ir, nevis vāja cilvēka pazīme, bet tieši otrādi.
Ja kāda ieplestu mutīti neapbrīno Cosmo primadonnu un nelien viņai pak..., viņa ir nenormāla, vientuļa, viņai nav draugi... ?
04.03.2013 20:12 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Ja kādai viedoklis atšķiras no vairākuma, tad tas ir uzreiz uzbrukums ?

Manuprāt, paust savu atšķirīgos uzskatus ir, nevis vāja cilvēka pazīme, bet tieši otrādi.
04.03.2013 20:14 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Patiesībā jau ikdienā man pietiek ar tiem melnajiem, ko Lindexā var dabūt (tie krūšturi man arī šķiet diezgan ērti, vismaz man), bet citreiz ir drēbes, kam nedaudz tā tumšā krāsa redzās cauri. Ne visai smuki tā.
Un vienēr šķitusi skaista sarkana veļa. Gribas ko košu.

Bet es tiešām nesaskatu problēmu staigāt bez krūštura. Tas ir, parasti izvēlos to vilkt - pa lielākajai daļai tāpēc, ka arī mazām krūtīm vajadzīgs atbalsts, tomēr neuzskatu ne par ko traku arī variantu, ja tas netiek vilkts.

Varbūt vienkārši jāsāk trenēt krūšu muskulatūru :D
04.03.2013 20:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Al Capone-man patiik ,skan tiesam labi-primadonna bez kruustura!:D:D
04.03.2013 21:03 |
 
Reitings 202
Reģ: 31.01.2013
skan tiesam labi-primadonna bez kruustura!

jāatzīst, ka humora izjūta tev ir laba :D
04.03.2013 21:22 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
Līdz šai diskusijai es nebūtu nemaz iedomājusies, ka krūšu gali, kas nedaudz izspiežas caur apģērbu, kādam varētu likties neestētiski, piedauzīgi vai seksīgi. Tā ir vienkārši sievietes anatomija, nu, ir tie krūšu gali tur, kas viņos tik briesmīgs? Es krūšturi valkāju tikai tāpēc, ka man nepatīk kratīšanās.
Bet nu laikam esmu dīvaina, jo man arī zīdaiņa barošana ar krūti pussabiedriskā vietā neizraisa ne mazākās emocijas.
04.03.2013 21:23 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Vai nu tiesam nav vienalga, kurs dzivo kuraa pasaule.. ar minipupiem vai pienakannam :D

Man riebj cilveki, kuriem sava dzive tik garlaiciga, lai listu un ostitu citu apaksbixiites :D
04.03.2013 21:28 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Tad jau visam cosmo dzīve ir garlaicīga
04.03.2013 21:35 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Da labi, te diskusijā jau bespriģels - runa gāja par ikdienā staigāšanu bez krūstura, bet kā piemēri pieminēti kūrorti, pludmale, topless... Pilnīgs bezsakars! Nu pludmalē vēl var sauļoties topless ja nekautrējas, bet nu iet uz darbu vasarā bez krūstura lai vai kā bet ir tizli. Tāpat sēžot jūrmalas kafūzī pēc sauļošanās pludmales kleitā bez krūštura ir viens, bet bet iet uz vakariņām centrā blūzē vai kleitā bez krūstura manuprat ir nevietā. Un tomēr ir kaut kadas vecua robežas. KAd mna bija 15 -17 es nekautrējos bez krūstura staigāt, patika, bet tgd, kad man 23 tas liekas bērnišķigi un šķiet, ka norm vecumā norm sieviete tā nedara.


Tās, kas saka par ķermeņa estētiku - pliks vīrietis arī ir estētisks, bet kaut kā nezolīdi būtu puisim bez krekla apkart uz darbu staigāt?? Un vsp jebkurš jauns kopts ķermenis ir estētiski baudām, bet nav jau plikiem jāstaigā! Krūšturim ir noteikta funkcija - saturēt un piedot formu. Tātad bez tā jebkuras dabīgas krūtis karāsies un būs bezformīgas. Protams ja ir silikoni tad no problem!
05.03.2013 03:21 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
jebkuras dabīgas krūtis karāsies un būs bezformīgas. Protams ja ir silikoni tad no problem!
ir cilvēki, kam ir no dabas skaistas, formīgas krūtis. Bet, kas attiecas uz silikoniem - Tu domā, ka tas kaut kāds hēlija balons, kas krūtij vairs neļautu nokaāties? Tāpat taču gravitācija velk uz leju, un, ja sieviete par savām krūtīm nerūpējas, tad ar laiku āda izstaipas un arī tie silikoni nokarājas.
05.03.2013 07:17 |
 
Reitings 28
Reģ: 04.03.2013
Ieteikums no manas puses,ir droši staigā tā kā tev ērti! Man arī ir mazas krūtis A75 vēl pie tam pēc bērna..(nav jau līdz ceļgaliem bet tomēr.) Iepriekšējā vasarā karstajās dienās uz krūšu galiem uzlīmēju plāksterus,tā lai veci veči nelūr,ja gadienā izspiežas,un baigi super.Neniesauļojās lences,krūtīm ērti,man ērti,protams kad nebija tveice krūsturi gan vilku.. Tā kā uz priekšu!
05.03.2013 14:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits