Krūšturi. Jā/Nē?

 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Vakar skatījos raidījumu pa TV, un tur rādīja reportāžu par sievietēm, kuras ir atteikušās no krūšturu nēsāšanas. Intervēja arī ārstus un kaut kādus tur krūšu pētniekus :D, kuri teica, ka, tā kā mēs nēsājam krūšturus, tad kaut kādi augšējie krūšu muskuļi paliek vājāki. Bet to sieviešu, kuras ir atteikušās nēsāt, krūtis paliek pat stingrākas un sāk "skatīties uz augšu" (arī lielu krūšu īpašniecēm), jo tas muskulis tiek nodarbināts. Iemesli, kāpēc sievietes atsakās no krūšturu nēsāšanas ir dažādi - sākot ar visu feminisma būšanu un beidzot ar "vienkārši nav ērti". Runāja arī par to, ka, ja ir nopietns amats, tad krūšturi tomēr būtu jānēsā, jo var taču, redzēt, ja meitenes brīvi nēsājas no vienā sāna uz otru. Un tad es aizdomājos, ka var taču pati uztrenēt to muskuli, arī ja nēsā to krūšturi, ne? Varbūt kāda ar vingrojumiem ir pacēlusi savas krūtis par dažiem centimetriem? Varbūt kāda no jums arī nenēsā krūšturi? Ko jūs par visu šo domājat?
27.02.2013 19:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jaa, kruutis var smuki piepacelt, ja vien nav galiigi iztukshotas. Ja paskataas uz viirieshu dzimuma fitnesa modeljiem, vinjiem ir arii kruutis - labi uzkachaats kruushu muskulis. Ja sieviete uzkachaa to muskuli, kruutis paceljaas uz augshu.
Par to kruushturi runaajot, ir jaaskataas, kaadi ir kruushu gali un kaada auduma apgeerbs. Plaaninjsh trikotaazjas kreklinjsh un lieli, stingri kruutsgali ir paaraak traka kombinaacija.
27.02.2013 21:34 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
velkāju vislaik, un ja gribu justies ērtāk velku sporta krūšturi vai vieglu ērtu bez stīpiņām krūštur veida topiņu, bez staigāju ļoti reti, man tā nav ērti, jo ir D izmērs un gribu lai kaut kas to satur :D
27.02.2013 21:37 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Mājās bez, bet tikko pārkāpu mājas slieksni, tad ar. Vienkārši nevaru iziet bez, uzreiz diskomforts.. Krūšturis nekad, nekur nespiež, līdz ar to tā problēma atkrīt.
27.02.2013 21:42 |
 
Reitings 414
Reģ: 29.01.2009
Ikdienā un pa mājām ar, jo tā smukāk un ērtāk :)
27.02.2013 21:44 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.10.2011
Bez krūštura neizeju no mājas, esmu pie viņiem pieradusi! :D
Bet man ir vienalga, ja sievietei ir ērti bez, lai jau staigā, bet līdz zināmai robežai. Reiz bija mums viena interesanta kolēģe, gados jau tajos labākajos, kas nenēsāja krūšturi, toties mīlēja nēsāt pieguļošas bītlenes. Nu, tas ir sīkums, ka nedaudz kkas izspiežas, tomēr kad vasarā viņa bija uzvilkusi skaistu kleitu ar dziļu dekoltē, pārliecoties pāri galdam abas viņas "draudzenes" varēja apskatīt visā krāšņumā! Lieki piebilst, ka tolaik strādāju ar bērniem un jauniešiem saistītā darbā, tāpēc 13 gadīgie puiši aiz pārsteiguma nezināja, kur likties! tas, manuprāt, gan bija par traku, tomēr viņa it nemaz nenokautrējās, lai gan visi viņas labumi bija izlikti tika izlikti apskatei pusaudžiem!
27.02.2013 21:45 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2013
Labāk jūtos bez.. nav pat īsti vajadzība pēc krūštura.. krūtis ir skaisti piepacelties un nav mega izmērs.. bet gan tāds, kurā krūts forši ieguļ plaukstā :D
27.02.2013 21:45 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Nu, nezinu, man jau šķiet, ka bez krūštura krūšu muskuļi atslābst un krūtis nokarājas, tāpēc nelietoju tikai pa naktīm.
27.02.2013 21:46 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
májás varu staigát bez, bet ja káds ienák ciemos, jútos neérti, pat ja dzemperis mugurá :D uz ielas gan neeju bez, nezinu, man labák patík atrasties sabiedríbá ar krúshturi
27.02.2013 22:41 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu já, gulét gan eju bez...
27.02.2013 22:42 |
 
Reitings 258
Reģ: 08.01.2013
Mājās izvēlos nenēsāt krūšturi, tāpat arī guļot. Bet ārpus mājām - nespēju iedomāties bez krūštura.
Man nav nekas pret, ja sievietes ir bez krūštura, ja ir skaistas formas krūtis, attiecīgs apģērbs un viss kopā neizskatās bezgaumīgi un vulgāri. Ja krūtis ir līdz nabai plus vēl caurspīdīga blūzīte uzvilkta...nu nē.
28.02.2013 00:49 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Krūšturi velku tikai un vienīgi ārpus mājās,kā esmu pa druvīm iekšā,tā mājas drēbēs un-let those puppies out! :D Nu ok katru reizi nav tā,ka krūšturi uzreiz ar novelku,citreiz atstāju un tad pa mājām ar sanāk staigāt ar krūšu saturētāju,bet nu jā,kad varu cenšos savas daiļavas laist brīvībā :D
28.02.2013 01:02 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Vai tiešām tā krūtsgalu jūtība visām tik ļoti atšķirīga? Es vispār nesaprotu kā var pieļaut domu par krūštura nenēsāšanu ikdienā, jo man tas ir ļoti nepatīkami, visu dienu just kā apģērbs vai vēl kaut kas berzējas. Pa mājām un īpaši neko nedarot nav tas pats, kas visu dienu esot kustībā kaut ko aktīvi darot. Un jā, man ir knaps B, bet jau ir nepatīkami just kā ejot krūtis cilājas, kur nu vēl skrienot. Nezinu kā to vispār paciestu lielāku krūšu īpašnieces. Pēdējais - man nepatīk kā manu krūšu forma izskatās ar apģērbu. Man nav kompleksu kad esmu kaila, jo tas ir citādāk, bet zem apģērba tomēr gribās lai izskatās perfekti. :D
28.02.2013 01:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits