Jusu attiecības ar saldumiem :D ?

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Cik daudz jūs diena apēdiet saldumus?Es mēģinu sevi no tā atturēt,bet līdz ko ieeju veikalā,tad sagrābjos n-tās šokolādes.Nekādas bulciņas,kūciņas,cepumi īpaši man negribās.Esmu tieva,bet man ir bails,ka sabojāšu gan izsktu, gan veselību ar tiem draņķiem.
Jā zinu,kad organismā varbūt trukst kaut kas,bet man apedot normālas vakaras gribās tik ļoti to šokolādes batoņiņu.Ja vairākas dienas,neēdu,tad pēc laiciņa noraujos no ķēdes.
Gribu no šī paraduma tik vaļā,vasara nāk un papildus kg un celulits nav tas kas man kārojas :(
25.02.2013 04:14 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Arprata daudz :D sodien 2 twix, oreo paku un paris seashells :D un ta apmeram katru dienu :D
26.02.2013 23:32 |
 
Reitings 141
Reģ: 29.01.2009
Endy* Man ir atkarība no šokolādes. Es varu 10minūšu laikā mierīgi notiesāt 100gr piena šokolādes ar lielajiem riekstiem.
Citus saldumus es tā neēdu, citreiz vēl kādus cepumus.
Agrāk LV dzīvojot bieži pirku bulciņas, jo tas bija ātrākais, ko kaut kur nopirkt un apēst (it seviški tad, kad braukāju ar vilcienu). Tagad par laimi bulciņas neēdu, jo Vācija tās ir ļoti dārgas un ne tik garšīgas. Labāk nopērku siera kruasānu


Tikpat ātri var apēst banānu, ābolu, bumbieru, utt. Protams, ja nav žēl savas veselības un ar kg viss kārtībā, tad var arī ēst bulkas:)


Par tēmu - neesmu atkarīga no saldumiem. Reizēm gan dikti sagribās balto šokolādi ar riekstiem, tāpat pie kafijas kaut ko saldu.
27.02.2013 00:29 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Jau 9 dienas noturos bez saldumiem. Skaitu dienas kā narkomāns, visiem stāstu un lepojos tā, it kā būtu atmestusi smēķēšanu. :D
27.02.2013 00:39 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Ne jau tikai saldumi ietekmē svaru, bet gan kopējais patērēto kcal apjoms dienā. Es pieturos pie principa - ja gribu šokolādi, ēdu, bet visticamāk pusdienās ņemšu grillētu gaļiņu + salātus, nevis karbonādi.
Protams, tagad ziemā tāpat nedaudz esmu uzēdusies, bet tas no super mazkustīga dzīvesveida. Sāku jau veikt izmaiņas savā ikdienā :)
27.02.2013 06:04 |
 
Reitings 622
Reģ: 16.12.2012
atkarība no šokolādes..true story :(
27.02.2013 06:10 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, laikam no meness fazes atkarigs! Ir ta, ka negribas nedelam, tad jau sapriecajos, bet tad sagribas ta, ka cert acis :D
Garso, bet tadas vienkarsas lietas - piena sokolade bez nekadiem riekstiem vai rozinem.
Gumijkoncas, ipasi Katjes sivengalvas.
A, vel man garso tas holandiesu vafeles ar karameli vidu.
Salidzinot ar gadiem 5 atpakal, mila pret saldumiem ir gajusi mazuma.
27.02.2013 07:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits