Cilvēki- ...

 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Šķiet ziemas periods ir stipri par stipru ievilcies. Bet labā ziņa ir tāda, ka pavasaris jau ''klauvē'' aiz loga rūts tikpat kā. Un šajā garajā, tumšajā rudens- ziemas periodā ir ievilkusies depresija. Laikam jau tāpēc, ka ārā lielākoties ir drūms laiks, saulīte pa retam parādās un man teju jau gandrīz gads riņķī kad esmu viena. Tā pārspīlētā valentīndiena mani vai beidza nost no vientulības sajūtas. Labi, ka tā ir garām. Bet ne jau šoreiz par to ir stāsts. Stāsts ir par cilvēkiem, par sabiedrību kopumā.

Jau pasen esmu novērojusi (taču kādu mēnesi tā stiprāk), ka uz manis tiek vērst desmitiem, simtiem acu pāru. Nosodošu acu pāru, vienalga kurā vietā - autobusā, vilcienā, tramvajā.. uz ielas pie luksafora, visur kur es dodos savās dienas gaitās un manis tiek vērsti šie nosodošie acu skatieni. Par ko? PAR KO ,NOLĀDĒTS? Es esmu kārtīga, jauna sieviete - kopta un labi ģērbjos, drēbes vienmēr ir no labiem veikaliem tīras, kosmētika saprāta robežās tiek lietota. Ģērbjos atbilstoši laika apstākļiem. BET? Ko var blenzt, es atvainojos. Daudzi pat uzdrošinās pagriezties vēlreiz atpakaļ, pasmīkņāt.

Kāpēc es to rakstu - šodien bija liels, trekns punkts tam visam.. kas lika vienkārši man eksplodēt. Lai gan ir svētdiena, es pēc darba devos mājup uz staciju. Līdz vilcienam bija dažas minūtes atlikušas, stāvēju uz perona un gaidīju savu vilcienu. Nolēmu atbildēt uz draudzenes iepriekš rakstīto īsziņu. Tajā pašā laikā, kāds puisis.. kāds nu puisis 20+ gadi, no tāda ''kruto'' galu. Nesaku, ka es esmu zemē metama, es arī labi izskatos un no draugiem saņemu, kā arī kolēģiem tikai komplimentus. Jo mans darbs ir birojā un tur ir jāģērbjas un jaizskatās pieklājīgi, lietišķi, smuki.
Šis puisis staigāja no viena stūra uz otru, šurpu turpu . Un tad man kā pārsteigums (es to puisi nepazinu, nezinu kas viņš tāds) , perons tukšs ... un BAMS!! No mugurpuses viņš man ar plecu savu stipri iesita, pagrūda un pateica '' Dur* bl!!!*''. Nodomāju, smalks gājiens! Bet neko viņam tam āpsim nepateicu:@ . Jo mana pašapziņa pēdejā laikā dēļ šiem cilvēkiem, kad šķiet ka ar mani nav kas kārtībā ir pamatīgi iedragāta un tas vēl maigi teikts. Nervi ir noēsti, ka pat sabiedrībā uznāk raudiens.



Izkāpu no vilciena, viņš arī. Bet viņš nebija vietējais. Vietējos es zinu, jo dzīvoju mazā miestiņā netālu no Rīgas. Es pagriezos un mājup pār asarām nevaldīdama gāju apkārt ceļu, kas ir garāks, nekā parastais ikdienā ierastais.

Es vairs nezinu ko darīt. Par ko man tas viss? Par ko? Kāpēc tā ir jāblenž? Ko es esmu izdarījusi kādam? Es vispār esmu klusa, mierīga. Uz teātri, visām izrādēm es eju viena pati, bez ģimenes, bez draudzenēm. Tur arī šie skatieni. Tā sāp. ;(

Cilvēki- tie ir mežoņi. Ne velti esmu teikusi ka dzīvnieki ir bijuši visos laikos uzticamāki par divkājaino.
24.02.2013 18:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ieliec kaadu bildi, kuraa modelei ir liidziigas dreebes un stils kaa tev.
24.02.2013 19:06 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Jāni , vienīgais trollis te - esi tu. :(
24.02.2013 19:07 |
 
Reitings 43
Reģ: 30.10.2012
Ja esi līdzīga bildē esošai sievietei, mani tāda biedētu, nav simpātiska, ļoti agresīva!
24.02.2013 19:09 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
par párak skaistu cilvéku mazas meitenes nesmietos, bet vnk pateiktu, paskaties, cik skaista! un cilvéki, aizskatoties uz skaistu meiteni, pasmaidítu, ja vinja uzkjertu vinju skatienus.
24.02.2013 19:13 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Mis Take, es pati vienreiz braucot troļukā pieķēru sevi pie tā,ka pamatīgi lupiju virsū vienai meitenei, bet viņa bija tik sasodīti skaista!!! tāda ļoti īpaša, savādāka kā citas. Laikam sajuta manu skatienu un paskatijās uz mani, un viņa šķielēja. Bet tāpat es pasmaidiju un viņa pasmaidija pretī. (l)
24.02.2013 19:15 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
zini Lēna, ne tev vienai tā... arī es esmu piefiksējusi, ka blenž virsū, pilnīgi tā, ka tu redzi, no galvas līdz kājām noskatās, jā, un citreiz sačukstas.

es neesmu nekāda krutā ne arī noplukusi, saģērbusies normāli, es pat teiktu, tagad ziemā pat nepamanāmi, viss melns, ģīmis tikai rēgojas.
tādēļ es to nevaru racionāli izskaidrot un cenšos ignorēt. jo iedomāties, ka smejas, būtu sevi nevajadzīgi pazemināt. tādēļ domāju, ka laikam labi izskatos :) un pasmaidu blenzējai pretī.
24.02.2013 19:18 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu nezinu. Parasti ir tā,ka - ja tev liekas,ka uz tevi visi baigi blenž, tad neviens uz tevi neblenž. Tu vienkārši gribētu,lai blenž.
Uz mani neviens neskatās kaut gan reizēm vajadzētu, kaut vai tikai tāpēc,lai pateiktu,ka man bikšu priekša vaļā :D jā, rāvējs pusbeigts, visu laiku virinās. :D
24.02.2013 19:18 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
Tas ir tāds mūsdienu sindroms, cilvēki ir vnk bezkaunīgāki palikushi, un daudziem sīčiem pat vecāki nemāca, ka blenzt ir nepieklājīgi.
Nu man pašai arī laiku pa laikam gadās, ka kāds cilvēks, biežāk meitenes, vnk pavada mani ar skatienu, pretim nākot pa ielu. Es neko, lupiju pretim. Bet nu tā, vaiatskatās kādfs vei nē nezinu, jo lai to pamanītu, pašam ir jāatskatās.
Tavā gadījumā, vēl variants, varbūt tu ej tāda saspingta vai stīvi. Nekāds uzbrauciens, tas vnk arī savu uzmaību pievērš. Un tas čalis stacijā, vnk lohs, kuram varbūt arī slikta diena, problŗmas ar pasha meichu, uz kādām vielām utt. Neņem galvā. Tāpat kā visus parējos. Uzliec austinjas un chill, kā es parasti :D
24.02.2013 19:19 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
čāča, hi five! man arī ! :D bet pagājšnedēļ nopirku jaunas bikses, jo izbesija ,ka visu laiku vaļā :D
24.02.2013 19:19 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Monro - man šīs ir jaunās bikses :D staigāju un ķūlis vaļā :D Ieeju darbā un iesmeju - un neviens man to nevarēja pateikt, ne? :D ja būtu kas izkāries ārā - nez, tad pateiktu?
Un autorei - es parasti netīši ilgāk kā vajadzētu nopētu, ne visai glītas sievetes. tad es iedomājos par to,ko tur vajadzētu pielabot, izlabot utt.
24.02.2013 19:22 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
labāk parunā ar kādu draudzeni un pajautā viņai, kas tam varētu būt par iemeslu :) mēs taču nevar kafijas biezumos izzīlēt
24.02.2013 19:24 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
*nevaram
24.02.2013 19:24 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
čāča, pamēģini ar plaķenēm vai sliktākajā gadijumā pinceti vai šķērītēm saspiest to vietiņu rāvējam, lai saspiežās stirpāk! man tas palīdzēja! vismaz uz pāris dienām :D
24.02.2013 19:24 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Cilvēks gribēja, lai mēs pasakām, ka visi cilvēki ir stulbi un viņiem skauž, kāda daiļava ir tēmas autore. Acis žilbst no skaistuma


Nu kur tik aprobežota domāšana. Vai tad autore teica, ka baigā skaistule? Nez kāpēc skatīšanās virsū uzreiz nozīmē, ka autore pozicion;e sevi kā super skaistu un ja neblenž jums virsū, jūs esat neglītas un tad jāsprēgā te?
Lēna, neņem pierē. Man liekas, ka izskaidrojuma tam vnk nav. Zini, tas ir kaut kas iek''sejais varbūt.

Un par to lūrēšanu ... nu dažreiz arī pieķeru kādu skatoties man virsū, bet uzreiz nesadomājos, ka dēļ tā, ka varbūt esmu super skaista. Iemesli var būt dažādi un nevajag jau baigi blenzt kādam virsū, lai konstatētu, ka skatās virsū. Pietiek jau tikai pacelt acis kādā brīdi un var ievērot, ja kāds/kāda skatās virsū.
24.02.2013 19:25 |
 
10 gadi
Reitings 204
Reģ: 27.01.2013
Ja problēma tiešām ir tajā, ka pati blenz vai Tev vienkārši ir dusmīga "neitrālā" sejas izteiksme, ieteiktu vienkārši novērst domas ar mūziku austiņās, kā jau meitenes iepriekš minēja. Sabiedriskajā transportā var lasīt kādu grāmatu vai kaut vai spēlēt "angry birds" :D Jo mazāk pievērsīsi uzmanību blenzējiem, jo mazāk tie traucēs.
24.02.2013 19:28 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Monro - es esmu rāvēja galā ietinusi spraudēj adatu:D un tad piespraudu pie biksēm.(šodien):D rīt provēs iet uz darbu :D
24.02.2013 19:29 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Meksikanka,
tieši tā - vienkārša, kārtīga meitene.. kura nav iedomīga un neģērbjās ne ūdeļādas kažokos, ne zeltā.
Un man parasti acis ir nolaistas (vilcienā,tramvajā u.c) .. lasu grāmatu,žurnālu kādu. Nelūru ne uz vienu speciāli. Vai arī es vēl mēdzu gulēt, bet ko atveru acis - tā kāds vienmēr šādi skatās. Piemēram, kad iekāpju sabiedriskajā, ejot pa eju kamēr atrodi brīvo vietu kur apsēsties .. man ir vsp vāks. Labāk vienkārši neeju tālāk un palieku tamburā vai vagona sākumā.


Man vajag atvaļinājumu. :D :)
24.02.2013 19:32 |
 
10 gadi
Reitings 4053
Reģ: 02.01.2011
ja lūr bērni, tad kkas tur tomēr ir..

nu man kursā bija meitene ar tādiem sejas vaibstiem un acīm, ka pirmais kas ienāca prātā viņu redzot- ļauna ragana!! un uz viņu varēja skatīties daudz un dikti.. atceros, ka pašai reiz lekcijas laikā ienāca prātā doma- kā viņas draugs seksa laikā spēj uz tādu seju skatīties.. bet vsp meitene normāla, ja iepazīst..

un reiz veikalā redzēju, kā maza meitenīte raustīja mammu aiz piedurknes un rādīja ar pirkstu uz sievieti ar ūsiņām.. ieteiktu padomāt, varbūt tiešām izskatā ir kkas tāds, kas lec acīs?!
24.02.2013 19:35 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Varbūt arī pati pateici, kas par vainu - vajag atpūtu no slodzītes :D Ja Tu visu garo dienu esi cilvēkos, tad nav brīnums, ka visādas dīvainības sākas :)
24.02.2013 19:37 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Nav man ūsiņu. Zilu rinķu ap acīm arī nav - to es uzreiz saku uz priekšdienām.
Nu par to ''ļauno sejas izteiksmi/vaibstiem'' varētu padomāt vēl.. :d
24.02.2013 19:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits