Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cilvēki- ...

 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Šķiet ziemas periods ir stipri par stipru ievilcies. Bet labā ziņa ir tāda, ka pavasaris jau ''klauvē'' aiz loga rūts tikpat kā. Un šajā garajā, tumšajā rudens- ziemas periodā ir ievilkusies depresija. Laikam jau tāpēc, ka ārā lielākoties ir drūms laiks, saulīte pa retam parādās un man teju jau gandrīz gads riņķī kad esmu viena. Tā pārspīlētā valentīndiena mani vai beidza nost no vientulības sajūtas. Labi, ka tā ir garām. Bet ne jau šoreiz par to ir stāsts. Stāsts ir par cilvēkiem, par sabiedrību kopumā.

Jau pasen esmu novērojusi (taču kādu mēnesi tā stiprāk), ka uz manis tiek vērst desmitiem, simtiem acu pāru. Nosodošu acu pāru, vienalga kurā vietā - autobusā, vilcienā, tramvajā.. uz ielas pie luksafora, visur kur es dodos savās dienas gaitās un manis tiek vērsti šie nosodošie acu skatieni. Par ko? PAR KO ,NOLĀDĒTS? Es esmu kārtīga, jauna sieviete - kopta un labi ģērbjos, drēbes vienmēr ir no labiem veikaliem tīras, kosmētika saprāta robežās tiek lietota. Ģērbjos atbilstoši laika apstākļiem. BET? Ko var blenzt, es atvainojos. Daudzi pat uzdrošinās pagriezties vēlreiz atpakaļ, pasmīkņāt.

Kāpēc es to rakstu - šodien bija liels, trekns punkts tam visam.. kas lika vienkārši man eksplodēt. Lai gan ir svētdiena, es pēc darba devos mājup uz staciju. Līdz vilcienam bija dažas minūtes atlikušas, stāvēju uz perona un gaidīju savu vilcienu. Nolēmu atbildēt uz draudzenes iepriekš rakstīto īsziņu. Tajā pašā laikā, kāds puisis.. kāds nu puisis 20+ gadi, no tāda ''kruto'' galu. Nesaku, ka es esmu zemē metama, es arī labi izskatos un no draugiem saņemu, kā arī kolēģiem tikai komplimentus. Jo mans darbs ir birojā un tur ir jāģērbjas un jaizskatās pieklājīgi, lietišķi, smuki.
Šis puisis staigāja no viena stūra uz otru, šurpu turpu . Un tad man kā pārsteigums (es to puisi nepazinu, nezinu kas viņš tāds) , perons tukšs ... un BAMS!! No mugurpuses viņš man ar plecu savu stipri iesita, pagrūda un pateica '' Dur* bl!!!*''. Nodomāju, smalks gājiens! Bet neko viņam tam āpsim nepateicu:@ . Jo mana pašapziņa pēdejā laikā dēļ šiem cilvēkiem, kad šķiet ka ar mani nav kas kārtībā ir pamatīgi iedragāta un tas vēl maigi teikts. Nervi ir noēsti, ka pat sabiedrībā uznāk raudiens.



Izkāpu no vilciena, viņš arī. Bet viņš nebija vietējais. Vietējos es zinu, jo dzīvoju mazā miestiņā netālu no Rīgas. Es pagriezos un mājup pār asarām nevaldīdama gāju apkārt ceļu, kas ir garāks, nekā parastais ikdienā ierastais.

Es vairs nezinu ko darīt. Par ko man tas viss? Par ko? Kāpēc tā ir jāblenž? Ko es esmu izdarījusi kādam? Es vispār esmu klusa, mierīga. Uz teātri, visām izrādēm es eju viena pati, bez ģimenes, bez draudzenēm. Tur arī šie skatieni. Tā sāp. ;(

Cilvēki- tie ir mežoņi. Ne velti esmu teikusi ka dzīvnieki ir bijuši visos laikos uzticamāki par divkājaino.
24.02.2013 18:13 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
Jā,mana mamma piem.tikai brīnās,kas notiek ar mūsu cilvēkiem Latvijā. Tik bezkaunīgi,nežēlīgi,bezjūtīgi...njā...
24.02.2013 18:15 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man liekas, ka tev rādās, kaut kas šizofrēnisks...
24.02.2013 18:15 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Esmu saskārusies ar to pašu.. Meitenes it īpaši - skatās uz mani it kā es kaut kāds sūds būtu. Nesaprotu šito. Cilvēki nojūgušies,Goda vārds
24.02.2013 18:17 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, Tu pārspīlē un tās ir tavas iedomas , ka visi uz tevi skatās. Cilvēks redz to ko vēlas redzēt. Nu piedod atvaino , neticu , ka esi tik nenormāli īpaša vai briesmīga, lai visi uz tevi skatītos.
Un par puisis uz perona , nu uzgrūdās, uzgrūdās.
24.02.2013 18:17 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
Jau pasen esmu novērojusi (taču kādu mēnesi tā stiprāk), ka uz manis tiek vērst desmitiem, simtiem acu pāru. Nosodošu acu pāru, vienalga kurā vietā - autobusā, vilcienā, tramvajā.. uz ielas pie luksafora, visur kur es dodos savās dienas gaitās un manis tiek vērsti šie nosodošie acu skatieni.


varbūt arī ir mazliet šizofrēnija,jo man tā nekad nav licies. ir bijis,kad kāds greizi paskatās...bet ne tā,ka visi tagad tik vien to darītu,kā lūrētu uz mani..
24.02.2013 18:17 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Gurri,tas nu gan nebija jauki teikts..
24.02.2013 18:18 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Iesaku vnk nomierināties un skaties tomēr pozitīvāk, pati arī dzīvoju tādā kā bedrē, šī ciemata cilvēki ir ļoooti pieriebušies ar savu ziņkāri un attieksmi, bet es vnk ciešos,jo zinu,ka drīz būšu prom un tad būs miers :)
24.02.2013 18:19 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Labi,piekrītu Kristelai,ka ne visi skatās - tas nebūtu normāli,bet varbūt autore tiešām ir savādāka vai atšķiras ar kaut ko.
24.02.2013 18:19 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Gurri,
nerādās man nekas šizo - es tos skatienus piefiksēju. Lūr uz mani tā, kā būtu apēdusi kādam kaut ko. Daži ir tik bezkaunīgi, ka skatās uz mani, smīkņā un sačukstās ar otru blakus sēdošo.
Tas ir neizturami. Es nesaprotu, kā sabiedrībā zināmi cilvēki - slavenības dzīvo. Bet es neesmu, esmu meitene no piepilsētas. Vienkārša studente, kas strādā un cīnās par savu vietu zem saules.

Kristela,
reizēm liekās ka zeme vnk ietu uz galu.. cilvēki paši vienkārši iznīcinās. Pašiznīcināšanās.
24.02.2013 18:20 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Un jā, piekrītu pirmajām meitenēm, cilvēki ir palikuši ļoti dīvaini, tik riebīgi,ka gatavi..... nezinu, nav pat vārdu.
24.02.2013 18:22 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nez, kāpēc uz mani neviens neskatās ŠĀDI. Nomierinies, padzer kādu balderjāņu sakni vai arī bildi studijā, iečolēsim, kas tur īsti nav kārtībā! :D
24.02.2013 18:22 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Lēna Un ir tādi,kas tevi vēro, kaut arī tu esi -Vienkārša studente, kas strādā un cīnās par savu vietu zem saules, vēro, jo redz' tā labi apģerbusies,bet Lv valda krīze, kur rauj naudu utt?
šitā +, - ir manā ciemā, fuj. Riebjas tādi cilvēki.
24.02.2013 18:23 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Jā, kā tad!
Perons tukšs.. , netālu stāv viens pensionārs, es un šis šurpu turpu staigājošais puisis. Viņš staigāja no viena perona gala uz otru, gaidīja vilcienu.
Tad uz šī perona, kur praktiski gandrīz neviena nebija, viņš speciāli man no muguras uzskrēja un nobļāva DURA BĻA! . Tas ir normāli?
Kurš te tagad ir šizofrēniķis? Ne jau es. Es vienkārši stāvēju, rakstīju īsziņu un gaidīju vilcienu.
24.02.2013 18:24 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
léna, ja tev nerádás un tu nemurgo, jo es neticu, ka visi tálúr un apspriezh tevi, tev tachu nav 2 deguni? :D es tavá vietá, tádam, kursh atgriezhás lai vélreiz palúrétu, pieietu klát un pajautátu, vai ir kádas problémas/ko lúri/gribi iepazíties,idiot? vai piezvanítu draudzenei blakus stavot, un skalji teiktu, oo, man te blakus táááááds idiots, visu laiku lúr, laikam samíléjies :D
24.02.2013 18:25 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Nu.. tur ir divi varianti..

Vai nu Tev putniņsh, atvaino, uzķēzījis un visi nu lūr, vai arī iesaku izlasīt sho rakstu..

http://pilnigstuksums.wordpress.com/2013/01/24/2-vizite-pie-terapeita/
24.02.2013 18:25 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jautaajumi tev:
1. Neesi chigaaniete vai vizuaali peec taadas neizskaties? Daudzi cilveeki ir veel jo projaam stereotipu pilni, ka visi chigaani zog, melo utt un vaajaakie indiviidi savas dienaa sakraataas dusmas izlaadee uz minoritaateem, jo tas vinjiem liek justies labaak.
2. Pati gadienaa neblenz virsuu? Varbuut tev gadaas, ka pati kaut ko aizdomaajies un acis paliek skatoties vienaa punktaa, radot iluuziju, ka riebiigi skaties virsuu.
3. Varbuut kaut kas tavaa neverbaalajaa valodaa izraisa agresiivaako tipaazju naidu? Pieraujies malaa, kad taadu redzi, nomaini seedvietu, saker somu un iebaaz demostratiivi zem paduses utt. Tas var indiviidu aizvainot, jo praktiski ar taadu valodu vinjam pazinjo - tu esi pretiigs, smirdiigs vai tu esi zaglis un es negribu buut tavaa tuvumaa.
4. Tu geerbies diivaini. Lai gan, es pati esmu staigaajusi ar skinhead zaabakiem getto un atskaitot kuriozu noskatiishanos un apjautaashanos, kur es rauju tik diivainu apgeerbu, neko vairaak neesmu izbaudiijusi.
24.02.2013 18:26 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Jocīgi, ja esi it kā parasts cilvēks, tad kāds iemesls citiem lūrēt virsū? Varbūt jums tur kāda lūramā slimība nāk virsū, tāda kā epidēmija? :D
24.02.2013 18:27 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
es tavá vietá, tádam, kursh atgriezhás lai vélreiz palúrétu, pieietu klát un pajautátu, vai ir kádas problémas/ko lúri/gribi iepazíties,idiot? vai piezvanítu draudzenei blakus stavot, un skalji teiktu, oo, man te blakus táááááds idiots, visu laiku lúr, laikam samíléjies

Es,laikam, arī šitā pat izdarītu :D
Tad vēl pie sevis tāaa pasmietos, ha :D
24.02.2013 18:27 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
varbūt arī tas, ka noskauž jā.
Bet nu ..

divas dienas atpakaļ braucu no rīta uz darbu, vilcienā pa ceļam vienā pieturā iekāpa skolnieku grupa. Laikam devās ekskursijā. Man blakus un pretī apsēdās dažas no pamatskolas meitenītēm. Kādas 6-8 klases. Un viena čukstēja otrai, paskaties uz viņu. Ieķiķinājās. Tas nudien tajā brīdī lika man ķerties pēc spogulīša somā un paskatīties vai make-up nav izsmērējies. Bet nekā nebija.
24.02.2013 18:28 |
 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
Nevaru saprast kā var uz vienu cilvēku visi skatīties un ķiķināt
24.02.2013 18:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits