Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

totāli viena

 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
nezinu ar ko lai sāk mainīt savu dzīvi, nesaprotu ko daru nepareizi..,jo jūtos totāli vientuļa. es visu laiku esmu viena, man nav draudzeņu ar ko klačoties. nē nu teorētiski jau ir divas pārcēlušās uz dzīvi ārpus Latvijas un citas studē, strādā tik aizņemtas, ka neesmu satikusi jau diezgan ilgu laiku. pašai ir darbs strādāju cītīgi, bet tā pa lielam vienmēr esmu viena, iepirkties eju viena, ārā eju viena, mājās esmu viena. jūtos kā nevienam nevajadzīga lupata. āa, ok man ir draugs, kas mūždien ir kkur prom, jo viņam virnmēr ir kārtojamas ģēlas utt. par to es tagad negribu runāt. bet jā tās ir manas lielākās bailes - vientulība, un tās ir piepildījušās. un es laikam saprotu, ka es to pievelku, jo izmisīgi cenšos to atvairīt, itkā cīnīties ar to, bet krītu arvien vairāk. katru brīvdienu vakaru es esmu viena pie tv un jā šodien jau ir 3šā nedēļa kā es bimbāju, jo nav neviena ar ko parunāt, ar ko kkur aiziet utt. un vispār es ļoti kaunos, ka man nav ar ko kkur aiziet, tāpēc arī nevienam to nestāstu. laikam jau man ir kompleksi baigie un tūlīt miss ideālās mani apries, ka nav ko čīkstēt. kā man tikt galā ar tām bailēm no šīs vientulības? es nezinu , lasīt kādas gudras grāmatas? kādas? atrast draugus - kur? man nav kur iet viņus meklēt, ne sporta zāles ne vēl kādas interešu vietas, jo man gluži vienkārši nav money lai kkur piedalītos. aj esmu vienkārši nelaimes čupa. es tikai gribēju pastāstīt to kādam, vismaz cosmo.
23.02.2013 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Man šodien tā liekas, ka esmu viena pati, kaut ari nemaz tā nav. :/
Varbut sāc iet uz cosmo tusiņiem, neesmu nekad tur biju un neko nezinu, bet jā.
23.02.2013 23:16 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
ar kosmo tusiņiem ir tā, ka tie ir citā pilsētā un man tie būtu diezgan lieli izdevumi, ko nevaru atļauties, mūžīgā naudas problēma. apsveru šādu domu, kad būtu kur tuvāk. bet tagad pat ar mammu nevaru aprunāties, jo viņa man vienmēr bijusi tāda pīkstīga, viņā ir daudz negatīvu domu un katreiz kad kko gribu parunāt viņa neko neatbalsta, vienmēr viss ir slikti utt. tāpēc jā, sēžu un vnk gruzos jau kuro nedēļu.
23.02.2013 23:19 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
ananās atrodi sev kādu vaļasprieku, kas prasa mazu naudas summu.
Piemēram, izšūšana, šūšana, zīmēšana vai tml. Palasi romānus. Palutini sevi ar karstu vannu.
Nav tik traki, kā stāsti. Vienkārši vakaros tā vientulības sajūta trīskāršojas, liekas, ka viss ir pavisam slikti. Man tā ir tad, kad neviena nav mājās. Vot tad ir briesmīgi.
Tagad daudzas aktivitātes atsitās pret jautājumu - nauda. Bet pa nedēļu taču vari iekrāt kādu lieku latiņu un pēc tam piektdien vai sestdien aiziet uz klubu iedzert kādu sidriņu ,ne?
23.02.2013 23:22 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
Sveika!

Tavas draudzenes, par kurām saki, ka viņas ir aizņemtas, bet ilgi neesat sazinājušās. Varbūt sazinies, piezvani vai aizraksti intrnetā viņnām, parunā, kad viņām būs laika,ieplānojiet kaut ko iepriekš,kad varēs tikt.

Ar draugu izrunājies,pasaki,kas uz sirds, varbūt viņš skrin savās darīšanās un nepamana,ka jūties vientuļa. Atkl'ti izrunājies, lai draugs saprot un varbūt mēģinit saplānot kopā ko darīt,kaut vai filmu vakars mājās, ja nav likas naudas, kur aiziet. Kaut vai divatā aiziet kopā kaut kur pastaigāties,kopā pagatavot ēst u.t.t. Ja draugam ir draugi ar draudzen'm,sarunājiet kopīgi kaut ko.

Varbūt šeit cosmo.lv vari atrast kādu draudzeni,sakumā vēstuļdraudzni no savas pilsētas. Varbūt izdodas atrast labu draugu :)

Lai izdodas :)
23.02.2013 23:23 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Gribētu piekrist Smaidīgās rakstītajam!
Galvenais nekrist depresijā..bet mēģināt rast risinājumus, pašai sevi uzmundrināt!! ;)
23.02.2013 23:26 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
enija, nedomāju, ka tur vaina ir hobijos. Bet sajūta, kad gribi iziet pastaigāties un saproti, ka tomēr nav neviena draudzene, vai arī nav ar ko parunāties no sirds, ir citādāka un noteikti draudzenes arī tādas kurām var uzrakstīt čau, kā tad tev iet, sen neesi satikta, tās ir vispārīgas sarunas, ja ananāsam būtu vismaz viena sirdsdraudzene arī būtu citādāk.
23.02.2013 23:28 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
Sveika! :)
Droši vari rakstīt ja sirds pilna!
Es arī viena dzīvojos pa mazpilsētu. Lielākā daļa draugu ir pārvākušies prom.
23.02.2013 23:31 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
stulbi, ka man katram ieteikumam ir pretarguments :( te cosmo neesmu neko īsti atradusi, nezinu laikam neesmu interesanta. jā kko jau šad tad paadu mājās un tā, bet nē tas nekliedē manu vientulību, jo stulbums pēc dabas esmu saboedrisks cilvēks vismaz biju? kādreiz biju ballīšu guru, nu jau kādus divus gadus mājas miera mika, kas nekur neiet, un tā nu man tagad ir bail pirmajai uzsākt sarunu, vispār vienmēr domāju ka tik nepasaku kko lieku, apmulstu. nezinu kāpēc tā,kas ir noticis. kādreiz cilvēki teica, ka es jau nu gan neesot uz mutes kritusi, nu paskat tagad vispār esmu kkur nogritusi un iekritusi :(
ar draugu ir tā, ka viņš ir sasodīti aizņemts, viskko darās utt., nezinu vai vaņam kas no tā visa sanāks, bet lai cilvēks mēģina. netaisos nevienam aplauzt spārnus. esmu runājusi, viņš izturas pret mani mīļi utt, un tā viņš domā, ka var kompensēt, ka ar 'visu laiku ir kkur prom. vienvārd sakot viņš mani nesaprot. un ar draudzenēm ir tā, ka es rakstu , kko jau parakstamies, bet viņas vnm tik aizņemtas, ka jūtos ka uzbāžos :(
23.02.2013 23:32 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
izdari labu darbu, paņem no patversmes suni vai kaķi un nebūsi viena.
23.02.2013 23:37 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
man jau ir kaķis un jūtu ka būšu kaķu vecene, jo neviena cita jau nav.
23.02.2013 23:40 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja visu laiku strādā, bet naudas nekam nav, tad varbūt jāmaina darbs? Un kas tā par pilsētu, kurā nav neviena bezmaksas interešu vieta?
23.02.2013 23:40 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
oho, vispār priecājos, ka tāds darbs ir. un jā kādas tad bezmaksas interešu vietas var būt?
23.02.2013 23:43 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
kori, dejas, visādi pasākumi, balles, teātri, koncerti nenotiek tur?
23.02.2013 23:44 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
nu jā noteikti notiek, koris nebūs pa manai līnijai, man nav balss. teātra pulciņš pieaugušajiem? neesmu dzirdējusi, skolas laikā gāju jā. dejās arī gāju, bet vnm vajadzēja kko maksāt par ceļu, par tērpiem, izbraukumi. hm, nez vai kkas mainījies.
23.02.2013 23:46 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tautas dejas tak ir visur :) Regulāri mēģinājumi, uzstāšanās, ceļojumi- cik dzirdēts.
23.02.2013 23:46 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Aizej gan uz kori. Tev pārbaudīs balsi un ja nav lācis uz ausīm uzkāpis, tad dziedāt var iemācīt jebkuru.
23.02.2013 23:48 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Tev vismaz ir otra puse, darbs un kaut káda stabilitáte. Citám pat tá nav.

Bet, ja par sevis nodarbináshanu, tad iesaku aiziet uz kādiem deju kursiem.

Ja nav deju kursi, tad tepat ieksh Cosmo- nevis skaties, kur kāda taisa tusiņu, bet LAICĪGI organizē tādu pie sevis vienalga kādā pilsētā. Ja feini saplānosi, gan jau kāda atbrauks! :P Why not?

P.S. Nesen bija diskusija par bērnu skaitu ģimenē.. Tas ir vel viens iemesls, kāpēc labi ir, ja ir kāds brālis vai māsa..
23.02.2013 23:48 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
man nav draudzeņu ar ko klačoties

Es jau esmu saradusi ar domu, ka man visas draudzenes ir pazudušas, sēžu netā meklēju visādu info, ko varētu padarīt brīžos kad navko darīt. Aizeju uz kādu veikalu apskatīt apģērbu gabalus, uzprasu konsultantei kaut ko. Veikalā kāda veca tantiņa pienāk klāt saka , es tev parādīšu kura desa ir garšīga, vai arīvēl kāda cita uzprasa vai tie mandarīni ir garšīgi, ar svešiem suņiem parunājos, tie kas ir kopā ar saimniekiem kktā. Vairs jau neskumstu. :D
23.02.2013 23:50 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
jā tautas dejas noteikti ir, bet ah, nav pa manam. un koris nederēs, jo skolas laikā mani neņēma, jo nu jā laikam tas lācis vainīgs :D es ļoti gribētu nodarbotes ar kādu sportu, slēpot, vai riteņbraukšana vai ar zirgiem, vai mašīnas. jā mani vairāk interesē tādas lietas. aj esmu laikam lose.
23.02.2013 23:52 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
varbūt vajadzētu doties uz to kori vai tautas dejām, bet vai būtu labi sevi piespiest nodarboties ar to, kas ne sevišķi tikai tāpēc, lai būtu ar cilvēkiem? bet nu jā to jau es laikam tagad gribu. es nezinu kā vispār kko iesākt. un pat ja iesāktu man droši vien nekas normāls nesanāktu, jo tas darbs ir tik stulbs un tās maiņas, ka pat atoskolu bija jāpamet, jo normāli nevarēju uz nodarbībām aiziet, sakārto tās maiņas vienmēr tā ka nu nekur.
23.02.2013 23:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits