Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trīs vārdi, desmit burti

 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Esmu ar draugu 2 gadus kopā, bet tā arī neesam viens otram pateikuši šos trīs vārdus - es tevi mīlu, nu tā no sirds. Kaut gan, pirms apmēram pusgada, kad viņš bija iedzēris pateica, ka mani mīl, es apmulsu - klusēju (patiesībā tajā brīdī es nemaz nevarēju pateikt, ka mīlu, jo nebiju par to domājusi), bet pēc mirkļa pateicu, lai to man pasaka rīt, skaidrā prātā. Šos vārdus tā arī nesagaidīju.
Ir bijušas reizes, kad viņš pasaka kaut ko tādu: nu tāpēc jau es tevi mī... dievinu. Tādas situācijas ir bijušas divas, kad viņš apraujas pie tā vārda.
Man patīk, ka vīrietis sper pirmos soļus, bet kā nav.. tā nav šie vārdi. Bet es jūtu, ka viņš ir gatavs teikt šos vārdus, bet nesaka. Kā lai palīdz viņam šos vārdus pateikt vai arī man palikt gaidot?
19.02.2013 11:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu pagaidi. ar cik lieliem laika intervāliem tas bija? varbūt tev vnk ir jāpaciešas. visticamāk, ka viņš baidās, ka tu neatbildēsi ar to pašu vai arī apsmiesi viņu vai tml. kad viņš nākošo reizi apraujas, uzsāc sarunu par to, kāpēc viņš apraujas un nepasaka to, ko gribēja pateikt.
19.02.2013 11:33 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Man jau šķiet, ka ilgstošu attiecību laikā (nu 2 gadi ir laiks, kad par to var noprast) starp diviem rodas tāda saikne, ka vairs nepastāv minstināšanās un nespēja atklāties.
Varbūt, ka nemaz tādu jūtu nav - vismaz Tev. Jo, ja ir, tad man šķiet pa visiem galiem lien ārā tas, kā gribas to pateikt vai izrādīt, ka divu domu nemaz nav.

Vai jūs vēl dzīvojat atsevišķi un tiekaties pa retam?
19.02.2013 11:33 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Sany - Tu jautā par tiem aprautajiem vārdiem? Bija pirms nedēļas un nu pirms kādiem 2 mēnešiem.

womankind - Es noteikti varu teikt, ka man ir tādu jūtu, to nevar nejust, bet esmu spītīga un nevēlos to pirmā pateikt. Mēs dzīvojam atsevišķi - studējam atsevišķās pilsētās, bet tās ir pa lielam 3 dienas, kad neesam kopā ;)
19.02.2013 11:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vispār jā aizmirsu par tiem 2 gadiem., 2 gadi tomēr ir dikti daudz, lai neatklātu jūtas. varbūt pajautā viņam skaidri un gaiši, ko tu viņam nozīmē.
19.02.2013 11:41 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es domāju,ka tu puisi riktīgi aplauzi. Sadzērās drosmi,lai pateiktu,ka mīl,bet tu tā... nu ganjau patīkami nebija. droši,ka pretī gaidīja - es tevi arī, nevis (bez maz vai) "izguli dzērumu un tad saki! ".
19.02.2013 11:45 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Sany - Nu mums ir visādi gājis, ka pa šiem 2 gadiem ir bijušas arī attāluma attiecības, tā kā mēs neesam 2 gadus dien dienā kopā bijuši. Viņš man ir tāds, nu neromantisks?! Ja es viņam paprasītu ko viņam nozīmēju, viņš atbildētu, ka esmu viņam mīlule un viss, neieslīgtu dziļākās sarunās par to, viņš ne īpaši runā par jūtām kā tādām.
19.02.2013 11:45 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
jā, jā par tiem aprautajiem vārdiem es runāju. nu labi, kat tie vismaz nav gadi :D tad jau sagaidīsi. es arī neteiktu pirmā. bet pa tiem 2 gadiem es būtu jau sajukusi prātā un uzgājusi gaisā, man tā šķiet. pat, ja es puisi mīlētu, es neteiktu pirmā, bet tik ilgi arī neklusētu. veljorvairāk tādēļ, ja man būtu stipras jūtas. jā, daudzi ar darbiem izsaka to daudz vairāk, jo citi ar vārdiem melo un neko nedara. nu tad tāds superkautrīgais puisis. padomā par to, kā jūs vsp sagājāt kopā, cik ilgi tas vilkās? cil ilgs laiks pagāja līdz jūsu pirmajam skūpstam sexam utt.
19.02.2013 11:47 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
čāča - Patiesībā es nekad nebiju aizdomājusies par tādu variantu. Jo tajā vakarā viņš vēl piebilda, ka nekad nevienam nav teicis šos vārdus un es esmu pirmā, bet ko es? - Klusēju, jo tajā brīdī es vēl nebiju gatava pateikt šos vārdus.
Hmm, tu man devi iemeslu pārdomām ;)
19.02.2013 11:50 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
:D + vēl pirmo reizi dzīvē čalis sadūšojies un tu ņem un aplauz..goda vārds - es arī vairs neteiktu to nevienai un nekad :D
tas ta'vu nav tas pats,kas pateikt - es gribu ēst.
"Es tevi mīlu!" - "Āizej izgulies!" :D
19.02.2013 11:53 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
arī varētu piekrist čāčai, ja tavs puisis ir ļoti kautrīgs un nekad pirms tam neko tādu nav teicis. ne vnm mēs visi izvēlamies pareizo ceļu, kā kādam ko pateikt. visiem apkārt liekas viss baigi vienkārši un kā var tik stulbi izdarīt, bet tam cilvēciņam tajā brīdī tas likās labs variants.
19.02.2013 11:55 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Sany - Nu viņš nepavisam nav kautrīgs, tiešām viņam ne kripatiņas nav no kautrīguma, drīzāk viņš ir pārāk bravurīgs, ļoti patīk būt uzmanības centrā.
Mēs sākumā bijām draugi un tad lēnām mums uzradās simpātijas un kamēr sapratām abi, ka tās ir simpātijas nevis draudzība, tad jau pagāja ilgs laiks. Bet tiešām, bet arī tur ir ko padomāt, jo skūpstu iedevu es, viņš tikai tirinājās gar mani, izrādīja uzmanību, bet gan skūpstam, gan kopā būšanai galveno sākuma signālu jau devu es. Man liekas, ka viņam vienkārši ir bail tikt atraidītam attiecībā uz mani.

čāča - Bet tagad ir nākamā problēma, es negribu pirmā teikt šos vārdus. Ja esmu aplauzusi, tad man laikam necerēt, ka pats saņems dūšu? :D
19.02.2013 12:05 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Es jau cerēju ka būs mīkla, kur jāuzmin 3 vārdi no 10 burtiem. :( :D

Bet pa tēmu runājot, man pagāja ļoti ilgs laiks līdz spēju mutiski izteikt šos vārdus. Ir tak dažādi cilvēki, citiem ir elementāri tādas lietas pateikt, bet ir tādi kā es, kuriem paiet ilgs laiks līdz saņemās. Un ja vēl saņemtu tādu aplauzienu kā tavs puisis no Tevis, tad atkal būtu jāpaiet ilgam laikam līdz es atkal saņemtos šos vārdus izteikt. :)
19.02.2013 12:12 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Nī_Mo - Varbūt zini, kā lai palīdzu izteikt šos vārdus? :)
19.02.2013 12:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
signup - nu tad ir tā, ka viņš izrādās, bet īstenībā attiecībā uz meitenēm un attiecībām ir ļoti kautrīgs. daudzi tādi ir, ka sbiedrībā un it sevišķi draugu lokā baigi krutie, bet, kad paliek divatā, tad vārdu pat nevar pārspļaut pār lūpām.
piemēram ,aj man puisis galīgi pārdzēries to teiktu, es arī domājams, ka pateiktu, lai to pasaka skaidrā prātā.
nu labi palīdzēt izrunāt tos vārdus var tas, ka tu pajautātu, vai tā bija patiesība, ko viņš tev toreiz dzērumā teica un ka tu teici, lai viņš to atkārto skaidrā prātā. ja viņš saka, ka atcerās, tad pasaki, lai viņš tad tev to pasaka, ja tā ir.
bat var jau būt, ka viņš tev to pēc tam nepateica, jo tiešām neatcerējās, jo bija pārāk piedzēries. un tur nav par ko apvainoties.
19.02.2013 12:45 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
signup, man bija līdzīgi pirmajā reizē, kad puisis izteica šos vārdus :D nav viņš nekāds daiļrunīgais un tos 3 vārdus bieži neatkārto, bet, lai arī pati biju skarba pēc 1. reizes, viņam tas neliedz tomēr kādreiz šos vārdus pateikt un atkārtot :D Tā kā Tavējais varbūt bišķīt jāpakurbulē vienkārši :D
19.02.2013 12:50 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Ko tev šitā spītēšanās dod? Uj, es redz, neteikšu pirmā, jo tas nebūs kruta. Vienkārši, ja jūti to, tad pasaki, savādāk izklausās, ka jūs ņematies kā mazi bērni. Tici man, gan jau viņš arī var atrast kādu, kurai to pateikt, kas to uztvers bez visādas klīrēšanās un ņemšanās.
19.02.2013 12:52 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
pajautā viņam skaidri un gaiši, ko tu viņam nozīmē.


Tikai ne to. Tas izklausās pēc izmisuma soļa.

Gaidi ar laiku pats pateiks, ja gribēs, nevajag tā baigi ieciklēties uz to.
19.02.2013 13:02 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu tad ja tev ir tik nenormāli grūti pašai pateikt,ka mīli - tad tu nemīli. Jo šie vārdi paši metas pa muti ārā, ja esi iemīlējusies. Es varētu visiem skandināt, cik ļoti mīlu savu draugu un viņam diennakti ausī tos teikt,jo es tiešām mīlu..bet ja tu pati negribi pirmā teikt,tad tev jāapdomā vai vispār esat radīti viens otram.
Domāju,ka čalis to gaida no tevis. ja tu neesi to ne reizi teikusi 2 gadu laikā, tad , iespējams, viņš pats šaubās par tavām jūtām. Es noteikti tā darītu.
19.02.2013 13:04 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Uuu, izklausās pēc manis, man šos vārdus no sākuma bija NEIESPĒJAMI dabūt pār lūpām, jo ģimenē tā nav pieņemts, nekad mamma nav teikusi, ka mīl - viņa saka savādāk - tu man esi mīļa un tā..
19.02.2013 13:07 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Mūsu attiecībās es biju pirmā, kura atzinās, bet tas nebija mutiski. Viņa makā ieliku mazu, mazu zīmīti, kur bija uzzīmēta sirsniņa un iekšā ETM. Pēc pāris nedēļām viņš man pateica, ka mīl mani, bet es vēl nespēju izteikt vārdu ''mīlu'', tajā momentā spēju tikai plaši, jo plaši smaidīt un cieši, jo cieši viņu samīļot. Es savu mīlestību mācēju izteikt savādāk, tikai ne mutiski. :)

P.S. Tā mazā ( aptuveni 2cmX2cm) zīmīte vēl tagad stāv drauga makā. :)
19.02.2013 13:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits