Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Īstā motivācija

 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Sveikas :)

Mans mērķis:
Lietot veselīgu uzturu.

Iemesls: veselība, kā arī uzturēt sevi slaidu un lieliskā formā.

Problēma: grūti sev ko aizliegt, garšo paēst, esmu atkarīga no saldumiem (lai gan nu jau veicas daudz labāk, taču gribētu nelietot tos vispār savā uzturā)
Noturos kādu brīdi, bet tad uznāk tās saucamās "rīšanas" lēkmes.
Svars nemitīgi svārstās +/- 3-4 kg
Esmu tāpat slaida, bet nu ir liekais, no kā vēlos atbrīvoties.
+ organismam ir nepieciešams būt līdzsvarā, nevis piedzīvot nepārtrauktas svārstības.

Secināju, ka man trūkst pareizā motivācija.

Mans jautājums jums:

Kāda ir jūsu motivācija, lai pieturētos pie veselīga uztura? Nepakļautos mirkļa iegribām un neapēstu to kārdinošo, bet kalorijām bagāto kūciņu vai nepaēstu vairāk suši nekā vajadzētu...
Vai, pārnākot vēlu mājās, neatvērtu ledusskapi un neuzkostu ko gardu.

Kāda ir Tava motivācija?
Cik ilgi jau piekop veselīgu uzturu?
18.02.2013 22:40 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Būšu priecīga par katras atbildi :)
18.02.2013 22:41 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Man arī ir tā. It kā neko nevajag nomest, bet, ja uznāk tās "rīšanas lēkmes", tad uzreiz kādi 2kg klāt! Redzēt jau sevišķi nevar, bet dusma uz sevi ir tāpat pēc tam. :D Mana motivācija - cenšos domāt par to, ka trenējos, lai būtu smuka presīte, nevis kūciņu pēdas. :D
18.02.2013 22:44 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Izlasi diskusiju Tievētājām.
18.02.2013 22:45 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Es atsakos tikai no kaitīgajiem produktiem - maksimāli izvairos no augu tauku produktiem (siera, krējuma izstrādājumiem, margarīniem utml.), no visādiem transtaukiem, ĢMO, pārāk daudz konservantem, stabilizatoriem utml. Pārējo es sev neliedzu - saprātīgās devās. Ja es gribu gabaliņu šokolādes, es to arī apēdu. Esmu par daudzuma samazināšanu, nevis atteikšanos. Tad arī nav tās nenormālās kāres un iespējas norauties.
18.02.2013 22:45 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vai nu gribi vai negribi!
Viss!

Es vispār esmu cilvēks, kas nevadās, pirmkārt, no emocijām.
Tātad atkrīt daudzas problēmas.
Ja daru, tad daru, bet viss saprātīgi, nevis kaut kādā veidā spīdzinot vai kāpjot pāri kam man nepieņemamam un galīgi nevajadzīgam.

Ja garšo saldumi, tad ēd, tikai nepārsniedz dienas kcal normu, ja garšo garšīgi paēst, tad iemācies gatavot garšīgi no veselīgām sastāvdaļām un tamlīdzīgi.

Jāatrod sev piemērotākais veids, nevis jāseko kaut kādā vispārinātām klišejām.
18.02.2013 22:49 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Lasu - gandrīz kā par sevi. Zini, ir vienkārši jāsaņemas un pirmās divas trīs nedēļas jāiztur, kamēr organisms pierod pie pārmaiņām. Motivācija ir svarīga sākumā. Pēc tam tas kļūst par ieradumu.
Man par motivāciju strādā tas, ka reizē, kad esmu nogrēkojusies ar junk food, es piefiksēju to sajūtu, ka nemaz jau tik garšīgi nebija.. un, protams, nebija arī tā vērts. To mēģinu atcerēties arī nākamajā reizē, kad ir sajūta, ka ''noraušos''. Kā arī liels ieguvums ir apziņa, ka tas nav lieko kilogramu jautājums, bet arī veselības, pašsajūtas, foršākas dzīves atslēga (vismaz man).
Eat crap -> feel like crap -> live like crap.
18.02.2013 22:52 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Varu tikai atkal un atkal teikt - ja ir jānoraujās kādā mirklī, nāk rīšanas lēkmes, tad tur jau pašā pamatā līdz veselīgam uzturam ir kā līdz mēnesim. Ēdot sabalansēti, uzņemot visu nepieciešamo, tādām lēkmēm nav jābūt. Jo veselīgā uzturā cilvēks drīkst apēst kūciņu, školādi u.c. ;)
19.02.2013 09:22 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Mans puisis :D
19.02.2013 09:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits