Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trenažieru zāle

 
Reitings 77
Reģ: 07.10.2010
Pastāstiet, ko tieši jūs parasti darāt un cik ilgi trenažieru zālē? Piemēram, pusstunda uz skrejceliņa un tad pusstunda vingrojumi problēmzonām?
Gribēju pakonsultēties, jo līdz šim esmu apmeklējusi tikai grupu nodarbības, bet domāju sākt iet arī uz zāli. :)
18.02.2013 21:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Panjem trenneri, lai sastaada tev individuaalo programmu. Kas der vienai, tas neder otrai. Daudz kas tiek njemts veeraa - cik tauku jaasadedzina, tavs metabolisms, uz kuraam zonaam veelies straadaat, fiziskaa sagatavotiiba utt. Nedomaaju, ka tev buus kaads labums zinaat, ka es 40 minuutes skrienu uz skrejcelinja pirms vingrojumiem, ja tavs organisms speej iztureet tikai 30 minuutes soljoshanu iesaakumaa.
18.02.2013 21:05 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Kad pirms gadiem 4 -5 sāku iet uz zāli, mēnesi vingroju ar treneri, sastādīja man programmu, pēc laika jaunu. Tad kādu laiku tā trenējos, kaut ko mainīju ik pa laikam. Pēc tam nomainīju klubu, tur bija cita programma, kādu laiku pēc tās, bet pēdējos 2-3 gadus pati pēc savas pieredzes, zināšanām, ar dažu treneru labojumiem vingroju.

Tagad ir atkal cits klubs, te treneris visu laiku čeko, bet ļauj man pašai darboties kā un ko tīk.

Rezumējot : griezies pie trenera.
18.02.2013 21:13 |
 
Reitings 77
Reģ: 07.10.2010
Interesanti, ka sporta kluba A-step mājaslapā rakstīts, ka trenera konsultācijas ir bezmaksas. Kā to saprast?
Atvainojos par, iespējams, muļķīgajiem jautājumiem :D
18.02.2013 21:27 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tā var būt, ka konsultācija ir bez maksas.
Treneris atbildēs uz taviem jautājumiem, tādēļ tev jābūt konkrētiem jautājumiem.
Nesastādīs nekādu programmu visdrīzāk, bet parādīs ar ko un kā rīkoties.
18.02.2013 21:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits