Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā īsti ir

 
Reitings 97
Reģ: 27.10.2012
''Īstās meitenes NEVAJAG meklēt klubos. Vislabākās meitenes piektdienu, sestdienu vakaros sēž mājās nevis nodzeras Vecrīgā.''
Piekrītat,nepiekrītat?
17.02.2013 11:19 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nepiekritu, ja tas tiek visparinats.
Pasaule ir daudz un dazadu nakts lokalu un ir vietas, kur tuse un lidz ritam dejo gan
Ricards Brensons, gan Monako princese vai anglu lordi un Breds Pits.
Un no malas tapat bien tikt ieksa ir loti gruti.
Ja runa ir par kaut kadam kreisajam Rigas iestadem- bez komentariem. Man vispar liekas, ka neviens sevi cienoss cilveks labpratigi neies uz kadu prostitutu/alkoholiku un luzeru iestadi.
Ja klubs ir normals- nav problemu.
18.02.2013 19:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es domaaju ,ka klubi var buut arii normaali-ne jau visur jaadzer bez jeegas un jaadejo uz galda:D
Viss tacu atkariigs no pasiem cilveekiem,cik taalu atlaujamies ...!Es labaak ieteiktu aiziet taa riktiigi izdejoties,ne seedet visu vakaru pie datora.
18.02.2013 19:31 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
meksikanka, redzi tev par izbrinu arī man ir SAVS viedoklis, ko te ir atļauts izteikt. Un kuru nermainu:D :D :D
18.02.2013 19:24 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
kādas ir vēlmes.. kādam gribās klubu karalieni... kādam bibliotēkas iekarotāju.. tad nu jāiet meklēt, to ko gribās..
18.02.2013 15:56 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kubiete, bet vēl komiskāks skats ir uz to, ka tu centies par katrām vārītēm pierādīt savu taisnību un ierēkt par visu, ko nesaproti vai nezini. Tas tiešām ir komiski un reizē traģiski
18.02.2013 15:44 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Dzīve uzlabojas arī kaut vai uz laiku pametot šo forumu. Un citus forumus :)

Varbūt tikai sakritība,bet man tā bija. Kad par manām domām,vēlmēm,sapņiem,jūtām,gaitām zināju tikai es un tuvākie, mana dzīve gāja uz augšu.

Mazāk piesārņojumi galvā,lasot kas notiek ar citām , atlika vairāk ,lai sakāŗtotu savu pasaulīti.


Par tēmu- visam ir savas robežas, ja meitenes pārdzeras līdz rāpošanai,katru nogali ,tad tas neko labu neliecina par viņu. Bet ja aiziet reizi pa reizei normāli atpūsties ar draugiem,draudzenēm- neko sliktu tur neredzu.
18.02.2013 15:39 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
man ir 3 metāla ar atslēgām veramas durvis pirms dzīvokļa. pie manis var tikt tikai tie, ko pati aicinu un sagaidu.
tā kā pat uz princi no Izzi nevaru cerēt :)
18.02.2013 15:17 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Brīvdienās sēžot mājās var cerēt tikai uz pastnieku, jehovas lieciniekiem vai zagļiem.


..vēl kartupeļu piedāvātājiem, vai kāda IZZI, Bites vai citu pakalpojumu sniedzējiem... Un kas to zin, varbūt kādreiz tavs sapņu princis sajauks durvis un pieklauvēs pie tavējām. :D
18.02.2013 13:21 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Daļēji piekrītu. Kopš pārstāju apmeklēt klubus, mana dzīve ļoti uzlabojās. Uzskatu, ka klubi nav atpūta vai relaksācija, bet tieši izraisa nogurumu un atņem enerģiju.
Man nav nekā labāka, kā divvientulība ar mīļoto piektdienas vakarā ar labu filmu un gardumiem mūsu mājās:) Tomēr katram sava dzīve un savas izklaides, tāpēc nevērtēju cilvēkus pēc klubu apmeklētājiem vai nē:)
18.02.2013 13:12 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Brīvdienās sēžot mājās var cerēt tikai uz pastnieku, jehovas lieciniekiem vai zagļiem.
18.02.2013 13:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ai, nu meitenes, ko tur cepties ar un par Spotorno komentāriem
Tas, ka šai personai vienmēr ir paticis komentāros izcelt to, cik viņa gudra, skaista, kāda līmeņa cilvēks viņa ir, bet KĀDS LĪMENIS ESAM ES, TU, VIŅI, VIŅAS, jo g



Saku jau reizi desmito, es te nevienu pašu inteliģentu meiteni mani ieskaitot neesmu manijusi.Inteliģentu musdienās vispār ir maz. Vina ir apala nulle, jo ja tā nebūtu klusētu nevis lieki lielītos.ZINU KO SAKU. Vot i besās damočka:D :D :D No laacs komisks skats:D Turklat domu gajiens ka 15 gadigai tīnei.
18.02.2013 13:08 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
labi. katram ir savi stereotipi, aizspriedumi. tas, kurš teiks, ka viņam tie nepiemīt, dzīvo ilūzijā. patiesībā no tā nav jābaidās. māksla ir apzināties to, uztvert to mirkli - o, te ieslēdzas mans stereotips un aizspriedums, un saprast, kas to izraisa. pēc tam komunikācijā ar konkrētu cilvēku grupu vienkārši nekomunicēt, izvairīties vai pamainīt savu tonīti un attieksmi. ;) nosaukt kādu par sabiedrības atbirām savu stereotipu un aizspriedumu dēļ?!
18.02.2013 13:03 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
Ai, nu meitenes, ko tur cepties ar un par Spotorno komentāriem ;)
Tas, ka šai personai vienmēr ir paticis komentāros izcelt to, cik viņa gudra, skaista, kāda līmeņa cilvēks viņa ir, bet KĀDS LĪMENIS ESAM ES, TU, VIŅI, VIŅAS, jo gribam šad tad kādu vakaru aizvadīt klubā.. Piedod, atvaino, Spotorno, varbūt vajadzētu padomāt, kā tu pasniedz savu domu? Jo, manuprāt, tieši tur arī ir problēma, jo savādāk pēc taviem komentāriem nerastos vēl miljons, meitenes te nevārās savā sulā bez iemesla, tu tiešā tekstā parādi, cik "augsts līmenis" tu it kā esi, automātiski noliekot citus.. ;) Diez vai tiešām augsta līmeņa, gudri, intelektuāli cilvēki forumā 1) censtos visu laiku pierādīt savu taisnību 2) uzsvērtu, ka viņi tādi ir. :)
Un dieva dēļ, neizdomā zem šī visa vēl uzrakstīt, ka mums ir nepietiekams izglītības līmenis, pašas esam kaut kādā ziņā nepietiekamies and so on :D pašai tev, pēc komentāriem spriežot, kaut kas nav īsti pietiekams, tu neesi tas cilvēks, kurš varētu tiesāt otru par to pašu izglītības nepietiekamību, kurš varētu teikt, ka klubos ballētāji ir sabiedrības pabiras utt. katrs mēs esam atšķirīgs, katram mums savas intereses, tās ir jāciena, nevis jākomentē!
Jauku dienu!
18.02.2013 09:03 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Lai gan es uzskatu, ka klubi noteikti nav labākā vieta, kur iepazīties nopietnām attiecībām (var, protams, gadīties, bet in general citās vietās cilvēki iepazīstas nopietnākos nolūkos), bet šis komentārs
Vismaz mana līmeņa draugi un paziņas domā tieši tāpat, klubus un to apmeklētājus uzskatot par sabiedrības atbirām.
ir vienkārši graujošs. Spotorno, Tu vispirms dzīvē kaut ko sasniedz un tad sāc runāt par līmeņiem. Man patiešām neliekas, ka Tavi "sasniegumi" dažus gadus pastrādāt tiesā u.tml., bet tagad neko jēdzīgu nedarīt, ir ievērojamākie šajā forumā. Ne šis, ne tas - parasta dzīve ;) Šeit ir daudz gudrākas sievietes, piemēram, DIO, emanuelle, bet atšķirība tāda, ka tās nekad ar saviem līmeņiem apkārt nemētājas.

PS. Vari nemaz nerakstīt, ka es tagad attasinojos, jo klubos neesmu bijusi nevienu reizi. ;)
18.02.2013 06:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Var jau arii atrast normaalu klubu, kas nav domaats piedzeerushiem tiinjiem, noiireet galdinju vip zonaa kopaa ar draugiem, labi pavadiit laiku un nelikties ne zinis par paareejiem kluba apmekleetaajiem un vinju kondiicijaam.
18.02.2013 02:57 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nujā, līdzarto nedomāju, ka ta mani padarītu par sliktāku sievieti, las nebūtu pelnījusi labu vīrieti blakus, principā esmu līdz apnikumam pareiza, bet.. katram savas vājības:)
18.02.2013 02:01 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Piektdienu, sestdienu vakaros sēž mājās nevis nodzeras Vecrīgā.

Īstenībā iesmēju par šo, kaut vai iedomājoties tepat cosmo ikvīkenda saskandināšanas diskusijas, nodzerties jau var arī mājās pie datora.
Man galīgi klubi nesaistās ar vieglu uzvedību, dzeršanu, ir naktis, kad gribas vienkārši pabūt troksnī, kņadā, pavērot cilvēkus, paunāt par neko, īpaši, kad gadās smagāks periods- tas kalpo kā laba atslēgšanās. Kad nekārojas cēli zvilnēt dīvānā sarunās, jo teātris ir slēgts;) Nedomāju, ka katram easy relax veidam būtu jārok zemūdens akmeņi.
18.02.2013 01:58 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Maz sakarigu cilveku klubos, nesaku, ka nav, bet loti maz, tadelj uzskatu, ka tur NAV KO MEKLET un tam, kas ir teicis augstak rakstito, piekritu :)
18.02.2013 01:35 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nepiekriitu. Sociaalaas dziives truukums neliecina par to, ka taa ir iista meitene, driizaak tas liek saprast, ka meitenei kaut kas nav kaartiibaa, jo nav neviena kompaanija, puisis vai draudzenes, ar ko doties izklaideeties. Un neba ir jaaiet un truli jaadzer, var arii aiziet paseedeet ar draugiem, paspeeleet biljardu, pavakarinjot, piedaliities kaadaa aizraujoshaa pasaakumaa, apmekleet konci utt.
18.02.2013 01:23 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2013
Jā. Es pilnīgi nepiekrītu teicienam.
Kā jau te daudz ir rakstīts, klubā var arī nenodzerties. Un kaut kur citur nodzerties. Tad jau šim teicienam var mainīt vārdu "klubs" pret jebkuru citu vietu. :D
18.02.2013 01:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits