Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

augļskābes maska-kur var nopirkt?

 
Reitings 209
Reģ: 29.11.2011
sveikas, meitenes.

Tuvojas pavasaris un vēlētos iegādāties augļskābes masku, lai pati varēto sejas pīlingu veikt mājas apstākļos.

Esmu bijusi arī salonos, efekts pēc viņām ir labs-vismaz man- taču-vai tiešām nevar to iegādāties pats kaut kur?

Lūuudzu padalieties ar info.

p.s.interesē-kur var nopirkt? vai vispār tādas ir pārdošanā?Esmu izmeklējusies jau-bet nekā.

Varbūt ir iespēja iegādāties no kādas meisterītes,kas strādā ar šīm augļskābes maskām..pīlingiem.
15.02.2013 17:10 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ja tuvojas pavasaris, tad jāsāk domāt, ka periods, kad tiek lietotas augļskābju maskas un kādas citas procedūras, tuvojas beigām.
Tādēļ uzmanīgi ar pašdarbību! ;)
15.02.2013 17:27 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Jā, tieši tā, pavasarī ir jābeidz ar augļskābēm un tāda veida procedūrām. To laiks ir rudens un ziema, bet ja drosmes pietiek, tad skaistumkopšanas salonos un veikalos var atrast, piemēram, REN, Maria Galland, Lierac Night Peel (aptiekās), ko liek uz nakti arī ir labs. Biodrogai arī ir AHA pīlings.

Tomēr domāju, ka nav jāmeklē profesionālie pīlingi ar lielu skābju %, bez speciālām zināšanām tikai kaitēsi sev.
15.02.2013 17:38 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.11.2011
paldies meitenes.

Vakar biju uz sejas procedūru aizgāju-tiešu uz augļskābes pīlingu.Nepažēloju tos 25ls.

Jūtos tagad fantastiski.

Tagad īstais laiks-dziļākām sejas procedūrām-kāmēr nav sākusies pavasara saule.
21.02.2013 14:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits