Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Izklaide & Ballītes
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
|
nākamā »
23.02. pie Lancaster
Lancaster
7497
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Kā dažām jau solīju : 23.02. var nākt pie manis ciemos atkal :)
0
0
12.02.2013 23:02 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
Lancaster, jā :) Bet es nesolu,ka būšu ballītē, savādāk atkal nesanāks :D
0
0
13.02.2013 10:34 |
kamene
246
Reģ: 12.11.2012
hmm.. varbūt arī atnākt un iepazīt cosmo dūdas.. bet es jau nevienu nezinu, man bail vienai :D
0
0
13.02.2013 10:36 |
Lancaster
7497
Reģ: 29.01.2009
Monro, un kā tad tavs bizness? ;)
0
0
13.02.2013 10:36 |
watchingandtalking
6676
Reģ: 07.02.2009
kamene
Es pirmo reizi arī nevineu neiznāku, turklāt braucu viena.. un nekādu problēmu :)
0
0
13.02.2013 10:43 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
Lancaster
, tam es pagaidām uzlieku pauzi :)
Varbūt apprecēšu tevi un tad turpināšu biznesu :D
0
0
13.02.2013 10:46 |
kamene
246
Reģ: 12.11.2012
nu jā, vienmēr jau pienāk pirmā reize.
Kā jūs visas tiekat mājās, ar taksi?
0
0
13.02.2013 10:46 |
Ķepa
3077
Reģ: 05.09.2010
Gribēties jau gribās, bet man liekas, ka es tur jutīšos šausmīgi neveikli. :D
0
0
13.02.2013 10:47 |
Raluca
142
Reģ: 09.02.2013
nī_Mo, es varētu sastādīt neveiklo kompāniju :D
Gribētos :)
0
0
13.02.2013 10:58 |
watchingandtalking
6676
Reģ: 07.02.2009
kamene
Es braucu ar mašīnu un nedzēru :D
0
0
13.02.2013 11:02 |
happy
2982
Reģ: 29.01.2009
yes, šajā sestdienā beidzot būšu izgulējusies :)))
0
0
13.02.2013 11:06 |
Tā kā tā
6342
Reģ: 01.04.2009
Hmmm...varbūt man arī beidzot aiziet? Tik šaubos, vai draugs sapratīs, kāpēc braucu uz Rīgu pie pilnīgi svešām meitenēm:D
0
0
13.02.2013 11:12 |
Lancaster
7497
Reģ: 29.01.2009
kāpēc daži vardi paliek pelēki un ir pasvītroti? :D varbūt es vienīgā to redzu? :D
0
0
13.02.2013 11:16 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
Lancaster, ko tu tur pīpē ? :D
0
0
13.02.2013 11:18 |
Lancaster
7497
Reģ: 29.01.2009
jums tā nav?? :D mežāzes komentārā pasvītrots vārds "aiziet", angry "beidzot" utt. :D
0
0
13.02.2013 11:21 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
Lancaster, tev gadijumā nav smadzeņu pārpūle ? Tev vajag brīvdienu ? Vēlies par to parunāt ? Aizej pie Gulbja, mož? :D
0
0
13.02.2013 11:23 |
Ķepa
3077
Reģ: 05.09.2010
Lancaster, aiz tiem vārdiem Gulbis slēpjas, tas nozīmē, ka Tev BEIDZOT vajag AIZIET pie viņā. :p
0
0
13.02.2013 11:26 |
ņam ņam
12651
Reģ: 29.01.2009
Čau!
Izskatās, ka būšu..kā vienmēr. :D Tikai šoreiz es varētu arī nelaisties fiksi prom, hehe
0
0
13.02.2013 11:29 |
Lancaster
7497
Reģ: 29.01.2009
ejiet jūs pašas pie Gulbja :D :D
0
0
13.02.2013 11:29 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
Es aizgāju pie Gubja, ierakstiju googlē Lancaster, a tur
0
0
13.02.2013 11:34 |
Ķepa
3077
Reģ: 05.09.2010
Lancaster, ne jau mums tie vārdi rēgojās. :D
0
0
13.02.2013 11:34 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
|
nākamā »
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
Viss par un ap NL
Draudzenīte
Šodien, 18:48
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
Hermiine89
Šodien, 18:37
Butterfly clothing
Piano
Šodien, 18:20
Krētas kaislības
Drama karaLiene
Šodien, 16:52
IetekMeļu tops
Law9
Šodien, 16:16
Could Salman Waria Influence Online Technology Ideas?
Abigail Young
Šodien, 11:49
USG precizitāte
debestinaa
2026-06-23 16:17
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (16)
DabaTevivēro
pikarika
Dona rumba
Draudzenīte
ciu
Sveiciens
VissIrSlikti
Mazaa15
Zaļā Dille
Fanta
VolfaA
lauku bāba
Mi mi
ModžoDžodžo
Astarte
Varenaes
© 2022 Dieviete.lv