Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trenniņprogramma

 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Gribu pamainīt grupu nodarbības ar trennažieru zāli, bet tajā es varu normāli funkcionēt ( :D ) tikai ar trenniņprogrammu. Tad nu man jautājums tām, kuras sporto vai vienkārši zin, kur tādas var dabūt? Zinu, ka no personām,kuras to tieši dara un taisa un trenneriem, bet tā kā vietā, kur es eju nav tādi trenneri zālē, tad tur īsti nav, kam prasīt. Un gluži staigāt tā pa visiem sporta klubiem skatīties kādu labu trenneri, kurš varētu uztaisīt , arī nevēlos :D
Jautājums jums - vai zinat kādu labu profesionāli šajā jomā, kas taisa tiešām labas , pārdomātas programmas, tieši ar manām vēlmēm, ko vēlos ar savu ķermeni darīt, ideālā gadījumā, varbūt jums pašām ar tādu nācies ''sastrādāties'' un rezultāti un attieksme laba, vai varbūt ir kkādi man nezināmi saiti,kur var atrast to visu, kas taisa utt. :)
12.02.2013 10:49 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
>
12.02.2013 10:49 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
ja godiigi ,man taas treninprogrammas liekas lieka naudas izsvieshana....
ir pieejami daudz visaadi saiti un video ar vingrojumiem utt, bet ja man gribaas kautn ko konkreetaaku ko nevaru atrast, es prasu tur uz vietas kaadam lai paraada...
12.02.2013 11:25 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
nu, es arī esmu gājusi klāt un man vnk pasaka ko tagad vai kā pareizā tieši šo vingrinājumu izpildīt, bet es gribu tā, ka man ir pašai savs plāniņš no līdz! Tā, ka es ieeju, uzreiz zinu, ko man darīt, kā, cik ilgi, cik reizes , cik apļus utt., jo tā man vairāk sanāk tāda mīcīšanās uz vietas īsti nesaprotot ar ko sākt ko turpināt :D man paziņa , piemēram, strādā pēc programmmas , bet nu, man īsti neder viņa ''pleci, biceps, ''spārniņi'' un trapece'' :D zinu, ka viņš taisīja pie tā Ginta Valdmaņa, bet es pa to vīrieti zinu dažas dīvainas lietas, tā kā man nešķiet viņš diez ko sakarīgs :D
12.02.2013 11:44 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Būtu man laiks, es labprāt sastādītu programmu..
12.02.2013 11:50 |
 
Reitings 72
Reģ: 20.11.2012
vasaras_beerns, ja nav noslēpums, kas tieši ir tās dīvainās lietas, ko esi par Gintu Valdmani dzirdējusi? tieši gribēju jau viņam prasīt, lai izveido man treniņprogrammu, bet tagad kkā sāku šaubīties :D
12.02.2013 12:15 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
sunny, nu tās drošvien neattiecas uz trenniņprogrammām :D Bet tikko painteresējos viņš labu naudu ņem - 20ls programmaa + 20ls ēšana. un man vajag abus, jo man vajag lielāku dibenu un kājas un tur bez tā neiztikt... nu, nezinu, bet no otras puses man saka, ka viņš to dara labi , tā kā es painteresēšos vienā vietā, ja man atteiks, tad drīzāk pati sūtīšu Valdmanim ,lai kko uztaisa..
12.02.2013 12:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits